Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2016Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 11 - Granåsen 28. juni 2016

Klasse: Nybegynnere

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Oskal

Brøset Barnehage

36:56

+0:00

30:46

2.

Anna Slagsvold

St Olav

51:13

+14:17

42:40

3.

Alma Habberstad

St. Olavs Hospital

51:28

+14:32

42:53

DSQ

Marit Meland

Eget

44:52

113 175

DSQ

Andre Meland

Eget

44:57

113 175

DSQ

Daniel Meland

Eget

45:02

113 175

DSQ

Luis Meland

Eget

45:03

113 175

Arrangør

Cecilie S Arnemo

TrønderEnergi

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pia Bolås

Norwegian

34:23

+0:00

21:29

2.

Ida Paxal

Trondheim kommune

39:34

+5:11

24:43

DSQ

Thomas Kapfer

MAN Trondheim

23:10

123 175

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lene Oskal

Sihf

42:36

+0:00

14:12

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jenny Persson

Asplan Viak

44:45

+0:00

10:24

2.

Marte Lien Johnsen

Student

47:28

+2:43

11:02

3.

Ane Tinmannsvik

Plan Arkitekter

51:50

+7:05

12:03

4.

Anna Karine Lunna

BEKK

1:04:00

+19:15

14:53

5.

Tone Vinge Fanavoll

Skoleelev

1:08:12

+23:27

15:51

6.

Frid Ekseth

Skoleelev

1:14:24

+29:39

17:18

Klasse: D 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Julie Arnesen

NTNU

1:05:19

+0:00

11:39

2.

Marit Skoglund

NTNUI

1:06:55

+1:36

11:56

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Wærnes

Skanska

47:00

+0:00

10:55

2.

Randi Marie Mohus

St. Olavs Hospital

47:11

+0:11

10:58

3.

Karin Bernsmed

Sintef

55:22

+8:22

12:52

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Lill Bratbergsengen

Kongsberg Seatex BIL

58:41

+0:00

13:38

2.

Mette Nolte

Eggen Arkitekter

1:04:03

+5:22

14:53

3.

Vebjørg Ekseth

Eggen Arkitekter AS

1:14:26

+15:45

17:18

Klasse: D 45-49 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Anne Ryen

NGU

53:49

+0:00

17:56

2.

Maj-Lisbet Rønning

NTNU

1:03:54

+10:05

21:18

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gøril Eide

Trondheim kommune

42:36

+0:00

9:54

2.

Tone Almås

Leik, IL

43:53

+1:17

10:12

3.

Kari Ulseth

Hemit

47:48

+5:12

11:06

4.

Eli Kvingedal

Natura

51:28

+8:52

11:58

5.

Siw Sellæg

Trondheim Kommune

59:48

+17:12

13:54

6.

Kjersti Tannvik

Eggen Arkitekter AS

1:09:14

+26:38

16:06

7.

Mai Iren Almås

Leik, IL

1:11:34

+28:58

16:38

8.

Marianne Houbiers

Statoil

1:12:16

+29:40

16:48

9.

Nina Reitan

Sintef

1:24:04

+41:28

19:33

Arrangør

Jane Kristin Norhagen

Trønder Energi

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åse Rita Ellingsen

Trondheim kommune

46:29

+0:00

15:29

2.

Merete Tønnessen Grøtte

Trondheim kommune

56:35

+10:06

18:51

3.

Anne-Lise Bratsberg

Jernbanen

1:02:02

+15:33

20:40

4.

Merete Knain

Enova SF

1:10:00

+23:31

23:20

5.

Marit Ringheim

Statoil BIL Stjørdal

1:38:22

+51:53

32:47

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege Solhjem Melhuus

Byneset Barnehager

49:12

+0:00

11:26

2.

Ingrid Gjersvold

BDO AS

51:01

+1:49

11:51

3.

Elisabeth Sæthre

Miljødirektoratet BIL

56:37

+7:25

13:10

4.

Ingunn Morset

St Olavs Hospital

1:05:57

+16:45

15:20

5.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

1:07:28

+18:16

15:41

6.

Hilde Nestvold

Telenor B.I.L. Trondheim

1:39:39

+50:27

23:10

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

46:38

+0:00

15:32

2.

Anne Melkild

St. Olavs Hospital BIL

51:13

+4:35

17:04

3.

Vigdis Heimly

NTNUI Bedrift

51:25

+4:47

17:08

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

54:15

+0:00

12:36

2.

Bente Skorge

Eggen Arkitekter AS

56:42

+2:27

13:11

3.

Anne Betty Sødal

Trondheim kommune

58:13

+3:58

13:32

4.

Hege Marit Nordgård Bolås

Statoil BIL Trondheim

1:01:40

+7:25

14:20

5.

Ingrid Lien Johnsen

Trondheim Kommune

1:07:47

+13:32

15:45

6.

Turid Røsand

Trondheim Kommune

1:09:02

+14:47

16:03

7.

Erika Bugten

Berg hansen

1:11:26

+17:11

16:36

8.

Aashild S. Langseth

NSDTF

1:11:57

+17:42

16:43

9.

Gro Rypdal

Bluegarden

1:16:05

+21:50

17:41

10.

Nina Astrid Rieck

Asplan Viak

1:25:07

+30:52

19:47

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Kristin Smistad

St. Olavs Hospital BIL

41:33

+0:00

13:51

2.

Grethe Skogstad

Trondheim Kommune

49:52

+8:19

16:37

3.

Cobien Clarimbould

Trondheim Kommune

49:53

+8:20

16:37

4.

Sissel Horghagen

NTNU

50:45

+9:12

16:55

5.

Maj Britt Bjørnaas

NIU

56:29

+14:56

18:49

6.

Berit Grande

Sticos

1:00:33

+19:00

20:11

7.

Mildrid Ljosland

NTNU

1:11:28

+29:55

23:49

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trine Barstad

NTNU

1:04:55

+0:00

15:05

2.

Siri Drogset

NTNU

1:07:58

+3:03

15:48

3.

Bodil Monsen

Sintef

1:42:25

+37:30

23:49

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Furuholt

TOBB

57:34

+0:00

19:11

2.

Åse Eng Musum

Trondheim kommune

1:06:00

+8:26

22:00

3.

Oddrun Bollingmo

NTNU

1:29:13

+31:39

29:44

DSQ

Anne Stenset

St. Olavs Hospital

1:05:34

38 115 92

Klasse: D 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Anne Lise Brenne

Trondheim kommune

1:23:07

95

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brit Fridén

NTNU

55:50

+0:00

18:36

2.

Asbjørg Engdal Olsen

Statkraft

1:01:13

+5:23

20:24

3.

Gerd Karin Skjøtskift

St Olav

1:07:29

+11:39

22:29

4.

Randi Irene Engen

SiT BIL

1:14:29

+18:39

24:49

Klasse: D 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Halldis Hinsverk Lykke

Trondheim Kommune

1:00:59

+0:00

20:19

2.

Ruth Øfsti

St. Olavs Hospital

2:11:57

+1:10:58

43:59

Klasse: D 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Margrete Bekkevahr

Eget

1:16:36

+0:00

25:32

2.

Randi Iversen

Eget

1:51:46

+35:10

37:15

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Scmid

Trollegg

33:53

+0:00

7:42

38

2.

Tommy Schmid

OL Trollelg

45:48

+11:55

10:24

3.

Even Bye

Byåsen

49:26

+15:33

11:14

4.

David Hagen

Kongsberg Seatex

1:00:12

+26:19

13:40

5.

Jens Erik Slagsvold

St Olavs Hospital

1:09:43

+35:50

15:50

6.

Martin Cepelka

NTNU

1:10:25

+36:32

16:00

7.

Thorbjørn Andersen Ve

SINTEF Energi

1:20:13

+46:20

18:13

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Halvor Lund

Sintef Energi

50:20

+0:00

8:59

2.

Eirik Marthinsen

Petrell BIL

52:16

+1:56

9:20

3.

Jostein Bø Fløystad

Sintef Energi

56:49

+6:29

10:08

4.

Ådne Messel Nafstad

Eget

1:00:50

+10:30

10:51

5.

Martin Morset

Wing OK

1:03:43

+13:23

11:22

6.

Magne Svare

Skanska Aktiv

1:05:18

+14:58

11:39

7.

Jerome Soulard

Atmel

1:08:18

+17:58

12:11

8.

Martin Uglem

NTNU

1:09:17

+18:57

12:22

9.

Helge Venås Flægstad

Entro

1:11:02

+20:42

12:41

10.

Anthony Bossard

Atmel

1:18:28

+28:08

14:00

11.

Per Didrik Nonstad

Statoil BIL Trondheim

1:19:51

+29:31

14:15

12.

Petter Norgren

NTNU

1:40:33

+50:13

17:57

13.

Eirik Munkeby

Skanska Aktiv

1:51:14

+1:00:54

19:51

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gustav Ruø

Trondheim Kommune

40:50

+0:00

9:16

2.

Henrik Grytbakk

Skanska Aktiv

49:07

+8:17

11:09

3.

Esten Ingar Grøtli

SINTEF

51:12

+10:22

11:38

4.

Gjermund Sægrov

Statens vegvesen

56:59

+16:09

12:57

5.

Steffen Oppermann

NTNU

1:02:32

+21:42

14:12

6.

Nicholai Sødring Carlsen

DNB BIL

1:11:45

+30:55

16:18

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Berger

Granåsen Legesenter

39:10

+0:00

6:59

2.

Lars Langdal

Contiga AS

57:12

+18:02

10:12

3.

Arild Wærnes

Lindbak BIL

58:57

+19:47

10:31

4.

Magnar Nedland

Telenor digital

1:01:10

+22:00

10:55

5.

Håvard Skalle

Boa Offshore

1:14:42

+35:32

13:20

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eivind Lona

Eget

44:11

+0:00

10:02

2.

Kurt Amundsen

Avinor

45:17

+1:06

10:17

3.

Martin Solli

NLR

55:24

+11:13

12:35

4.

Sverre Andreassen

Eggen Arkitekter AS

56:39

+12:28

12:52

5.

Rolf Sigvart Lein

NTNU

57:48

+13:37

13:08

6.

Hallvard Sægrov

Sonans

1:07:59

+23:48

15:27

7.

Ingmund Bjørkan

Kongsberg Seatex BIL

1:09:17

+25:06

15:44

8.

Terje Aunvik

Telenor

1:20:09

+35:58

18:12

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Tegdan

Ecotone

40:31

+0:00

7:14

2.

Harald Musum

Yahoo

47:42

+7:11

8:31

3.

Harald Svendsen

SINTEF Energi

1:01:48

+21:17

11:02

4.

Snorre Gangaune

Statkraft

1:06:52

+26:21

11:56

5.

Svein Olav Dyrhol

Statoil BIL Trondheim

1:25:55

+45:24

15:20

DSQ

Fredrik Johannesen

Sweco

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Sletner

Telenor

45:00

+0:00

10:13

2.

Odd Magne Reitan

Atmel

45:59

+0:59

10:27

3.

Morten Korsvold

Marintek

46:30

+1:30

10:34

4.

Morten Belsvik

Powel

49:00

+4:00

11:08

5.

Jan Hage

Eget

53:22

+8:22

12:07

6.

Arne Inge Kolstad

Sweco

54:48

+9:48

12:27

7.

Otto Wittner

UNINETT

58:07

+13:07

13:12

8.

Arild Heggeset

Eget

58:10

+13:10

13:13

9.

Kent Hjelmen

Trollelg

1:11:58

+26:58

16:21

Arrangør

Rune Krogh

TrønderEnergi

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Tore Vik

Fylkeskommunen

43:29

+0:00

7:45

2.

Snorre Sæternes

DNV GL

45:11

+1:42

8:04

3.

Andreas Sylte

Statkraft

45:36

+2:07

8:08

4.

Bård Smestad

KDS

46:30

+3:01

8:18

5.

Harald Huse

Norkart

48:13

+4:44

8:36

6.

Olle Malmring

Trondheim kommune

59:18

+15:49

10:35

7.

Ingebrigt Fuglem

Signicat

1:00:40

+17:11

10:50

8.

Terje Drøyvold

Tine

1:03:49

+20:20

11:23

9.

Kjell Rune Logan-Halvorsrud

St.Olav

1:13:27

+29:58

13:06

10.

Thor Ivar Tryggestad

Allegro

1:22:57

+39:28

14:48

11.

Ove Bremseth

Consto

1:26:23

+42:54

15:25

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Wiggen

Lindorff

43:23

+0:00

9:51

2.

Jan Erik Ledal

Lindbak BIL

48:29

+5:06

11:01

3.

Erlend Nervik

UNICON

49:56

+6:33

11:20

4.

Geir Paulsen

Siemens

50:01

+6:38

11:22

5.

Jon Vindal

Skanska Aktiv

51:07

+7:44

11:37

6.

Bård Sverre Solem

Eggen Arkitekter AS

51:47

+8:24

11:46

7.

Bjørn Munch

Oracle

54:55

+11:32

12:28

8.

Leif Magne Meringdal

Nortura

57:22

+13:59

13:02

9.

Erling Bye

BDO AS

58:02

+14:39

13:11

10.

Tor Arne Haugen

DNB

1:03:25

+20:02

14:24

11.

Ole Hjulstad

Fosenyard

1:11:48

+28:25

16:19

12.

Geir Willumsen

A C Møller

1:19:37

+36:14

18:05

Arrangør

Stein Ivar Foss

SIT

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Erik Bratsberg

NTNU

47:07

+0:00

8:24

2.

John Svergja

EMMA edb

47:54

+0:47

8:33

3.

Rune Stræte

St. Olavs Hospital

53:28

+6:21

9:32

4.

Svein Terje Kolstad

SINTEF

54:36

+7:29

9:45

5.

Stig Forbord

Optoplan

1:02:47

+15:40

11:12

6.

Olve Mogstad

Statnett

1:03:32

+16:25

11:20

7.

Terje Berg

Statkraft

1:19:55

+32:48

14:16

Arrangør

Frode Vassenden

TrønderEnergi

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Olav Åmot

TrønderEnergi

42:16

+0:00

9:36

2.

Rolf Helge Røsand

Rambøll

49:24

+7:08

11:13

3.

John Lerli

Trønderbladet

49:59

+7:43

11:21

4.

Arnt Liaøy

BUFetat

50:41

+8:25

11:31

5.

Tor Hammer

Bn Bank

52:29

+10:13

11:55

6.

Bjørn Erik Johnsen

RevisorGruppen Trøndelag AS

53:04

+10:48

12:03

7.

Terje Kanstad

NTNU

54:00

+11:44

12:16

8.

Erik Horghagen

BDO AS

56:11

+13:55

12:46

9.

Øystein Nytrø

NTNU Bil

58:37

+16:21

13:19

10.

Oddgeir Rokseth

SINTEF Energi

1:00:34

+18:18

13:45

11.

Petter Mikalsen

Telenor

1:02:36

+20:20

14:13

12.

Per Magne Gjersvold

Skanska Aktiv

1:03:46

+21:30

14:29

13.

Robert Von Hirsch

Statkraft

1:04:33

+22:17

14:40

14.

Bjarne Bugten

Statoil BIL Trondheim

1:05:21

+23:05

14:51

15.

Ola Eiken

Quad geometrics

1:08:52

+26:36

15:39

16.

Frode Stølan

Telenor

1:15:23

+33:07

17:07

Arrangør

Per Olav Johansen

TrønderEnergi

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Ove Tinmannsvik

Multiconsult

47:40

+0:00

8:30

2.

Knut Mathisen

Herøya BIL

50:43

+3:03

9:03

3.

Lasse Natvig

NTNU

57:11

+9:31

10:12

4.

Dag Stenersen

Sintef

59:55

+12:15

10:41

5.

Geir Arnesen

Eget

1:01:31

+13:51

10:59

6.

Bernt Rognes

Powel

1:01:52

+14:12

11:02

7.

Geir Bakkhaug

Politiet

1:07:21

+19:41

12:01

8.

Helge Løseth

Statoil BIL Trondheim

1:11:34

+23:54

12:46

9.

Håvard Eidnes

Uninett

1:14:04

+26:24

13:13

10.

Morten Husom

Powel

2:24:03

+1:36:23

25:43

Klasse: H 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tore Heggem

HiNT

49:12

+0:00

11:26

2.

Even Hofstad

DnB Sport

50:12

+1:00

11:40

3.

Klaus Livik

Powel

50:41

+1:29

11:47

4.

Olav Kvittem

Uninett

52:25

+3:13

12:11

5.

Øystein Jæger

NGU

53:20

+4:08

12:24

6.

Stein Arne Sæther

Adressavisen

55:22

+6:10

12:52

7.

Kjell Arne Henninen

Eget

59:49

+10:37

13:54

8.

Vemund Jaren

Miljødirektoratet BIL

1:02:07

+12:55

14:26

9.

Rolf Bye

Trondheim kommune

1:06:40

+17:28

15:30

10.

Jan Erik Kofoed

NTNU

1:10:22

+21:10

16:21

11.

John Sirum

Rambøll

1:18:14

+29:02

18:11

12.

Helge Eriksen

Eget

1:19:37

+30:25

18:30

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Maroni

Fiskeri og havbruksnæringens forskningsfond

1:05:25

+0:00

11:40

2.

Morten Skoglund

Multiconsult

1:07:23

+1:58

12:01

3.

Leif Gunnar Smistad

Brannkorpset

1:11:34

+6:09

12:46

4.

Inge Nørstebø

Skanska Aktiv

1:12:41

+7:16

12:58

5.

Eirik Vefsnmo

Bouvet

1:13:00

+7:35

13:02

6.

Frank Bjarkø

NRK

1:13:56

+8:31

13:12

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Reidar Skogseth

Eget

1:00:19

+0:00

20:06

Arrangør

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Steinar Aasvang

Siemens

41:50

+0:00

9:43

2.

Jon Arne Klemetsaune

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

43:08

+1:18

10:01

3.

Tor Gjermstad

Hemit

50:44

+8:54

11:47

4.

Edgar Furuholt

Det Norske

51:55

+10:05

12:04

5.

Reidar Ottem

MTG

52:32

+10:42

12:13

6.

Ottar G Kristiansen

Evry

54:38

+12:48

12:42

7.

Svein Hove

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

55:13

+13:23

12:50

8.

Ole Nervik

Eget

56:05

+14:15

13:02

9.

Terje Hansen

Politiet

57:08

+15:18

13:17

10.

Trond Damås

Skanska Aktiv

57:25

+15:35

13:21

11.

Tom Bugge

Bjørndalslaget

59:56

+18:06

13:56

12.

Geir Dolmen

KVT

1:04:14

+22:24

14:56

13.

Kåre Eggereide

Rambøll

1:06:41

+24:51

15:30

14.

Terje Norddal

Rambøll

1:16:09

+34:19

17:42

15.

Oddmar Iversen

NTNU

1:19:47

+37:57

18:33

16.

Harald Lauglo

NTNU

1:21:29

+39:39

18:56

17.

Asbjørn Rønning

Fylket

1:25:27

+43:37

19:52

18.

Halvard Kierulf

Trondheim Kommune

1:32:34

+50:44

21:31

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Olav Vennevik

Eget

1:25:16

+0:00

15:13

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd Arne Rye

Rambøll

44:08

+0:00

14:42

38

2.

Kjell Atle Strande

Creditreform AS

46:28

+2:20

15:29

3.

Bjørn Norberg

Veritas

52:23

+8:15

17:27

4.

Harald Krogstad

NTNUI

1:07:51

+23:43

22:37

5.

Bjørn Flor

Eget

2:28:11

+1:44:03

49:23

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Skjesol

Statkraft

53:00

+0:00

12:19

2.

Øistein Åsmul

Kommunen

55:10

+2:10

12:49

3.

Roar Stenset

St Olav

55:13

+2:13

12:50

4.

Martin Melhuus

Veritas

58:12

+5:12

13:32

5.

Odd Musum

Rambøll

1:02:19

+9:19

14:29

6.

Egil Repvik

NETTseksjonering

1:02:56

+9:56

14:38

7.

Halvor Flatberg

NTNU BIL

1:04:36

+11:36

15:01

8.

Finn Faye Knudsen

NTNU

1:06:36

+13:36

15:29

9.

Torgeir Iversen

Evry

1:13:41

+20:41

17:08

10.

Kjell Bratbergsengen

NTNU bil

1:14:32

+21:32

17:20

11.

Thore Sundsetvik

Smiths

1:34:54

+41:54

22:04

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helge Revhaug

Eget

1:09:44

+0:00

12:27

2.

Torleif Stephansen

Evry

1:23:30

+13:46

14:54

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magne Eidem

Vegvesenet

48:11

+0:00

16:03

2.

Edmund Olsen

NTNU

58:47

+10:36

19:35

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

55:17

+0:00

12:51

2.

Stig Arild Haugskott

Posten

58:23

+3:06

13:34

3.

Leif Engen

SiT BIL

59:34

+4:17

13:51

4.

Per Løvås

Vegvesenet

59:35

+4:18

13:51

5.

Eigil Sørli

Q-Free

59:44

+4:27

13:53

6.

Henry Sundsetvik

OTEK

1:08:32

+13:15

15:56

7.

Jarle Nestvold

Rambøll

1:10:40

+15:23

16:26

8.

Torfinn Knotten

DNB

1:12:42

+17:25

16:54

9.

Ola Langrød

NRK

1:19:49

+24:32

18:33

10.

Tore Brurok

Eget

1:31:58

+36:41

21:23

Klasse: H 75-79 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Robert Strøm

Eget

1:36:02

+0:00

17:08

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thor Meland

Statoil

58:55

+0:00

19:38

2.

Oddgeir Øfsti

NTNU

2:11:57

+1:13:02

43:59

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Kjell Foldvik

NTNU

1:07:02

+0:00

15:35

2.

Arnfinn Langeland

NTNU

1:09:50

+2:48

16:14

Klasse: H 90-99 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brynjulf Forseth

Busklein gård

1:17:55

+0:00

25:58

Klasse: Gjester-Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jomar Jentoft

SIemens

41:52

+0:00

13:57

2.

Solveig Sæternes

Byåsen

44:49

+2:57

14:56

3.

Vegard Ulseth Sylte

Skoleelev

45:12

+3:20

15:04

4.

Mari Grøtli Svergja

Gjest

47:33

+5:41

15:51

5.

Hanne Grøtli Svargja

KVikne IL

48:48

+6:56

16:16

6.

Håkon Sæternes

Byåsen

54:14

+12:22

18:04

Klasse: Gjester-Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Astrid Vassenden

Eget

1:09:39

+0:00

15:49

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Keiserås

Skoleelev

53:44

+0:00

9:35

2.

Erik Hegbom

Eget

1:00:00

+6:16

10:42

3.

Åsta Venås Flægstad

NTNUI

1:04:53

+11:09

11:35


Sist oppdatert:

13 juli 2016, 16:08:08

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

284

Antall startet:

284