Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2016Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 12 - Tjuvdalen 5. juli 2016

Klasse: Nybegynnere

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mia Pugstad

Student

1:25:11

+0:00

50:06

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Venås

Statoil

46:55

+0:00

23:27

2.

Mari Pukstad

Student

48:09

+1:14

24:04

3.

Sofie Sødal Eiksund

Student

49:28

+2:33

24:44

4.

Per Jonny Nutudal

Linjebygg

1:08:00

+21:05

34:00

DSQ

Marit Mia Bjørnstad

DIRMIN

47:51

114

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Vinge Fanavoll

Skoleelev

42:02

+0:00

14:00

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oda Wennemo

Halset Legesenter

43:38

+0:00

10:23

2.

Ane Tinmannsvik

Plan Arkitekter

51:46

+8:08

12:19

3.

Ane Svegaard

Byåsen

1:02:07

+18:29

14:47

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karin Bernsmed

Sintef

52:47

+0:00

12:34

Arrangør

Randi Wærnes

Skanska

Klasse: D 40-44 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Haukioja

Gjest

1:06:22

+0:00

22:07

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Lill Bratbergsengen

Kongsberg Seatex

55:13

+0:00

13:08

Klasse: D 45-49 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maj-Lisbet Rønning

NTNU

54:28

+0:00

18:09

2.

Kirsti Blikeng

SDNB

1:05:31

+11:03

21:50

DSQ

Marianne Wold

Statoil

1:44:23

61 150

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eli Kvingedal

Natura

52:26

+0:00

12:29

2.

Siw Sellæg

Trondheim Kommune

59:10

+6:44

14:05

3.

Nina Reitan

Sintef

1:10:31

+18:05

16:47

4.

Marianne Houbiers

Statoil

1:20:42

+28:16

19:12

5.

Jane Kristin Norhagen

Trønder Energi

1:21:28

+29:02

19:23

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åse Rita Ellingsen

Trondheim kommune

42:42

+0:00

14:14

2.

Ingunn Morset

St Olavs Hospital

49:03

+6:21

16:21

3.

Marit Ringheim

Statoil BIL Stjørdal

1:16:59

+34:17

25:39

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mona Sæther

Trondheim kommune

46:53

+0:00

11:09

2.

Hege Solhjem Melhuus

Byneset Barnehager

50:35

+3:42

12:02

3.

Ingrid Gjersvold

BDO AS

1:01:47

+14:54

14:42

4.

Nina Beate Liabakk

NTNU

1:05:59

+19:06

15:42

5.

Elisabeth Sæthre

Miljødirektoratet BIL

1:07:48

+20:55

16:08

6.

Hilde Haugskott

Trondheim kommune

1:17:30

+30:37

18:27

7.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

1:20:15

+33:22

19:06

Klasse: D 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rine Hanssen

Trondheim kommune

1:33:20

+0:00

15:33

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bodil Ruud

Trondheim kommune

1:16:53

+0:00

25:37

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

51:35

+0:00

12:16

2.

Anne Melkild

St. Olavs Hospital BIL

52:31

+0:56

12:30

3.

Turid Røsand

Trondheim Kommune

1:03:26

+11:51

15:06

4.

Anne Betty Sødal

Trondheim kommune

1:09:36

+18:01

16:34

5.

Gro Rypdal

Bluegarden

1:17:00

+25:25

18:20

6.

Nina Astrid Rieck

Asplan Viak

1:22:48

+31:13

19:42

7.

Erika Bugten

Berg hansen

1:24:14

+32:39

20:03

8.

Hege Marit Nordgård Bolås

Statoil BIL Trondheim

1:41:26

+49:51

24:09

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Kristin Smistad

St. Olavs Hospital BIL

50:34

+0:00

16:51

2.

Anne Sofie Gjermstad

Evry

1:03:13

+12:39

21:04

3.

Maj Britt Bjørnaas

NIU

1:04:39

+14:05

21:33

4.

Berit Grande

Sticos

1:05:38

+15:04

21:52

5.

Reidun Fallan Smaavik

NAV

1:06:07

+15:33

22:02

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trine Barstad

NTNU

1:04:48

+0:00

15:25

2.

Siri Drogset

NTNU

1:14:45

+9:57

17:47

3.

Bodil Monsen

Sintef

1:34:05

+29:17

22:24

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åse Eng Musum

Trondheim kommune

59:15

+0:00

19:45

2.

Oddrun Bollingmo

NTNU

1:09:28

+10:13

23:09

Klasse: D 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Lise Brenne

Trondheim kommune

1:23:37

+0:00

19:54

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Fylket

44:18

+0:00

14:46

2.

Inger Røhjell

St. Olavs Hospital

55:15

+10:57

18:25

3.

Eva Aalde

St. Olavs Hospital

1:06:45

+22:27

22:15

4.

Asbjørg Engdal Olsen

Statkraft

1:20:14

+35:56

26:44

5.

Marit Bjørgum

Eget

1:25:06

+40:48

28:22

6.

May Helland

Posten

1:38:06

+53:48

32:42

7.

Britt Kristiansen

Eget

1:39:13

+54:55

33:04

Klasse: D 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Margrete Bekkevahr

Eget

1:38:18

+0:00

32:46

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Morset

Student

39:03

+0:00

8:52

2.

Tommy Schmid

OL Trollelg

40:58

+1:55

9:18

3.

Martin Morset

Wing OK

47:27

+8:24

10:47

4.

Jens Erik Slagsvold

St Olavs Hospital

50:07

+11:04

11:23

5.

David Hagen

Kongsberg Seatex

1:01:21

+22:18

13:56

6.

Espen Fanavoll

NTNU

1:13:05

+34:02

16:36

7.

Torbjørn Andersen Ve

SINTEF Energi

1:16:55

+37:52

17:28

DSQ

Even Bye

Byåsen

43:47

47 150 175

Arrangør

Eirik Munkeby

Skanska Aktiv

1:53:02

61 64 60 47

Arrangør

John Kjøren

Skanska

Arrangør

Thomas Ramberg

Skanska Aktiv

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Halvor Lund

Sintef Energi

1:00:33

+0:00

10:05

2.

Jerome Soulard

Atmel

1:08:10

+7:37

11:21

3.

Eirik Marthinsen

Petrell BIL

1:09:10

+8:37

11:31

4.

Frode Lillevold

Datametrix

1:10:25

+9:52

11:44

5.

Lars Solheim

Danske Bank

1:11:05

+10:32

11:50

6.

Kasper Schei

NTNUI

1:11:18

+10:45

11:53

7.

Ivar Marthinusen

NTNUI

1:14:42

+14:09

12:27

8.

Per Didrik Nonstad

Statoil BIL Trondheim

1:14:47

+14:14

12:27

9.

Anthony Bossard

Atmel

1:39:05

+38:32

16:30

DSQ

Wolfgang Kampel

NTNU

40:46

31 35 36 95 55 57 45

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lauritz Thaulow

Kongsberg Seatex

54:32

+0:00

12:23

2.

Nicholai Sødring Carlsen

DNB BIL

1:26:27

+31:55

19:38

3.

Nicholas Thompsen

Statoil BIL Trondheim

1:41:24

+46:52

23:02

Arrangør

Bjørn Hegerberg

Skanska Aktiv

Arrangør

Henrik Grytbakk

Skanska Aktiv

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Berger

Granåsen Legesenter

47:47

+0:00

7:57

2.

Mattis Myhre

Vianova

54:47

+7:00

9:07

3.

Arild Wærnes

Lindbak BIL

57:54

+10:07

9:39

4.

Håvard Skalle

Boa Offshore

1:24:58

+37:11

14:09

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Solli

NLR

46:14

+0:00

10:30

2.

Øystein Tveit

Kongsberg Seatex BIL

59:06

+12:52

13:25

3.

Morten Wennevik

Bouvet

1:29:04

+42:50

20:14

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thomas Berge Mjølhus

NAV

56:54

+0:00

9:29

2.

Skjalg Stordal

Eget

1:02:14

+5:20

10:22

3.

Svein Olav Dyrhol

Statoil BIL Trondheim

1:16:40

+19:46

12:46

4.

Jardar Lohne

Sleipner

1:29:47

+32:53

14:57

5.

Snorre Gangaune

Statkraft

1:47:00

+50:06

17:50

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd Magne Reitan

Atmel

49:47

+0:00

11:18

2.

Trond Sletner

Telenor

54:53

+5:06

12:28

3.

Arne Inge Kolstad

Sweco

55:23

+5:36

12:35

4.

Kyrre Auran

Ranheim Kraft

57:57

+8:10

13:10

5.

Tore Kvaal

Statens Veievesen

1:01:28

+11:41

13:58

6.

Gjermund Rø

St. Olavs Hospital

1:06:01

+16:14

15:00

7.

Arild Heggeset

Eget

1:07:33

+17:46

15:21

8.

Kent Hjelmen

Trollelg

1:11:12

+21:25

16:10

9.

Geir Arne Kjønstad

Salottenlund vgs

1:34:03

+44:16

21:22

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Snorre Sæternes

DNV GL

52:43

+0:00

8:47

2.

Torgeir Aune

Teekay Petrojarl

53:43

+1:00

8:57

3.

Bård Smestad

KDS

55:57

+3:14

9:19

4.

Arild Clausen

NTNU

57:24

+4:41

9:34

5.

Thor Ivar Tryggestad

Allegro

1:11:57

+19:14

11:59

6.

Ove Bremseth

Consto

1:14:07

+21:24

12:21

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Wiggen

Lindorff

46:53

+0:00

10:39

2.

Jan Erik Ledal

Lindbak BIL

48:47

+1:54

11:05

3.

Geir Paulsen

Siemens

56:20

+9:27

12:48

4.

Bobo Nordahl

NGU

58:05

+11:12

13:12

5.

Atle Haugan

Statoil BIL Trondheim

59:14

+12:21

13:27

6.

Tor Arne Haugen

DNB

1:00:57

+14:04

13:51

7.

Gudmund Eiksund

NTNU

1:11:21

+24:28

16:12

8.

Ole Hjulstad

Fosenyard

1:22:15

+35:22

18:41

DSQ

Erling Bye

BDO AS

1:02:46

106 51

Arrangør

Jon Vindal

Skanska Aktiv

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Edvard Helland

Lørenskog kommune

53:59

+0:00

8:59

2.

Stig Forbord

Optoplan

1:00:37

+6:38

10:06

3.

Rune Stræte

St. Olavs Hospital

1:02:07

+8:08

10:21

4.

Frode Haugskott

Skaun Kommune

1:02:17

+8:18

10:22

5.

Stein Ivar Foss

SIT

1:05:19

+11:20

10:53

6.

Terje Berg

Statkraft

1:10:27

+16:28

11:44

6.

Kjell Baardsgaard

Jernbanen

1:10:27

+16:28

11:44

8.

Per Erik Kvam

Kongsberg Seatex

1:11:23

+17:24

11:53

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rolf Helge Røsand

Rambøll

53:08

+0:00

12:04

2.

Svein Olav Åmot

TrønderEnergi

54:08

+1:00

12:18

3.

Erik Horghagen

BDO AS

55:13

+2:05

12:32

4.

Terje Kanstad

NTNU

58:42

+5:34

13:20

5.

Ola Eiken

Quad geometrics

1:14:00

+20:52

16:49

6.

Bjarne Bugten

Statoil BIL Trondheim

1:15:44

+22:36

17:12

7.

Frode Stølan

Telenor

1:27:01

+33:53

19:46

8.

Per Olav Johansen

TrønderEnergi

1:45:26

+52:18

23:57

Arrangør

Per Magne Gjersvold

Skanska Aktiv

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Ove Tinmannsvik

Multiconsult

56:39

+0:00

9:26

2.

Lasse Natvig

NTNU

1:04:48

+8:09

10:48

3.

Geir Arnesen

Eget

1:06:19

+9:40

11:03

4.

Helge Løseth

Statoil BIL Trondheim

1:10:05

+13:26

11:40

5.

Håvard Eidnes

Uninett

1:16:29

+19:50

12:44

Klasse: H 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stein Arne Sæther

Adressavisen

47:13

+0:00

11:14

2.

Klaus Livik

Powel

52:02

+4:49

12:23

3.

Jens Øystein Gjersvold

Vegvesenet

56:06

+8:53

13:21

4.

Tore Heggem

HiNT

56:37

+9:24

13:28

5.

Helge Eriksen

Eget

1:02:20

+15:07

14:50

6.

Olav Kvittem

Uninett

1:02:25

+15:12

14:51

7.

Øystein Jæger

NGU

1:03:54

+16:41

15:12

8.

Jan Erik Kofoed

NTNU

1:04:32

+17:19

15:21

9.

Eivind Bakk

Eget

1:06:12

+18:59

15:45

10.

Anders Gjervan

Charlottenlund videregående skole

1:14:12

+26:59

17:40

11.

Kjell Arne Henninen

Eget

1:14:17

+27:04

17:41

12.

Even Hofstad

DnB Sport

1:15:17

+28:04

17:55

13.

Vemund Jaren

Miljødirektoratet BIL

1:23:14

+36:01

19:49

14.

Sverre Torp

St. Olavs Hospital

1:50:11

+1:02:58

26:14

Arrangør

Arne Wist

Skanska Aktiv

Arrangør

Oddbjørn Harbakk

Skanska Aktiv

Arrangør

Svein Nassvik

Skanska Aktiv

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Lillealtern

NRK

1:05:31

+0:00

10:55

2.

Leif Gunnar Smistad

Brannkorpset

1:19:09

+13:38

13:11

3.

Morten Skoglund

Multiconsult

1:23:15

+17:44

13:52

DSQ

Eirik Vefsnmo

Bouvet

1:26:26

60 47

Arrangør

Inge Nørstebø

Skanska Aktiv

Arrangør

Viggo Schei

Skanska Aktiv Trondheim

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

44:50

+0:00

14:56

2.

Svein Olav Haug

Bravida

45:59

+1:09

15:19

3.

Stein Fanavoll

EMGS

46:46

+1:56

15:35

4.

Reidar Skogseth

Eget

1:11:26

+26:36

23:48

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Steinar Aasvang

Siemens

46:06

+0:00

10:58

2.

Jon Arne Klemetsaune

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

52:56

+6:50

12:36

3.

Terje Hansen

Politiet

53:32

+7:26

12:44

4.

Tor Gjermstad

Hemit

54:11

+8:05

12:54

5.

Ole Lutro

NGU

55:09

+9:03

13:07

6.

Ole Nervik

Eget

57:39

+11:33

13:43

7.

Reidar Ottem

MTG

1:01:39

+15:33

14:40

8.

Tom Bugge

Bjørndalslaget

1:03:11

+17:05

15:02

9.

Svein Hove

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

1:10:36

+24:30

16:48

10.

Terje Norddal

Rambøll

1:15:00

+28:54

17:51

11.

Bjørn Rindstad

NGU

1:16:57

+30:51

18:19

12.

Bjørn Hafskjold

NTNU

1:30:12

+44:06

21:28

13.

Asbjørn Rønning

Fylket

1:43:37

+57:31

24:40

14.

Harald Lauglo

NTNU

1:55:17

+1:09:11

27:26

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Olav Vennevik

Eget

1:36:49

+0:00

16:08

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Atle Strande

Creditreform AS

54:55

+0:00

18:18

2.

Odd Arne Rye

Rambøll

58:46

+3:51

19:35

3.

Olaf Eggen

Jernia

1:01:22

+6:27

20:27

4.

Bjørn Norberg

Veritas

1:03:10

+8:15

21:03

5.

Bjørn Flor

Eget

1:34:32

+39:37

31:30

6.

Thore Sundsetvik

Smiths

1:45:09

+50:14

35:03

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leif Røhjell

Siemens

50:04

+0:00

11:55

2.

Per Bjørgum

Politiet

56:58

+6:54

13:33

3.

Egil Repvik

NETTseksjonering

1:01:08

+11:04

14:33

4.

Leidulv Vinje

Spenncon

1:01:50

+11:46

14:43

5.

Odd Musum

Rambøll

1:05:00

+14:56

15:28

6.

Kjell Bratbergsengen

NTNU bil

1:09:39

+19:35

16:35

7.

Halvor Flatberg

NTNU BIL

1:11:36

+21:32

17:02

8.

Jens Morseth

Politiet

1:13:28

+23:24

17:29

9.

Torgeir Iversen

Evry

1:23:44

+33:40

19:56

DSQ

Øistein Åsmul

Kommunen

1:26:32

150

Arrangør

Magne Måge

Skanska Aktiv

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torleif Stephansen

Evry

1:40:01

+0:00

16:40

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torger Elseth

Eget

1:02:45

+0:00

20:55

2.

Edmund Olsen

NTNU

1:13:45

+11:00

24:35

3.

Ola Aalde

Reinertsen

1:22:55

+20:10

27:38

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Østerbø

DnB Sport

48:46

+0:00

11:36

2.

Leif Engen

SiT BIL

56:46

+8:00

13:30

3.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

1:00:16

+11:30

14:20

4.

Stig Arild Haugskott

Posten

1:03:24

+14:38

15:05

5.

Eigil Sørli

Q-Free

1:07:23

+18:37

16:02

6.

Jarle Nestvold

Rambøll

1:07:26

+18:40

16:03

7.

Per Løvås

Vegvesenet

1:11:46

+23:00

17:05

8.

Henry Sundsetvik

OTEK

1:32:38

+43:52

22:03

9.

Tore Brurok

Eget

1:45:30

+56:44

25:07

Klasse: H 75-79 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Robert Strøm

Eget

1:49:11

+0:00

18:11

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Smistad

Brannkorpset

1:04:36

+0:00

21:32

2.

Kåre Aflekt

NTNU bil

1:05:30

+0:54

21:50

3.

Thor Meland

Statoil

1:16:58

+12:22

25:39

4.

Oddgeir Øfsti

NTNU

1:33:13

+28:37

31:04

5.

Jostein Glesåen

Melhus Kommune

1:37:20

+32:44

32:26

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Paul Forseth

Trondheim Kommune

1:07:47

+0:00

16:08

2.

Arnfinn Langeland

NTNU

1:09:46

+1:59

16:36

3.

Arne Kjell Foldvik

NTNU

1:15:53

+8:06

18:04

Klasse: H 90-99 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Brynjulf Forseth

Busklein gård

1:02:48

39

Klasse: Gjester-Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Steinar Strømdal

EMma edb

1:09:12

+0:00

23:04

DSQ

Martin Selmer

Freidig

1:09:37

96 150

Klasse: Gjester-Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frida Sæther

Student

44:02

+0:00

10:00

2.

Frode Stensrud

Eget

1:02:34

+18:32

14:13

3.

Magnus Haug

Skoleelev

1:03:10

+19:08

14:21

Klasse: Gjester-Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jostein Rø

Freidig

43:30

+0:00

10:21

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Haugskott

Skoleelev

48:51

+0:00

8:08

2.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen

1:05:54

+17:03

10:59

3.

Lene Berg Hanssen

Skoleelev

1:06:45

+17:54

11:07

DSQ

Oscar Lyngen

Student

55:00

47


Sist oppdatert:

6 juli 2016, 16:23:52

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

238

Antall startet:

238