Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2016Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 13 - Tanem 12. juli 2016

Klasse: Nybegynnere

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Anna Slagsvold

St Olav

1:35:04

39

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hedda Slang Sun dsetvik

Skoleelev

25:08

+0:00

2.

Julie Skogly

34:34

+9:26

3.

Sigurd Braathen

Skoleelev

34:59

+9:51

4.

Ida Paxal

Trondheim kommune

38:37

+13:29

5.

Ingrid Venås

Statoil

45:16

+20:08

6.

Per Jonny Nutudal

Linjebygg

51:54

+26:46

DSQ

Åsa Nordgård

Student

47:54

55 57 58 44 38 150

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oda Wennemo

Halset Legesenter

51:20

+0:00

2.

Line Sølberg

Student

1:06:31

+15:11

3.

Ane Svegaard

Byåsen

1:09:05

+17:45

4.

Karoline Bellingmo

1:11:23

+20:03

5.

Silje Mordal

MultiConsult

1:31:37

+40:17

6.

Guro Torpe

Frol

1:31:49

+40:29

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Wærnes

Skanska

1:07:56

+0:00

Klasse: D 40-44 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Sølberg

Melhus Kommune

1:18:37

+0:00

DSQ

Kirsti Næss Olsen

Heimdal Eiendomsmegling

1:27:35

106

Klasse: D 45-49 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maj-Lisbet Rønning

NTNU

1:19:54

+0:00

2.

Kirsti Blikeng

SDNB

1:22:34

+2:40

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Almås

Leik, IL

54:43

+0:00

2.

Heidi arnesen

Trondheim kommune

55:12

+0:29

3.

Siw Sellæg

Trondheim Kommune

1:13:19

+18:36

4.

Mai Iren Almås

Leik, IL

1:30:33

+35:50

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åse Rita Ellingsen

Trondheim kommune

1:09:09

+0:00

2.

Ingunn Morset

St Olavs Hospital

1:13:45

+4:36

3.

Merete Tønnessen Grøtte

Trondheim kommune

1:17:24

+8:15

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elisabeth Sæthre

Miljødirektoratet BIL

1:07:43

+0:00

2.

Nina Beate Liabakk

NTNU

1:10:01

+2:18

3.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

1:36:23

+28:40

Klasse: D 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rine Hanssen

Trondheim kommune

1:30:56

+0:00

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

1:26:04

+0:00

2.

Vigdis Heimly

NTNUI Bedrift

1:27:23

+1:19

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Melkild

St. Olavs Hospital BIL

1:11:31

+0:00

2.

Bente Skorge

Eggen Arkitekter AS

1:13:23

+1:52

3.

Erika Bugten

Berg hansen

1:33:39

+22:08

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Kristin Smistad

St. Olavs Hospital BIL

1:07:54

+0:00

2.

Reidun Fallan Smaavik

NAV

1:23:10

+15:16

DSQ

Anne Sofie Gjermstad

Evry

1:05:53

96 106 95 47 45 36 150

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnhild Oftedal

NTNU

1:10:43

+0:00

2.

Trine Barstad

NTNU

1:18:30

+7:47

3.

Siri Drogset

NTNU

1:19:15

+8:32

4.

Bodil Monsen

Sintef

2:00:29

+49:46

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Furuholt

TOBB

1:32:20

+0:00

2.

Oddrun Bollingmo

NTNU

1:57:38

+25:18

Klasse: D 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stina Elfving

Trondheim Kommune

1:41:31

+0:00

DSQ

Anne Lise Brenne

Trondheim kommune

2:10:41

115 31

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Britt Kristiansen

Eget

1:41:29

+0:00

Klasse: D 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Margrete Bekkevahr

Eget

1:42:03

+0:00

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Morset

Student

43:11

+0:00

2.

Martin Morset

Wing OK

59:15

+16:04

3.

Jens Erik Slagsvold

St Olavs Hospital

1:01:45

+18:34

4.

David Hagen

Kongsberg Seatex

1:09:42

+26:31

5.

Even Bye

Byåsen

1:10:13

+27:02

6.

Espen Fanavoll

NTNU

1:16:33

+33:22

7.

Torbjørn Andersen Ve

SINTEF Energi

1:25:40

+42:29

8.

Tobials Slørdahl

St. Olavs Hospital

1:32:51

+49:40

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Sølberg

Student

50:08

+0:00

2.

Håvard vassenden

Frol

50:44

+0:36

3.

Wolfgang Kampel

NTNU

53:46

+3:38

4.

Sivert Bellingmo

Gaula

1:00:56

+10:48

4.

Tommy Schmid

OL Trollelg

1:00:56

+10:48

6.

Per Didrik Nonstad

Statoil BIL Trondheim

1:09:24

+19:16

7.

Ådne Messel Nafstad

Eget

1:10:24

+20:16

8.

Eirik Marthinsen

Petrell BIL

1:14:36

+24:28

9.

Martin Uglem

NTNU

1:20:48

+30:40

10.

Ivar Marthinusen

NTNUI

1:25:21

+35:13

11.

Anthony Bossard

Atmel

1:33:40

+43:32

12.

Helge Venås Flægstad

Entro

1:46:00

+55:52

13.

Lars Solheim

Danske Bank

1:53:16

+1:03:08

DSQ

Jerome Soulard

Atmel

1:35:49

150

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gustav Ruø

Trondheim Kommune

53:28

+0:00

2.

Jan Petter Morten

EMGS

1:15:25

+21:57

3.

Henrik Grytbakk

Skanska Aktiv

1:26:48

+33:20

4.

Nicholas Thompsen

Statoil BIL Trondheim

1:43:19

+49:51

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Berger

Granåsen Legesenter

49:24

+0:00

2.

Arild Wærnes

Lindbak BIL

1:12:38

+23:14

3.

Kristian Stensrud

Heimdal Bolig

1:12:42

+23:18

123

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Andreas Bergh

NTNU

55:05

+0:00

DSQ

Kai Ove Bjerkenås

Leik, IL

1:14:41

114

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Truls Ryum

NTNU

1:05:01

+0:00

2.

Øystein Braathen

Statoil BIL Trondheim

1:23:20

+18:19

123

3.

Jardar Lohne

Sleipner

2:05:13

+1:00:12

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd Magne Reitan

Atmel

58:14

+0:00

2.

Morten Korsvold

Marintek

58:49

+0:35

3.

Kyrre Auran

Ranheim Kraft

1:03:27

+5:13

4.

Jan Hage

Eget

1:10:37

+12:23

5.

Per Ivar Skinderhaug

Bouvet

1:16:09

+17:55

6.

Rune Krogh

TrønderEnergi

1:23:43

+25:29

7.

Ole Gunnar Sølberg

Statens Vegvesen

1:25:25

+27:11

8.

Tore Kvaal

Statens Veievesen

1:39:33

+41:19

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pål kittilsen

Statoil BIL Trondheim

49:15

+0:00

2.

John Rustum

Powel

52:29

+3:14

3.

Snorre Sæternes

DNV GL

58:37

+9:22

4.

Arild Clausen

NTNU

1:04:16

+15:01

5.

Hans Helmer Sæternes

SINTEF Energi

1:09:52

+20:37

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Wiggen

Lindorff

52:34

+0:00

2.

Atle Haugan

Statoil BIL Trondheim

1:07:52

+15:18

3.

Erling Bye

BDO AS

1:09:09

+16:35

4.

Jan Gunnar Jensås

Natura

1:16:40

+24:06

5.

Bobo Nordahl

NGU

1:29:36

+37:02

6.

Tor Arne Haugen

DNB

1:31:23

+38:49

7.

Vidar Lunda

DNB Sport

2:20:40

+1:28:06

150

DSQ

Erlend Nervik

UNICON

1:02:11

115

DSQ

Leif Magne Meringdal

Nortura

1:06:23

115

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Haugskott

Skaun Kommune

1:06:12

+0:00

2.

Rune Stræte

St. Olavs Hospital

1:07:25

+1:13

3.

Kjell Baardsgaard

Jernbanen

1:07:55

+1:43

4.

Øyvind Schjelderup

St. Olavs Hospital

1:09:41

+3:29

5.

Stein Ivar Foss

SIT

1:14:18

+8:06

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjarne Bugten

Statoil BIL Trondheim

50:25

+0:00

2.

Svein Olav Åmot

TrønderEnergi

56:55

+6:30

3.

Rolf Helge Røsand

Rambøll

59:51

+9:26

4.

Geir Bakkhaug

Politiet

1:06:07

+15:42

5.

Per Magne Gjersvold

Skanska Aktiv

1:09:01

+18:36

6.

Ola Eiken

Quad geometrics

1:17:28

+27:03

7.

Øystein Nytrø

NTNU Bil

1:19:18

+28:53

8.

Gudmund Melland

Trondheim Kommune

1:22:26

+32:01

9.

Frode Stølan

Telenor

1:55:29

+1:05:04

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Mathisen

Herøya BIL

58:17

+0:00

2.

Bernt Rognes

Powel

1:08:25

+10:08

3.

Brynjulf Owren

NTNU

1:31:22

+33:05

4.

Morten Husom

Powel

2:20:08

+1:21:51

Arrangør

Håvard Eidnes

Uninett

Klasse: H 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helge Eriksen

Eget

58:19

+0:00

2.

Harald Oftedal

Statoil Stjørdal BIL

1:03:02

+4:43

3.

Even Hofstad

DnB Sport

1:07:19

+9:00

4.

Arne Gaustad

Jordskifteretten

1:12:53

+14:34

5.

Anders Gjervan

Charlottenlund videregående skole

1:19:11

+20:52

6.

Eivind Bakk

Eget

1:21:07

+22:48

7.

Arne Wist

Skanska Aktiv

1:26:07

+27:48

8.

Rolf Bye

Trondheim kommune

1:32:27

+34:08

9.

Steinar Strømdal

EMma edb

1:43:49

+45:30

DSQ

Stein Arne Sæther

Adressavisen

1:10:33

115

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Maroni

Fiskeri og havbruksnæringens forskningsfond

1:16:49

+0:00

2.

Leif Gunnar Smistad

Brannkorpset

1:21:30

+4:41

3.

Frank Bjarkø

NRK

1:33:46

+16:57

DSQ

Trond Lillealtern

NRK

64 92 96 114 118 121 123 139 147 151 47 45 3...

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

56:55

+0:00

2.

Stein Fanavoll

EMGS

59:25

+2:30

3.

Asbjørn Bjerkenås

Leik, IL

1:08:15

+11:20

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Berger

Statoil

51:47

+0:00

2.

Jon Arne Klemetsaune

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

57:05

+5:18

3.

Terje Hansen

Politiet

1:01:08

+9:21

4.

Steinar Aasvang

Siemens

1:02:04

+10:17

5.

Edgar Furuholt

Det Norske

1:09:26

+17:39

5.

Edgar Furuholt

Det Norske

1:09:26

+17:39

7.

Ole Lutro

NGU

1:12:25

+20:38

8.

Tor Gjermstad

Hemit

1:15:27

+23:40

9.

Bjørn Rindstad

NGU

1:18:31

+26:44

10.

Rolf Wærnes

Orkanger IF

1:36:51

+45:04

11.

Terje Norddal

Rambøll

1:38:29

+46:42

12.

Asbjørn Rønning

Fylket

1:51:51

+1:00:04

13.

Ole Nervik

Eget

1:56:55

+1:05:08

14.

Jostein Grepstad

NTNU

2:17:48

+1:26:01

Arrangør

Edgar Furuholt

Det Norske

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Olav Vennevik

Eget

1:37:05

+0:00

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd Arne Rye

Rambøll

1:08:11

+0:00

2.

Bjørn Norberg

Veritas

1:16:22

+8:11

3.

Kjell Atle Strande

Creditreform AS

1:20:41

+12:30

DSQ

Bjørn Flor

Eget

3:28:04

36 150

Arrangør

Thore Sundsetvik

Smiths

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leidulv Vinje

Spenncon

1:00:35

+0:00

2.

Per Bjørgum

Politiet

1:03:28

+2:53

3.

Knut Skjesol

Statkraft

1:10:25

+9:50

4.

Jens Morseth

Politiet

1:18:27

+17:52

5.

Torgeir Iversen

Evry

1:22:18

+21:43

6.

Øistein Åsmul

Kommunen

1:25:27

+24:52

7.

Torleif Stephansen

Evry

1:25:55

+25:20

8.

Olaf Eggen

Jernia

1:43:55

+43:20

DSQ

Frode Stensrud

Eget

1:01:26

45 31 150 175

Arrangør

Øistein Åsmul

Kommunen

Arrangør

Egil Repvik

NETTseksjonering

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Roar Forbord

Terratec

19:36

92 96 114 118 121 123 139 147 151 47 45 31 15...

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Edmund Olsen

NTNU

1:32:29

+0:00

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leif Engen

SiT BIL

1:17:50

+0:00

2.

Eigil Sørli

Q-Free

1:18:40

+0:50

3.

Tore Brurok

Eget

1:39:10

+21:20

4.

Jarle Nestvold

Rambøll

1:42:01

+24:11

DSQ

Per Løvås

Vegvesenet

4:18

61 33 96 154 115 117 47 45 31 150

Arrangør

Henry Sundsetvik

OTEK

Arrangør

Stig Arild Haugskott

Posten

Arrangør

Anders Lauglo

Lauglo Gård

Arrangør

Jarle Nestvold

Rambøll

Klasse: H 75-79 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Robert Strøm

Eget

2:44:56

+0:00

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kåre Aflekt

NTNU bil

1:36:55

+0:00

2.

Oddgeir Øfsti

NTNU

2:10:54

+33:59

Arrangør

Magnar Egseth

Jernbanen

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Kjell Foldvik

NTNU

1:18:41

+0:00

2.

Arnfinn Langeland

NTNU

1:27:57

+9:16

Klasse: H 85-89 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Smistad

Brannkorpset

1:23:23

+0:00

Klasse: H 90-99 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brynjulf Forseth

Busklein gård

1:48:32

+0:00

Klasse: Gjester-Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Schmid

Gjest

43:10

+0:00

2.

Henrik Braathen

Skoleelev

56:09

+12:59

Klasse: Gjester-Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Astrid Vassenden

Eget

1:28:33

+0:00

Arrangør

Frode Stensrud

Eget

Klasse: Gjester-Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Solveig Sæternes

Byåsen

48:56

33 96 154 115 117

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Keiserås

Skoleelev

1:10:15

+0:00

2.

Lene Berg Hanssen

Skoleelev

1:13:38

+3:23

3.

Erik Hegbom

Eget

1:24:36

+14:21


Sist oppdatert:

16 oktober 2016, 10:36:11

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

199

Antall startet:

199