Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
Dataeksport
Brikkesys.no

Svabergsprinten 24. juli 2016

Klasse: Damer åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helen Palmer

Halden SK

31:38

+0:00

9:16

2.

Louise Oram

Bækkelagets SK

34:30

+2:52

10:07

3.

Nora Synnøve Woxholth

Asker Skiklubb

37:41

+6:03

11:03

4.

Ida Thoresen

Sarpsborg OL

41:17

+9:39

12:06

5.

Anne Sørum

Ringsaker OK

45:33

+13:55

13:21

6.

Cristina Luis

Nydalens SK

49:39

+18:01

14:33

7.

Vikerhavn 1

Asmaløy

50:04

+18:26

14:40

8.

Heidi Børstad

Sarpsborg OL

57:46

+26:08

16:56

9.

Marianne Arnesen

Asker Skiklubb

1:03:24

+31:46

18:35

10.

June Herredsvela

Østmarka OK

1:10:24

+38:46

20:38

11.

Gå-laget

Asmaløy

1:21:45

+50:07

23:58

100

12.

Merete Saugestad

Nydalens Skiklub

1:32:33

+1:00:55

27:08

Klasse: Jenter åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ida-Synnøve Kristiansen

Fredrikstad SK

51:53

+0:00

15:12

2.

Marie Saugestad

Nydalens SK

1:02:36

+10:43

18:21

3.

Jenny Emilie Brenni Herredsvela

Østmarka OK

1:09:19

+17:26

20:19

4.

Signe Strand Gulbrandsen

Fredrikstad SK

1:19:04

+27:11

23:11

5.

Hannah Mans

Nydalens SK

1:22:52

+30:59

24:18

Klasse: Herrer åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dyre Martin Gulbrandsen

Fredrikstad SK

29:10

+0:00

8:33

2.

Thomas Nipen

Nydalens SK

29:27

+0:17

8:38

3.

Asbjørn Byggland

Høydalsmo

31:19

+2:09

9:11

4.

Leon Russell - Keely

Lillomarka OL

32:20

+3:10

9:28

5.

Lars Eliseussen-Skalle

Harstad OL

34:43

+5:33

10:10

6.

Per Olav Andersen

Halden SK

34:50

+5:40

10:12

7.

Jon Gunnar Henriksen

Rudsbygd

35:53

+6:43

10:31

8.

Bjørn Tore Thoresen

Sarpsborg OL

37:30

+8:20

10:59

9.

Lasse Skalle

Harstad OL

38:07

+8:57

11:10

10.

Fredrik Saugestad

Nydalens SK

38:54

+9:44

11:24

11.

Sture Ottesen

Indre Østfold OK

41:24

+12:14

12:08

12.

Fredrik Norløff-Mathisen

Asmaløy

41:36

+12:26

12:11

13.

Stig Hultgreen Karlsen

Oppsal Orientering

42:22

+13:12

12:25

14.

Lars Lerberg

Asmaløy

42:23

+13:13

12:25

100

15.

Trygve Leivestad

Sarpsborg OL

43:35

+14:25

12:46

16.

Ingvar Braaten

Modum

45:11

+16:01

13:15

17.

Bjørn Åstorp

Sarpsborg OL

46:08

+16:58

13:31

18.

Øivind Stenstad

Oddersjaa SSK

47:15

+18:05

13:51

19.

Vikerhavn 2

Asmaløy

49:52

+20:42

14:37

20.

Bernt O. Myrvold

Sarpsborg OL

55:13

+26:03

16:11

21.

Per Kåre Herredsvela

Østmarka OK

56:57

+27:47

16:42

22.

Sigurd Agnalt

Trøsken IL

1:02:22

+33:12

18:17

23.

Rådyr & Fasan

Asmaløy

1:07:59

+38:49

19:56

24.

Arne Chr. Scheie

Østmarka OK

1:31:10

+1:02:00

26:44

DSQ

Ove Martinsen

Hauketo IF

32:38

110

Klasse: Gutter åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Eliseussen-Skalle

Harstad OL

36:03

+0:00

10:34

2.

Jørgen Eliseussen-Skalle

Harstad OL

55:19

+19:16

16:13

3.

Ole Henrik Woxholth

Asker Skiklubb

1:05:08

+29:05

19:06

DSQ

Andreas Tvete

Asmaløy

47:49

107 108


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

24 juli 2016, 19:55:30

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

46

Antall startet:

46