Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2016Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 14 - Korsvegen 9. august 2016

Klasse: Nybegynnere

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dagfinn Stenvik

Skoleelev

42:40

+0:00

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Cecilie Åmot

Leik, IL

35:35

+0:00

2.

Ingrid Venås

Statoil

37:54

+2:19

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Line Sølberg

Student

58:57

+0:00

2.

Lise Bagstevold

Sweco

1:01:49

+2:52

3.

Emilie Liabakk Eriksen

Student

1:05:59

+7:02

4.

Ida Berg Hanssen

Skoleelev

1:14:18

+15:21

5.

Pauline Bellingmo

Student

1:29:27

+30:30

DSQ

Ane Svegaard

Byåsen

1:09:20

39 92 96

Klasse: D 40-44 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kirsti Næss Olsen

Heimdal Eiendomsmegling

1:09:24

+0:00

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Solem Aune

Sykehusbygg

59:03

+0:00

2.

Mette Nolte

Eggen Arkitekter

1:26:37

+27:34

3.

Vebjørg Ekseth

Eggen Arkitekter AS

2:18:04

+1:19:01

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mai Iren Almås

Leik, IL

1:17:17

+0:00

2.

Siw Sellæg

Trondheim Kommune

1:23:04

+5:47

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege Solhjem Melhuus

Byneset Barnehager

1:02:24

+0:00

2.

Ingrid Gjersvold

BDO AS

1:13:58

+11:34

3.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

1:33:08

+30:44

4.

Anne Kari Stubsjøen

Melhus Kommune

1:35:52

+33:28

Klasse: D 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rine Hanssen

Trondheim kommune

1:27:40

+0:00

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

1:01:50

+0:00

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

1:01:14

+0:00

2.

Anne Melkild

St. Olavs Hospital BIL

1:05:32

+4:18

3.

Bente Skorge

Eggen Arkitekter AS

1:23:05

+21:51

4.

Hege Marit Nordgård Bolås

Statoil BIL Trondheim

1:25:26

+24:12

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Kristin Smistad

St. Olavs Hospital BIL

56:58

+0:00

2.

Berit Grande

Sticos

1:10:10

+13:12

3.

Sissel Horghagen

NTNU

1:10:25

+13:27

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siri Drogset

NTNU

1:48:15

+0:00

DSQ

Gunnhild Oftedal

NTNU

24:28

139 38 95 61 39 92 96 146 150 175

Klasse: H 16-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Erling Eggen

ÅF Reinertsen

42:59

+0:00

2.

Ove Bjørnar Grøtte

Trio-Bygg

59:21

+16:22

3.

Ole Blækkan

Melhus Kommune

59:24

+16:25

4.

Ole Jonny Eid

Tre Pro

1:01:12

+18:13

5.

Sigmund Fredriksen

Triona

1:01:16

+18:17

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Morset

Student

41:15

+0:00

2.

Tommy Schmid

OL Trollelg

50:26

+9:11

3.

Even Bye

Byåsen

58:38

+17:23

4.

Johan Kolstø Sønstabø

NTNU

1:08:42

+27:27

DSQ

Eirik Munkeby

Skanska Aktiv

1:29:16

139 38 95

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingebrigt Eid

Leik, IL

1:06:17

+0:00

2.

Runar Krognes

TrePro

1:13:05

+6:48

3.

Anders Estenstad

Gauldal Bygg

1:18:33

+12:16

4.

Geir Inge Keiserås

Student

1:33:03

+26:46

5.

Helge Venås Flægstad

Entro

1:36:48

+30:31

6.

Anthony Bossard

Atmel

1:51:24

+45:07

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Andresen

RESMAN

1:17:34

+0:00

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Skulbørstad

Multiconsult

56:25

+0:00

2.

Kristian Stensrud

Heimdal Bolig

1:03:43

+7:18

3.

Håvard Skalle

Boa Offshore

2:07:51

+1:11:26

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kai Ove Bjerkenås

Leik, IL

1:08:28

+0:00

2.

Sverre Andreassen

Eggen Arkitekter AS

1:10:43

+2:15

3.

Kurt Amundsen

Avinor

1:13:20

+4:52

DSQ

Frode Sandøy

Powel

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Tegdan

Ecotone

54:19

+0:00

2.

Thomas Berge Mjølhus

NAV

1:12:51

+18:32

3.

Fredrik Johannesen

Sweco

1:14:34

+20:15

4.

Truls Ryum

NTNU

1:19:14

+24:55

5.

Harald Svendsen

SINTEF Energi

1:21:04

+26:45

DSQ

Jardar Lohne

Sleipner

1:40:46

39 92 146 150

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kyrre Auran

Ranheim Kraft

53:38

+0:00

2.

Morten Korsvold

Marintek

1:02:13

+8:35

3.

Jan Hage

Eget

1:03:16

+9:38

4.

Otto Wittner

UNINETT

1:04:37

+10:59

5.

Arild Heggeset

Eget

1:05:01

+11:23

6.

Dag Vidar Jensen

Byåsen

1:19:34

+25:56

7.

Rune Krogh

TrønderEnergi

1:21:35

+27:57

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Bakk

SINTEF

54:15

+0:00

2.

Torgeir Aune

Teekay Petrojarl

1:08:27

+14:12

3.

Harald Storrønning

ATB

1:18:19

+24:04

4.

Kjell Rune Logan-Halvorsrud

St.Olav

1:19:26

+25:11

DSQ

John Røstum

Powel

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erling Bye

BDO AS

57:17

+0:00

2.

Øystein Wiggen

Lindorff

58:04

+0:47

3.

Atle Haugan

Statoil BIL Trondheim

1:03:50

+6:33

4.

Geir Paulsen

Siemens

1:04:13

+6:56

5.

Bobo Nordahl

NGU

1:11:42

+14:25

6.

Jon Vindal

Skanska Aktiv

1:13:00

+15:43

7.

Erlend Nervik

UNICON

1:17:48

+20:31

8.

Vidar Lunda

DNB Sport

2:33:02

+1:35:45

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stein Ivar Foss

SIT

1:07:39

+0:00

2.

Olve Mogstad

Statnett

1:19:06

+11:27

3.

Geir Arne Lodgaard

Dovre Entreprenør

1:30:33

+22:54

DSQ

Gunnar Skånøy

Jernbanen

1:48:26

61 39 92

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Lerli

Trønderbladet

1:07:10

+0:00

2.

Tore Fornes

Statoil

1:09:12

+2:02

3.

Rolf Helge Røsand

Rambøll

1:09:35

+2:25

4.

Øystein Nytrø

NTNU Bil

1:16:55

+9:45

5.

Gudmund Melland

Trondheim Kommune

1:24:59

+17:49

6.

Frode Stølan

Telenor

1:36:10

+29:00

7.

Petter Mikalsen

Telenor

1:45:20

+38:10

8.

Robert Von Hirsch

Statkraft

2:02:45

+55:35

Arrangør

Svein Olav Åmot

TrønderEnergi

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Ove Tinmannsvik

Multiconsult

1:06:54

+0:00

2.

Dag Stenersen

Sintef

1:10:50

+3:56

3.

Helge Løseth

Statoil BIL Trondheim

1:20:29

+13:35

4.

Geir Arnesen

Eget

1:22:59

+16:05

5.

Håvard Eidnes

Uninett

1:38:54

+32:00

Klasse: H 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Oftedal

Statoil Stjørdal BIL

1:03:40

+0:00

2.

Tore Heggem

HiNT

1:05:23

+1:43

3.

Helge Eriksen

Eget

1:06:52

+3:12

4.

Reinold Ellingsen

NTNU

1:14:07

+10:27

5.

Øystein Jæger

NGU

1:17:24

+13:44

6.

Svein Nassvik

Skanska Aktiv

1:32:37

+28:57

7.

Olav Kvittem

Uninett

1:34:53

+31:13

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inge Nørstebø

Skanska Aktiv

1:23:30

+0:00

2.

Leif Gunnar Smistad

Brannkorpset

1:27:22

+3:52

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Waage

St. Olavs Hospital

45:19

+0:00

2.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

53:49

+8:30

3.

Asbjørn Bjerkenås

Leik, IL

1:06:31

+21:12

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Steinar Aasvang

Siemens

1:02:28

+0:00

2.

Terje Hansen

Politiet

1:09:16

+6:48

3.

Rolf Wærnes

Orkanger IF

1:11:01

+8:33

4.

Tom Bugge

Bjørndalslaget

1:19:49

+17:21

5.

Kåre Eggereide

Rambøll

1:27:41

+25:13

6.

Åge Sivertsen

Vegvesenet

1:32:06

+29:38

7.

Asbjørn Rønning

Fylket

2:06:04

+1:03:36

8.

Oddmar Iversen

NTNU

2:16:02

+1:13:34

DSQ

Harald Lauglo

NTNU

1:40:40

139 38 95 61

DSQ

Ståle Engdal

Telenor B.I.L. Trondheim

1:43:37

139 38 95 61 39 146 150

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Atle Strande

Creditreform AS

1:01:04

+0:00

2.

Bjørn Norberg

Veritas

1:07:52

+6:48

DSQ

Magne Rø

St. Olavs Hospital

1:25:03

150

DSQ

Kjell Sølberg

TrønderEnergi

1:28:03

150

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Egil Repvik

NETTseksjonering

1:13:32

+0:00

2.

Martin Melhuus

Veritas

1:23:08

+9:36

DSQ

Torgeir Iversen

Evry

1:18:35

92 96 146 150 175

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tore Brurok

Eget

1:24:46

+0:00

2.

Eigil Sørli

Q-Free

1:29:43

+4:57

Klasse: H 75-79 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Robert Strøm

Eget

2:59:12

+0:00

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Paul Foreth

Trondheim kommune

1:53:57

+0:00

Klasse: Gjester-Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Haug

Skoleelev

1:14:00

+0:00

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Keiserås

Skoleelev

1:00:57

+0:00

2.

Sigurd Stenvik

Gjest

1:08:51

+7:54


Sist oppdatert:

19 august 2016, 11:42:19

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

134

Antall startet:

134