Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
OBIK 2016Dataeksport
Brikkesys.no

ABIK R7/OBIK P16 - Tæruddalen 9. august 2016

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

1:02:56

+0:00

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Elise Jørgensen

Promis BIL

55:54

+0:00

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Birkeland Leholt

Maris interiørhjelp og systue

1:11:28

+0:00

2.

Torhild Jørgensen

FoRSVARSBYGG

1:36:24

+24:56

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Dddd

Nydalens Skiklub

1:56

101 102 103 109 105 107 108 249

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

1:10:29

+0:00

2.

Anne Sjønnesen

NITTEDAL

1:32:07

+21:38

Klasse: H17-34(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aleksander Urnes Johnson

FFI BIL

1:09:13

+0:00

Klasse: H35-44(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magne Omestad

SYkehuspartner

42:03

+0:00

2.

Christian Vogelsang

NIVA

45:53

+3:50

3.

Lars Karelius Noer

NRK

50:48

+8:45

4.

Tomas Lunde Jensen

FFI BIL

1:05:58

+23:55

5.

Lasse Nederhoed

TeddyTV

1:07:19

+25:16

6.

Daniel Green

Siemens

1:15:25

+33:22

DSQ

Adam Millberg

Dsv

1:08:05

109 103

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olav Eide

OSlo Kommune BIL

44:11

+0:00

2.

Stig Pedersen

Flo Kjeller BIL

1:17:37

+33:26

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Nordin

Brekke og Strand

45:19

+0:00

2.

Knut E Helland

LØRENSKOG KOMM

47:11

+1:52

3.

Per Slungaard

TYRVING

49:22

+4:03

4.

Øystein Kildahl

AHS

55:31

+10:12

5.

Gunnar Rustad

FFI BIL

58:19

+13:00

6.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

1:00:16

+14:57

7.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

1:01:14

+15:55

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Morten Lefdal

OEC Consulting

40:30

+0:00

2.

Martin Granly

SIemens

46:04

+5:34

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Fredriksen

FOBIL

44:15

+0:00

2.

Tom Pettersen

KPP/Runners

45:57

+1:42

3.

Dag Haugland

Oslo kommune BIL

1:00:11

+15:56

4.

Stein Myhre

Oslo Sporveiers BIL

1:01:53

+17:38

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

34:32

+0:00

2.

Juul Sverre Stener

OPIL

46:20

+11:48

3.

Per Nermo

COWI BIL

52:04

+17:32

4.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

53:01

+18:29

5.

Øyvin A. Brøymer

Intertrade Shipping

1:02:42

+28:10

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Stenstadvold

Hydro Oslo

51:10

+0:00

2.

Einar Skåre

Brevpost

53:00

+1:50

3.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

1:05:21

+14:11

4.

Knut Tore Solheim

Nydalens SK

1:08:55

+17:45

5.

Tor Sandby

Skattedirektoratet

1:17:18

+26:08

DSQ

Trond Wettergreen

Andvord

21:59

102 103 109 105 107 108 249

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Madsen

GE Healthcare

1:01:31

+0:00

2.

Sigfred Fagervik

Thales BIL

1:05:42

+4:11

3.

Svein F Kvalheim

Oppegård

1:07:00

+5:29

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hans Larsen

Raumar

1:10:35

+0:00

2.

Kjell Teigland

PRIVAT

1:20:47

+10:12

3.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

1:29:02

+18:27

4.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

1:53:46

+43:11

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Silje Slungaard

Tyrving, IL

36:59

+0:00

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Joakim Kildal

HEMING Orientering

1:12:30

+0:00

DSQ

Trond Kildal

ADEB

2:08:25

107

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Fosser

Indre Østfold

58:18

+0:00

2.

Ivar Strømstad

Raumar

1:03:54

+5:36

3.

Uno Hanslien

Bilpost

1:04:00

+5:42

4.

Kai Halvorsen Aarekol

Siemens

1:07:14

+8:56

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øivind Glendrange

ÅRVOLL IL

56:53

+0:00

2.

Erik Holter

Larvik OK

58:03

+1:10

3.

Ane Kjenseth

NIttedal

1:00:08

+3:15

4.

Lise Horntvedt

Larvik OK

1:11:38

+14:45

5.

Morten Kongsberg

IL Tyrving

1:18:19

+21:26


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

31 august 2016, 14:23:17

Arrangør:

ABIK Romerike Orientering

Antall deltagere:

60

Antall startet:

60