Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
OBIK 2016Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P17 Tærudhallen 11. august 2016

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Elise Jørgensen

Promis BIL

1:07:10

+0:00

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Birkeland Leholt

Maris interiørhjelp og systue

56:35

+0:00

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Gran

TYRVING

47:50

+0:00

2.

Eva Reistad

Thales BIL

1:28:45

+40:55

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

50:37

+0:00

Klasse: H35-44(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Vogelsang

NIVA

42:29

+0:00

2.

Lasse Nederhoed

Teddy TV

1:08:20

+25:51

3.

Helge Weydahl

FFI

1:16:02

+33:33

4.

Frode Lillevold

FFI

1:23:52

+41:23

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olav Eide

OSlo Kommune BIL

44:46

+0:00

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole Kjell Langmyren

Lillomarka O-lag

44:42

+0:00

2.

Knut Helland

Lørenskog kommune

49:01

+4:19

3.

Per Slungård

Kværner

49:20

+4:38

4.

Gunnar Rustad

FFI BIL

58:04

+13:22

5.

Stein Hagen

Fossum IF

1:02:01

+17:19

6.

Kjetil Sverdrup-Thygeson

FBI

1:16:05

+31:23

DSQ

Knut Kvale

Telenor BIL

40 41 42 43 45 46 47 48 49 50 51 100

DSQ

Øystein Kildahl

AHS

49:14

48 49 50 51 100

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

48:50

+0:00

2.

Endre Hallan

NORCONSULT BIL

49:56

+1:06

3.

Morten Kongsberg

Tyrving, IL

1:23:20

+34:30

DSQ

Per Morten Lefdal

OEC Consulting

55:01

36

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tom Pettersen

KPP/Runners

52:31

+0:00

2.

Stein Myhre

Oslo Sporveiers BIL

1:04:21

+11:50

3.

Magne Osmundsen

NILU

1:14:34

+22:03

4.

Jon Foss

Friskis&Svettis

1:17:56

+25:25

5.

Reidar Vifstad

TYRVING

1:27:51

+35:20

6.

Bjørn Rossow

Thales

1:30:56

+38:25

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

30:25

+0:00

2.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

42:23

+11:58

3.

Reidar Kierulf

RKP

44:26

+14:01

4.

Per Nermo

COWI BIL

47:34

+17:09

5.

Peter Blom

FBI

52:04

+21:39

6.

Fridulv Sagberg

FBI

57:54

+27:29

7.

Øyvin A. Brøymer

Intertrade Shipping

1:00:24

+29:59

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Møgedal

Aker Solutions

42:40

+0:00

2.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

51:12

+8:32

3.

Arne Reistad

Thales BIL

54:20

+11:40

4.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

54:28

+11:48

5.

Per Haugen

NEDERMAN

1:00:24

+17:44

6.

Tor Sandby

Skattedirektoratet

1:06:37

+23:57

7.

Torstein Østen

MAESTRO

1:10:13

+27:33

DSQ

Roar Gudding

Vet BIL

55:55

134

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Haugros

LØRENSKOG KOMM

57:39

+0:00

2.

Øystein Madsen

GE Healthcare

57:51

+0:12

3.

Hans Randen

Privat

1:07:02

+9:23

4.

Eyvind Aas

GEOFORM

1:10:22

+12:43

5.

Ronald Inglingstad

Oppsal IF

1:34:01

+36:22

6.

Terje Christiansen

Alcatel Lucent BIL

2:04:23

+1:06:44

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hans Larsen

Raumar

49:42

+0:00

2.

Kjell Teigland

PRIVAT

1:26:02

+36:20

3.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

1:34:27

+44:45

DSQ

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

2:16:34

63 64

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ivar Strømstad

Raumar

1:04:17

+0:00

2.

Georg Bugge

AAS-JAKOBSEN

1:09:26

+5:09

DSQ

Øyvind Grandum

FFI BIL

31:55

48 49 34 36 50 51 100

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alain Ferber

FBI

1:34:13

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

17 august 2016, 07:45:20

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

57

Antall startet:

57