Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2016Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 15 - Skjøla 16. august 2016

Klasse: Nybegynnere

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Judith Vanhagen

Statoil BIL Trondheim

1:11:54

69

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ida Paxal

Trondheim kommune

51:42

+0:00

23:29

115

2.

Marie Sandvei

Gjest

56:22

+4:40

25:37

3.

Ingrid Venås

Statoil

1:01:15

+9:33

27:50

4.

Jørgen Wittner

Skoleelev

1:06:56

+15:14

30:25

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Frida Haugskott

Skoleelev

42:28

152

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Line Sølberg

Student

57:16

+0:00

13:38

2.

Marit Schmid

Gjest

1:02:50

+5:34

14:57

3.

Astrid Vassenden

Eget

1:08:05

+10:49

16:12

4.

Rikke Bryntesen

Vegvesenet

1:15:39

+18:23

18:00

5.

Ellen Merethe Skarpsno

Trollelg

1:16:10

+18:54

18:08

6.

Hanne Hegseth

Miljødirektoratet BIL

1:31:22

+34:06

21:45

7.

Silje Sundal

Multiconsult

1:33:55

+36:39

22:21

8.

Line Søreng

Statens vegvesen

2:01:19

+1:04:03

28:53

9.

Eleonora Mondo

Reinertsen

2:21:16

+1:24:00

33:38

Arrangør

Guro Torpe

Frol

Arrangør

Silje Mordal

MultiConsult

Klasse: D 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elen Katrine Skjerve

SIving Danielsen

1:10:37

+0:00

11:23

2.

Vera Melkild

Gjest

1:29:56

+19:19

14:30

3.

Marte Hoff Hagen

Student

1:31:13

+20:36

14:42

DSQ

Mari Hatlo

Zedge

1:45:18

38 55 95 123 150 175

Klasse: D 35-39 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marianne Mjølhus

Reinertsen

49:48

+0:00

16:03

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karin Bernsmed

Sintef

56:29

+0:00

13:26

Arrangør

Kari Lien Johnsen

Student

Klasse: D 40-44 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tove Løberg

Statoil BIL Trondheim

1:15:15

+0:00

24:16

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Haugskott

Trondheim kommune

48:27

+0:00

11:32

2.

Kari Solem Aune

Sykehusbygg

52:41

+4:14

12:32

3.

Mari Moseid

NGI

1:03:36

+15:09

15:08

4.

Monika Haga

HiST

1:11:05

+22:38

16:55

5.

Mette Nolte

Eggen Arkitekter

1:17:06

+28:39

18:21

Arrangør

Solveig Vassenden

Ukjent

Klasse: D 45-49 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sylvi Gaut

SVECO

1:11:17

+0:00

22:59

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Almås

Leik, IL

55:13

+0:00

13:08

2.

Eli Kvingedal

Natura

56:24

+1:11

13:25

3.

Sigrid Melkild

St. Olavs Hospital BIL

1:00:50

+5:37

14:29

4.

Siw Sellæg

Trondheim Kommune

1:04:56

+9:43

15:27

5.

Jane Kristin Norhagen

Trønder Energi

1:24:51

+29:38

20:12

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Merete Knain

Enova SF

1:24:49

+0:00

27:21

2.

Merete Tønnessen Grøtte

Trondheim kommune

1:31:36

+6:47

29:32

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege Solhjem Melhuus

Byneset Barnehager

53:52

+0:00

12:49

2.

Ingrid Gjersvold

BDO AS

59:21

+5:29

14:07

3.

Nina Beate Liabakk

NTNU

1:02:09

+8:17

14:47

4.

Hilde Forbord

Big Bite

1:03:55

+10:03

15:13

5.

Lise Martinussen

Eget

1:35:25

+41:33

22:43

6.

Hilde Nestvold

Telenor B.I.L. Trondheim

1:38:50

+44:58

23:31

7.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

1:40:52

+47:00

24:00

Klasse: D 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rine Hanssen

Trondheim kommune

1:24:34

+0:00

13:38

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

58:39

+0:00

18:55

2.

Gro Rypdal

Bluegarden

1:12:11

+13:32

23:17

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

59:22

+0:00

14:08

2.

Bente Skorge

Eggen Arkitekter AS

1:06:46

+7:24

15:53

3.

Anne Betty Sødal

Trondheim kommune

1:09:17

+9:55

16:29

4.

Turid Røsand

Trondheim Kommune

1:10:05

+10:43

16:41

5.

Ingrid Lien Johnsen

Trondheim Kommune

1:12:51

+13:29

17:20

6.

Hege Marit Nordgård Bolås

Statoil BIL Trondheim

1:18:17

+18:55

18:38

7.

Bodil Ruud

Trondheim kommune

1:23:33

+24:11

19:53

8.

Eli Ringdalen

SinteF

1:25:26

+26:04

20:20

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grethe Skogstad

Trondheim Kommune

1:04:53

+0:00

20:55

2.

Tone Kristin Smistad

St. Olavs Hospital BIL

1:12:35

+7:42

23:24

3.

Berit Grande

Sticos

1:14:16

+9:23

23:57

4.

Sissel Horghagen

NTNU

1:21:06

+16:13

26:09

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnhild Oftedal

NTNU

1:03:57

+0:00

15:13

2.

Trine Barstad

NTNU

1:20:39

+16:42

19:12

3.

Siri Drogset

NTNU

1:21:43

+17:46

19:27

4.

Bodil Monsen

Sintef

1:55:57

+52:00

27:36

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Ebba Bredland

NTNU

56:01

152 150 175

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Solveig Scjetne

Statkraft

1:36:53

+0:00

31:15

2.

Britt Kristiansen

Eget

1:50:38

+13:45

35:41

Klasse: D 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Margrete Bekkevahr

Eget

1:51:11

+0:00

35:51

Klasse: H 16-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Erling Eggen

ÅF Reinertsen

45:38

+0:00

14:43

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

David Hagen

Kongsberg Seatex

1:02:22

+0:00

14:30

2.

Jens Erik Slagsvold

St Olavs Hospital

1:02:27

+0:05

14:31

3.

Torbjørn Andersen Ve

SINTEF Energi

1:21:59

+19:37

19:03

4.

Johan Kolstø Sønstabø

NTNU

1:23:15

+20:53

19:21

DSQ

Tobials Slørdahl

St. Olavs Hospital

1:19:53

38 123 150 175

DSQ

Erik Aune

Statens vegvesen

1:24:45

123 150

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Sølberg

Student

46:24

+0:00

7:29

2.

Sindre Johannesen

Student

48:35

+2:11

7:50

3.

Tommy Schmid

OL Trollelg

1:02:37

+16:13

10:05

4.

Halvor Lund

Sintef Energi

1:06:24

+20:00

10:42

5.

Jostein Bø Fløystad

Sintef Energi

1:08:38

+22:14

11:04

6.

Michele Baravalle

NTNU

1:09:54

+23:30

11:16

7.

Per Didrik Nonstad

Statoil BIL Trondheim

1:14:51

+28:27

12:04

8.

Morten Andreas Nome

NTNU

1:15:48

+29:24

12:13

9.

Eirik Marthinsen

Petrell BIL

1:19:15

+32:51

12:46

10.

Ivar Marthinusen

NTNUI

1:22:03

+35:39

13:14

123

11.

Kasper Schei

NTNUI

1:36:06

+49:42

15:30

12.

Sigurd Helle Opedal

Student

1:38:28

+52:04

15:52

DSQ

Anthony Bossard

Atmel

1:54:08

121

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gustav Ruø

Trondheim Kommune

44:13

+0:00

10:16

2.

Audun Skjæret

Bama

47:29

+3:16

11:02

3.

Bjørn Hegerberg

Skanska Aktiv

1:23:05

+38:52

19:19

4.

Nicholas Thompsen

Statoil BIL Trondheim

1:37:48

+53:35

22:44

5.

Andreas Winnem

Eget

1:39:42

+55:29

23:11

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Samuli Hallikainen

Nordic Semi Conductor

1:19:08

+0:00

12:45

2.

Christian Andresen

RESMAN

1:31:32

+12:24

14:45

3.

Håvard Skalle

Boa Offshore

1:35:29

+16:21

15:24

Arrangør

Roar Skulbørstad

Multiconsult

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Seland

NTNU

48:43

+0:00

11:19

2.

Ingmund Bjørkan

Kongsberg Seatex BIL

54:51

+6:08

12:45

123

3.

Kim Bjerkevoll

Powel

56:56

+8:13

13:14

4.

Snorre Gangaune

Statkraft

57:26

+8:43

13:21

5.

Terje Aunvik

Telenor

1:19:54

+31:11

18:34

6.

Sverre Andreassen

Eggen Arkitekter AS

1:29:27

+40:44

20:48

DSQ

Kurt Amundsen

Avinor

55:16

45

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Tegdan

Ecotone

53:49

+0:00

8:40

2.

Thomas Berge Mjølhus

NAV

1:00:53

+7:04

9:49

3.

Skjalg Stordal

Eget

1:08:29

+14:40

11:02

4.

Fredrik Johannesen

Sweco

1:10:04

+16:15

11:18

5.

Harald Svendsen

SINTEF Energi

1:11:53

+18:04

11:35

6.

Vegard Hansen

Prima

1:20:54

+27:05

13:02

7.

Truls Ryum

NTNU

1:23:44

+29:55

13:30

8.

Ola Lædre

Sleipner

1:46:09

+52:20

17:07

9.

Svein Olav Dyrhol

Statoil BIL Trondheim

2:12:15

+1:18:26

21:19

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kyrre Auran

Ranheim Kraft

54:51

+0:00

12:45

123

2.

Jens Kjetil Mehammer

Multiseis

56:20

+1:29

13:06

3.

Odd Magne Reitan

Atmel

56:30

+1:39

13:08

4.

Per Ivar Skinderhaug

Bouvet

57:26

+2:35

13:21

5.

Arild Heggeset

Eget

57:59

+3:08

13:29

6.

Ole Gunnar Sølberg

Statens Vegvesen

1:07:05

+12:14

15:36

40

7.

Morten Korsvold

Marintek

1:07:50

+12:59

15:46

8.

Stein Tore Rekdal

Telenor B.I.L. Trondheim

1:14:13

+19:22

17:15

9.

Rune Krogh

TrønderEnergi

1:17:42

+22:51

18:04

10.

Kent Hjelmen

Trollelg

1:27:32

+32:41

20:21

11.

Anders Håkon Gaut

Evry

1:49:26

+54:35

25:26

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torgeir Aune

Teekay Petrojarl

1:01:09

+0:00

9:51

2.

Ingebrigt Fuglem

Signicat

1:04:55

+3:46

10:28

3.

Arild Clausen

NTNU

1:12:59

+11:50

11:46

4.

Kjell Rune Logan-Halvorsrud

St.Olav

1:17:53

+16:44

12:33

40 123

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Wiggen

Lindorff

44:06

+0:00

10:15

2.

Geir Paulsen

Siemens

50:47

+6:41

11:48

3.

Øystein Grøvlen

Oracle

51:32

+7:26

11:59

4.

Håkon Tjelmeland

NTNU

52:09

+8:03

12:07

5.

Atle Haugan

Statoil BIL Trondheim

53:18

+9:12

12:23

6.

Leif Magne Meringdal

Nortura

57:01

+12:55

13:15

123

7.

Øyvind Schjelderup

St. Olavs Hospital

1:01:07

+17:01

14:12

8.

Jon Vindal

Skanska Aktiv

1:04:26

+20:20

14:59

9.

Erlend Nervik

UNICON

1:05:01

+20:55

15:07

10.

Tor Arne Haugen

DNB

1:05:08

+21:02

15:08

11.

Jan Erik Ledal

Lindbak BIL

1:07:21

+23:15

15:39

12.

Bjørn Munch

Oracle

1:10:51

+26:45

16:28

13.

Ole Hjulstad

Fosenyard

1:18:47

+34:41

18:19

123

14.

Vidar Lunda

DNB Sport

1:53:53

+1:09:47

26:29

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Haugskott

Skaun Kommune

1:01:49

+0:00

9:58

2.

Sturla Sæther

Statoil BIL Trondheim

1:06:17

+4:28

10:41

3.

Stein Ivar Foss

SIT

1:14:40

+12:51

12:02

4.

Frode Vassenden

TrønderEnergi

1:25:36

+23:47

13:48

123

5.

Olve Mogstad

Statnett

1:27:33

+25:44

14:07

6.

Gunnar Skånøy

Jernbanen

1:28:31

+26:42

14:16

7.

Geir Arne Lodgaard

Dovre Entreprenør

1:36:19

+34:30

15:32

8.

Knut Hagen

NTNU

1:57:05

+55:16

18:53

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Olav Åmot

TrønderEnergi

51:44

+0:00

12:01

2.

John Lerli

Trønderbladet

53:33

+1:49

12:27

3.

Per Magne Gjersvold

Skanska Aktiv

56:45

+5:01

13:11

4.

Gudmund Melland

Trondheim Kommune

57:52

+6:08

13:27

5.

Øystein Nytrø

NTNU Bil

1:00:12

+8:28

14:00

6.

Tor Hammer

Bn Bank

1:06:44

+15:00

15:31

7.

Erik Horghagen

BDO AS

1:07:22

+15:38

15:40

8.

Tore Fornes

Statoil

1:10:58

+19:14

16:30

9.

Per Olav Johansen

TrønderEnergi

1:12:13

+20:29

16:47

40

10.

Ola Eiken

Quad geometrics

1:12:17

+20:33

16:48

11.

Petter Mikalsen

Telenor

1:25:37

+33:53

19:54

DSQ

Rolf Helge Røsand

Rambøll

54:29

95 123

Arrangør

Håvard Eidnes

Uninett

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Stenersen

Sintef

1:08:28

+0:00

11:02

2.

Geir Arnesen

Eget

1:09:47

+1:19

11:15

3.

Bernt Rognes

Powel

1:11:39

+3:11

11:33

4.

Lasse Natvig

NTNU

1:19:43

+11:15

12:51

5.

Håvard Eidnes

Uninett

1:27:57

+19:29

14:11

6.

Helge Løseth

Statoil BIL Trondheim

1:29:12

+20:44

14:23

7.

Morten Husom

Powel

2:31:25

+1:22:57

24:25

Arrangør

Dag Ove Tinmannsvik

Multiconsult

Klasse: H 60-99 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Waage

St. Olavs Hospital

1:25:26

+0:00

19:52

Klasse: H 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Oftedal

Statoil Stjørdal BIL

49:45

+0:00

11:50

2.

Stein Arne Sæther

Adressavisen

52:18

+2:33

12:27

3.

Øystein Hoffart

Jsta

56:35

+6:50

13:28

4.

Helge Eriksen

Eget

58:49

+9:04

14:00

5.

Klaus Livik

Powel

1:02:31

+12:46

14:53

6.

Olav Kvittem

Uninett

1:02:55

+13:10

14:58

7.

Tore Heggem

HiNT

1:03:51

+14:06

15:12

8.

Vemund Jaren

Miljødirektoratet BIL

1:04:11

+14:26

15:16

9.

Øystein Jæger

NGU

1:09:08

+19:23

16:27

10.

Even Hofstad

DnB Sport

1:11:28

+21:43

17:00

11.

Anders Gjervan

Charlottenlund videregående skole

1:14:54

+25:09

17:50

12.

Kjell Arne Henninen

Eget

1:23:29

+33:44

19:52

13.

Jens Øystein Gjersvold

Vegvesenet

1:23:58

+34:13

19:59

14.

John Sirum

Rambøll

1:25:00

+35:15

20:14

15.

Svein Nassvik

Skanska Aktiv

1:25:28

+35:43

20:20

16.

Roar Sundby

NTNU

1:25:31

+35:46

20:21

17.

Steinar Strømdal

EMma edb

1:27:11

+37:26

20:45

18.

Reinold Ellingsen

NTNU

1:38:06

+48:21

23:21

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inge Nørstebø

Skanska Aktiv

1:21:01

+0:00

13:04

2.

Frank Bjarkø

NRK

1:41:57

+20:56

16:26

3.

Leif Gunnar Smistad

Brannkorpset

1:44:21

+23:20

16:49

4.

Viggo Schei

Skanska Aktiv Trondheim

1:45:08

+24:07

16:57

Arrangør

Morten Skoglund

Multiconsult

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

54:06

+0:00

17:27

2.

Steinar Kulsås

Heimdal Bilservice

1:07:58

+13:52

21:55

3.

Harald Lauglo

NTNU

2:03:55

+1:09:49

39:58

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Steinar Aasvang

Siemens

51:38

+0:00

12:17

2.

Terje Hansen

Politiet

59:50

+8:12

14:14

3.

Tom Bugge

Det norske

1:00:15

+8:37

14:20

4.

Rolf Wærnes

Orkanger IF

1:01:26

+9:48

14:37

5.

Ottar G Kristiansen

Evry

1:08:12

+16:34

16:14

6.

Odd Martin Berge

Statoil BIL Trondheim

1:19:59

+28:21

19:02

6.

Odd Martin Berge

Statoil BIL Trondheim

1:19:59

+28:21

19:02

8.

Bjørn Rindstad

NGU

1:23:37

+31:59

19:54

9.

Kåre Eggereide

Rambøll

1:24:35

+32:57

20:08

10.

Asbjørn Rønning

Fylket

1:34:14

+42:36

22:26

11.

Halvard Kierulf

Trondheim Kommune

1:35:25

+43:47

22:43

DSQ

Jostein Grepstad

NTNU

1:30:31

57

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Norberg

Veritas

54:22

+0:00

17:32

2.

Kjell Atle Strande

Creditreform AS

1:00:39

+6:17

19:33

3.

Odd Arne Rye

Rambøll

1:01:06

+6:44

19:42

4.

TORE HEIMDAL

EGET

1:32:35

+38:13

29:51

DSQ

Harald Krogstad

NTNUI

1:13:59

152 150 175

DSQ

Bjørn Flor

Eget

3:17:58

36 47 60 152 150 175

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Stensrud

Eget

58:40

+0:00

13:58

2.

Martin Melhuus

Veritas

1:10:40

+12:00

16:49

3.

Magne Måge

Skanska Aktiv

1:31:00

+32:20

21:40

4.

Pål Skalle

Evry

1:35:46

+37:06

22:48

DSQ

Øivind Rogndalen

Veivesnet

57:13

57

DSQ

Egil Repvik

NETTseksjonering

1:06:33

57 151 47 55

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Skjetneli

Eget

1:02:59

+0:00

20:19

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Sæterhaug

Eget

1:01:25

+0:00

14:37

2.

Per Løvås

Vegvesenet

1:06:02

+4:37

15:43

3.

Tore Brurok

Eget

1:08:19

+6:54

16:15

4.

Eigil Sørli

Q-Free

1:13:05

+11:40

17:24

5.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

1:15:55

+14:30

18:04

6.

Jarle Nestvold

Rambøll

1:20:38

+19:13

19:11

DSQ

FINN BJØRGUM

Eget

1:29:50

152 150

Klasse: H 75-79 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Robert Strøm

Eget

3:22:22

+0:00

32:38

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rolf Hellan

Eget

1:27:29

+0:00

28:13

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Paul Forseth

Trondheim Kommune

1:10:17

+0:00

16:44

2.

Arnfinn Langeland

NTNU

1:14:36

+4:19

17:45

3.

Arne Kjell Foldvik

NTNU

1:15:30

+5:13

17:58

Klasse: H 90-99 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brynjulf Forseth

Busklein gård

2:55:46

+0:00

56:41

Klasse: Gjester-Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rune M Holt

NTNU

1:15:52

+0:00

24:28

Klasse: Gjester-Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Morten Løberg

Statens vegvesen

1:15:20

+0:00

17:31

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Keiserås

Skoleelev

55:25

+0:00

8:56

2.

Anders Haugskott

Skoleelev

1:04:14

+8:49

10:21

3.

Lene Hanssen

Student

1:23:56

+28:31

13:32


Sist oppdatert:

18 oktober 2016, 09:38:10

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

242

Antall startet:

242