Klasse: Nybegynnere | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
DSQ | Judith Vanhagen | Statoil BIL Trondheim | 1:11:54 | 69 | ||||
Klasse: Nybegynnere lang (gul) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Ida Paxal | Trondheim kommune | 51:42 | +0:00 | 23:29 | 115 | ||
2. | Marie Sandvei | Gjest | 56:22 | +4:40 | 25:37 | |||
3. | Ingrid Venås | Statoil | 1:01:15 | +9:33 | 27:50 | |||
4. | Jørgen Wittner | Skoleelev | 1:06:56 | +15:14 | 30:25 | |||
Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
DSQ | Frida Haugskott | Skoleelev | 42:28 | 152 | ||||
Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Line Sølberg | Student | 57:16 | +0:00 | 13:38 | |||
2. | Marit Schmid | Gjest | 1:02:50 | +5:34 | 14:57 | |||
3. | Astrid Vassenden | Eget | 1:08:05 | +10:49 | 16:12 | |||
4. | Rikke Bryntesen | Vegvesenet | 1:15:39 | +18:23 | 18:00 | |||
5. | Ellen Merethe Skarpsno | Trollelg | 1:16:10 | +18:54 | 18:08 | |||
6. | Hanne Hegseth | Miljødirektoratet BIL | 1:31:22 | +34:06 | 21:45 | |||
7. | Silje Sundal | Multiconsult | 1:33:55 | +36:39 | 22:21 | |||
8. | Line Søreng | Statens vegvesen | 2:01:19 | +1:04:03 | 28:53 | |||
9. | Eleonora Mondo | Reinertsen | 2:21:16 | +1:24:00 | 33:38 | |||
Arrangør | Guro Torpe | Frol | ||||||
Arrangør | Silje Mordal | MultiConsult | ||||||
Klasse: D 16-34 år/Lang (blå) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Elen Katrine Skjerve | SIving Danielsen | 1:10:37 | +0:00 | 11:23 | |||
2. | Vera Melkild | Gjest | 1:29:56 | +19:19 | 14:30 | |||
3. | Marte Hoff Hagen | Student | 1:31:13 | +20:36 | 14:42 | |||
DSQ | Mari Hatlo | Zedge | 1:45:18 | 38 55 95 123 150 175 | ||||
Klasse: D 35-39 år/Kort (hvit) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Marianne Mjølhus | Reinertsen | 49:48 | +0:00 | 16:03 | |||
Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Karin Bernsmed | Sintef | 56:29 | +0:00 | 13:26 | |||
Arrangør | Kari Lien Johnsen | Student | ||||||
Klasse: D 40-44 år/Kort (hvit) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Tove Løberg | Statoil BIL Trondheim | 1:15:15 | +0:00 | 24:16 | |||
Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Kristin Haugskott | Trondheim kommune | 48:27 | +0:00 | 11:32 | |||
2. | Kari Solem Aune | Sykehusbygg | 52:41 | +4:14 | 12:32 | |||
3. | Mari Moseid | NGI | 1:03:36 | +15:09 | 15:08 | |||
4. | Monika Haga | HiST | 1:11:05 | +22:38 | 16:55 | |||
5. | Mette Nolte | Eggen Arkitekter | 1:17:06 | +28:39 | 18:21 | |||
Arrangør | Solveig Vassenden | Ukjent | ||||||
Klasse: D 45-49 år/Kort (hvit) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Sylvi Gaut | SVECO | 1:11:17 | +0:00 | 22:59 | |||
Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Tone Almås | Leik, IL | 55:13 | +0:00 | 13:08 | |||
2. | Eli Kvingedal | Natura | 56:24 | +1:11 | 13:25 | |||
3. | Sigrid Melkild | St. Olavs Hospital BIL | 1:00:50 | +5:37 | 14:29 | |||
4. | Siw Sellæg | Trondheim Kommune | 1:04:56 | +9:43 | 15:27 | |||
5. | Jane Kristin Norhagen | Trønder Energi | 1:24:51 | +29:38 | 20:12 | |||
Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Merete Knain | Enova SF | 1:24:49 | +0:00 | 27:21 | |||
2. | Merete Tønnessen Grøtte | Trondheim kommune | 1:31:36 | +6:47 | 29:32 | |||
Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Hege Solhjem Melhuus | Byneset Barnehager | 53:52 | +0:00 | 12:49 | |||
2. | Ingrid Gjersvold | BDO AS | 59:21 | +5:29 | 14:07 | |||
3. | Nina Beate Liabakk | NTNU | 1:02:09 | +8:17 | 14:47 | |||
4. | Hilde Forbord | Big Bite | 1:03:55 | +10:03 | 15:13 | |||
5. | Lise Martinussen | Eget | 1:35:25 | +41:33 | 22:43 | |||
6. | Hilde Nestvold | Telenor B.I.L. Trondheim | 1:38:50 | +44:58 | 23:31 | |||
7. | Oda Buhaug | Jordskifteretten | 1:40:52 | +47:00 | 24:00 | |||
Klasse: D 50-54 år/Lang (blå) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Rine Hanssen | Trondheim kommune | 1:24:34 | +0:00 | 13:38 | |||
Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Grethe Liatun | Trondheim Kommune | 58:39 | +0:00 | 18:55 | |||
2. | Gro Rypdal | Bluegarden | 1:12:11 | +13:32 | 23:17 | |||
Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Guri Bjørndal | Bjørndalslaget | 59:22 | +0:00 | 14:08 | |||
2. | Bente Skorge | Eggen Arkitekter AS | 1:06:46 | +7:24 | 15:53 | |||
3. | Anne Betty Sødal | Trondheim kommune | 1:09:17 | +9:55 | 16:29 | |||
4. | Turid Røsand | Trondheim Kommune | 1:10:05 | +10:43 | 16:41 | |||
5. | Ingrid Lien Johnsen | Trondheim Kommune | 1:12:51 | +13:29 | 17:20 | |||
6. | Hege Marit Nordgård Bolås | Statoil BIL Trondheim | 1:18:17 | +18:55 | 18:38 | |||
7. | Bodil Ruud | Trondheim kommune | 1:23:33 | +24:11 | 19:53 | |||
8. | Eli Ringdalen | SinteF | 1:25:26 | +26:04 | 20:20 | |||
Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Grethe Skogstad | Trondheim Kommune | 1:04:53 | +0:00 | 20:55 | |||
2. | Tone Kristin Smistad | St. Olavs Hospital BIL | 1:12:35 | +7:42 | 23:24 | |||
3. | Berit Grande | Sticos | 1:14:16 | +9:23 | 23:57 | |||
4. | Sissel Horghagen | NTNU | 1:21:06 | +16:13 | 26:09 | |||
Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Gunnhild Oftedal | NTNU | 1:03:57 | +0:00 | 15:13 | |||
2. | Trine Barstad | NTNU | 1:20:39 | +16:42 | 19:12 | |||
3. | Siri Drogset | NTNU | 1:21:43 | +17:46 | 19:27 | |||
4. | Bodil Monsen | Sintef | 1:55:57 | +52:00 | 27:36 | |||
Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
DSQ | Ebba Bredland | NTNU | 56:01 | 152 150 175 | ||||
Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Solveig Scjetne | Statkraft | 1:36:53 | +0:00 | 31:15 | |||
2. | Britt Kristiansen | Eget | 1:50:38 | +13:45 | 35:41 | |||
Klasse: D 80-84 år/Kort (hvit) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Margrete Bekkevahr | Eget | 1:51:11 | +0:00 | 35:51 | |||
Klasse: H 16-64 år/Kort (hvit) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Bjørn Erling Eggen | ÅF Reinertsen | 45:38 | +0:00 | 14:43 | |||
Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | David Hagen | Kongsberg Seatex | 1:02:22 | +0:00 | 14:30 | |||
2. | Jens Erik Slagsvold | St Olavs Hospital | 1:02:27 | +0:05 | 14:31 | |||
3. | Torbjørn Andersen Ve | SINTEF Energi | 1:21:59 | +19:37 | 19:03 | |||
4. | Johan Kolstø Sønstabø | NTNU | 1:23:15 | +20:53 | 19:21 | |||
DSQ | Tobials Slørdahl | St. Olavs Hospital | 1:19:53 | 38 123 150 175 | ||||
DSQ | Erik Aune | Statens vegvesen | 1:24:45 | 123 150 | ||||
Klasse: H 16-34 år/Lang (blå) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Andreas Sølberg | Student | 46:24 | +0:00 | 7:29 | |||
2. | Sindre Johannesen | Student | 48:35 | +2:11 | 7:50 | |||
3. | Tommy Schmid | OL Trollelg | 1:02:37 | +16:13 | 10:05 | |||
4. | Halvor Lund | Sintef Energi | 1:06:24 | +20:00 | 10:42 | |||
5. | Jostein Bø Fløystad | Sintef Energi | 1:08:38 | +22:14 | 11:04 | |||
6. | Michele Baravalle | NTNU | 1:09:54 | +23:30 | 11:16 | |||
7. | Per Didrik Nonstad | Statoil BIL Trondheim | 1:14:51 | +28:27 | 12:04 | |||
8. | Morten Andreas Nome | NTNU | 1:15:48 | +29:24 | 12:13 | |||
9. | Eirik Marthinsen | Petrell BIL | 1:19:15 | +32:51 | 12:46 | |||
10. | Ivar Marthinusen | NTNUI | 1:22:03 | +35:39 | 13:14 | 123 | ||
11. | Kasper Schei | NTNUI | 1:36:06 | +49:42 | 15:30 | |||
12. | Sigurd Helle Opedal | Student | 1:38:28 | +52:04 | 15:52 | |||
DSQ | Anthony Bossard | Atmel | 1:54:08 | 121 | ||||
Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Gustav Ruø | Trondheim Kommune | 44:13 | +0:00 | 10:16 | |||
2. | Audun Skjæret | Bama | 47:29 | +3:16 | 11:02 | |||
3. | Bjørn Hegerberg | Skanska Aktiv | 1:23:05 | +38:52 | 19:19 | |||
4. | Nicholas Thompsen | Statoil BIL Trondheim | 1:37:48 | +53:35 | 22:44 | |||
5. | Andreas Winnem | Eget | 1:39:42 | +55:29 | 23:11 | |||
Klasse: H 35-39 år/Lang (blå) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Samuli Hallikainen | Nordic Semi Conductor | 1:19:08 | +0:00 | 12:45 | |||
2. | Christian Andresen | RESMAN | 1:31:32 | +12:24 | 14:45 | |||
3. | HÃ¥vard Skalle | Boa Offshore | 1:35:29 | +16:21 | 15:24 | |||
Arrangør | Roar Skulbørstad | Multiconsult | ||||||
Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Frode Seland | NTNU | 48:43 | +0:00 | 11:19 | |||
2. | Ingmund Bjørkan | Kongsberg Seatex BIL | 54:51 | +6:08 | 12:45 | 123 | ||
3. | Kim Bjerkevoll | Powel | 56:56 | +8:13 | 13:14 | |||
4. | Snorre Gangaune | Statkraft | 57:26 | +8:43 | 13:21 | |||
5. | Terje Aunvik | Telenor | 1:19:54 | +31:11 | 18:34 | |||
6. | Sverre Andreassen | Eggen Arkitekter AS | 1:29:27 | +40:44 | 20:48 | |||
DSQ | Kurt Amundsen | Avinor | 55:16 | 45 | ||||
Klasse: H 40-44 år/Lang (blå) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Jørgen Tegdan | Ecotone | 53:49 | +0:00 | 8:40 | |||
2. | Thomas Berge Mjølhus | NAV | 1:00:53 | +7:04 | 9:49 | |||
3. | Skjalg Stordal | Eget | 1:08:29 | +14:40 | 11:02 | |||
4. | Fredrik Johannesen | Sweco | 1:10:04 | +16:15 | 11:18 | |||
5. | Harald Svendsen | SINTEF Energi | 1:11:53 | +18:04 | 11:35 | |||
6. | Vegard Hansen | Prima | 1:20:54 | +27:05 | 13:02 | |||
7. | Truls Ryum | NTNU | 1:23:44 | +29:55 | 13:30 | |||
8. | Ola Lædre | Sleipner | 1:46:09 | +52:20 | 17:07 | |||
9. | Svein Olav Dyrhol | Statoil BIL Trondheim | 2:12:15 | +1:18:26 | 21:19 | |||
Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Kyrre Auran | Ranheim Kraft | 54:51 | +0:00 | 12:45 | 123 | ||
2. | Jens Kjetil Mehammer | Multiseis | 56:20 | +1:29 | 13:06 | |||
3. | Odd Magne Reitan | Atmel | 56:30 | +1:39 | 13:08 | |||
4. | Per Ivar Skinderhaug | Bouvet | 57:26 | +2:35 | 13:21 | |||
5. | Arild Heggeset | Eget | 57:59 | +3:08 | 13:29 | |||
6. | Ole Gunnar Sølberg | Statens Vegvesen | 1:07:05 | +12:14 | 15:36 | 40 | ||
7. | Morten Korsvold | Marintek | 1:07:50 | +12:59 | 15:46 | |||
8. | Stein Tore Rekdal | Telenor B.I.L. Trondheim | 1:14:13 | +19:22 | 17:15 | |||
9. | Rune Krogh | TrønderEnergi | 1:17:42 | +22:51 | 18:04 | |||
10. | Kent Hjelmen | Trollelg | 1:27:32 | +32:41 | 20:21 | |||
11. | Anders HÃ¥kon Gaut | Evry | 1:49:26 | +54:35 | 25:26 | |||
Klasse: H 45-49 år/Lang (blå) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Torgeir Aune | Teekay Petrojarl | 1:01:09 | +0:00 | 9:51 | |||
2. | Ingebrigt Fuglem | Signicat | 1:04:55 | +3:46 | 10:28 | |||
3. | Arild Clausen | NTNU | 1:12:59 | +11:50 | 11:46 | |||
4. | Kjell Rune Logan-Halvorsrud | St.Olav | 1:17:53 | +16:44 | 12:33 | 40 123 | ||
Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Øystein Wiggen | Lindorff | 44:06 | +0:00 | 10:15 | |||
2. | Geir Paulsen | Siemens | 50:47 | +6:41 | 11:48 | |||
3. | Øystein Grøvlen | Oracle | 51:32 | +7:26 | 11:59 | |||
4. | HÃ¥kon Tjelmeland | NTNU | 52:09 | +8:03 | 12:07 | |||
5. | Atle Haugan | Statoil BIL Trondheim | 53:18 | +9:12 | 12:23 | |||
6. | Leif Magne Meringdal | Nortura | 57:01 | +12:55 | 13:15 | 123 | ||
7. | Øyvind Schjelderup | St. Olavs Hospital | 1:01:07 | +17:01 | 14:12 | |||
8. | Jon Vindal | Skanska Aktiv | 1:04:26 | +20:20 | 14:59 | |||
9. | Erlend Nervik | UNICON | 1:05:01 | +20:55 | 15:07 | |||
10. | Tor Arne Haugen | DNB | 1:05:08 | +21:02 | 15:08 | |||
11. | Jan Erik Ledal | Lindbak BIL | 1:07:21 | +23:15 | 15:39 | |||
12. | Bjørn Munch | Oracle | 1:10:51 | +26:45 | 16:28 | |||
13. | Ole Hjulstad | Fosenyard | 1:18:47 | +34:41 | 18:19 | 123 | ||
14. | Vidar Lunda | DNB Sport | 1:53:53 | +1:09:47 | 26:29 | |||
Klasse: H 50-54 år/Lang (blå) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Frode Haugskott | Skaun Kommune | 1:01:49 | +0:00 | 9:58 | |||
2. | Sturla Sæther | Statoil BIL Trondheim | 1:06:17 | +4:28 | 10:41 | |||
3. | Stein Ivar Foss | SIT | 1:14:40 | +12:51 | 12:02 | |||
4. | Frode Vassenden | TrønderEnergi | 1:25:36 | +23:47 | 13:48 | 123 | ||
5. | Olve Mogstad | Statnett | 1:27:33 | +25:44 | 14:07 | |||
6. | Gunnar Skånøy | Jernbanen | 1:28:31 | +26:42 | 14:16 | |||
7. | Geir Arne Lodgaard | Dovre Entreprenør | 1:36:19 | +34:30 | 15:32 | |||
8. | Knut Hagen | NTNU | 1:57:05 | +55:16 | 18:53 | |||
Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Svein Olav Åmot | TrønderEnergi | 51:44 | +0:00 | 12:01 | |||
2. | John Lerli | Trønderbladet | 53:33 | +1:49 | 12:27 | |||
3. | Per Magne Gjersvold | Skanska Aktiv | 56:45 | +5:01 | 13:11 | |||
4. | Gudmund Melland | Trondheim Kommune | 57:52 | +6:08 | 13:27 | |||
5. | Øystein Nytrø | NTNU Bil | 1:00:12 | +8:28 | 14:00 | |||
6. | Tor Hammer | Bn Bank | 1:06:44 | +15:00 | 15:31 | |||
7. | Erik Horghagen | BDO AS | 1:07:22 | +15:38 | 15:40 | |||
8. | Tore Fornes | Statoil | 1:10:58 | +19:14 | 16:30 | |||
9. | Per Olav Johansen | TrønderEnergi | 1:12:13 | +20:29 | 16:47 | 40 | ||
10. | Ola Eiken | Quad geometrics | 1:12:17 | +20:33 | 16:48 | |||
11. | Petter Mikalsen | Telenor | 1:25:37 | +33:53 | 19:54 | |||
DSQ | Rolf Helge Røsand | Rambøll | 54:29 | 95 123 | ||||
Arrangør | Håvard Eidnes | Uninett | ||||||
Klasse: H 55-59 år/Lang (blå) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Dag Stenersen | Sintef | 1:08:28 | +0:00 | 11:02 | |||
2. | Geir Arnesen | Eget | 1:09:47 | +1:19 | 11:15 | |||
3. | Bernt Rognes | Powel | 1:11:39 | +3:11 | 11:33 | |||
4. | Lasse Natvig | NTNU | 1:19:43 | +11:15 | 12:51 | |||
5. | HÃ¥vard Eidnes | Uninett | 1:27:57 | +19:29 | 14:11 | |||
6. | Helge Løseth | Statoil BIL Trondheim | 1:29:12 | +20:44 | 14:23 | |||
7. | Morten Husom | Powel | 2:31:25 | +1:22:57 | 24:25 | |||
Arrangør | Dag Ove Tinmannsvik | Multiconsult | ||||||
Klasse: H 60-99 år/Mellom (rød) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Anders Waage | St. Olavs Hospital | 1:25:26 | +0:00 | 19:52 | |||
Klasse: H 60-64 år/Mellom (grønn) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Harald Oftedal | Statoil Stjørdal BIL | 49:45 | +0:00 | 11:50 | |||
2. | Stein Arne Sæther | Adressavisen | 52:18 | +2:33 | 12:27 | |||
3. | Øystein Hoffart | Jsta | 56:35 | +6:50 | 13:28 | |||
4. | Helge Eriksen | Eget | 58:49 | +9:04 | 14:00 | |||
5. | Klaus Livik | Powel | 1:02:31 | +12:46 | 14:53 | |||
6. | Olav Kvittem | Uninett | 1:02:55 | +13:10 | 14:58 | |||
7. | Tore Heggem | HiNT | 1:03:51 | +14:06 | 15:12 | |||
8. | Vemund Jaren | Miljødirektoratet BIL | 1:04:11 | +14:26 | 15:16 | |||
9. | Øystein Jæger | NGU | 1:09:08 | +19:23 | 16:27 | |||
10. | Even Hofstad | DnB Sport | 1:11:28 | +21:43 | 17:00 | |||
11. | Anders Gjervan | Charlottenlund videregående skole | 1:14:54 | +25:09 | 17:50 | |||
12. | Kjell Arne Henninen | Eget | 1:23:29 | +33:44 | 19:52 | |||
13. | Jens Øystein Gjersvold | Vegvesenet | 1:23:58 | +34:13 | 19:59 | |||
14. | John Sirum | Rambøll | 1:25:00 | +35:15 | 20:14 | |||
15. | Svein Nassvik | Skanska Aktiv | 1:25:28 | +35:43 | 20:20 | |||
16. | Roar Sundby | NTNU | 1:25:31 | +35:46 | 20:21 | |||
17. | Steinar Strømdal | EMma edb | 1:27:11 | +37:26 | 20:45 | |||
18. | Reinold Ellingsen | NTNU | 1:38:06 | +48:21 | 23:21 | |||
Klasse: H 60-64 år/Lang (blå) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Inge Nørstebø | Skanska Aktiv | 1:21:01 | +0:00 | 13:04 | |||
2. | Frank Bjarkø | NRK | 1:41:57 | +20:56 | 16:26 | |||
3. | Leif Gunnar Smistad | Brannkorpset | 1:44:21 | +23:20 | 16:49 | |||
4. | Viggo Schei | Skanska Aktiv Trondheim | 1:45:08 | +24:07 | 16:57 | |||
Arrangør | Morten Skoglund | Multiconsult | ||||||
Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Kåre Onsøyen | TrønderEnergi | 54:06 | +0:00 | 17:27 | |||
2. | Steinar Kulsås | Heimdal Bilservice | 1:07:58 | +13:52 | 21:55 | |||
3. | Harald Lauglo | NTNU | 2:03:55 | +1:09:49 | 39:58 | |||
Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Steinar Aasvang | Siemens | 51:38 | +0:00 | 12:17 | |||
2. | Terje Hansen | Politiet | 59:50 | +8:12 | 14:14 | |||
3. | Tom Bugge | Det norske | 1:00:15 | +8:37 | 14:20 | |||
4. | Rolf Wærnes | Orkanger IF | 1:01:26 | +9:48 | 14:37 | |||
5. | Ottar G Kristiansen | Evry | 1:08:12 | +16:34 | 16:14 | |||
6. | Odd Martin Berge | Statoil BIL Trondheim | 1:19:59 | +28:21 | 19:02 | |||
6. | Odd Martin Berge | Statoil BIL Trondheim | 1:19:59 | +28:21 | 19:02 | |||
8. | Bjørn Rindstad | NGU | 1:23:37 | +31:59 | 19:54 | |||
9. | Kåre Eggereide | Rambøll | 1:24:35 | +32:57 | 20:08 | |||
10. | Asbjørn Rønning | Fylket | 1:34:14 | +42:36 | 22:26 | |||
11. | Halvard Kierulf | Trondheim Kommune | 1:35:25 | +43:47 | 22:43 | |||
DSQ | Jostein Grepstad | NTNU | 1:30:31 | 57 | ||||
Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Bjørn Norberg | Veritas | 54:22 | +0:00 | 17:32 | |||
2. | Kjell Atle Strande | Creditreform AS | 1:00:39 | +6:17 | 19:33 | |||
3. | Odd Arne Rye | Rambøll | 1:01:06 | +6:44 | 19:42 | |||
4. | TORE HEIMDAL | EGET | 1:32:35 | +38:13 | 29:51 | |||
DSQ | Harald Krogstad | NTNUI | 1:13:59 | 152 150 175 | ||||
DSQ | Bjørn Flor | Eget | 3:17:58 | 36 47 60 152 150 175 | ||||
Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Frode Stensrud | Eget | 58:40 | +0:00 | 13:58 | |||
2. | Martin Melhuus | Veritas | 1:10:40 | +12:00 | 16:49 | |||
3. | Magne MÃ¥ge | Skanska Aktiv | 1:31:00 | +32:20 | 21:40 | |||
4. | PÃ¥l Skalle | Evry | 1:35:46 | +37:06 | 22:48 | |||
DSQ | Øivind Rogndalen | Veivesnet | 57:13 | 57 | ||||
DSQ | Egil Repvik | NETTseksjonering | 1:06:33 | 57 151 47 55 | ||||
Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Martin Skjetneli | Eget | 1:02:59 | +0:00 | 20:19 | |||
Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Arne Sæterhaug | Eget | 1:01:25 | +0:00 | 14:37 | |||
2. | Per Løvås | Vegvesenet | 1:06:02 | +4:37 | 15:43 | |||
3. | Tore Brurok | Eget | 1:08:19 | +6:54 | 16:15 | |||
4. | Eigil Sørli | Q-Free | 1:13:05 | +11:40 | 17:24 | |||
5. | Anders Lauglo | Lauglo GÃ¥rd | 1:15:55 | +14:30 | 18:04 | |||
6. | Jarle Nestvold | Rambøll | 1:20:38 | +19:13 | 19:11 | |||
DSQ | FINN BJØRGUM | Eget | 1:29:50 | 152 150 | ||||
Klasse: H 75-79 år/Lang (blå) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Robert Strøm | Eget | 3:22:22 | +0:00 | 32:38 | |||
Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Rolf Hellan | Eget | 1:27:29 | +0:00 | 28:13 | |||
Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Paul Forseth | Trondheim Kommune | 1:10:17 | +0:00 | 16:44 | |||
2. | Arnfinn Langeland | NTNU | 1:14:36 | +4:19 | 17:45 | |||
3. | Arne Kjell Foldvik | NTNU | 1:15:30 | +5:13 | 17:58 | |||
Klasse: H 90-99 år/Kort (hvit) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Brynjulf Forseth | Busklein gård | 2:55:46 | +0:00 | 56:41 | |||
Klasse: Gjester-Kort (hvit) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Rune M Holt | NTNU | 1:15:52 | +0:00 | 24:28 | |||
Klasse: Gjester-Mellom (rød) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Morten Løberg | Statens vegvesen | 1:15:20 | +0:00 | 17:31 | |||
Klasse: Gjester-Lang (blå) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Ola Keiserås | Skoleelev | 55:25 | +0:00 | 8:56 | |||
2. | Anders Haugskott | Skoleelev | 1:04:14 | +8:49 | 10:21 | |||
3. | Lene Hanssen | Student | 1:23:56 | +28:31 | 13:32 |
Sist oppdatert: | 18 oktober 2016, 07:38:10 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 242 |
Antall startet: | 242 |