Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2016Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 16 - KM individuelt - Løvset, Melhus 23. august 2016

Klasse: D 16-29 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Schmid

Gjest

57:42

+0:00

14:04

2.

Astrid Vassenden

Eget

1:09:25

+11:43

16:55

3.

Silje Sundal

Multiconsult

1:10:31

+12:49

17:11

4.

Oda Fossum

Skoleelev

1:16:31

+18:49

18:39

5.

Kristina Molland Edvardsen

NGI

1:27:02

+29:20

21:13

Klasse: D 30-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karin Bernsmed

Sintef

57:00

+0:00

13:54

2.

Ingvild Bostad

Eget

1:34:45

+37:45

23:06

Klasse: D 40-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Almås

Leik, IL

52:44

+0:00

12:51

2.

Mari Moseid

NGI

56:53

+4:09

13:52

3.

Mette Nolte

Eggen Arkitekter

1:00:36

+7:52

14:46

4.

Tonje Bostad

Pir2

1:02:23

+9:39

15:12

5.

Gunnhild Oftedal

NTNU

1:03:35

+10:51

15:30

6.

Kjersti Tannvik

Eggen Arkitekter AS

1:12:05

+19:21

17:34

7.

Siw Sellæg

Trondheim Kommune

1:12:07

+19:23

17:35

8.

Kirsti Næss Olsen

Heimdal Eiendomsmegling

1:18:14

+25:30

19:04

9.

Marianne Houbiers

Statoil

1:33:34

+40:50

22:49

DSQ

Eli Kvingedal

Natura

21:28

38 106 117 118 121 157 152 150 175

Arrangør

Ingrid Rønning

Melhus IL

Klasse: D 50-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

31:16

+0:00

11:10

2.

Anne Melkild

St. Olavs Hospital BIL

31:51

+0:35

11:22

3.

Hege Solhjem Melhuus

Byneset Barnehager

32:47

+1:31

11:42

4.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

35:31

+4:15

12:41

5.

Anne Betty Sødal

Trondheim kommune

36:56

+5:40

13:11

6.

Hilde Forbord

Big Bite

36:59

+5:43

13:12

7.

Elisabeth Sæthre

Miljødirektoratet BIL

37:03

+5:47

13:13

8.

Ingrid Lien Johnsen

Trondheim Kommune

44:25

+13:09

15:51

9.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

44:29

+13:13

15:53

10.

Lise Martinussen

Eget

45:24

+14:08

16:12

11.

Erika Bugten

Berg hansen

47:22

+16:06

16:55

12.

Ingrid Opedal

Øya vgs

47:31

+16:15

16:58

13.

Hilde Nestvold

Telenor B.I.L. Trondheim

48:12

+16:56

17:12

14.

Hege Marit Nordgård Bolås

Statoil BIL Trondheim

49:13

+17:57

17:34

15.

Eli Ringdalen

SinteF

51:51

+20:35

18:31

16.

Bente Skorge

Eggen Arkitekter AS

54:30

+23:14

19:27

17.

Vigdis Heimly

NTNUI Bedrift

57:37

+26:21

20:34

18.

Aashild S. Langseth

NSDTF

58:30

+27:14

20:53

19.

Nina Astrid Rieck

Asplan Viak

59:17

+28:01

21:10

20.

Merete Knain

Enova SF

1:07:11

+35:55

23:59

Arrangør

Trine Sunnset

Melhus IL

Klasse: D 60-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trine Barstad

NTNU

41:37

+0:00

14:51

2.

Heidi Midttun

Jernbaneverket

46:17

+4:40

16:31

3.

Grethe Skogstad

Trondheim Kommune

47:28

+5:51

16:57

4.

Siri Drogset

NTNU

48:04

+6:27

17:10

5.

Tone Kristin Smistad

St. Olavs Hospital BIL

48:17

+6:40

17:14

6.

Gunn Kari Hygen

Hygen Energi

54:41

+13:04

19:31

7.

Anne Furuholt

TOBB

57:45

+16:08

20:37

8.

Sissel Horghagen

NTNU

58:53

+17:16

21:01

9.

Maj Britt Bjørnaas

NIU

1:06:23

+24:46

23:42

10.

Berit Grande

Sticos

1:07:18

+25:41

24:02

11.

Bodil Monsen

Sintef

1:10:35

+28:58

25:12

12.

Margrete Bekkevahr

Eget

1:11:05

+29:28

25:23

DSQ

Anne Stenset

St. Olavs Hospital

1:22:17

92 157 152

Klasse: D 70-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eva Aalde

St. Olavs Hospital

57:34

+0:00

20:33

2.

Asbjørg Engdal Olsen

Statkraft

1:02:47

+5:13

22:25

3.

Solveig Scjetne

Statkraft

1:12:11

+14:37

25:46

Klasse: H 16-29 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Keiserås

Skoleelev

53:05

+0:00

9:49

2.

Anders Haugskott

Skoleelev

54:59

+1:54

10:10

3.

Ådne Messel Nafstad

Eget

1:04:51

+11:46

12:00

4.

Tommy Schmid

OL Trollelg

1:06:11

+13:06

12:15

5.

Michele Baravalle

NTNU

1:12:02

+18:57

13:20

6.

Johan Kolstø Sønstabø

NTNU

1:15:34

+22:29

13:59

7.

Jerome Soulard

Atmel

1:16:39

+23:34

14:11

8.

Helge Venås Flægstad

Entro

1:22:31

+29:26

15:16

9.

Thomas Bakken

Svinsås Auto Melhus

1:47:57

+54:52

19:59

DSQ

Arne Ilseng

NTNU

40:48

44 47 117 118 121 51 157 152 150 175

Klasse: H 30-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristian Stensrud

Heimdal Bolig

54:23

+0:00

10:04

2.

Jostein Bø Fløystad

Sintef Energi

55:36

+1:13

10:17

3.

Gustav Ruø

Trondheim Kommune

59:46

+5:23

11:04

4.

Frode Lillevold

Datametrix

1:03:22

+8:59

11:44

5.

Lars Solheim

Danske Bank

1:04:56

+10:33

12:01

6.

Per Didrik Nonstad

Statoil BIL Trondheim

1:08:05

+13:42

12:36

7.

Ivar Marthinusen

NTNUI

1:09:08

+14:45

12:48

8.

Jens Erik Slagsvold

St Olavs Hospital

1:10:07

+15:44

12:59

9.

Tobials Slørdahl

St. Olavs Hospital

1:21:05

+26:42

15:00

10.

David Hagen

Kongsberg Seatex

1:25:33

+31:10

15:50

11.

Trond Nikolaisen

Autronica

1:25:39

+31:16

15:51

12.

Håvard Skalle

Boa Offshore

1:26:54

+32:31

16:05

13.

Anthony Bossard

Atmel

1:38:13

+43:50

18:11

14.

Nicholas Thompsen

Statoil BIL Trondheim

1:46:07

+51:44

19:39

Klasse: H 40-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Tegdan

Ecotone

49:26

+0:00

9:09

2.

Audun Bakk

SINTEF

52:04

+2:38

9:38

3.

John Tore Vik

Fylkeskommunen

52:56

+3:30

9:48

4.

Arild Clausen

NTNU

55:29

+6:03

10:16

5.

Torgeir Aune

Teekay Petrojarl

57:06

+7:40

10:34

6.

Ingebrigt Fuglem

Signicat

58:14

+8:48

10:47

7.

Fredrik Johannesen

Sweco

1:03:42

+14:16

11:47

8.

Robert Otterlei

Sweco

1:03:47

+14:21

11:48

9.

Frode Seland

NTNU

1:06:25

+16:59

12:17

10.

Jørgen Longva

Fundator

1:07:44

+18:18

12:32

11.

Johan Helle

St. Olavs Hospital

1:07:45

+18:19

12:32

12.

Kim Bjerkevoll

Powel

1:14:24

+24:58

13:46

13.

Snorre Gangaune

Statkraft

1:16:09

+26:43

14:06

14.

Frode Vågen

NTNU

1:16:29

+27:03

14:09

15.

Truls Ryum

NTNU

1:16:31

+27:05

14:10

16.

Odd Magne Reitan

Atmel

1:17:26

+28:00

14:20

17.

Knut Morten Vangen

Miljødirektoratet BIL

1:19:03

+29:37

14:38

18.

Morten Korsvold

Marintek

1:21:10

+31:44

15:01

19.

Sverre Andreassen

Eggen Arkitekter AS

1:23:33

+34:07

15:28

20.

Kurt Amundsen

Avinor

1:26:34

+37:08

16:01

21.

Jardar Lohne

Sleipner

1:28:14

+38:48

16:20

22.

Ove Bremseth

Consto

1:43:17

+53:51

19:07

23.

Stein Tore Rekdal

Telenor B.I.L. Trondheim

1:45:43

+56:17

19:34

DSQ

Petter Andreas Bergh

NTNU

18:45

38 44 47 117 118 121 51 157 152 150 175

Arrangør

Kjell Rune Logan-Halvorsrud

St.Olav

Arrangør

Stein Hoset

Melhus IL

Klasse: H 50-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Haugskott

Skaun Kommune

43:41

+0:00

10:09

2.

Dag Stenersen

Sintef

44:32

+0:51

10:21

3.

Dag Ove Tinmannsvik

Multiconsult

45:53

+2:12

10:40

4.

Kjell Baardsgaard

Jernbanen

46:18

+2:37

10:46

5.

Reidar Selmer

Politiet

49:07

+5:26

11:25

6.

Geir Arnesen

Eget

49:35

+5:54

11:31

7.

Bernt Rognes

Powel

50:07

+6:26

11:39

8.

Håvard Eidnes

Uninett

50:16

+6:35

11:41

9.

Øystein Wiggen

Lindorff

50:20

+6:39

11:42

10.

Lasse Natvig

NTNU

51:20

+7:39

11:56

11.

Øystein Grøvlen

Oracle

52:46

+9:05

12:16

12.

Tor Hammer

Bn Bank

54:16

+10:35

12:37

13.

John Lerli

Trønderbladet

55:33

+11:52

12:55

14.

Øystein Nytrø

NTNU Bil

55:49

+12:08

12:58

15.

Gudmund Melland

Trondheim Kommune

55:53

+12:12

12:59

16.

Erlend Nervik

UNICON

56:08

+12:27

13:03

17.

Håkon Tjelmeland

NTNU

57:06

+13:25

13:16

18.

Bjørn Erik Johnsen

RevisorGruppen Trøndelag AS

57:24

+13:43

13:20

19.

Olve Mogstad

Statnett

57:26

+13:45

13:21

20.

Øyvind Schjelderup

St. Olavs Hospital

1:00:03

+16:22

13:57

21.

Geir Paulsen

Siemens

1:01:33

+17:52

14:18

22.

Svein Olav Åmot

TrønderEnergi

1:02:10

+18:29

14:27

23.

Erik Horghagen

BDO AS

1:02:42

+19:01

14:34

24.

Tore Fornes

Statoil

1:04:06

+20:25

14:54

25.

Tor Arne Haugen

DNB

1:06:00

+22:19

15:20

26.

Bobo Nordahl

NGU

1:06:48

+23:07

15:32

27.

Ola Eiken

Quad geometrics

1:08:53

+25:12

16:01

28.

Ole Hjulstad

Fosenyard

1:11:39

+27:58

16:39

29.

Bjørn Munch

Oracle

1:13:27

+29:46

17:04

30.

Bjarne Bugten

Statoil BIL Trondheim

1:14:24

+30:43

17:18

31.

Per Olav Johansen

TrønderEnergi

1:21:55

+38:14

19:03

32.

Frode Stølan

Telenor

1:30:20

+46:39

21:00

DSQ

Vidar Lunda

DNB Sport

58:37

51 157 152 150 175

Arrangør

Stein Ivar Foss

SIT

Arrangør

Atle Pedersen

SINTEF Energi

Klasse: H 60-69 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inge Nørstebø

Skanska Aktiv

45:41

+0:00

10:37

2.

Harald Oftedal

Statoil Stjørdal BIL

51:34

+5:53

11:59

3.

Jon Arne Klemetsaune

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

57:49

+12:08

13:26

4.

Frank Bjarkø

NRK

59:02

+13:21

13:43

5.

Tom Bugge

Bjørndalslaget

59:30

+13:49

13:50

6.

Trond Lillealtern

NRK

1:00:22

+14:41

14:02

7.

Stein Erik Aagaard

NIna

1:00:41

+15:00

14:06

8.

Per Laksfors

Siemens

1:01:35

+15:54

14:19

9.

Klaus Livik

Powel

1:02:37

+16:56

14:33

10.

Olav Kvittem

Uninett

1:03:18

+17:37

14:43

11.

Tore Heggem

HiNT

1:03:37

+17:56

14:47

12.

Vemund Jaren

Miljødirektoratet BIL

1:05:34

+19:53

15:14

13.

Roar Sundby

NTNU

1:09:29

+23:48

16:09

14.

Pål Skalle

Trond

1:09:55

+24:14

16:15

15.

Edgar Furuholt

Det Norske

1:10:46

+25:05

16:27

16.

Trond Damås

Skanska Aktiv

1:11:21

+25:40

16:35

17.

Morten Skoglund

Multiconsult

1:11:34

+25:53

16:38

18.

John Sirum

Rambøll

1:12:17

+26:36

16:48

19.

Jens Øystein Gjersvold

Vegvesenet

1:14:11

+28:30

17:15

20.

Jan Erik Kofoed

NTNU

1:14:28

+28:47

17:19

21.

Nils Olav Vennevik

Eget

1:18:48

+33:07

18:19

22.

Per Erik Sundby

Trondheim Kunstmuseum

1:20:02

+34:21

18:36

23.

Terje Hansen

Politiet

1:23:28

+37:47

19:24

24.

Asbjørn Rønning

Fylket

1:26:40

+40:59

20:09

25.

Reinold Ellingsen

NTNU

1:26:44

+41:03

20:10

26.

Stein Øvstedal

NTNU

1:27:24

+41:43

20:19

27.

Kåre Eggereide

Rambøll

1:27:59

+42:18

20:27

28.

Anders Waage

St. Olavs Hospital

1:28:08

+42:27

20:29

29.

Sverre Torp

St. Olavs Hospital

1:34:45

+49:04

22:02

30.

Oddmar Iversen

NTNU

1:39:45

+54:04

23:11

31.

Rolf Bye

Trondheim kommune

1:53:26

+1:07:45

26:22

DSQ

Svein Hove

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

1:13:48

61

DSQ

Anders Gjervan

Charlottenlund videregående skole

1:18:04

61 35 147 51

DSQ

Even Hofstad

DnB Sport

1:31:53

61 35 147 51

DSQ

Jostein Grepstad

NTNU

1:36:51

61 35 147 51

DSQ

Harald Lauglo

NTNU

2:21:01

118 51 157

Arrangør

Eivind Bakk

Eget

Arrangør

Audun Kleven

Melhus IL

Klasse: H 70-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Bjørgum

Politiet

31:33

+0:00

11:16

2.

Roar Forbord

Terratec

33:17

+1:44

11:53

3.

Arne Sæterhaug

Eget

33:57

+2:24

12:07

4.

Roar Stenset

St Olav

36:01

+4:28

12:51

5.

Carl Martin Larsen

NTNU

36:18

+4:45

12:57

6.

Frode Stensrud

Eget

37:05

+5:32

13:14

7.

Knut Skjesol

Statkraft

37:55

+6:22

13:32

8.

Tore Brurok

Eget

38:17

+6:44

13:40

9.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

38:25

+6:52

13:43

10.

Per Løvås

Vegvesenet

39:50

+8:17

14:13

11.

Øistein Åsmul

Kommunen

40:34

+9:01

14:29

12.

Kjell Bratbergsengen

NTNU bil

40:42

+9:09

14:32

13.

Halvor Flatberg

NTNU BIL

41:01

+9:28

14:38

14.

Magnus Landstad

NTNU

41:15

+9:42

14:43

15.

Jens Morseth

Politiet

41:27

+9:54

14:48

16.

Eigil Sørli

Q-Free

41:41

+10:08

14:53

17.

Kjell Atle Strande

Creditreform AS

44:03

+12:30

15:43

18.

Ola Aalde

Reinertsen

45:09

+13:36

16:07

19.

Stig Arild Haugskott

Posten

46:21

+14:48

16:33

20.

Torgeir Iversen

Evry

46:27

+14:54

16:35

21.

Jarle Nestvold

Rambøll

46:48

+15:15

16:42

22.

Magne Rø

St. Olavs Hospital

49:30

+17:57

17:40

23.

Bjørn Norberg

Veritas

51:17

+19:44

18:18

24.

FINN BJØRGUM

Eget

52:48

+21:15

18:51

25.

Edmund Olsen

NTNU

1:01:05

+29:32

21:48

26.

Egil Repvik

NETTseksjonering

1:01:17

+29:44

21:53

27.

Thore Sundsetvik

Smiths

1:08:00

+36:27

24:17

28.

Bjørn Flor

Eget

2:27:57

+1:56:24

52:50

Arrangør

Martin Melhuus

Veritas

41:07

Klasse: H 80-89 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Kjell Foldvik

NTNU

43:53

+0:00

15:40

2.

Arnfinn Langeland

NTNU

48:28

+4:35

17:18

3.

Jostein Glesåen

Melhus Kommune

52:32

+8:39

18:45

4.

Kåre Aflekt

NTNU bil

57:49

+13:56

20:38

DSQ

Thor Meland

Statoil

59:57

31 95 33 92 157

Arrangør

Ivar Keiserås

Melhus IL

Klasse: H 90-99 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brynjulf Forseth

Busklein gård

1:08:22

+0:00

24:25

Klasse: Gjester-Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Erling Eggen

ÅF Reinertsen

38:09

+0:00

13:37

2.

Arve Bjørset

Statoil BIL Trondheim

44:04

+5:55

15:44

3.

FIlip Hoset

Melhus IL

49:10

+11:01

17:33

4.

Martin Selmer

Elev

1:00:57

+22:48

21:46

DSQ

Jan Petter Morten

EMGS

38:37

64 31 95

DSQ

Edvard Lædre

Skoleelev

1:30:56

31 95 33 92

Klasse: Gjester-Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Sletner

Telenor

55:52

+0:00

12:59

2.

Arild Heggeset

Eget

58:33

+2:41

13:36

3.

Per Ivar Skinderhaug

Bouvet

1:00:17

+4:25

14:01

4.

Otto Wittner

UNINETT

1:05:22

+9:30

15:12

5.

Ola Lædre

Sleipner

1:10:27

+14:35

16:23

6.

Lars Bugge Aarset

Sør Trøndelag fylkeskommune

1:11:44

+15:52

16:40

Klasse: Gjester-Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørn Foros

SINTEF Energi

58:17

+0:00

14:12

DSQ

Bjørn Pedersen

Nordic Semi Conductor

25:11

36 38 106 117 118 121 157 152 150 175

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Vassenden

TrønderEnergi

1:05:38

+0:00

12:09

2.

Åsta Venås Flægstad

NTNUI

1:15:33

+9:55

13:59


Sist oppdatert:

13 september 2016, 23:23:52

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

230

Antall startet:

230