Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
OBIK 2016Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P20 ÅM Årnes 23. august 2016

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanna Lindseth

MULTICONSULT BIL

1:00:31

+0:00

18:20

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Susannah Malm

STATNETT

1:02:16

+0:00

18:52

2.

Hilde Ståhlbrand

KJELSÅS

1:15:28

+13:12

22:52

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Gran

TYRVING

49:23

+0:00

18:59

2.

Elle Melbye

Elle BIL

53:48

+4:25

20:41

3.

Nina Kolberg

Tyrving, IL

59:57

+10:34

23:03

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud I Spjelkavik

FBI

1:11:41

+0:00

27:34

2.

Toril Riddervold

HEMING Orientering

1:12:10

+0:29

27:45

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

46:09

+0:00

17:45

2.

Brynhild Fanuelsen

Fossum IF

1:00:48

+14:39

23:23

3.

Sidsel Sandelien

Vegdirektoratets IF

1:02:07

+15:58

23:53

4.

Astri Rogstad

GE Healthcare

1:03:43

+17:34

24:30

Klasse: D75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage 

Aker Solutions

50:25

+0:00

19:23

2.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

50:37

+0:12

19:28

Klasse: H17-34(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Weltzien

Tyrving, IL

31:45

+0:00

6:54

2.

Martin Hoset

NORCONSULT

40:48

+9:03

8:52

3.

Stefan Ring

Statnett BIL

48:27

+16:42

10:31

4.

Bjørn Anders Flågen

HEMING

55:21

+23:36

12:01

5.

Erik Stordal

Asker Skiklubb

57:39

+25:54

12:31

6.

Lars Benestad

Grane

59:16

+27:31

12:53

7.

Per Magnus Dahl

Varden Entreprenør

1:11:46

+40:01

15:36

Klasse: H35-44(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Vogelsang

NIVA

39:28

+0:00

8:34

2.

Magne Omestad

Blom

45:48

+6:20

9:57

3.

LARS Karelius Noer

NRK

46:59

+7:31

10:12

4.

Atle Pedersen

Reload

1:00:46

+21:18

13:12

5.

Adam Millberg

DSV

1:09:07

+29:39

15:01

6.

Marius Burmo

PRIVAT

1:09:23

+29:55

15:05

7.

Lasse Nederhoed

Teddy TV

1:11:47

+32:19

15:36

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Nygård

NORGES BANK

41:52

+0:00

9:06

2.

Ulf Brenna

DnB NOR

45:57

+4:05

9:59

3.

Vebjørn Berre

Fossum IF

47:16

+5:24

10:16

4.

Morten Rannem

Fossum IF

56:46

+14:54

12:20

5.

Olav Halsaas

Fossum IF

58:30

+16:38

12:43

6.

Anders Flågen

Heming

1:05:46

+23:54

14:17

DSQ

Torstein Schelle

Armada

1:12:17

105 82 107 249

DSQ

Ronny Harsvik

Aker Solutions

1:39:06

80 105 82 107

Arrang

Ketil Risvoll

Telenor BIL

Arrang

Torstein Hole

Telenor BIL

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

45:00

+0:00

9:46

2.

Tore Fagervold

Jernbaneverket BIL Oslo

56:16

+11:16

12:13

3.

Pål Therkelsen

Privat

59:06

+14:06

12:50

4.

Harald Østgaard Lund

Nasjonalbiblioteket

1:04:02

+19:02

13:55

5.

Helge Stenerud

IFS BIL

1:06:08

+21:08

14:22

6.

Trond Westgaard

Forskningsrådet

1:21:26

+36:26

17:42

Arrang

Roger Birkeland

Telenor BIL

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Wiig Mathisen

Open iT

31:39

+0:00

9:35

2.

Bjørn Solhjem

Hæggland og Svanberg

37:29

+5:50

11:21

3.

Per Morten Lefdal

OEC Consulting

37:37

+5:58

11:23

4.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

37:55

+6:16

11:29

5.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

39:55

+8:16

12:05

6.

Per Schanche

Asker SK

41:44

+10:05

12:38

7.

Ivar Refsland

Universitetet Oslo

45:22

+13:43

13:44

8.

Endre Hallan

NORCONSULT BIL

45:52

+14:13

13:53

9.

Knut Bjarne Sætre

Bærum KOMMUNE

50:50

+19:11

15:24

10.

Severin Lindseth

AkerSolutions

53:10

+21:31

16:06

11.

Nils Olav Solheim

Aker Solutions

1:02:14

+30:35

18:51

12.

Richard Blom

FBI

1:13:59

+42:20

22:25

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Are Eriksen

OSI

37:41

+0:00

11:25

2.

Bård Natvig

Universitetet i Oslo BIL

50:18

+12:37

15:14

3.

Jon Fredriksen

FOBIL

55:50

+18:09

16:55

4.

Helge Bjaaland

ELLE BIL

1:02:21

+24:40

18:53

5.

Roar Bjordal

OPSAL

1:04:19

+26:38

19:29

6.

Steinar heid

Statiol BIL

1:11:53

+34:12

21:46

7.

Jostein Rønsen

Fossum IF

1:13:46

+36:05

22:21

8.

Per Magnus

FHI

1:19:10

+41:29

23:59

9.

Tom Andreassen

DNB

1:21:24

+43:43

24:40

DSQ

Reidar Vifstad

TYRVING

1:11:34

94 105 82

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

36:13

+0:00

13:55

2.

Morten Rambech Dahl

Kamp Vestheim

36:47

+0:34

14:08

3.

Øyvin A. Brøymer

Intertrade Shipping

38:46

+2:33

14:54

4.

Per Nermo

COWI BIL

39:37

+3:24

15:14

5.

Juul Sverre Stener

OPIL

45:47

+9:34

17:36

6.

Fredrik Kaltenborn

Kamp Vestheim

47:20

+11:07

18:12

7.

Pål Benjaminsen

Kamp Vestheim

1:27:09

+50:56

33:31

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Thomas Petersen

NIttedal O-lag

32:56

+0:00

12:40

2.

Helge Revhaug

PRIVAT

33:20

+0:24

12:49

3.

Kjell Stenstadvold

Hydro Oslo

36:03

+3:07

13:51

4.

Bjørn Spjelkavik

Tyrving, IL

38:20

+5:24

14:44

5.

Knut Møgedal

Aker Solutions

38:30

+5:34

14:48

6.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

40:47

+7:51

15:41

7.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

41:29

+8:33

15:57

8.

Trond Wettergreen

Andvord

41:44

+8:48

16:03

9.

Roar Gudding

Vet BIL

45:24

+12:28

17:27

10.

Tormod Hegdahl

HEMING orientering

52:00

+19:04

20:00

11.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratets IF

52:44

+19:48

20:16

12.

Tom Ibsen

OUS

1:06:37

+33:41

25:37

DSQ

Tor Sandby

Skattedirektoratet

44:14

84 107 249

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Madsen

GE Healthcare

42:41

+0:00

16:25

2.

Jon C. Fougner

FUGRO

45:43

+3:02

17:35

3.

Arne Øfsthus

Fugro

47:31

+4:50

18:16

4.

Sven Erik Rognes

Universitetet i Oslo

49:48

+7:07

19:09

5.

Sigfred Fagervik

Thales

50:56

+8:15

19:35

6.

Svein F Kvalheim

Oppegård

56:06

+13:25

21:34

7.

Bjørn Egner

HEMING Orientering

57:10

+14:29

21:59

8.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

1:01:05

+18:24

23:29

9.

Tor Ommundsen

Veritas

1:10:02

+27:21

26:56

10.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

1:10:53

+28:12

27:15

11.

Ronald Inglingstad

Oppsal IF

1:18:38

+35:57

30:14

DSQ

Annar Brustad

FOBIL

49:17

83

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Drage 

Aker Solutions

45:21

+0:00

17:26

2.

Ole Sannes

Lillomarka OL

1:08:40

+23:19

26:24

3.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

1:09:27

+24:06

26:42

4.

Magne Grande

FBI

1:19:41

+34:20

30:38

5.

Per Gjermo

Asker SK

1:32:19

+46:58

35:30

DSQ

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

1:05:47

249

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ida Marie Flågen

Heming orienteringm

1:10:23

+0:00

27:04

2.

Siri Spjelkavik

Meteorologen

1:12:13

+1:50

27:46

DSQ

Einar Thorsensen

Kamp Vestheim

40:40

109 75 91 84

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Skantze

Tyrving, IL

1:04:07

+0:00

19:25

2.

Marit Vågsnes

OUS BIL

1:07:00

+2:53

20:18

3.

Jarle Nilsen

SIemens

1:32:22

+28:15

27:59

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Elvekrok

Eiker OL

1:04:54

+0:00

14:06

2.

Tormod Øvergaard 

Istone

1:08:03

+3:09

14:47

3.

Georg Bugge

AAS-JAKOBSEN

1:21:07

+16:13

17:38

4.

Alain Ferber

FBI

1:38:09

+33:15

21:20

Arrang

Anne Margrete Håversen

Telenor BIL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

24 august 2016, 17:43:45

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

116

Antall startet:

116