Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Bygdakamp 5 - Verdal 24. august 2016

Klasse: N1

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ludvig Langøygard

Frol IL

30:32

Daniel Alstad

Frol IL

37:50

Kristian Alstad

Frol IL

38:23

Odd Anders Alstad

Frol IL

Ann Kristin Alstad

Frol IL

Janne Granamo

Frol IL

Gunnvor Bolstad

OK SKøynar

37:10

Arnfinn Rønning

Skøynar

37:09

Anne Eline Vehus Skjerve

Verdal OK

25:06

Brage Reinås

Frol IL

34:47

Ragnhild Indgaard Skjerve

Frol IL

35:57

ARnhild Brustad

Verdal OK

Martin Gjedrem Lund

Verdal OK

27:13

Torstein Gjedrem Lund

Verdal OK

26:58

Mathea Baglo Bjørkeng

Verdal OK

15:23

Fredrikke Baglo Bjørkeng

Verdal OK

15:41

Kari Sollid

Verdal OK

41:27

Solveig Skoglund Leithe

Frol IL

47:47

Sondre Skoglund Leithe

Frol IL

47:42

Sigurd Skoglund Leithe

Frol IL

Kirsten Toubro

Frol IL

32:46

Markus Okkenhaug

Frol IL

32:50

Mia Melby

Verdal OK

50:10

Mats Melbye

Verdal OK

52:13

Nina Steinsland Melbye

Verdal OK

Jonas Alstad

Frol IL

17:21

Rolf Alstad

Frol IL

18:54

Emilie Nubdal Frøseth

Verdal OK

50:30

Mari Karoline Nubdal Frøseth

Verdal OK

52:26

Martine Nubdal Frøseth

Verdal OK

50:20

Ole Morten Frøseth

Verdal OK

52:21

Johanes Matberg

Frol IL

41:29

Sander Matberg

Frol IL

1:12:48

Lene Jacobsen

Frol IL

1:12:55

Astrid Kvam

Frol IL

Jan Inge Jacobsen

Frol IL

41:31

Edvard Skoknes Woll

Verdal OK

23:13

Jon Torstein Woll

Verdal OK

23:21

Hege Berg

Frol IL

42:34

Inger Myren

Frol IL

42:35

Håkon Hallan

OK Skøynar

18:50

Imre Gran Jacobsen

Skøynar

50:06

Anne Lise Gran

Skøynar

41:51

DSQ

Vinjar Eggen Vatne

Verdal OK

17:01

114

Klasse: C2

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Alstad

Frol IL

17:04

+0:00

2.

Kjetil Vatne

Verdal OK

18:33

+1:29

3.

Jon-Kristian Munkeby

Frol IL

20:08

+3:04

4.

Iselina Myhr Imsland

Frol IL

29:22

+12:18

5.

Aleksander Tanem Iversen

Verdal OK

31:04

+14:00

6.

Lena Lyngsaunet Alstad

Frol IL

31:42

+14:38

7.

Ingvild Reinaas Bjørshol

Frol IL

31:46

+14:42

8.

Guro Hegstad

Skøynar

34:16

+17:12

9.

Randi Ulseth

Frol IL

35:11

+18:07

10.

Sondre Gjedrem Lund

Verdal OK

36:39

+19:35

11.

Grete Brattaker

Verdal OK

36:47

+19:43

12.

Anne Margrethe Kvam

Frol IL

36:51

+19:47

13.

Kari Melby

Verdal OK

36:56

+19:52

14.

Iver Gjedrem Lund

Verdal OK

37:08

+20:04

15.

Olav Gjedrem Lund

Verdal OK

38:36

+21:32

16.

Mona Elisabeth Gjedrem Lund

Verdal OK

39:14

+22:10

17.

Magnar Bolstad

Skøynar

41:02

+23:58

18.

Tone Nergård

Skøynar

41:17

+24:13

19.

Sigurd Vatn

Frol IL

42:47

+25:43

20.

Johannes Sollid

Verdal OK

49:30

+32:26

21.

Rebekka Veie

OK Skøynar

51:53

+34:49

22.

Mona Lund Veie

Skøynar

52:05

+35:01

23.

Laura Hegstad

OK Skøynar

56:09

+39:05

24.

Kjell Georg Hegstad

Skøynar

57:10

+40:06

25.

Iben Gran Jacobsen

Skøynar

57:20

+40:16

26.

Ingrid Svendgård

Skøynar

57:52

+40:48

27.

Cathrine Thorhus

Verdal OK

1:01:55

+44:51

28.

Selma Støre

Skøynar

1:29:07

+1:12:03

DSQ

Eli Kristoffersen

Verdal OK

38:33

111

Klasse: C2 uten tid

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Grethe Ekseth

Verdal OK

Elena Dalen

Skøynar

Ivar Veie

Skøynar

Gudrun Veske

Skøynar

Klasse: B3

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Vehus Skjerve

Verdal OK

27:53

+0:00

2.

Per M Kvam

Inderøy il

29:37

+1:44

3.

Aksel Veske

OK Skøynar

33:24

+5:31

4.

Håvard Veie

OK Skøynar

33:27

+5:34

5.

Harald Bakken

Frol IL

35:57

+8:04

6.

Torbjørn Sirum

Frol IL

36:09

+8:16

7.

Olav Martin Indgaard

Frol IL

36:49

+8:56

8.

Marit Hæreid Sandstad

Frol IL

37:06

+9:13

9.

Steinar Kvam

Inderøy il

37:07

+9:14

10.

Olav Magne Svendgård

Skøynar

37:30

+9:37

11.

Bjørn Olav Nygård

Frol IL

38:50

+10:57

12.

Vidar Venås

Frol IL

39:47

+11:54

13.

Fritjof Sandstad

Frol IL

40:17

+12:24

14.

Petter Lynum

Frol IL

40:37

+12:44

15.

Asgeir Brustad

Verdal OK

42:02

+14:09

16.

Jostein Nordvoll

Frol IL

42:15

+14:22

17.

Gudmund Nesgård

Skøynar

44:55

+17:02

18.

Hågen Lynum

Frol IL

45:01

+17:08

19.

Randi Wold Stavrum

Frol IL

45:07

+17:14

20.

Lars Stavran

Inderøy il

45:34

+17:41

21.

Hege Hegstad

Skøynar

46:42

+18:49

22.

Asbjørn Strøm

Skøynar

48:00

+20:07

23.

Eline Kippe

Verdal OK

48:03

+20:10

24.

Randi Haugskott

Frol IL

48:22

+20:29

25.

June Munkeby

Frol IL

50:10

+22:17

26.

Linnea Munkeby

Frol IL

50:17

+22:24

27.

Hans Moltzau

Frol IL

50:40

+22:47

28.

Sverre Kristoffersen

Verdal OK

51:01

+23:08

29.

Oddbjørn Brattaker

Verdal OK

52:28

+24:35

30.

Marianne Langøygard

Frol IL

54:38

+26:45

31.

Ragnhild Lynum

Frol IL

56:13

+28:20

32.

Alf Dagfinn Ringstad

Skøynar

58:09

+30:16

33.

Elin Sikkeland

Verdal OK

59:51

+31:58

34.

Tone Flægstad

Skøynar

1:12:39

+44:46

35.

Kari Bugge

Verdal OK

1:20:43

+52:50

DSQ

Hege Hallan

OK Skøynar

1:17:30

127 128 129 117

Klasse: B3 uten tid

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Anne Berit Karset

Steinkjer OK

1:20:56

Inga Sikkeland Hegstad

Verdal OK

Klasse: C5

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magne Okkenhaug

Frol IL

48:45

+0:00

2.

Andreas Ronglan

OK Skøynar

56:33

+7:48

3.

Mette Kilskar

Frol IL

1:06:56

+18:11

4.

Kristian Midthjell

Verdal OK

1:09:43

+20:58

5.

Marte Skoglund

Frol IL

1:10:17

+21:32

Klasse: A4

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Vatn

Frol IL

34:24

+0:00

2.

Tobias Alstad

Frol IL

35:21

+0:57

3.

Robert Ressem

Frol IL

36:50

+2:26

4.

Einar Lund

Verdal OK

37:16

+2:52

5.

Anton Bjartnes

Verdal OK

40:13

+5:49

6.

Jo Severin Matberg

Frol IL

40:31

+6:07

7.

Arild Vassenden

Frol IL

42:13

+7:49

8.

Trym Nergård Rønning

OK Skøynar

42:26

+8:02

9.

Jan Hruby

Inderøy il

42:39

+8:15

10.

Karl Arne Melbye

Verdal OK

43:17

+8:53

11.

Simen Hegstad

Skøynar

43:18

+8:54

12.

Jo Langøygard

Frol IL

45:48

+11:24

13.

Hallvar Hallan

OK Skøynar

45:56

+11:32

14.

Lars Strøm

Skøynar

46:12

+11:48

15.

Arne Grevskott

Frol IL

47:37

+13:13

16.

John-Ola Hovdal

OK Skøynar

47:43

+13:19

17.

Inge Hafstad

Verdal OK

49:45

+15:21

18.

Jonny Sundsvik

Frol IL

49:55

+15:31

19.

Marius Enes

Verdal OK

51:18

+16:54

20.

Bente Hovdal Sundsvik

Frol IL

51:39

+17:15

21.

Edvin Sivertsen

Verdal OK

52:24

+18:00

22.

Ole Petter Stavrum

Frol IL

55:55

+21:31

23.

Ragne Munkeby

Frol IL

56:35

+22:11

24.

Mathilde Munkeby

Frol IL

56:36

+22:12

25.

Ivar Reinås

Frol IL

57:57

+23:33

26.

Mari Kilskar Grevskott

Frol IL

1:09:04

+34:40

27.

Kjell Lundsaunet

Verdal OK

1:10:58

+36:34

DSQ

Martin Wold Stavrum

Frol IL

34:40

123 132 131 130 117

DSQ

Rolf Karset

Steinkjer OK

1:00:42

123

Klasse: A6

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håvard Vassenden

Frol IL

44:00

+0:00

2.

Kurt Ove Melbye

Verdal OK

49:18

+5:18

3.

Svein Inge Ydse

Verdal OK

55:33

+11:33

4.

Vidar Skjerve

Verdal OK

55:53

+11:53

5.

Jon Sivertsen

Verdal OK

58:00

+14:00

6.

Terje Rønning

Skøynar

1:04:38

+20:38

7.

Fredrik Vehus Skjerve

Verdal OK

1:14:47

+30:47

8.

Herman Leithe

Frol IL

1:17:04

+33:04

9.

Louise Ronglan

OK Skøynar

1:33:14

+49:14

10.

Erling Ronglan

Skøynar

1:33:19

+49:19

Klasse: Vert

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arne Okkenhaug

Verdal OK

Gunhild Bredesen

Verdal OK

Tor Ove Hallem

Verdal OK

Agnete Homsberg

Verdal OK

Ann Sissel Vehus

Verdal OK

Sofie Hallem

Verdal OK

Sigrid Vehus Skjerve

Verdal OK

Anne Eline Vehus Skjerve

Verdal OK


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

24 august 2016, 21:46:38

Arrangør:

Frol IL Orientering

Antall deltagere:

167

Antall startet:

167