Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Trondheim Sprintcup 2010 PoengoversiktKlubbkonkurranse Trondheim Sprintcup 2010Trondheim Sprintcup 2010 PoengkonkurranseDataeksport
Brikkesys.no

Trondheim Sprintcup 1 8. april 2010

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emilie Liabakk Eriksen

Byåsen IL

11:56

+0:00

2.

Line Sølberg

Leik, IL

12:49

+0:53

3.

Ingunn Augdal Fløvig

OK Nidarøst

13:08

+1:12

4.

Eldrid Bratsberg

Wing OK Trondheim

14:05

+2:09

5.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

14:07

+2:11

6.

Mathea Spets Storhov

Freidig, SPK

14:37

+2:41

107

7.

Marie Bakken Sørensen

Freidig, SPK

19:20

+7:24

8.

Hanne Haugerud

OK Nidarøst

19:46

+7:50

DSQ

Helga Stenvik

Byåsen IL

22:34

160

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Solberg

Trollelg, OL

23:48

+0:00

2.

Sigrid Moen Pedersli

Trollelg, OL

24:57

+1:09

159

3.

Marte Hoff Hagen

Byåsen IL

26:37

+2:49

159

4.

Frida Sæther

Freidig, SPK

26:38

+2:50

5.

Emma Arnesen

Byåsen IL

29:03

+5:15

159

6.

Kristine Klock Fleten

Wing OK Trondheim

30:44

+6:56

7.

Ingeborg Eide

Byåsen IL

30:49

+7:01

8.

Ingrid-Therese Helland Eriksen

Wing OK Trondheim

33:47

+9:59

9.

Ingvild Ytterhus Utengen

Byåsen IL

33:48

+10:00

10.

Ingrid Liabakk Eriksen

Byåsen IL

35:12

+11:24

DSQ

Gina Molnvik

Freidig, SPK

28:38

150

DSQ

Kaja Bø Timestad

Freidig, SPK

44:56

156 163

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jorunn Kvakland

Freidig, SPK

22:24

+0:00

2.

Karen Oline Kolstad

Freidig, SPK

24:04

+1:40

3.

Pauline Røstum Bellingmo

Gaula, OL

27:23

+4:59

159

4.

Sigrid Bratsberg

Wing OK Trondheim

31:01

+8:37

5.

Andrea Vindal

Wing OK Trondheim

31:08

+8:44

6.

Sunniva Storrønning

Byåsen IL

32:36

+10:12

7.

Kjersti Midtbø

Wing OK Trondheim

36:37

+14:13

159

DSQ

Karoline Wollan Benum

Byåsen IL

33:03

165

Klasse: D 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eli Marita Forseth

Trollelg, OL

22:03

+0:00

2.

Mali Gederaas Kanstad

Wing OK Trondheim

22:10

+0:07

3.

Martine Åstebøl

Lillomarka OL

23:25

+1:22

4.

Line Hovdenak Stenersen

OK Nidarøst

24:10

+2:07

5.

Ida Thoresen

NTNUI

25:13

+3:10

6.

Kari Lien Johnsen

Byåsen IL

26:24

+4:21

7.

Tonje Hermansen

NTNUI

26:25

+4:22

8.

Vera Vik Bjarkø

Wing OK Trondheim

29:52

+7:49

9.

Marianne Løvås

OK Nidarøst

31:01

+8:58

10.

Hege Østnor Døllner

Wing OK Trondheim

33:00

+10:57

159

11.

Anne Wiggen

Byåsen IL

53:50

+31:47

Klasse: D 17-39 Bedrift

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Grete Olsen

Eget

44:16

+0:00

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elise Egseth

Wing OK Trondheim

17:07

+0:00

159

2.

Bodil Holmström

NTNUI

18:17

+1:10

3.

Anne Johanne Lind

NTNUI

18:25

+1:18

4.

Helen Suzanne Palmer

Wing OK Trondheim

18:27

+1:20

5.

Line Hagman

NTNUI

20:06

+2:59

6.

Karianne Ruud

NTNUI

20:35

+3:28

7.

Gitte Bromander

NTNUI

21:05

+3:58

159

8.

Hanne Nøvik

NTNUI

22:02

+4:55

159

9.

Mari Angell-Petersen

Freidig, SPK

22:34

+5:27

10.

Ane Baldishol Brevig

NTNUI

23:16

+6:09

159

11.

Solveig Vassenden

Frol IL

23:39

+6:32

159

12.

Tone Aamli Sundtjønn

Lillomarka OL

23:51

+6:44

159

13.

Nina Smestad

NTNUI

23:53

+6:46

14.

Gøril Eide

Byåsen IL

24:17

+7:10

15.

Hanne Vefsnmo

NTNUI

24:50

+7:43

16.

Vibeke Falck

Nydalens Skiklub

25:07

+8:00

159

17.

Jenny Persson

NTNUI

25:09

+8:02

18.

Emily Wall

Wing OK Trondheim

25:22

+8:15

19.

Hanna H. Nordbrøden

NTNUI

26:34

+9:27

159

20.

Hedvig Andersen

NTNUI

28:11

+11:04

21.

Marianne Mellbye Larsen

Asker skiklubb

28:31

+11:24

22.

Henriette Ruud

NTNUI

28:52

+11:45

23.

Kristin Ask-Henriksen

NTNUI

29:04

+11:57

159

24.

Anna Hall

NTNUI

29:15

+12:08

25.

Anne-Katrine Wagnild

Selbu OK

29:33

+12:26

159

26.

Maria Rost

NTNUI

29:44

+12:37

159

27.

Marianne Dæhli

NTNUI

32:32

+15:25

159

28.

Anne Solbraa

NTNUI

41:14

+24:07

DSQ

Kirsten Vike

Wing OK Trondheim

28:40

90

DSQ

Sara Profors

Frol IL

36:26

145 146 147 148 149 153 154 155 160 145 157 158 15...

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mona Mølnvik

Freidig, SPK

24:50

+0:00

2.

Mona Høiås Sæther

Freidig, SPK

26:53

+2:03

3.

Trude Olafsen

Freidig, SPK

27:29

+2:39

4.

Hilde Forbord

Malvik IL

28:20

+3:30

5.

Turid Arnesen

Byåsen IL

28:45

+3:55

159

6.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

29:14

+4:24

7.

Siri Bø Timestad

Freidig, SPK

29:22

+4:32

8.

Siw Sellæg

Trollelg, OL

29:47

+4:57

9.

Anne-Lise Bratsberg

Wing OK Trondheim

34:38

+9:48

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Kvakland

Freidig, SPK

29:27

+0:00

2.

Grete Berge Owren

Freidig, SPK

29:43

+0:16

159

3.

Ingrid Lien Johnsen

Byåsen IL

31:00

+1:33

4.

Gro Rypdal

Byåsen IL

36:51

+7:24

5.

Anne-Sofie Gjermstad

OK Nidarøst

48:30

+19:03

159

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Freidig, SPK

30:36

+0:00

2.

Stina Elfving

Byåsen IL

36:22

+5:46

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oskar Spets Storhov

Freidig, SPK

8:41

+0:00

2.

Are Helle Mårdalen

Freidig, SPK

9:37

+0:56

107

3.

Eskild Brandal Avlesbug

Wing OK Trondheim

11:16

+2:35

4.

Odin Løvås

Freidig, SPK

14:29

+5:48

107

5.

Rasmus Bjerkan

Byåsen IL

14:34

+5:53

6.

Simen Spets Storhov

Freidig, SPK

14:57

+6:16

7.

Ulrik Sellæg

Trollelg, OL

14:59

+6:18

8.

Andreas Helland Eriksen

Wing OK Trondheim

15:38

+6:57

9.

Bendik Østvik

Wing OK Trondheim

16:55

+8:14

10.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

17:19

+8:38

11.

Mathias Vindal

Wing OK Trondheim

23:20

+14:39

12.

Emil Grønli

Freidig, SPK

24:20

+15:39

13.

Einar Eide

Byåsen IL

24:27

+15:46

DSQ

Sivert Røstum Bellingmo

Gaula, OL

32:54

95 96 100 101 102 107

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Wiggen

Byåsen IL

26:26

+0:00

2.

Brage Jørum

Byåsen IL

27:54

+1:28

159

3.

Rein Helle Mårdalen

Freidig, SPK

28:06

+1:40

159

4.

Brynjar Forseth

Trollelg, OL

28:46

+2:20

159

5.

Ottar Østvik

Wing OK Trondheim

31:57

+5:31

6.

Einar Keiserås

Leik, IL

32:46

+6:20

159

7.

Asbjørn Midtbø

Wing OK Trondheim

32:48

+6:22

159

8.

Torbjørn Lunde

Malvik IL

33:10

+6:44

159

9.

Hallvard Seim Grøvlen

OK Nidarøst

33:57

+7:31

10.

Johan Bakken Sørensen

Freidig, SPK

35:46

+9:20

159

11.

Jan Edvard Nødland

Byåsen IL

37:21

+10:55

159

12.

Johannes Midtbø

Wing OK Trondheim

38:28

+12:02

159

13.

Åsmund Stenvik

Byåsen IL

42:29

+16:03

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Sølberg

Leik, IL

19:49

+0:00

2.

Brage Sæther

Freidig, SPK

20:03

+0:14

3.

Ove Baardsgaard

Trollelg, OL

21:16

+1:27

4.

Tormod Hovdenak Stenersen

OK Nidarøst

21:25

+1:36

5.

Geir Inge Keiserås

Leik, IL

22:40

+2:51

6.

Håkon Selmer

Freidig, SPK

23:25

+3:36

7.

Terje Sørgård

Byåsen IL

23:31

+3:42

8.

Kristian Magnus Øien

Trollelg, OL

24:03

+4:14

159

9.

Ola Keiserås

Leik, IL

24:56

+5:07

159

10.

Tore Gederaas Kanstad

Wing OK Trondheim

25:18

+5:29

11.

Mattis Holt

Freidig, SPK

26:16

+6:27

12.

Sigurd Stenvik

Byåsen IL

26:55

+7:06

13.

Ådne K. Berg

IL Leik

26:59

+7:10

14.

Ingebrigt Eid

IL Leik

27:39

+7:50

159

15.

Vegard Sporstøl

Malvik IL

28:03

+8:14

159

DSQ

Robin Kjelaas

Malvik IL

30:14

149

Klasse: H 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sindre Johannessen

Malvik IL

17:25

+0:00

2.

Lars Berge Owren

Freidig, SPK

17:49

+0:24

3.

Martin Rønning

Freidig, SPK

18:15

+0:50

4.

Truls Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

18:25

+1:00

5.

Mads Fornes

Wing OK Trondheim

18:45

+1:20

6.

Sondre S Gullord

Gjø-Vard

19:10

+1:45

159

7.

Sindre Sæther

Freidig, SPK

19:27

+2:02

7.

Ola Morset

Wing OK Trondheim

19:27

+2:02

9.

Eirik Holth Joahnnessen

NTNUI

21:25

+4:00

159

10.

Tor Håkon Skogstad

OL Gaula

22:01

+4:36

159

11.

Mathias Bjugan

Wing OK Trondheim

22:04

+4:39

12.

Martin Morset

Wing OK Trondheim

22:05

+4:40

159

13.

Kristian Pedersen

Trollelg, OL

23:06

+5:41

14.

Ola Røstum Bellingmo

Gaula, OL

23:42

+6:17

159

15.

Terje Magnus Bakken Sørensen

Freidig, SPK

24:28

+7:03

16.

Erlend Skrøvseth

Wing OK Trondheim

27:46

+10:21

DSQ

Simen Olafsen

Freidig, SPK

17:00

156

DSQ

Ola Brøste

Byåsen IL

33:05

85

Klasse: H 17-39 Bedrift

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Engtrø

Eget

23:13

+0:00

159

2.

Even Einum

Privat

24:33

+1:20

3.

Kyrre Auran

Glomma Papp BIL

26:02

+2:49

159

4.

Øyvind Sørbøl

Trondheim kommune

26:40

+3:27

5.

Ole-Petter Holmvassdal

Det norske

26:51

+3:38

6.

Leif Foss

Trondheim døves b.i.l

28:27

+5:14

7.

Eivind Langseth

SpareBank 1 Midt-Norge

28:50

+5:37

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Kvaal Østerbø

Wing OK Trondheim

14:48

+0:00

2.

Chris Forne

Wing OK Trondheim

15:01

+0:13

3.

Olav Johannes Deelstra

NTNUI

15:30

+0:42

4.

Francois Gonon

IFK Göteborg

15:42

+0:54

5.

Arild Nomeland

Kristiansand OK

16:29

+1:41

6.

Øystein Haug

Frol IL

16:30

+1:42

7.

Espen Fiskum

NTNUI

16:36

+1:48

159

8.

Bård Nonstad

Trollelg, OL

16:47

+1:59

9.

Jan Palas

NTNUI

16:53

+2:05

10.

Anders Einum

NTNUI

17:07

+2:19

11.

Jan Schmid

Trollelg, OL

17:15

+2:27

12.

Knut Sveinung Rekaa

NTNUI

17:19

+2:31

159

13.

Halvor Saunes

NTNUI

17:22

+2:34

14.

Bjørn Ekeberg

Tyrving, IL

17:32

+2:44

15.

Trond Strandberg

NTNUI

17:48

+3:00

159

16.

Terje Maroni

Byåsen IL

18:09

+3:21

17.

Halvor Eid Nielsen

NTNUI

18:19

+3:31

159

18.

Hans Aleksander Østhagen

NTNUI

18:35

+3:47

18.

Lars Hol Moholdt

Wing OK Trondheim

18:35

+3:47

20.

Ole Hartvik Skogstad

OL Gaula

18:39

+3:51

21.

David Kabath

NTNUI

18:40

+3:52

22.

Jostein Kvakland

Wing OK Trondheim

18:41

+3:53

22.

Sindre Jansson Haverstad

NTNUI

18:41

+3:53

24.

Michal Bialozyt

NTNUI

18:50

+4:02

25.

Per Wiréhn

Byåsen IL

18:52

+4:04

26.

Alastair Brunton

Wing OK

18:56

+4:08

27.

Håvar Birkeland Stormoen

NTNUI

19:03

+4:15

28.

Jørgen Tegdan

Trollelg, OL

19:05

+4:17

29.

Bjørn Owren

NTNUI

19:09

+4:21

30.

Tommy Schmid

Trollelg, OL

19:15

+4:27

31.

Tore B. Berdahl

Wing OK

19:32

+4:44

32.

Mattis Myhre

Frol IL

19:44

+4:56

33.

Thomas Natvig Årstad

NTNUI

20:10

+5:22

159

34.

Robert Gjære Nyhus

OK Fjell

20:14

+5:26

35.

Snorre Hansen

Byåsen IL

20:39

+5:51

36.

Ims Bjarte

NTNUI

20:50

+6:02

37.

Håvard Berget

NTNUI

20:59

+6:11

159

38.

Roar Skulbørstad

OL Trollelg

21:11

+6:23

39.

Øyvind Enger

NTNUI

21:15

+6:27

159

40.

Ståle Gjelsten

NTNUI

21:16

+6:28

41.

Kristian W. Steen

NTNUI

21:18

+6:30

42.

Arno Grønhovd

NTNUI

21:21

+6:33

159

43.

Lars Martin Hafstad

Byåsen IL

21:23

+6:35

44.

Lars Eid Nielsen

NTNUI

21:35

+6:47

44.

Frank Aasgård

NTNUI

21:35

+6:47

46.

Øivind Aunøien

OK Fjell

21:36

+6:48

47.

Philip G. Lund

NTNUI

22:19

+7:31

48.

Brage Keiserås

Leik, IL

22:24

+7:36

159

49.

Sindre Andersen Gåsvik

NTNUI

22:40

+7:52

159

50.

Eirik Marthinsen

NTNUI

23:41

+8:53

51.

Petter Andreas Bergh

Malvik IL

23:56

+9:08

52.

Marius Østnor Døllner

Wing OK Trondheim

24:11

+9:23

159

53.

Wolfgang Kampel

NTNUI

24:23

+9:35

54.

Torbjørn Aass

NTNUI

24:40

+9:52

55.

Snorre Gangaune

Trollelg

26:50

+12:02

56.

Alv Erik Selvaag

Trollelg, OL

26:54

+12:06

159

57.

aleksander pedersen

Trollelg, OL

27:12

+12:24

58.

Tore Aarhus Gulbrandsen

NTNUI

27:53

+13:05

59.

Stig Carlson Strandhagen

NTNUI

30:51

+16:03

60.

Torkil Munkhaugen

Trollelg, OL

41:50

+27:02

DSQ

Hallvard Moian Nydal

Lillomarka OL

17:10

90

DSQ

Tor Andreas Andersen

NTNUI

19:50

85 160

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Erik Bratsberg

Wing OK Trondheim

17:51

+0:00

2.

Jens Even Storhov

Freidig, SPK

18:13

+0:22

3.

Arne Helland

Wing OK Trondheim

18:39

+0:48

4.

Bård Smestad

Wing OK Trondheim

18:53

+1:02

5.

Sturla Sæther

Freidig, SPK

19:50

+1:59

6.

Jostein Mårdalen

Freidig, SPK

20:20

+2:29

7.

Haakon Arnesen

Byåsen IL

20:36

+2:45

159

8.

Svein Terje Kolstad

Freidig, SPK

21:19

+3:28

9.

Otto Richard Eide

Byåsen IL

21:27

+3:36

10.

Knut Hagen

Byåsen IL

21:32

+3:41

159

11.

Trond Sletner

Byåsen IL

22:39

+4:48

12.

Øystein Grøvlen

OK Nidarøst

22:46

+4:55

13.

Dag Erik Helland

Wing OK Trondheim

23:39

+5:48

159

14.

Arild Holm Clausen

Freidig, SPK

23:59

+6:08

159

15.

Trond Benum

Byåsen IL

24:53

+7:02

16.

Stein Ove Østvik

Wing OK Trondheim

25:14

+7:23

17.

Jon Vindal

Wing OK Trondheim

26:20

+8:29

18.

Arild Heggeset

Freidig, SPK

27:00

+9:09

159

19.

Gaute Fornes

Malvik IL

27:24

+9:33

20.

Erik Foss

Leik, IL

27:40

+9:49

21.

Jon Røstum

Gaula, OL

34:20

+16:29

159

22.

Jan Hage

Leik, IL

34:21

+16:30

DSQ

Per Arne Troset

Wing OK Trondheim

19:24

163

DSQ

Håvard Eidnes

Trollelg, OL

24:21

90

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jostein Alvestad

Wing OK Trondheim

20:06

+0:00

2.

Inge Nørstebø

Trollelg, OL

20:14

+0:08

3.

Hans Boye Skogstad

OL Gaula

22:48

+2:42

159

4.

Kjell Maroni

Byåsen IL

24:46

+4:40

5.

Helge Eriksen

Byåsen IL

24:56

+4:50

6.

Bjørn Berger

Byåsen IL

25:15

+5:09

7.

Frank Bjarkø

Wing OK Trondheim

25:44

+5:38

8.

Lasse Natvig

Byåsen IL

25:47

+5:41

9.

Magne Lysberg

Freidig, SPK

26:57

+6:51

10.

Helge Rustad

Freidig, SPK

27:58

+7:52

159

11.

Svein Olav Åmot

Leik, IL

28:13

+8:07

159

12.

Tor Lunde

Malvik IL

29:45

+9:39

159

13.

Anders Gjervan

Ringve vgs

30:54

+10:48

14.

Jens Øystein Gjersvold

OK Nidarøst

41:17

+21:11

15.

Kjell-Arne Henninen

Byåsen IL

41:42

+21:36

DSQ

Terje Kanstad

Wing OK Trondheim

24:27

153

DSQ

Tormod Maske

Wing OK Trondheim

25:23

156

DSQ

Eirik Vefsnmo

Byåsen IL

25:30

160 157 158 159 155 156 145

DSQ

Olav Kvittem

Freidig, SPK

27:12

146

DSQ

Per Olav Johansen

Trondheim Energi BIL

46:04

90 160 157 158 159 155 156 145

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Laksfors

Wing OK Trondheim

21:29

+0:00

2.

Per Hveem

HiST

25:00

+3:31

3.

Torleif Stephansen

OK Nidarøst

26:55

+5:26

159

4.

Svein E Hove

Byåsen IL

27:50

+6:21

5.

Frode Stensrud

Trollelg, OL

29:10

+7:41

159

6.

Øistein Åsmul

Trollelg, OL

30:23

+8:54

7.

Ottar G Kristiansen

Malvik IL

30:56

+9:27

159

8.

Tor Gjermstad

Wing OK Trondheim

31:02

+9:33

9.

Robert Strøm

Wing OK Trondheim

31:14

+9:45

159

10.

Rolf Karset

Steinkjer O.K.

32:27

+10:58

159

DSQ

Roar Forbord

Malvik IL

13:24

90 157 158 159 155 156 145 161 162 163 164 165 15...

DSQ

Egil Repvik

Byåsen IL

29:51

90

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jardar Sandstad

Selbu ok

31:06

+0:00

2.

Arne Kjell Foldvik

OK Nidarøst

34:59

+3:53

3.

Henry Sundsetvik

Trollelg, OL

35:32

+4:26

159

4.

Arnfinn Langeland

Byåsen IL

40:10

+9:04

5.

Stig Arild Haugskott

Trollelg, OL

41:52

+10:46


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

10 mai 2017, 18:20:43

Arrangør:

Wing OK

Antall deltagere:

278

Antall startet:

278