Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2016Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 17 - KM Stafett, Ferista 30. august 2016

Klasse: D < 135 år

1.

Eggen Arkitekter AS 1

 

1:51:26

 

1

Mette Resell Nolte

29:36

1.

29:36

1.

2

Vebjørg Ekseth

39:34

2.

1:09:10

1.

3

Kjersti Tannvik

42:16

2.

1:51:26

1.

2.

Multiconsult BIL Trondheim 1

 

2:08:48

 

1

Kari Elisabeth Lien Johnsen

31:26

3.

31:26

3.

2

Silje Mordal

55:57

3.

1:27:23

3.

3

Silje Sundal

41:25

1.

2:08:48

2.

3.

Miljødirektoratet BIL 1

 

2:30:44

 

1

Elisabeth Sæthre

29:42

2.

29:42

2.

2

Ingunn Limstrand

39:28

1.

1:09:10

1.

3

Hanne Hegseth

1:21:34

3.

2:30:44

3.

DSQ

NTNUI 1

 

2:42:55

 

1

Torunn Slettemark Hovden

42:21

4.

42:21

4.

2

Kristin Lønsethagen

50:26

.

0:00

.

DSQ

3

Ingeborg Treu Røe

1:10:08

.

0:00

.

DSQ

Klasse: D 135-179 år

1.

Trondheim kommune 1

 

1:45:08

 

1

Siw Sellæg

35:14

2.

35:14

2.

2

Gøril Eide

35:37

1.

1:10:51

1.

3

Mona Sæther

34:17

1.

1:45:08

1.

2.

Trondheim kommune 2

 

2:04:08

 

1

Grethe Liatun

44:23

3.

44:23

3.

2

Ingrid Lien Johnsen

40:07

2.

1:24:30

2.

3

Anne Betty Sødal

39:38

2.

2:04:08

2.

3.

St. Olavs Hospital BIL 1

 

2:12:25

 

1

Sigrid Melkild

30:35

1.

30:35

1.

2

Tone Kristin Smistad

58:35

3.

1:29:10

3.

3

Anne Melkild

43:15

3.

2:12:25

3.

4.

Sintef Metallurgene 1

 

3:39:57

 

1

Camilla Sommerseth

1:19:26

4.

1:19:26

4.

2

Bodil Monsen

1:24:04

4.

2:43:30

4.

3

Eli Ringdalen

56:27

4.

3:39:57

4.

Klasse: D > 179 år

1.

NTNU BIL 1

 

1:56:12

 

1

Trine Barstad

35:13

1.

35:13

1.

2

Siri Drogset

44:15

1.

1:19:28

1.

3

Gunnhild Oftedal

36:44

1.

1:56:12

1.

2.

NTNU BIL 2

 

2:55:55

 

1

Sissel Ravnsborg

44:18

2.

44:18

2.

2

Oddrun Bollingmo

1:16:29

4.

2:00:47

2.

3

Sissel Horghagen

55:08

2.

2:55:55

2.

3.

AsMb 1

 

3:11:07

 

1

Anne-Sofie Gjermstad

1:16:35

4.

1:16:35

4.

2

Maj-Britt Bjørnås

56:47

2.

2:13:22

3.

3

Berit Grande

57:45

3.

3:11:07

3.

4.

St. Olavs Hospital BIL 1

 

3:53:56

 

1

Inger Røhjell

1:10:34

3.

1:10:34

3.

2

Anne Stenseth

1:14:58

3.

2:25:32

4.

3

Gerd Karin Skjotskift

1:28:24

4.

3:53:56

4.

DSQ

St. Olavs Hospital BIL 2

 

3:18:09

 

1

Ruth Øfsti

1:58:23

5.

1:58:23

5.

2

Asbjørg Engdal Olsen

1:19:46

.

0:00

.

DSQ

Klasse: H < 135 år

1.

St. Olavs Hospital BIL 1

 

2:09:54

 

1

Ståle Hagen

29:10

2.

29:10

2.

2

Kjell Rune Logan-Halvorsrud

46:01

4.

1:15:11

2.

3

Per Ole Gundersen

54:43

2.

2:09:54

1.

2.

SINTEF Energiforskning BIL 1

 

2:25:33

 

1

Halvor Lund

31:07

3.

31:07

3.

2

Sigmund Støset

45:31

3.

1:16:38

3.

3

Oddgeir Rokseth

1:08:55

5.

2:25:33

2.

3.

Kongsberg Seatex BIL 1

 

2:26:54

 

1

Ingmund Bjørkan

51:47

8.

51:47

8.

2

Per Erik Kvam

46:50

6.

1:38:37

8.

3

David Hagen

48:17

1.

2:26:54

3.

4.

Atmel BIL 1

 

2:31:35

 

1

Jerome Soulard

40:26

5.

40:26

5.

2

Odd Magne Reitan

42:32

2.

1:22:58

4.

3

Anthony Bossard

1:08:37

4.

2:31:35

4.

5.

Politiets il, Trondheim 1

 

2:36:33

 

1

Øystein Østeraas

40:10

4.

40:10

4.

2

Kjartan Kielland

49:26

8.

1:29:36

6.

3

Pål Hybertsen

1:06:57

3.

2:36:33

5.

6.

Ecotone 1

 

2:42:35

 

1

Jørgen Tegdan

29:08

1.

29:08

1.

2

Lars Owren

26:50

1.

55:58

1.

3

Lars Martin Aas

1:46:37

7.

2:42:35

6.

7.

Sleipner 1

 

2:43:06

 

1

Truls Ryum

42:17

6.

42:17

6.

2

Jardar Lohne

46:06

5.

1:28:23

5.

3

Ola Lædre

1:14:43

6.

2:43:06

7.

8.

Trondheim kommune

 

1:31:38

 

1

Olle Malmring

1:31:38

9.

1:31:38

9.

DSQ

Fundator 1

 

3:02:07

 

1

Morten Korsvold

42:35

7.

42:35

7.

2

Jørgen Longva

47:36

7.

1:30:11

7.

3

Andreas Ravnestad

1:31:56

.

0:00

.

DSQ

DSQ

NTNU 1

 

3:16:33

 

1

Martin Cepelca

59:02

.

0:00

.

DSQ

2

Arne Ilseng

1:28:35

.

0:00

.

DSQ

3

Johan Kolstø Sønstabø

48:56

.

0:00

.

DSQ

SINTEF Energiforskning BIL 2

 

3:54:08

 

1

Kristian Tinn Solheim

1:44:11

.

0:00

.

DSQ

2

Torbjørn Andersen Ve

1:12:04

.

0:00

.

3

Harald Svendsen

57:53

.

0:00

.

Klasse: H 135-179 år

1.

NTNU BIL 1

 

1:48:13

 

1

Arild H Clausen

33:20

3.

33:20

3.

2

Petter A Bergh

41:51

3.

1:15:11

2.

3

Svein Erik Bratsberg

33:02

1.

1:48:13

1.

2.

Til lands og vanns og i luften med 1

 

2:01:51

 

1

Torgeir Aune

32:54

2.

32:54

2.

2

Arild Heggeset

47:17

4.

1:20:11

4.

3

Kurt Amundsen

41:40

2.

2:01:51

2.

3.

St. Olavs Hospital BIL 1

 

2:11:11

 

1

Johan Helle

40:11

7.

40:11

7.

2

Øyvind Schjelderup

35:49

1.

1:16:00

3.

3

Rune Stræte

55:11

7.

2:11:11

3.

4.

Miljødirektoratet BIL 1

 

2:13:56

 

1

Trond Simensen

37:45

6.

37:45

6.

2

Vemund Jaren

52:42

7.

1:30:27

6.

3

Knut Morten Vangen

43:29

3.

2:13:56

4.

5.

Statkraft 1

 

2:37:12

 

1

Snorre Gangaune

46:35

9.

46:35

9.

2

Knut Skjesol

55:10

9.

1:41:45

7.

3

Robert Von Hirsch

55:27

8.

2:37:12

5.

6.

Statoil Stjørdal BIL 1

 

2:41:31

 

1

Kristian Tårnesvik Dreiås

1:00:48

12.

1:00:48

12.

2

Harald Oftedal

48:47

5.

1:49:35

8.

3

Svein Olav Dyrhol

51:56

5.

2:41:31

6.

7.

Skanska Aktiv Trondheim 2

 

2:42:37

 

1

Trond Damås

1:05:20

14.

1:05:20

14.

2

Bjørn Hegerberg

50:31

6.

1:55:51

9.

3

Inge Nørstebø

46:46

4.

2:42:37

7.

8.

Signicat 1

 

3:01:01

 

1

Ingebrigt Fuglem

34:15

4.

34:15

4.

2

Nils Tesdal

54:01

8.

1:28:16

5.

3

Sigurd Stendal

1:32:45

13.

3:01:01

8.

9.

UNINETT 1

 

3:03:44

 

1

Olav Kvittem

50:08

11.

50:08

11.

2

Otto J Wittner

1:06:04

10.

1:56:12

10.

3

Tore Heggem

1:07:32

11.

3:03:44

9.

10.

DNB BIL 1

 

3:05:34

 

1

Tor Arne Haugen

49:01

10.

49:01

10.

2

Nicholai Sødring Carlsen

1:18:17

11.

2:07:18

11.

3

Even Hofstad

58:16

9.

3:05:34

10.

11.

Powel 1

 

3:31:03

 

1

Bernt Rognes

35:52

5.

35:52

5.

2

Morten Husom

2:02:11

14.

2:38:03

13.

3

Klaus Livik

53:00

6.

3:31:03

11.

12.

Skanska Aktiv Trondheim 1

 

3:41:51

 

1

Per Magne Gjersvold

1:00:52

13.

1:00:52

13.

2

Svein Nassvik

1:42:08

13.

2:43:00

14.

3

Jon Vindal

58:51

10.

3:41:51

12.

13.

Optoplan 1

 

3:43:11

 

1

Stig Forbord

40:50

8.

40:50

8.

2

Kent Hjelmen

1:36:12

12.

2:17:02

12.

3

Erlend Rønnekleiv

1:26:09

12.

3:43:11

13.

14.

Multiconsult BIL Trondheim 1

 

1:04:47

 

1

Roar Skulbørstad

28:28

1.

28:28

1.

2

Dag Ove Tinmannsvik

36:19

2.

1:04:47

1.

DSQ

TrønderEnergi 1

 

3:34:30

 

1

Rune Krogh

1:10:01

15.

1:10:01

15.

2

Per Olav Johansen

1:44:26

.

0:00

.

DSQ

3

Frode Vassenden

40:03

.

0:00

.

Klasse: H > 179 år

1.

Siemens 1

 

1:50:55

 

1

Leif Røhjell

44:17

9.

44:17

9.

2

Per Laksfors

39:50

1.

1:24:07

5.

3

Håvard Lorange

26:48

1.

1:50:55

1.

2.

Eget 1

 

1:51:25

 

1

Nils Olav Vennevik

37:24

4.

37:24

4.

2

Øistein Åsmul

41:29

3.

1:18:53

3.

3

Frode Stensrud

32:32

4.

1:51:25

2.

3.

ANSTED 1

 

1:54:51

 

1

Edgar Furuholt

34:56

2.

34:56

2.

2

Stig Arild Haugskott

40:53

2.

1:15:49

1.

3

Anders Lauglo

39:02

7.

1:54:51

3.

4.

Rambøll 1

 

1:56:30

 

1

Kåre Eggereide

39:15

6.

39:15

6.

2

Odd Musum

48:07

8.

1:27:22

7.

3

Rolf Helge Røsand

29:08

2.

1:56:30

4.

5.

Evry 1

 

1:56:44

 

1

Pål Skyberg

29:44

1.

29:44

1.

2

Torleif Stephansen

49:01

9.

1:18:45

2.

3

Torgeir Iversen

37:59

5.

1:56:44

5.

6.

Politiets il, Trondheim 1

 

2:02:16

 

1

Jens Bjørnar Morseth

46:42

11.

46:42

11.

2

Terje Hanssen

45:41

7.

1:32:23

8.

3

Per Bjørgum

29:53

3.

2:02:16

6.

7.

BRENVIN 1

 

2:06:08

 

1

Tore Brurok

35:02

3.

35:02

3.

2

Leif Engen

52:19

10.

1:27:21

6.

3

Dag Stenersen

38:47

6.

2:06:08

7.

8.

NTNU BIL 2

 

2:07:52

 

1

Magnus Landstad

37:35

5.

37:35

5.

2

Håkon Tjelmeland

44:25

5.

1:22:00

4.

3

Kjell Bratbergsengen

45:52

8.

2:07:52

8.

9.

ROFRAS 1

 

2:29:37

 

1

Frode Knudsen

53:01

12.

53:01

12.

2

Tore Kiste

44:42

6.

1:37:43

9.

3

Asbjørn Rønning

51:54

9.

2:29:37

9.

10.

BKK 1

 

2:33:20

 

1

Finn Bjørgum

46:41

10.

46:41

10.

2

Torfinn Knotten

53:39

11.

1:40:20

10.

3

Torger Haarberg

53:00

10.

2:33:20

10.

11.

NTNU BIL 1

 

3:15:41

 

1

Oddmar Iversen

1:29:01

13.

1:29:01

13.

2

Roar Sundby

43:47

4.

2:12:48

12.

3

Stein Øvstedal

1:02:53

11.

3:15:41

11.

DSQ

Statens vegvesen Sør-Trøndelag 1

 

2:17:27

 

1

Svein Hove

39:15

6.

39:15

6.

2

Øystein Gjersvold

1:04:08

.

0:00

.

DSQ

3

Jon Arne Klemetsaune

34:04

.

0:00

.

DSQ

ROTORO 1

 

3:25:03

 

1

Robert Strøm

43:57

8.

43:57

8.

2

Rolf Hellan

1:26:16

12.

2:10:13

11.

3

Torger Elseth

1:14:50

.

0:00

.

DSQ

DSQ

St. Olavs Hospital

 

0:00

 

Magne Rø

.

0:00

.

DSQ

Klasse: Mixed lang

1.

Team Pez & Snapple 1

 

1:59:01

 

1

Tommy Schmid

33:32

2.

33:32

2.

2

Marit Schmid

53:38

5.

1:27:10

4.

3

Tommy Schmid

31:51

1.

1:59:01

1.

2.

Sweco BIL 1

 

2:05:21

 

1

Robert Otterlei

37:54

3.

37:54

3.

2

Lise Bagstevold

40:19

2.

1:18:13

2.

3

Fredrik Johannessen

47:08

3.

2:05:21

2.

3.

Leik, IL 1

 

2:05:28

 

1

Ola Keiserås

42:08

4.

42:08

4.

2

Tone Almås

39:31

1.

1:21:39

3.

3

Jan Hage

43:49

2.

2:05:28

3.

4.

Rofo-kart 1

 

2:17:52

 

1

Sindre Johannessen

25:35

1.

25:35

1.

2

Hilde Forbord

49:52

3.

1:15:27

1.

3

Roar Forbord

1:02:25

4.

2:17:52

4.

5.

Statens vegvesen Sør-Trøndelag 1

 

2:41:39

 

1

Øivind Rogndalen

43:07

5.

43:07

5.

2

Margot Bolstad Lynum

53:10

4.

1:36:17

5.

3

Gjermund Sægrov

1:05:22

5.

2:41:39

5.

Klasse: Mixed kort

1.

Eggen Arkitekter AS 1

 

1:46:11

 

1

Bård Sverre Solem

28:28

1.

28:28

1.

2

Bente Skorge

42:01

4.

1:10:29

1.

3

Sverre Andreassen

35:42

5.

1:46:11

1.

2.

Privat 1

 

1:55:06

 

1

Marte Lien Johnsen

35:50

3.

35:50

3.

2

Bjørn Erik Johnsen

40:00

3.

1:15:50

2.

3

Sigurd Helle Opedal

39:16

6.

1:55:06

2.

3.

Telenor B.I.L. Trondheim 1

 

1:59:25

 

1

Hilde Nestvold

48:02

6.

48:02

6.

2

Trond Sletner

29:33

1.

1:17:35

3.

3

Frode Stølan

41:50

7.

1:59:25

3.

4.

Jordskifteretten 1

 

2:07:47

 

1

Oda Buhaug

43:01

5.

43:01

5.

2

Gunnar Børset

49:57

6.

1:32:58

4.

3

Tore Solheim

34:49

4.

2:07:47

4.

5.

NGU 1

 

2:08:19

 

1

Øystein Jæger

30:52

2.

30:52

2.

2

Nicole Baeten

1:03:06

7.

1:33:58

5.

3

Bobo Nordahl

34:21

3.

2:08:19

5.

6.

A.c.møller skole 1

 

2:14:03

 

1

Geir Willumsen

1:04:10

7.

1:04:10

7.

2

Geir Paulsen

39:18

2.

1:43:28

6.

3

Tor Hammer

30:35

1.

2:14:03

6.

7.

Statoil BIL Trondheim 1

 

2:27:39

 

1

Charlotte Bolkan

1:09:31

9.

1:09:31

9.

2

Hege M. Nordgård Bolås

46:53

5.

1:56:24

7.

3

Atle Haugan

31:15

2.

2:27:39

7.

8.

Tokian 1

 

3:08:10

 

1

Tor Gjermstad

37:22

4.

37:22

4.

2

Kirsti Haarberg

1:32:51

8.

2:10:13

8.

3

Anne Furuholt

57:57

8.

3:08:10

8.

9.

Trondheim kommune

 

1:09:30

 

1

Ida Paxal

1:09:30

8.

1:09:30

8.

Klasse: Arrangører

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Håvard Rekstad

NTNU

Arrangør

Carl Martin Larsen

NTNU

Arrangør

Halvor Flatberg

NTNU BIL

Arrangør

Kåre Aflekt

NTNU bil

Arrangør

Kjell Atle Strande

Creditreform AS

Arrangør

Erik Lund

NTNU

Arrangør

Arnfinn Langeland

NTNU

Arrangør

Jan Erik Kofoed

NTNU

Arrangør

Lasse Natvig

NTNU

Arrangør

Edmund Olsen

NTNU

Arrangør

Harald Krogstad

NTNUI


Sist oppdatert:

31 august 2016, 10:12:20

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

204

Antall startet:

204