Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
OBIK 2016Dataeksport
Brikkesys.no

P24 OBIK / AB løp 5 6. september 2016

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Susannah Malm

STatnett

58:09

+0:00

20:03

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trude Fixdal

Koll, IL

38:13

+0:00

13:10

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elle Melbye

Elle BIL

40:18

+0:00

16:47

2.

Aud Gran

Tyrving, IL

40:48

+0:30

17:00

3.

Nina Kolberg

Tyrving, IL

51:30

+11:12

21:27

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Vågsnes

OUS BIL

34:59

+0:00

14:34

2.

Nora Ursin

Bærum kom.

38:37

+3:38

16:05

3.

Sidsel Graff-Iversen

Fossum IF

53:20

+18:21

22:13

4.

Aud Spjelkavik

FBI

53:52

+18:53

22:26

5.

Toril Riddervold

HEMING Orientering

58:08

+23:09

24:13

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

33:20

+0:00

13:53

2.

Brynhild Fanuelsen

Fossum IF

42:54

+9:34

17:52

3.

Astri Rogstad

GE Healthcare

52:58

+19:38

22:04

90

4.

Arne Reistad

Thales BIL

53:33

+20:13

22:18

5.

Sidsel Sandelien

Vegdirektoratets IF

1:00:28

+27:08

25:11

Klasse: D75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Lise Øfsthus

Asker Sk

54:45

+0:00

22:48

2.

Marit Økern Jensen

Bærums Skiklub

1:01:06

+6:21

25:27

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Hoset

Nydalens SK

33:07

+0:00

7:53

DSQ

Ola Norman

PRIVAT

1:28:22

107 108 111 112 113 90

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Nygård

Norges Bank BIL

35:01

+0:00

8:20

2.

Skage Grønneberg

HEMING Orientering

37:15

+2:14

8:52

3.

Per Slungaard

Tyrving, IL

37:47

+2:46

8:59

4.

Rolv Anders Systad

LYN

41:33

+6:32

9:53

5.

Pål Therkelsen

PRIVAT

47:14

+12:13

11:14

6.

Marius Burmo

PRIVAT

49:22

+14:21

11:45

7.

Egil Reidar Osnes

PRIVAT

1:02:58

+27:57

14:59

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torstein Schjelle

Aimit AS

56:53

+0:00

17:14

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Asdøl

Tyrving, IL

28:58

+0:00

8:46

2.

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

29:28

+0:30

8:55

3.

Ivar Refsland

Universitetet Oslo

32:11

+3:13

9:45

4.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

34:05

+5:07

10:19

5.

Helge Stenerud

Yfs BIL

35:11

+6:13

10:39

6.

Helge Vatn

Statoil Oslo BIL

35:28

+6:30

10:44

7.

Trond Westgaard

Forskningsrådet

39:29

+10:31

11:57

8.

Harald Østgaard Lund

Nationalbiblioteket

57:22

+28:24

17:23

DSQ

Donald Skantze

IL Tyrving

54:47

107 108 111 112 113 90 100

DSQ

Karsten Borge

AIMIT AS

59:34

107 108 111 112 100

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Morten Lefdal

OEC

25:55

+0:00

8:56

2.

Terje Wiig Mathisen

Open iT

27:54

+1:59

9:37

3.

Bjørn Solhjem

Hægland og Svanberg

28:51

+2:56

9:56

4.

Knut Anders Løken

Fossum IF

31:57

+6:02

11:01

5.

Gunnar Halden

Nydalens SK

32:23

+6:28

11:10

6.

Per Schanche

Asker SK

32:46

+6:51

11:17

7.

Pål W Hanssen

BDO

35:45

+9:50

12:19

8.

Richard Blom

FBI

39:47

+13:52

13:43

9.

Per Kaarby

Overtoppen

43:32

+17:37

15:00

10.

John Ravlo

ECOHZ

52:45

+26:50

18:11

11.

Nils Olav Solheim

Aker Solutions

1:00:49

+34:54

20:58

DSQ

Trond Hegna

Asker SK

31:42

87

DSQ

Hans Henrik Fremming

HEMING Orientering

1:05:21

79 101 119

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torgeir Strandhagen

Røyken O-lag

27:57

+0:00

9:38

2.

Are Eriksen

Oslostudentenes IK

29:42

+1:45

10:14

3.

Bård Natvig

Universitetet i Oslo BIL

32:00

+4:03

11:02

4.

Stein Myhre

Oslo Sporveiers BIL

38:24

+10:27

13:14

5.

Helge Bjaaland

ELLE BIL

40:14

+12:17

13:52

6.

Reidar Vifstad

Tyrving, IL

45:00

+17:03

15:31

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

21:46

+0:00

9:04

2.

Fridulv Sagberg

FBI

31:45

+9:59

13:13

3.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

32:53

+11:07

13:42

4.

Reidar Kierulf

RKP

33:38

+11:52

14:00

5.

Juul Sverre Stener

OPIL

33:51

+12:05

14:06

6.

Per Nermo

Cowi BIL

34:57

+13:11

14:33

7.

Knut G Karlsen

Omega AS

50:50

+29:04

21:10

DSQ

Pål Benjaminsen

Kamp Vestheim

52:40

90

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Stenstadvold

Hydro Oslo

34:35

+0:00

14:24

2.

Bjørn Spjelkavik

Tyrving, IL

36:01

+1:26

15:00

3.

Knut Tore Solheim

Nydalens SK

38:17

+3:42

15:57

4.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratets IF

39:41

+5:06

16:32

5.

Per Haugen

NEDERMAN

39:58

+5:23

16:39

6.

Sigurd Haugerud

GeoForm

50:59

+16:24

21:14

7.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

53:37

+19:02

22:20

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Madsen

GE Healthcare

33:57

+0:00

14:08

2.

Sigfred Fagervik

Thales

37:53

+3:56

15:47

3.

Kåre Knudsen

GeoForm

38:06

+4:09

15:52

4.

Annar Brustad

FOBIL

38:38

+4:41

16:05

5.

Jon C. Fougner

FUGRO

39:40

+5:43

16:31

6.

Sturle Hånes

GeoFORM

40:51

+6:54

17:01

7.

Arne Øfsthus

FUGRO

41:04

+7:07

17:06

8.

Ronald Inglingstad

Oppsal IF

42:36

+8:39

17:45

9.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

43:53

+9:56

18:17

10.

Sven Erik Rognes

Universitetet i Oslo

46:45

+12:48

19:28

11.

Tor Ommundsen

Veritas

49:03

+15:06

20:26

12.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

52:48

+18:51

22:00

13.

Arild Andenæs

Asker Skiklubb

1:16:55

+42:58

32:02

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Drage 

Aker Solutions

43:16

+0:00

18:01

2.

Arne Chr Scheie

Østmarka OK

46:57

+3:41

19:33

3.

Kjell Teigland

Østmarka OK

49:33

+6:17

20:38

4.

Ole Sannes

Lillomarka OL

52:13

+8:57

21:45

5.

Aage Mella

Østmarka OK

59:30

+16:14

24:47

6.

Johan Theisen

Kolbotn & Skimt OL

1:12:58

+29:42

30:24

7.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

1:21:40

+38:24

34:01

Klasse: CÅ(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henrik Eimot

Armada

47:27

+0:00

20:37

100

2.

Henrik Eimot

Armada

48:30

+1:03

21:05

DSQ

Hennig Hauge-Nilsen

ÅRVOLL IL

48:53

81

DSQ

August Bruland

Nydalens SK

58:36

97

Klasse: BÅ(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjetil Østvold

Gjensidige

25:01

+0:00

10:52

2.

Eyvind Fredriksen

STERRATA

45:08

+20:07

19:37

3.

Anil dardagan

PRIVAT

51:27

+26:26

22:22

100

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Ongstad

PRIVAT

31:43

+0:00

13:12

2.

Siri Spjelkavik

Tyrving, IL

52:48

+21:05

22:00

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Morten Sørlie

Eimit AS

47:38

+0:00

14:26

2.

Per Aagaard

HEMING

1:04:33

+16:55

19:33

DSQ

Ranveig Ås Hansen

PRIVAT

56:18

90

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Kristian Ekeberg

Tyrving, IL

39:17

+0:00

9:21

2.

Erlend Børli

Fossum IF

45:37

+6:20

10:51

3.

Håkon Børli

Fossum IF

54:19

+15:02

12:55

4.

Jarle Nilsen

SIMENS

1:30:16

+50:59

21:29

Klasse: DM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Skantze

Tyrving, IL

40:27

+0:00

12:15


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

16 september 2016, 08:21:18

Arrangør:

AB Karusellen

Antall deltagere:

108

Antall startet:

108