Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2016Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 18 - Liaåsen 6. september 2016

Klasse: Nybegynnere

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Ravnestad

Fundator

16:33

+0:00

8:16

2.

Joar Aleksander Morten

Åsveien skole

41:06

+24:33

20:33

3.

Janne Helene Morten

Åsveien skole

41:14

+24:41

20:37

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Ravnestad

Fundator

28:06

+0:00

14:03

2.

William Kolstad

Skoleelev

33:21

+5:15

16:40

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Schmid

Gjest

31:51

+0:00

11:47

2.

Annette Jahr

Kværner

1:18:56

+47:05

29:14

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jenny Persson

Asplan Viak

50:38

+0:00

13:41

2.

Oda Fossum

Skoleelev

51:32

+0:54

13:55

3.

Silje Sundal

Multiconsult

1:09:59

+19:21

18:54

4.

Rikke Bryntesen

Vegvesenet

1:27:35

+36:57

23:40

DSQ

Line Søreng

Statens vegvesen

1:37:19

121 139 55 150

Klasse: D 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sara Profors

Frol

1:08:31

+0:00

12:14

2.

Kari Lien Johnsen

Student

1:17:50

+9:19

13:53

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Marie Mohus

St. Olavs Hospital

46:58

+0:00

12:41

2.

Karin Bernsmed

Sintef

53:39

+6:41

14:30

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kirsti Næss Olsen

Heimdal Eiendomsmegling

1:10:51

+0:00

19:08

2.

Mette Nolte

Eggen Arkitekter

1:12:00

+1:09

19:27

Klasse: D 45-49 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Anne Ryen

NGU

55:28

+0:00

20:32

2.

Maj-Lisbet Rønning

NTNU

1:03:13

+7:45

23:24

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Almås

Leik, IL

44:38

+0:00

12:03

2.

Sigrid Melkild

St. Olavs Hospital BIL

53:11

+8:33

14:22

3.

Siw Sellæg

Trondheim Kommune

56:40

+12:02

15:18

4.

Kjersti Tannvik

Eggen Arkitekter AS

1:04:00

+19:22

17:17

Arrangør

Gro Merete Thjeldflåt Ulstad

Statkraft

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åse Rita Ellingsen

Trondheim kommune

1:00:02

+0:00

22:14

Brutt

Siri Schive Hjelde

NTNU bil

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hilde Forbord

Big Bite

58:06

+0:00

15:42

2.

Elisabeth Sæthre

Miljødirektoratet BIL

58:59

+0:53

15:56

3.

Hege Solhjem Melhuus

Byneset Barnehager

59:26

+1:20

16:03

4.

Ingrid Gjersvold

BDO AS

1:03:02

+4:56

17:02

5.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

1:19:06

+21:00

21:22

6.

Hilde Nestvold

Telenor B.I.L. Trondheim

1:19:25

+21:19

21:27

Klasse: D 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Rine Hanssen

Trondheim kommune

1:20:32

45

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

1:02:40

+0:00

23:12

DSQ

Inger Sofie Husby

NTNU

2:23:39

121 55

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

57:34

+0:00

15:33

2.

Ingrid Lien Johnsen

Trondheim Kommune

1:00:38

+3:04

16:23

3.

Bente Skorge

Eggen Arkitekter AS

1:11:04

+13:30

19:12

4.

Eli Ringdalen

Sintef

1:18:43

+21:09

21:16

5.

Nina Astrid Rieck

Asplan Viak

1:25:03

+27:29

22:59

6.

Hege Marit Nordgård Bolås

Statoil BIL Trondheim

1:26:47

+29:13

23:27

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sissel Horghagen

NTNU

48:00

+0:00

17:46

2.

Berit Grande

Sticos

1:05:11

+17:11

24:08

3.

Tone Kristin Smistad

St. Olavs Hospital BIL

1:06:42

+18:42

24:42

4.

Wenche Sandø

Trondheim kommune

1:10:53

+22:53

26:15

5.

Cobien Clarimbould

Trondheim Kommune

1:17:20

+29:20

28:38

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnhild Oftedal

NTNU

56:44

+0:00

15:20

2.

Trine Barstad

NTNU

1:08:33

+11:49

18:31

3.

Heidi Midtun

Jernbaneverket

1:23:47

+27:03

22:38

4.

Bodil Monsen

Sintef

1:32:11

+35:27

24:54

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Furuholt

TOBB

57:22

+0:00

21:14

DSQ

Gunn Kari Hygen

Hygen Energi

53:19

157 121 55 150

Klasse: D 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stina Elfving

Trondheim Kommune

1:10:08

+0:00

18:57

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Fylket

47:05

+0:00

17:26

Arrangør

Solveig Scjetne

Statkraft

Arrangør

Asbjørg Engdal Olsen

Statkraft

Klasse: D 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Margrete Bekkevahr

Eget

1:26:46

+0:00

32:08

Klasse: H 16-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Bolås

Eget

1:38:36

+0:00

36:31

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

David Hagen

Kongsberg Seatex

1:02:39

+0:00

15:39

2.

Eirik Munkeby

Skanska Aktiv

1:31:32

+28:53

22:53

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Scmid

Trollegg

41:02

+0:00

7:19

2.

Gustav Ruø

Trondheim Kommune

55:45

+14:43

9:57

3.

Lars Solheim

Danske Bank

1:00:52

+19:50

10:52

3.

Jostein Bø Fløystad

Sintef Energi

1:00:52

+19:50

10:52

5.

Eirik Marthinsen

Petrell BIL

1:04:19

+23:17

11:29

6.

Frode Lillevold

Datametrix

1:04:26

+23:24

11:30

7.

Sigurd Helle Opedal

Student

1:07:59

+26:57

12:08

8.

Jerome Soulard

Atmel

1:11:02

+30:00

12:41

9.

Anthony Bossard

Atmel

1:29:24

+48:22

15:57

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Andresen

RESMAN

1:00:36

+0:00

15:09

DSQ

Henrik Grytbakk

Skanska Aktiv

1:13:54

113

Arrangør

Eirik Mo

Statkraft

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Skulbørstad

Multiconsult

46:10

+0:00

8:14

2.

Ola Berger

Granåsen Legesenter

48:37

+2:27

8:40

3.

Kristian Stensrud

Heimdal Bolig

51:10

+5:00

9:08

4.

Lars Langdal

Contiga AS

1:00:30

+14:20

10:48

5.

Arild Wærnes

Lindbak BIL

1:08:55

+22:45

12:18

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Andreas Bergh

NTNU

48:28

+0:00

12:07

2.

Kurt Amundsen

Avinor

52:40

+4:12

13:10

3.

Ingmund Bjørkan

Kongsberg Seatex BIL

1:00:43

+12:15

15:10

Arrangør

Snorre Gangaune

Statkraft

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bård Nonstad

Statens vegvesen

40:02

+0:00

7:08

2.

Jørgen Tegdan

Ecotone

46:52

+6:50

8:22

3.

Truls Ryum

NTNU

54:25

+14:23

9:43

4.

Frode Seland

NTNU

55:44

+15:42

9:57

5.

Fredrik Johannesen

Sweco

56:13

+16:11

10:02

6.

Knut Morten Vangen

Miljødirektoratet BIL

1:07:21

+27:19

12:01

7.

Jardar Lohne

Sleipner

1:29:34

+49:32

15:59

8.

Svein Olav Dyrhol

Statoil BIL Trondheim

1:37:48

+57:46

17:27

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Ivar Skinderhaug

Bouvet

51:07

+0:00

12:46

2.

Arild Heggeset

Eget

54:47

+3:40

13:41

3.

Kyrre Auran

Ranheim Kraft

55:40

+4:33

13:55

4.

Odd Magne Reitan

Atmel

1:02:28

+11:21

15:37

5.

Otto Wittner

Uninett

1:35:18

+44:11

23:49

6.

Rune Krogh

TrønderEnergi

1:38:49

+47:42

24:42

DSQ

Morten Korsvold

Marintek

23:34

92 95 44 96 51 100 150 175

DSQ

Sigurd Stendal

Kantega

34:40

60 155 113 92 95 44 96 51 100 150 175

DSQ

Jens Kjetil Mehammer

Multiseis

51:59

155

DSQ

Tore Kvaal

Statens Vegvesen

1:20:09

100 175

DSQ

Kent Hjelmen

Trollelg

1:44:30

113

Arrangør

Morten Belsvik

Powel

1:40:36

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Tore Vik

Fylkeskommunen

50:21

+0:00

8:59

2.

Bård Smestad

KDS

52:10

+1:49

9:18

3.

Robert Otterlei

Sweco

1:03:30

+13:09

11:20

4.

Henning Lysaker

Rainpower

1:05:43

+15:22

11:44

5.

Olle Malmring

Trondheim kommune

1:09:44

+19:23

12:27

6.

Jørgen Longva

Fundator

1:09:50

+19:29

12:28

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Schjelderup

St. Olavs Hospital

44:49

+0:00

11:12

2.

Atle Haugan

Statoil BIL Trondheim

58:10

+13:21

14:32

3.

Erling Bye

BDO AS

1:02:13

+17:24

15:33

4.

Bobo Nordahl

NGU

1:06:24

+21:35

16:36

5.

Tor Arne Haugen

DNB

1:15:11

+30:22

18:47

6.

Geir Willumsen

A C Møller

1:19:12

+34:23

19:48

7.

Håkon Tjelmeland

NTNU

1:21:42

+36:53

20:25

DSQ

Jon Vindal

Skanska Aktiv

1:17:13

96 51 100 150

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Svergja

EMMA edb

54:02

+0:00

9:38

2.

Stig Forbord

Optoplan

55:49

+1:47

9:58

3.

Stein Ivar Foss

SIT

1:04:04

+10:02

11:26

4.

Kjell Baardsgaard

Jernbanen

1:06:53

+12:51

11:56

5.

Frode Haugskott

Skaun Kommune

1:07:06

+13:04

11:58

6.

Olve Mogstad

Statnett

1:07:56

+13:54

12:07

Arrangør

Terje Berg

Statkraft

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Olav Åmot

TrønderEnergi

51:47

+0:00

12:56

2.

Erik Horghagen

BDO AS

58:58

+7:11

14:44

3.

Petter Mikalsen

Telenor

59:27

+7:40

14:51

4.

Tore Fornes

Statoil

1:00:23

+8:36

15:05

5.

Per Magne Gjersvold

Skanska Aktiv

1:00:34

+8:47

15:08

6.

Terje Kanstad

NTNU

1:03:25

+11:38

15:51

7.

Bjørn Erik Johnsen

RevisorGruppen Trøndelag AS

1:06:11

+14:24

16:32

8.

Per Olav Johansen

TrønderEnergi

1:21:16

+29:29

20:19

9.

Bjarne Bugten

Statoil BIL Trondheim

1:23:33

+31:46

20:53

10.

Frode Stølan

Telenor

1:24:15

+32:28

21:03

11.

Gudmund Melland

Trondheim Kommune

1:30:33

+38:46

22:38

12.

Oddgeir Rokseth

SINTEF Energi

1:35:17

+43:30

23:49

Arrangør

Robert Von Hirsch

Statkraft

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Ove Tinmannsvik

Multiconsult

54:34

+0:00

9:44

2.

Geir Arnesen

Eget

1:01:32

+6:58

10:59

3.

Dag Stenersen

Sintef

1:06:28

+11:54

11:52

4.

Helge Løseth

Statoil BIL Trondheim

1:06:44

+12:10

11:55

5.

Lasse Natvig

NTNU

1:11:20

+16:46

12:44

6.

Håvard Eidnes

Uninett

1:13:09

+18:35

13:03

Arrangør

Morten Husom

Powel

2:26:00

55 150

Klasse: H 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Oftedal

Statoil Stjørdal BIL

48:40

+0:00

13:09

2.

Vemund Jaren

Miljødirektoratet BIL

55:00

+6:20

14:51

3.

Klaus Livik

Powel

57:04

+8:24

15:25

4.

Even Hofstad

DnB Sport

57:28

+8:48

15:31

5.

Olav Kvittem

Uninett

58:11

+9:31

15:43

6.

John Sirum

Rambøll

59:52

+11:12

16:10

7.

Roar Sundby

NTNU

1:02:20

+13:40

16:50

8.

Jan Erik Kofoed

NTNU

1:09:01

+20:21

18:39

9.

Helge Eriksen

Eget

1:09:53

+21:13

18:53

10.

Tore Heggem

HiNT

1:12:23

+23:43

19:33

11.

Svein Nassvik

Skanska Aktiv

1:44:07

+55:27

28:08

DSQ

Anders Waage

St. Olavs Hospital

4:04

154 106 64 113 114 39 118 96 121 139 55 150 17...

Arrangør

Klaus Livik

Powel

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inge Nørstebø

Skanska Aktiv

1:06:58

+0:00

11:57

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

48:25

+0:00

17:55

2.

Ståle Engdal

Telenor B.I.L. Trondheim

1:13:18

+24:53

27:08

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tom Bugge

Bjørndalslaget

57:36

+0:00

15:34

2.

Terje Hansen

Politiet

58:04

+0:28

15:41

3.

Edgar Furuholt

Det Norske

58:12

+0:36

15:43

4.

Trond Damås

Skanska Aktiv

1:02:57

+5:21

17:00

5.

Svein Hove

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

1:03:56

+6:20

17:16

6.

Frode Knudsen

Gerhard Schøning

1:07:24

+9:48

18:12

7.

Kåre Eggereide

Rambøll

1:10:57

+13:21

19:10

8.

Per Erik Sundby

Trondheim Kunstmuseum

1:15:12

+17:36

20:19

9.

Oddmar Iversen

NTNU

1:15:17

+17:41

20:20

10.

Asbjørn Rønning

Fylket

1:23:23

+25:47

22:32

11.

Terje Norddal

Rambøll

1:39:58

+42:22

27:01

12.

Tor Gjermstad

Hemit

1:42:41

+45:05

27:45

DSQ

Ole Lutro

NGU

47:50

150

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Olav Vennevik

Eget

1:24:38

+0:00

15:06

2.

Stein Øvstedal

NTNU

1:54:23

+29:45

20:25

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Norberg

Veritas

56:53

+0:00

21:04

2.

Kjell Atle Strande

Creditreform AS

1:09:36

+12:43

25:46

3.

Magne Rø

St. Olavs Hospital

1:11:37

+14:44

26:31

DSQ

Thore Sundsetvik

Smiths

1:05:41

157 175

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pål Skyberg

Evry

52:44

+0:00

14:15

2.

Halvor Flatberg

NTNU BIL

58:30

+5:46

15:48

3.

Øistein Åsmul

Kommunen

1:02:14

+9:30

16:49

4.

Frode Stensrud

Eget

1:04:48

+12:04

17:30

5.

Per Bjørgum

Politiet

1:06:31

+13:47

17:58

6.

Martin Melhuus

Veritas

1:06:34

+13:50

17:59

7.

Magne Måge

Skanska Aktiv

1:07:39

+14:55

18:17

8.

Torgeir Iversen

Evry

1:40:10

+47:26

27:04

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Landstad

NTNU

1:24:00

+0:00

15:00

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Aalde

Reinertsen

56:34

+0:00

20:57

2.

Edmund Olsen

NTNU

1:09:14

+12:40

25:38

DSQ

Torger Elseth

Eget

1:37:01

121 55

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leif Engen

SiT BIL

52:07

+0:00

14:05

2.

Tore Brurok

Eget

1:00:21

+8:14

16:18

3.

Eigil Sørli

Q-Free

1:09:09

+17:02

18:41

4.

Per Løvås

Vegvesenet

1:09:11

+17:04

18:41

5.

Arne Sæterhaug

Eget

1:17:52

+25:45

21:02

6.

Henry Sundsetvik

OTEK

1:25:32

+33:25

23:07

DSQ

Gunnar Østerbø

DnB Sport

58:34

58

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thor Meland

Statoil

1:15:52

+0:00

28:05

DSQ

Rolf Hellan

Eget

1:13:56

150

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arnfinn Langeland

NTNU

1:12:00

+0:00

19:27

Klasse: Gjester-Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Bjørn Stavnes

Aas-Jakobsen

50:05

45 157 121 55 150

Klasse: Gjester-Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathias Hermstad

Freidig

46:02

+0:00

11:30

DSQ

Rannveig Nordlie

Gaia

41:39

96 51 100 150 175

DSQ

Mari Hatlo

Zedge

50:53

92 95 44 96 51 100 150 175

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Hegbom

Eget

1:08:39

+0:00

12:15


Sist oppdatert:

12 september 2016, 19:56:11

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

205

Antall startet:

205