Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Ungdomsløp 8 8. september 2016

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ingeborg Kolstad

Wing OK

11:54

9:57

Erlend Grønli

Freidig

13:37

11:24

Emilie Aune Benjaminsen

Nidarøst OK

13:59

11:42

Hanne Marie Tørhaug

Wing OK

9:34

8:00

Finn Einar Brandsen

Malvik IL

11:08

9:19

Jens Anton Andresen

Malvik IL

11:19

9:28

Sven Nevin

Freidig

9:13

7:43

Benjamin Callanan

Wing OK

9:03

7:34

Dennis Indgjerd Holm

Nidarøst OK

11:30

9:37

Maja Sæterhaug Knudsen

Freidig

10:22

8:40

Olav Bjørkan

Byåsen IL

14:58

12:32

Marius Torsethaugen

Wing OK

9:25

7:53

Frida Skumsvoll

Malvik IL

11:57

10:00

Ole Ulseth Sylte

Freidig

11:18

9:27

Maia Ruano Strand

Wing OK

11:42

9:47

Hedda Sæbø

Nidarøst OK

12:34

10:31

Liv Ingrid Søberg Mjaaland

Nidarøst OK

31:42

26:32

Eivind Mjaaland

Nidarøst OK

33:26

28:00

Vilde Nordgård Leiren

Byåsen IL

9:33

7:59

Martin Melhuus

Wing OK

12:34

10:31

Dagfinn Stenvik

Byåsen IL

12:53

10:47

Amund Andreas Buhaug

Nidarøst OK

11:35

9:42

Johannes Lerli

Melhus IL

8:44

7:18

Tormod Stavrum

Wing OK

9:48

8:12

Oliver Furuhaug

Byåsen IL

8:44

7:18

Erik Aglen Alsos

Wing OK

12:44

10:39

Nora Rossvold Otterlei

Byåsen IL

10:50

9:04

Kristoffer Lodgaard

Byåsen IL

12:33

10:30

Simen Martinsen Bekkvik

OL Trollelg

11:32

9:39

Miria Mohus

Wing OK

13:59

11:42

DSQ

Sindre Mohus

Wing OK

13:54

127

DNS

Johanna Søraas

Wing OK

DNS

Kristine Braathen

Wing OK

DNS

Stina Gåsø

OL Trollelg

DNS

Kari Johanne Vaskinn

Melhus IL

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Nora Halvorsen

Freidig

10:27

8:02

Ine Bohnhorst Tegdan

Freidig

11:25

8:46

Marie Wollan Benum

Byåsen IL

10:22

7:58

Ingrid Wollan Benum

Byåsen IL

10:36

8:09

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Una Kittilsen

Freidig

10:52

+0:00

7:14

2.

Mathea Spets Storhov

Freidig

11:29

+0:37

7:39

3.

Maria Strømdal Wik

Freidig

12:34

+1:42

8:22

4.

Tora Kittilsen

Freidig

12:38

+1:46

8:25

5.

Solveig Louise Nissen

Freidig

12:57

+2:05

8:38

6.

Marita Aske

Freidig

13:34

+2:42

9:02

7.

Astrid Berge Mjølhus

OL Trollelg

14:26

+3:34

9:37

8.

Malin Nordgård Leiren

Byåsen IL

16:02

+5:10

10:41

9.

Annelie Herzog

Nidarøst OK

26:19

+15:27

17:32

Klasse: D 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrid Haugskott

OL Trollelg

9:50

+0:00

7:33

2.

Karoline B. Hjelmen

OL Trollelg

13:49

+3:59

10:37

3.

Tiril Søberg Mjaaland

Nidarøst OK

16:00

+6:10

12:18

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frida Haugskott

OL Trollelg

10:50

+0:00

6:22

2.

Vilde Lereim Storli

Freidig

11:41

+0:51

6:52

3.

Mari Eidsmo

Freidig

12:41

+1:51

7:27

4.

Ane Malene Kolstad

Freidig

13:10

+2:20

7:44

5.

Stine Aune

Nidarøst OK

14:05

+3:15

8:17

6.

Silje Marie Nissen

Freidig

14:47

+3:57

8:41

7.

Tuva Grøtte

Wing OK

14:54

+4:04

8:45

8.

Maren Viken

Byåsen IL

15:04

+4:14

8:51

DNS

Randi Marie Glomsrud

Stjørdals-Blink Orientering

Klasse: D 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma B. Hjelmen

OL Trollelg

22:42

+0:00

15:08

Klasse: D 13-16N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åsne Stræte Opdahl

Wing OK

9:18

+0:00

6:38

2.

Emilie Margrete Fodstad

Wing OK

12:31

+3:13

8:56

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

19:30

+0:00

7:30

2.

Dina Reitan

Freidig

20:26

+0:56

7:51

3.

Synne Marie Kvamme

Wing OK

22:29

+2:59

8:38

4.

Kristine Gjersvold Haug

Freidig

24:22

+4:52

9:22

5.

Hedda Hoff Hagen

Byåsen IL

24:55

+5:25

9:35

6.

Solveig Sæternes

Byåsen IL

26:51

+7:21

10:19

7.

Hanne Helmine Rogstad

Nidarøst OK

27:24

+7:54

10:32

8.

Mona Eggen Kongsbak

Wing OK

33:18

+13:48

12:48

9.

Thea Walseth

Malvik IL

39:02

+19:32

15:00

10.

Ingvild Lauvstad Sunde

Wing OK

40:03

+20:33

15:24

DNS

Anna Renolen

Wing OK

Klasse: D 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andrine Viken

Byåsen IL

27:33

+0:00

10:35

2.

Ella Eriksen Kongsvik

Wing OK

29:34

+2:01

11:22

3.

Marte Myhr Amundsen

Wing OK

34:42

+7:09

13:20

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sofus H Lind

Wing OK

9:21

7:11

Anders Berge Mjølhus

OL Trollelg

10:20

7:56

Sven Sigurd Klæbo Drevdal

Wing OK

12:20

9:29

Vebjørn Bergh-Hansen

Byåsen IL

9:22

7:12

Jørgen Moseid Ulven

Freidig

10:08

7:47

Hallvard Hellevik

Freidig

10:19

7:56

SIvert Sæther Levin

Freidig

8:54

6:50

DNS

Alf Petter Lynum

Freidig

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Iver Dalsaune Thun

Freidig

9:31

+0:00

6:20

2.

Emil Leroyer

Freidig

10:15

+0:44

6:50

3.

Kristoffer Strømdal Wik

Freidig

11:08

+1:37

7:25

4.

Tord Romundstad

Nidarøst OK

11:24

+1:53

7:36

5.

Vegard Lereim Storli

Freidig

11:38

+2:07

7:45

6.

Tristan Halvorsen

Freidig

12:03

+2:32

8:02

7.

Jørgen Aune

Byåsen IL

12:12

+2:41

8:08

8.

Sverre Hellevik

Freidig

12:23

+2:52

8:15

9.

Kristoffer Lerli

Melhus IL

12:32

+3:01

8:21

10.

Sigurd Braathen

Wing OK

12:35

+3:04

8:23

11.

Ruben Aune Benjaminsen

Nidarøst OK

13:21

+3:50

8:54

12.

Leon Dahl Larsen

Wing OK

13:25

+3:54

8:56

13.

Tobias Eid-Johansen

Nidarøst OK

14:03

+4:32

9:22

14.

Martin Moseid Ulven

Freidig

14:27

+4:56

9:38

15.

Borgar Stavrum

Wing OK

14:39

+5:08

9:46

16.

Magne Guttvik

Wing OK

15:33

+6:02

10:22

17.

Johan Bjørkan

Byåsen IL

18:10

+8:39

12:06

18.

Odin Gåsvik

Nidarøst OK

36:25

+26:54

24:16

DSQ

Emil Grønli

Freidig

9:58

139

DNS

Trygve Johannes Buhaug

Nidarøst OK

Klasse: H 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mons Løfaldli Hansen

Wing OK

13:52

+0:00

10:40

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mikkel Holt

Freidig

11:02

+0:00

6:29

2.

Petter Andreas Lona

Wing OK

11:43

+0:41

6:53

3.

Håkon Sæternes

Byåsen IL

11:51

+0:49

6:58

4.

Vemund Mølnvik

Freidig

12:29

+1:27

7:20

5.

Vegard Ulseth Sylte

Freidig

13:25

+2:23

7:53

6.

Jostein Rø

Freidig

13:33

+2:31

7:58

7.

Erling Eide Hustvedt

Wing OK

13:48

+2:46

8:07

8.

Albert Odin Klæbo Drevdal

Wing OK

15:02

+4:00

8:50

9.

Peter Prytz Jensen

Melhus IL

15:25

+4:23

9:04

10.

Henrik Braathen

Wing OK

15:43

+4:41

9:14

11.

Gabriel Callanan

Wing OK

15:55

+4:53

9:21

12.

Vetle Grønvik Ekra

Freidig

15:58

+4:56

9:23

13.

Andreas Aagensen

Melhus IL

16:22

+5:20

9:37

14.

Espen Karlsen

Melhus IL

16:34

+5:32

9:44

15.

Ørjan Sæter

Melhus IL

16:42

+5:40

9:49

16.

Nikolai Renolen

Wing OK

17:09

+6:07

10:05

17.

Brage Asplem

Freidig

17:51

+6:49

10:30

18.

Kasper Sæterhaug Knudsen

Freidig

18:44

+7:42

11:01

19.

Mathias Enebak Iversen

Freidig

19:17

+8:15

11:20

20.

Håvard Singsaas

Freidig

20:57

+9:55

12:19

21.

Jens Husby

Malvik IL

23:16

+12:14

13:41

22.

Oskar Storler

Melhus IL

25:03

+14:01

14:44

DNS

Tormod Kristian Geving

Freidig

DNS

Håkon Wærnes Øfsti

Melhus IL

DNS

Harald Sørflakne

Melhus IL

Klasse: H 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Joakim Solberg Qvenild

Melhus IL

12:00

+0:00

8:00

2.

August Hopstad Nykvist

Wing OK

12:15

+0:15

8:10

DNS

Martin Aune

Melhus IL

DNS

Erik Tofte jr

Melhus IL

Klasse: H 13-16N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Aslak Kosbøll

Melhus IL

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Spets Storhov

Freidig

19:43

+0:00

6:21

2.

Lars Sandstad

Freidig

19:52

+0:09

6:24

3.

Audun Wanvik Haugen

Stjørdals-Blink Orientering

21:01

+1:18

6:46

4.

Are Lodgaard

Byåsen IL

22:05

+2:22

7:07

5.

Matias Nissen

Freidig

22:40

+2:57

7:18

6.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

22:41

+2:58

7:19

7.

Jonas Vindal

Wing OK

22:48

+3:05

7:21

8.

Ludvig Williams Strømsnes

Malvik IL

23:03

+3:20

7:26

9.

Jo Even Kolstad

Freidig

23:19

+3:36

7:31

10.

Kristian Fredrik Lynum

Freidig

23:34

+3:51

7:36

11.

Håkon Holstad

Freidig

24:13

+4:30

7:48

12.

Henrik Kraft

Stjørdals-Blink Orientering

27:10

+7:27

8:45

13.

Martin Grøntvedt Pedersen

Wing OK

27:23

+7:40

8:50

14.

Kenneth Kjelaas

Malvik IL

27:48

+8:05

8:58

15.

Ådne Skjæveland Jøssing

Wing OK

29:41

+9:58

9:34

16.

Johannes Langaas

Nidarøst OK

31:02

+11:19

10:00

17.

Øystein Moltumyr

Malvik IL

32:10

+12:27

10:22

18.

Isak A Sæternes

Byåsen IL

35:51

+16:08

11:33

DNS

Jonas Grønli

Freidig

Klasse: H 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Fredrik Sandnes

Freidig

30:44

+0:00

9:54

Klasse: H 15-20B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sander Sandmo

Melhus IL

15:59

+0:00

9:24


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

8 september 2016, 21:28:03

Arrangør:

Wing OK

Antall deltagere:

157

Antall startet:

142