Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
OBIK 2016Dataeksport
Brikkesys.no

Nordmarkskarusellen eks 16 8. september 2016

Klasse: D10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Josefine Oraug Rygh

Nydalens Skiklub

15:58

+0:00

2.

Anna Elisabeth Rygh

HEMING Orientering

16:09

+0:11

3.

Aleksandra Christiansen

HEMING Orientering

17:41

+1:43

4.

Hannah Braadlie

HEMING Orientering

17:46

+1:48

5.

Astrid Reusch

HEMING Orientering

19:04

+3:06

6.

Kristine Grimstad

PRIVAT

21:38

+5:40

7.

Inka Boldingh Debernard

KjELSÅS

26:14

+10:16

8.

Helle Boldingh Debernard

KjELSÅS

26:19

+10:21

Klasse: D10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marie Saugestad

Nydalens Skiklub

15:43

+0:00

2.

Karen Skauge

HEMING Orientering

15:44

+0:01

3.

Josefine Lydersen

Nydalens Skiklub

17:51

+2:08

4.

Eira Skaarer Wiklund

Nydalens Skiklub

20:06

+4:23

5.

Helene Kristensen

HEMING Orientering

21:43

+6:00

6.

Julie Rødsten

HEMING Orientering

21:46

+6:03

Klasse: D13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ida Marie Flågen

Heming Orientering

16:57

+0:00

2.

Live Østvold

HEMING Orientering

16:58

+0:01

3.

Elise Wærp Hauge

Nydalens Skiklub

17:51

+0:54

4.

Ella Berstad

HEMING Orientering

33:05

+16:08

DSQ

SIlje Slungaard

TYRVING

27:37

Klasse: D15-16(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eline Bryne

HEMING Orientering

32:58

+0:00

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

24:46

+0:00

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ann Elin Flågen

HEMING Orientering

25:39

+0:00

2.

Solveig Bergan

Nydalens Skiklub

31:41

+6:02

3.

Paula Berstad

HEMING Orientering

31:47

+6:08

4.

Hilde Ståhlbrand

KJELSÅS

32:37

+6:58

5.

Marianne Reusch

HEMING Orientering

33:31

+7:52

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Dahl

Nydalen

27:22

+0:00

2.

Nina Elise Jørgensen

Promis

34:38

+7:16

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Regine Bakstad

Friskis&Svettis

29:30

+0:00

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Gran

TYRVING

23:29

+0:00

2.

Eilen Arctander Vik

Koll IL

28:09

+4:40

3.

Eva Reistad

Alcatel-Lucent

28:13

+4:44

4.

SIssel Pljrup

Opsal IF

32:36

+9:07

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Vågsnes

OUS

24:50

+0:00

2.

Aud I Spjelkavik

FBI

27:57

+3:07

3.

Nora Ursin

Bærum kom.

30:18

+5:28

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

STabæk If

17:38

+0:00

2.

Brynhild Fanuelsen

Fossum IF

27:24

+9:46

3.

Astri Rogstad

GE Healthcare

47:55

+30:17

Klasse: H10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emil Aarvik

HEMING Orientering

11:33

+0:00

2.

Amund Saugestad

Nydalen SK

16:47

+5:14

3.

Andreas Aspelund

Nydalen SK

23:45

+12:12

4.

Karl Gjerull Rygh

Nydalens SK

27:09

+15:36

DSQ

Trygve Grønstad

HEMING Orientering

11:36

DSQ

Ludvig Kristiansen

HEMING Orientering

12:11

Klasse: H10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henrik Westtrym Karlsen

KjELSÅS

37:54

+0:00

Klasse: H13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Eide Fredriksen

HEMING Orientering

13:00

+0:00

2.

Kristan Østermann

HEMING Orientering

13:39

+0:39

3.

August Syrdal Øen

HEMING Orientering

15:34

+2:34

4.

Paul Johan Slungaard

HEMING Orientering

35:04

+22:04

Klasse: H15-16(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jonas Haugmo

HEMING Orientering

18:04

+0:00

Klasse: H17-34 A (MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ove haugvaldstad

OSI Orientering

26:27

+0:00

2.

Morten Tangen

Måren

27:21

+0:54

Klasse: H35-44(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Christian Bråten

HEMING Orientering

18:13

+0:00

2.

Bjørn Hauge

Nydalens SK

19:03

+0:50

3.

Erling Sommerfeldt

Turon Metsænkævijæt

20:59

+2:46

4.

Lasse Nederhoed

TeddyTV

23:03

+4:50

5.

Egil Reidar Osnes

PRIVAT

25:45

+7:32

DSQ

Atle Pedersen

Reload

24:04

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Nygård

NORGES BANK

19:00

+0:00

2.

Tor Ringstad

Cisco

22:23

+3:23

DSQ

Jo Braadlie

HEMING Orientering

31:33

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Asbjørn Aarvik

Statoil Oslo BIL

18:02

+0:00

2.

Knut Erling Øen

HEMING Orientering

20:14

+2:12

3.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

22:10

+4:08

4.

Helge Stenerud

IFS BIL

23:19

+5:17

5.

Guttorm Egge

OSI Orientering

23:25

+5:23

6.

Ottar Wiklund

Nydalens Skiklub

28:27

+10:25

7.

Per Slungaard

TYRVING

29:26

+11:24

8.

Bjørn Sverre Gulheim

Kolbotn & Skimt OL

30:56

+12:54

9.

Dag Langseth

Ringnes

31:39

+13:37

10.

Uno Hanslien

Bilpost

34:57

+16:55

DSQ

Harald Iwe

IL Geoform

25:51

DSQ

Tom Slungaard

Team Ambita

39:53

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Anders Løken

Fossum IF

22:15

+0:00

2.

Per Morten Lefdal

OEC Consulting

23:10

+0:55

3.

Martin Granly

Siemens

23:30

+1:15

4.

Richard Blom

FBI

24:26

+2:11

5.

Tov Arne Bondal

Notodden o-lag

26:43

+4:28

6.

Pål Wade

NORad

1:07:00

+44:45

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rune Hultgreen

Oppsal IF

32:38

+0:00

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

17:05

+0:00

2.

Juul Sverre Stener

OPIL

19:59

+2:54

3.

Per Nermo

COWI BIL

23:23

+6:18

4.

Tom Edvardsen

Koll IL

23:52

+6:47

5.

Reidar Kierulf

RKP

26:20

+9:15

6.

Fredrik Kaltenborn

Kamp Vestheim

26:49

+9:44

7.

Pål Benjaminsen

Kamp Vestheim

43:20

+26:15

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

17:35

+0:00

2.

Einar Skåre

Brevpost

20:06

+2:31

3.

Tormod Hegdahl

HEMING orientering

21:31

+3:56

4.

Per Haugen

NEDERMAN

24:30

+6:55

5.

Knut Møgedal

Aker Solutions

24:42

+7:07

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Egner

HEMING Orientering

17:21

+0:00

2.

Jon C. Fougner

Fugro

25:25

+8:04

3.

Øystein Madsen

GE Healthcare

26:27

+9:06

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Ongstad

PRIVAT

16:45

+0:00

2.

Svein Forthun

Kolbotn & Skimt OL

46:07

+29:22

3.

Kjell H Eriksen

NORGES BANK

53:51

+37:06

Klasse: BÅ(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Lydersen

Nydalens Skiklub

17:14

+0:00

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maren Edvardsen

Koll IL

31:23

+0:00

2.

Siri Spjelkavik

Meteorologen

33:10

+1:47

3.

Rikke Gåsholt

UiO

35:51

+4:28

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gaute Bergan

Nydalens Skiklub

22:29

+0:00

2.

Alain Ferber

FBI

37:19

+14:50


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

9 september 2016, 11:47:39

Arrangør:

Nordmarkskarusellen

Antall deltagere:

105

Antall startet:

105