Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2016Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 19 - Festningen 13. september 2016

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Ida Paxal

Trondheim kommune

32:19

115

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vera Melkild

Gjest

19:52

+0:00

7:38

2.

Silje Sundal

Multiconsult

21:02

+1:10

8:05

3.

Sunniva Berg

Nordic

25:35

+5:43

9:50

4.

Lene Oskal

Sihf

26:17

+6:25

10:06

5.

Silje Mordal

MultiConsult

27:04

+7:12

10:24

6.

Astrid Svarva

Powel

34:50

+14:58

13:23

Klasse: D 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Skoglund

NTNUI

28:35

+0:00

8:10

2.

Kari Lien Johnsen

Student

32:19

+3:44

9:14

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Marie Mohus

St. Olavs Hospital

21:53

+0:00

8:25

2.

Karin Bernsmed

Sintef

25:01

+3:08

9:37

Klasse: D 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Jæger

Trondheim kommune

41:35

+0:00

11:52

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Monika Haga

HiST

27:45

+0:00

10:40

2.

Inger Lill Bratbergsengen

Kongsberg Seatex

27:48

+0:03

10:41

3.

Vebjørg Ekseth

Eggen Arkitekter AS

30:07

+2:22

11:35

Arrangør

Monica Aas Farbu

Trondheim kommune

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Almås

Leik, IL

21:58

+0:00

8:26

2.

Nina Reitan

Sintef

34:42

+12:44

13:20

Arrangør

Siw Sellæg

Trondheim Kommune

Arrangør

Heidi Arnesen

Trondheim kommune

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Merete Knain

Enova SF

36:29

+0:00

20:16

Arrangør

Åse Rita Ellingsen

Trondheim kommune

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege Solhjem Melhuus

Byneset Barnehager

23:57

+0:00

9:12

2.

Ingrid Gjersvold

BDO AS

25:20

+1:23

9:44

3.

Hilde Forbord

Big Bite

26:21

+2:24

10:08

4.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

27:27

+3:30

10:33

DSQ

Hilde Nestvold

Telenor B.I.L. Trondheim

35:46

113

Arrangør

Mona Sæther

Trondheim kommune

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vigdis Heimly

NTNU

24:04

+0:00

13:22

2.

Inger Sofie Husby

NTNU

1:10:19

+46:15

39:03

Arrangør

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

26:00

+0:00

10:00

2.

Aashild S. Langseth

NSDTF

29:19

+3:19

11:16

3.

Bente Skorge

Eggen Arkitekter AS

29:27

+3:27

11:19

4.

Eli Ringdalen

Sintef

29:29

+3:29

11:20

5.

Erika Bugten

Berg hansen

32:42

+6:42

12:34

6.

Hege Marit Nordgård Bolås

Statoil BIL Trondheim

41:40

+15:40

16:01

7.

Nina Astrid Rieck

Asplan Viak

45:39

+19:39

17:33

Arrangør

Anne Betty Sødal

Trondheim kommune

Arrangør

Bodil Ruud

Trondheim kommune

Arrangør

Ingrid Lien Johnsen

Trondheim Kommune

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maj Britt Bjørnaas

NIU

21:31

+0:00

11:57

2.

Sissel Horghagen

NTNU

24:21

+2:50

13:31

3.

Mildrid Ljosland

NTNU

52:35

+31:04

29:12

DSQ

Berit Grande

Sticos

33:26

36

Arrangør

Grethe Skogstad

Trondheim Kommune

Arrangør

Cobien Clarimbould

Trondheim Kommune

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trine Barstad

NTNU

27:17

+0:00

10:29

2.

Siri Drogset

NTNU

33:19

+6:02

12:48

3.

Bodil Monsen

Sintef

55:59

+28:42

21:31

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Furuholt

TOBB

30:08

+0:00

16:44

2.

Anne Stenset

St. Olavs Hospital

38:50

+8:42

21:34

Arrangør

Kirsten Repvik

Trondheim kommune

Klasse: D 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Stina Elfving

Trondheim Kommune

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gerd Karin Skjøtskift

St Olav

40:44

+0:00

22:37

2.

Randi Irene Engen

SiT BIL

40:50

+0:06

22:41

3.

Asbjørg Engdal Olsen

Statkraft

42:05

+1:21

23:22

4.

Inger Røhjell

St. Olavs Hospital

43:08

+2:24

23:57

Klasse: D 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Margrete Bekkevahr

Eget

39:38

+0:00

22:01

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tobials Slørdahl

St. Olavs Hospital

26:18

+0:00

8:46

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Hjertvik

Powel

24:18

+0:00

6:56

2.

Tommy Schmid

OL Trollelg

24:19

+0:01

6:56

3.

Jerome Soulard

Atmel

25:16

+0:58

7:13

4.

Øystein Østeraas

Politiet

26:38

+2:20

7:36

5.

Simen Oskal

St. Olavs Hospital

27:41

+3:23

7:54

6.

Erik Storås

Cameron

33:25

+9:07

9:32

7.

Anthony Bossard

Atmel

34:28

+10:10

9:50

8.

Sigurd Helle Opedal

Student

34:53

+10:35

9:58

9.

Eirik Munkeby

Skanska Aktiv

37:10

+12:52

10:37

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Steffen Oppermann

NTNU

29:11

+0:00

9:43

DSQ

Gjermund Sægrov

Statens vegvesen

33:45

150

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Skulbørstad

Multiconsult

22:27

+0:00

6:24

2.

Arild Wærnes

Lindbak BIL

29:45

+7:18

8:30

3.

Erik Hegbom

St. Olavs Hospital

29:53

+7:26

8:32

4.

Per Ole M. Gundersen

St. Olavs Hospital

32:48

+10:21

9:22

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kurt Amundsen

Avinor

24:33

+0:00

8:11

2.

Sverre Andreassen

Eggen Arkitekter AS

24:44

+0:11

8:14

3.

Kim Bjerkevoll

Powel

27:31

+2:58

9:10

4.

Vidar Brekke

Det Norske

31:00

+6:27

10:20

5.

Morten Wennevik

Bouvet

33:05

+8:32

11:01

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Tegdan

Ecotone

21:21

+0:00

6:06

2.

Thomas Berge Mjølhus

NAV

22:59

+1:38

6:34

3.

Truls Ryum

NTNU

26:47

+5:26

7:39

4.

Svein Olav Dyrhol

Statoil BIL Trondheim

32:11

+10:50

9:11

5.

Svenn Ivar Svendsen

Atmel

36:37

+15:16

10:27

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Kjetil Mehammer

Multiseis

23:05

+0:00

7:41

2.

Frode Vågen

NTNU

23:35

+0:30

7:51

3.

Morten Korsvold

Marintek

24:28

+1:23

8:09

4.

Arild Heggeset

Eget

26:12

+3:07

8:44

5.

Arne Inge Kolstad

Sweco

26:35

+3:30

8:51

6.

Per Ivar Skinderhaug

Bouvet

27:53

+4:48

9:17

7.

Lars Bugge Aarset

Sør Trøndelag fylkeskommune

31:17

+8:12

10:25

8.

Odd Magne Reitan

Atmel

31:56

+8:51

10:38

DSQ

Kyrre Auran

Ranheim Kraft

21:18

64

DSQ

Erlend Rønnekleiv

Optoplan

50:11

44

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingebrigt Fuglem

Signicat

25:17

+0:00

7:13

2.

Olle Malmring

Trondheim kommune

29:53

+4:36

8:32

DSQ

Trond Sletner

Telenor

28:31

60 61

Brutt

Jørgen Longva

Fundator

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Erik Ledal

Lindbak BIL

26:13

+0:00

8:44

2.

Bobo Nordahl

NGU

29:03

+2:50

9:41

3.

Jon Vindal

Skanska Aktiv

33:43

+7:30

11:14

4.

Vidar Lunda

DNB Sport

49:16

+23:03

16:25

DSQ

Geir Paulsen

Siemens

28:51

147

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Haugskott

Skaun Kommune

25:52

+0:00

7:23

2.

Øyvind Schjelderup

St. Olavs Hospital

26:18

+0:26

7:30

3.

Rune Stræte

St. Olavs Hospital

27:00

+1:08

7:42

4.

Kjell Baardsgaard

Jernbanen

27:59

+2:07

7:59

5.

Stig Forbord

Optoplan

28:49

+2:57

8:14

6.

Olve Mogstad

Statnett

31:00

+5:08

8:51

DSQ

Stein Ivar Foss

SIT

26:41

57

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tore Fornes

Statoil

26:10

+0:00

8:43

2.

Erik Horghagen

BDO AS

28:29

+2:19

9:29

3.

Bjarne Bugten

Statoil BIL Trondheim

29:39

+3:29

9:53

4.

Ola Eiken

Quad geometrics

30:35

+4:25

10:11

5.

Petter Mikalsen

Telenor

31:57

+5:47

10:39

6.

Oddgeir Rokseth

SINTEF Energi

36:44

+10:34

12:14

7.

Per Olav Johansen

TrønderEnergi

39:05

+12:55

13:01

8.

Gudmund Melland

Trondheim Kommune

39:18

+13:08

13:06

9.

Per Magne Gjersvold

Skanska Aktiv

41:42

+15:32

13:54

DSQ

Knut Inge Fordal

Statoil BIL Trondheim

26:37

96

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bernt Rognes

Powel

26:28

+0:00

7:33

2.

Håvard Eidnes

Uninett

28:21

+1:53

8:06

3.

Dag Stenersen

Sintef

29:14

+2:46

8:21

4.

Helge Løseth

Statoil BIL Trondheim

29:57

+3:29

8:33

5.

Lasse Natvig

NTNU

31:57

+5:29

9:07

DSQ

Dag Ove Tinmannsvik

Multiconsult

28:00

57

Klasse: H 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helge Eriksen

Eget

21:29

+0:00

8:15

2.

Tore Heggem

HiNT

23:40

+2:11

9:06

3.

Stein Arne Sæther

Adressavisen

28:09

+6:40

10:49

4.

John Sirum

Rambøll

29:12

+7:43

11:13

5.

Olav Kvittem

Uninett

34:30

+13:01

13:16

6.

Klaus Livik

Powel

37:26

+15:57

14:23

DSQ

Even Hofstad

DnB Sport

30:37

64

DSQ

Svein Nassvik

Skanska Aktiv

35:33

47 47

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Mikkelsen

NTNUI

31:46

+0:00

9:04

2.

Eirik Vefsnmo

Bouvet

32:50

+1:04

9:22

3.

Inge Nørstebø

Skanska Aktiv

33:22

+1:36

9:32

4.

Morten Skoglund

Multiconsult

42:23

+10:37

12:06

DSQ

Frank Bjarkø

NRK

42:01

95

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

22:06

+0:00

12:16

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole Lutro

NGU

24:46

+0:00

9:31

2.

Tor Gjermstad

Hemit

24:55

+0:09

9:35

3.

Terje Hansen

Politiet

25:50

+1:04

9:56

4.

Reidar Ottem

MTG

28:17

+3:31

10:52

5.

Svein Hove

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

30:03

+5:17

11:33

6.

Kåre Eggereide

Rambøll

31:25

+6:39

12:05

7.

Trond Damås

Skanska Aktiv

31:49

+7:03

12:14

8.

Frode Knudsen

Gerhard Schøning

47:47

+23:01

18:22

9.

Ståle Engdal

Telenor B.I.L. Trondheim

54:11

+29:25

20:50

DSQ

Edgar Furuholt

Det Norske

29:20

64

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Olav Vennevik

Eget

42:37

+0:00

12:10

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Atle Strande

Creditreform AS

20:46

+0:00

11:32

2.

Bjørn Norberg

Veritas

25:47

+5:01

14:19

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pål Skyberg

Evry

25:27

+0:00

9:47

2.

Øistein Åsmul

Kommunen

25:39

+0:12

9:51

3.

Halvor Flatberg

NTNU BIL

28:35

+3:08

10:59

4.

Frode Stensrud

Eget

29:09

+3:42

11:12

5.

Egil Repvik

NETTseksjonering

29:34

+4:07

11:22

6.

Tore Kiste

Fylket

29:45

+4:18

11:26

7.

Torgeir Iversen

Evry

32:23

+6:56

12:27

8.

Leif Røhjell

Siemens

37:46

+12:19

14:31

9.

Martin Melhuus

Veritas

37:52

+12:25

14:33

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Landstad

NTNU

52:06

+0:00

14:53

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Edmund Olsen

NTNU

24:28

+0:00

13:35

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leif Engen

SiT BIL

28:12

+0:00

10:50

2.

Eigil Sørli

Q-Free

30:48

+2:36

11:50

3.

Stig Arild Haugskott

Posten

30:53

+2:41

11:52

4.

Tore Brurok

Eget

32:52

+4:40

12:38

5.

Torfinn Knotten

DNB

44:40

+16:28

17:10

DSQ

FINN BJØRGUM

Eget

38:03

113

Klasse: H 75-79 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Robert Strøm

Eget

48:45

+0:00

13:55

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rolf Hellan

Eget

30:14

+0:00

16:47

DSQ

Thor Meland

Statoil

33:50

95 64 92 60 113 57 118 51 150

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Kjell Foldvik

NTNU

35:09

+0:00

13:31

2.

Arnfinn Langeland

NTNU

46:25

+11:16

17:51

Klasse: Gjester-Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Wittner

Skoleelev

24:44

+0:00

13:44

Klasse: Gjester-Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Schmid

Gjest

26:45

+0:00

8:55

DSQ

Marte Hoff Hagen

Gjest

30:57

96 92

Klasse: Gjester-Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Haug

Skoleelev

25:18

+0:00

9:43

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Kittilsen

Skoleelev

21:16

+0:00

6:04

2.

Ola Keiserås

Skoleelev

24:42

+3:26

7:03

3.

Mathias Hermstad

Freidig

26:34

+5:18

7:35


Sist oppdatert:

14 september 2016, 20:15:25

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

183

Antall startet:

183