Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Trondheim Sprintcup 2010 PoengoversiktKlubbkonkurranse Trondheim Sprintcup 2010Trondheim Sprintcup 2010 PoengkonkurranseDataeksport
Brikkesys.no

Trondheim Sprintcup 2 15. april 2010

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sanna Fiskum Ness

Freidig

12:11

+0:00

2.

Line Sølberg

Leik, IL

13:09

+0:58

3.

Emilie Liabakk Eriksen

Byåsen IL

13:28

+1:17

4.

Marie Bakken Sørensen

Freidig, SPK

13:33

+1:22

4.

Oda Lorås

Trollelg

13:33

+1:22

6.

Ingunn Augdal Fløvig

OK Nidarøst

15:09

+2:58

7.

Ane Lucie Sjøvold Sundal

Byåsen IL

15:16

+3:05

8.

Eldrid Bratsberg

Wing OK Trondheim

17:21

+5:10

9.

Hege Lien

Selbu OK

17:22

+5:11

10.

Helga Stenvik

Byåsen IL

17:24

+5:13

11.

Mathea Spets Storhov

Freidig, SPK

19:19

+7:08

12.

Tuva Sætrum Bjerkan

Byåsen IL

21:11

+9:00

13.

Marte Lien Johnsen

Byåsen IL

26:25

+14:14

14.

Elise Ye Lunde

Malvik IL

29:14

+17:03

15.

Anna Røstum Bellingmo

Gaula, OL

33:44

+21:33

DSQ

Ragnhild Eide

Byåsen IL

19:32

140

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gina Mølnvik

Freidig, SPK

22:54

+0:00

2.

Anna Solberg

Trollelg, OL

23:33

+0:39

3.

Frida Sæther

Freidig, SPK

24:23

+1:29

4.

Marte Hoff Hagen

Byåsen IL

24:27

+1:33

5.

Ingvild Ytterhus Utengen

Byåsen IL

26:00

+3:06

6.

Sigrid Moen Pedersli

Trollelg, OL

26:37

+3:43

7.

Emma Arnesen

Byåsen IL

26:40

+3:46

8.

Ane Svegård Bye

Byåsen IL

30:30

+7:36

9.

Kristine Klock Fleten

Wing OK Trondheim

34:30

+11:36

10.

Ingrid-Therese Helland Eriksen

Wing OK Trondheim

37:48

+14:54

11.

Ingrid Liabakk Eriksen

Byåsen IL

38:14

+15:20

12.

Ronja Kjelaas

Malvik IL

43:59

+21:05

DSQ

Ingeborg Eide

Byåsen IL

20:57

125 126 127 128 133 134 135 136 139

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karen Oline Kolstad

Freidig, SPK

21:29

+0:00

2.

Jorunn Kvakland

Freidig, SPK

23:40

+2:11

3.

Pauline Røstum Bellingmo

Gaula, OL

23:58

+2:29

4.

Sigrid Bratsberg

Wing OK Trondheim

27:33

+6:04

5.

Sunniva Storrønning

Byåsen IL

27:50

+6:21

6.

Karoline Wollan Benum

Byåsen IL

28:07

+6:38

7.

Andrea Vindal

Wing OK Trondheim

30:38

+9:09

8.

Kjersti Midtbø

Wing OK Trondheim

37:59

+16:30

Klasse: D 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mali Gederaas Kanstad

Wing OK Trondheim

21:16

+0:00

2.

Line Hovdenak Stenersen

OK Nidarøst

24:09

+2:53

3.

Marianne Løvås

OK Nidarøst

27:48

+6:32

4.

Astrid Vassenden

Wing OK

28:06

+6:50

5.

Mali Galaaen Røsseth

Selbu OK

42:03

+20:47

Klasse: D 17-39 Bedrift

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Grete Olsen

Eget

46:30

+0:00

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helen Suzanne Palmer

Wing OK Trondheim

20:01

+0:00

2.

Guro Flatekval

NTNUI

20:04

+0:03

3.

Hanne Nøvik

NTNUI

21:47

+1:46

4.

Sofie Aarnes

NTNUI

21:59

+1:58

5.

Marianne Mellbye Larsen

Asker skiklubb

23:15

+3:14

6.

Hanne Vefsnmo

NTNUI

23:31

+3:30

7.

Gøril Eide

Byåsen IL

23:38

+3:37

8.

Tone Aamli Sundtjønn

Lillomarka OL

23:44

+3:43

9.

Mai Watson

NTNUI

23:59

+3:58

10.

Jenny Persson

NTNUI

24:54

+4:53

11.

Emily Wall

Wing OK Trondheim

25:08

+5:07

12.

Henriette Ruud

NTNUI

26:31

+6:30

13.

Maria Rost

NTNUI

26:56

+6:55

14.

Kristin Ask-Henriksen

NTNUI

27:01

+7:00

15.

Hedvig Andersen

NTNUI

27:36

+7:35

16.

Anna Hall

NTNUI

27:46

+7:45

17.

Chloe Blanc

NTNUI

28:24

+8:23

18.

Siri Bente Haugen

NTNUI

28:44

+8:43

19.

Marianne Dæhli

NTNUI

30:03

+10:02

20.

Anouk

Haut Doubs orientation

33:07

+13:06

21.

maren b. mundal

NTNUI

55:07

+35:06

DSQ

Tove-Mette Særum

Byåsen IL

21:18

125 129 130 131 132 128 125 126 127 128 133 134 13...

DSQ

Julia W. Vannebo

NTNUI

39:39

137 133 134 135 136

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christine Gjermo

Freidig, SPK

21:47

+0:00

2.

Torunn Spets Storhov

Freidig, SPK

23:32

+1:45

3.

Turid Arnesen

Byåsen IL

26:38

+4:51

4.

Heidi Torvik

Wing OK Trondheim

26:54

+5:07

141 142 143 144

5.

Tone Almås

IL Leik

27:37

+5:50

6.

Trude Olafsen

Freidig, SPK

29:28

+7:41

7.

Frøydis Sjøvold

Byåsen IL

30:19

+8:32

8.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

37:59

+16:12

9.

Anne-Lise Bratsberg

Wing OK Trondheim

38:33

+16:46

10.

Kjersti Selmer

Freidig, SPK

42:28

+20:41

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Borgunn Ytterhus

Byåsen IL

34:47

+0:00

2.

Ingrid Lien Johnsen

Byåsen IL

35:06

+0:19

3.

Anne-Sofie Gjermstad

OK Nidarøst

51:04

+16:17

DSQ

Karin Galaaen

Selbu OK

28:37

136

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Stina Elfving

Byåsen IL

32:05

137 133 134 135 136

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oskar Spets Storhov

Freidig, SPK

10:14

+0:00

2.

Kjetil Mølnvik

Freidig, SPK

10:22

+0:08

3.

Are Helle Mårdalen

Freidig, SPK

10:47

+0:33

4.

Sondre Bakkhaug

Trollelg

13:39

+3:25

5.

Sivert Røstum Bellingmo

Gaula, OL

15:06

+4:52

6.

Rasmus Bjerkan

Byåsen IL

15:22

+5:08

7.

Ulrik Sellæg

Trollelg, OL

15:55

+5:41

8.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

16:14

+6:00

9.

Simen Spets Storhov

Freidig, SPK

16:46

+6:32

10.

Even Lien

Selbu ok

20:00

+9:46

11.

Martin Selmer

Spkl. Freidig

24:28

+14:14

DSQ

Even Svegård Bye

Byåsen IL

21:10

140

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arvid Lyngstad

Wing OK Trondheim

22:24

+0:00

2.

Rein Helle Mårdalen

Freidig, SPK

23:06

+0:42

3.

Øyvind Wiggen

Byåsen IL

23:12

+0:48

4.

Hallvard Seim Grøvlen

OK Nidarøst

23:31

+1:07

5.

Brynjar Forseth

Trollelg, OL

25:35

+3:11

6.

Mikkel Flått

Byåsen IL

27:57

+5:33

7.

Oskar Olafsen

Freidig, SPK

28:11

+5:47

8.

Einar Keiserås

Leik, IL

28:37

+6:13

9.

Torbjørn Lunde

Malvik IL

29:50

+7:26

10.

Oskar Torvik

Wing OK Trondheim

34:42

+12:18

11.

Martin Løvås

OK Nidarøst

40:00

+17:36

12.

Åsmund Stenvik

Byåsen IL

46:37

+24:13

13.

Johannes Midtbø

Wing OK Trondheim

46:59

+24:35

DSQ

Asbjørn Midtbø

Wing OK Trondheim

26:03

125 126 127 128 137 136 133 136 139 100

DSQ

Brage Jørum

Byåsen IL

26:40

130

DSQ

Fredrik Meslo

Wing OK

28:51

131

DSQ

Johan Bakken Sørensen

Freidig, SPK

31:19

130

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Einar Moen Pedersli

Trollelg, OL

16:07

+0:00

2.

Andreas Sølberg

Leik, IL

17:09

+1:02

3.

Terje Sørgård

Byåsen IL

19:13

+3:06

4.

Håkon Selmer

Freidig, SPK

20:06

+3:59

5.

Sigurd Stenvik

Byåsen IL

20:38

+4:31

6.

Geir Inge Keiserås

Leik, IL

22:58

+6:51

7.

Ola Keiserås

Leik, IL

23:07

+7:00

8.

Vegard Sporstøl

Malvik IL

24:18

+8:11

9.

Vegard Hassel

Malvik IL

24:24

+8:17

10.

Ådne K. Berg

IL Leik

25:29

+9:22

11.

Mattis Holt

Freidig, SPK

26:03

+9:56

12.

Torgeir Leithe

Selbu OK

30:31

+14:24

13.

Joakim Stokke

Selbu OK

32:01

+15:54

14.

Arne Hofsmo

selbu ok

34:47

+18:40

15.

Jonas Duffy

Malvik IL

45:03

+28:56

DSQ

Sigve W. Krogstadmo

Selbu OK

21:57

139

DSQ

Ingebrigt Eid

IL Leik

23:25

125 126 127 128 133 134

DSQ

Bendik Standal

Byåsen IL

24:17

133 134 135 136 139

DSQ

Bendik Standal

Byåsen IL

24:17

133 137 136

DSQ

August Fiskum Ness

Spkl. Freidig

28:39

125 126 127 128 137 133 134 135 136

Klasse: H 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sindre Johannessen

Malvik IL

15:35

+0:00

2.

Kristian Pedersen

Trollelg, OL

19:06

+3:31

3.

Mads Fornes

Wing OK Trondheim

20:31

+4:56

4.

Ola Morset

Wing OK Trondheim

20:37

+5:02

5.

Mathias Bjugan

Wing OK Trondheim

20:38

+5:03

6.

Truls Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

21:03

+5:28

7.

Martin Morset

Wing OK Trondheim

21:22

+5:47

8.

Andreas Bro Kolstø

Stjørdals-Blink Orientering

23:58

+8:23

9.

Terje Magnus Bakken Sørensen

Freidig, SPK

25:33

+9:58

9.

Henry Eide Haug

Stjørdals-Blink Orientering

25:33

+9:58

DSQ

Eirik Holth Joahnnessen

NTNUI

18:44

130

DSQ

Ola Brøste

Byåsen IL

24:13

131

Klasse: H 17-39 Bedrift

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Engtrø

Eget

20:07

+0:00

2.

Kyrre Auran

Glomma Papp BIL

24:05

+3:58

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Weltzien

Tyrving, IL NORGE

14:16

+0:00

2.

Chris Forne

Wing OK Trondheim

14:57

+0:41

3.

Martin Hoset

NTNUI

15:49

+1:33

4.

Tommy Schmid

Trollelg, OL

15:51

+1:35

5.

Hallvard Moian Nydal

Lillomarka OL

15:53

+1:37

6.

Øivind Aunøien

OK Fjell

16:20

+2:04

7.

Jan Schmid

Trollelg, OL

16:32

+2:16

8.

Terje Maroni

Byåsen IL

16:33

+2:17

8.

Øystein Haug

Frol IL

16:33

+2:17

10.

Trond Strandberg

NTNUI

16:57

+2:41

11.

Lars Eid Nielsen

NTNUI

17:17

+3:01

12.

David Kabath

NTNUI

17:21

+3:05

13.

Ola Berger

Wing OK Trondheim

17:28

+3:12

14.

Jan Palas

NTNUI

17:42

+3:26

15.

Lars Hol Moholdt

Wing OK Trondheim

17:44

+3:28

16.

Øyvind Lund

Raumar Orientering

17:56

+3:40

17.

Jostein Kvakland

Wing OK Trondheim

18:16

+4:00

18.

Michal Bialozyt

NTNUI

18:41

+4:25

19.

Stian Bergersen

NTNUI

18:43

+4:27

20.

Simen Bjøringsøy

NTNUI

18:45

+4:29

21.

Morten Taraldsten Brunes

NTNUI

19:22

+5:06

22.

Lars Martin Hafstad

Byåsen IL

19:29

+5:13

23.

Roar Skulbørstad

OL Trollelg

19:33

+5:17

23.

Arno Grønhovd

NTNUI

19:33

+5:17

25.

Alastair Brunton

Wing OK

19:37

+5:21

26.

Erik Haare

NTNUI

20:12

+5:56

27.

Jan-Egil Wagnild

Wing OK Trondheim

20:13

+5:57

28.

Frank Aasgård

NTNUI

20:19

+6:03

29.

Ims Bjarte

NTNUI

20:46

+6:30

30.

Robert Gjære Nyhus

OK Fjell

20:51

+6:35

31.

Petter Andreas Bergh

Malvik IL

21:26

+7:10

32.

Erik Sælen

NTNUI

22:25

+8:09

33.

Brage Keiserås

Leik, IL

23:07

+8:51

34.

Magnus Mellbye Larsen

NTNUI

23:09

+8:53

35.

Torbjørn Aass

NTNUI

23:16

+9:00

36.

Stig Carlson Strandhagen

NTNUI

23:40

+9:24

37.

Einar Hjortås

NTNUI

24:32

+10:16

38.

Alv Erik Selvaag

Trollelg, OL

25:43

+11:27

39.

aleksander pedersen

Trollelg, OL

27:04

+12:48

40.

Arild Bjerkan

Byåsen IL

28:01

+13:45

41.

Ole Ivar Eide

NTNUI

28:33

+14:17

42.

Asbjørn Bjørgum

NTNUI

33:07

+18:51

DSQ

Eirik Marthinsen

NTNUI

20:50

130

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Erik Bratsberg

Wing OK Trondheim

17:37

+0:00

2.

Jens Even Storhov

Freidig, SPK

17:46

+0:09

3.

Arne Helland

Wing OK Trondheim

18:39

+1:02

4.

Svein Terje Kolstad

Freidig, SPK

19:53

+2:16

5.

Bård Smestad

Wing OK Trondheim

19:55

+2:18

6.

Reidar Selmer

Freidig, SPK

19:57

+2:20

7.

Jostein Mårdalen

Freidig, SPK

19:58

+2:21

8.

Sturla Sæther

Freidig, SPK

20:35

+2:58

9.

Øyvind Schjelderup

Freidig, SPK

21:20

+3:43

10.

Dag Erik Helland

Wing OK Trondheim

21:30

+3:53

11.

Arild Holm Clausen

Freidig, SPK

22:02

+4:25

12.

Geir Paulsen

Trollelg, OL

22:11

+4:34

13.

Haakon Arnesen

Byåsen IL

22:40

+5:03

14.

John Henry Hammer

Børsa IL

23:01

+5:24

15.

Trond Sletner

Byåsen IL

23:29

+5:52

16.

Ragnar Ness

Freidig

23:44

+6:07

17.

Håvard Eidnes

Trollelg, OL

24:10

+6:33

18.

Arild Heggeset

Freidig, SPK

25:59

+8:22

19.

Knut Simensen

Freidig, SPK

26:38

+9:01

20.

Jan Hage

Leik, IL

28:12

+10:35

21.

Jon Vindal

Wing OK Trondheim

28:26

+10:49

22.

Knut Hagen

Byåsen IL

28:31

+10:54

23.

Erik Foss

Leik, IL

31:45

+14:08

24.

Petter Eriksen

Wing ok

36:39

+19:02

Avlest

Per Arne Troset

Wing OK Trondheim

20:30

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inge Nørstebø

Trollelg, OL

19:27

+0:00

2.

Jostein Alvestad

Wing OK Trondheim

20:53

+1:26

3.

Magne Lysberg

Freidig, SPK

21:31

+2:04

4.

Bjørn Berger

Byåsen IL

22:11

+2:44

5.

Hans Boye Skogstad

OL Gaula

25:02

+5:35

6.

Frank Bjarkø

Wing OK Trondheim

25:42

+6:15

7.

Helge Eriksen

Byåsen IL

26:34

+7:07

8.

Per Olav Johansen

Trondheim Energi BIL

36:13

+16:46

9.

Rune M Holt

Freidig, SPK

39:02

+19:35

DSQ

Eirik Vefsnmo

Byåsen IL

23:41

125

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Laksfors

Wing OK Trondheim

20:46

+0:00

2.

Per Hveem

HiST

22:03

+1:17

3.

Magnus Landstad

Freidig, SPK

29:32

+8:46

4.

Robert Strøm

Wing OK Trondheim

30:21

+9:35

5.

Rolf Karset

Steinkjer O.K.

30:27

+9:41

6.

Harald Lauglo

Trollelg, OL

35:39

+14:53

DSQ

Torleif Stephansen

OK Nidarøst

27:31

131

DSQ

Svein E Hove

Byåsen IL

28:08

130

DSQ

Øistein Åsmul

Trollelg, OL

33:11

130

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jardar Sandstad

Selbu ok

31:28

+0:00

2.

Anders Lauglo

Trollelg, OL

33:14

+1:46


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

12 mai 2010, 01:14:53

Arrangør:

Malvik IL orientering

Antall deltagere:

233

Antall startet:

233