Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2016Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 20 - NTNUI 17. september 2016

Klasse: Nybegynnere

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Hjelset

NETTbuss

30:46

+0:00

14:39

DSQ

Tonje Hjelset

Gjest

59:12

141 116 150

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrid Grepstad

Eget

1:11:22

+0:00

23:01

Klasse: D 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Lien Johnsen

Student

1:40:11

+0:00

18:33

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege Solhjem Melhuus

Byneset Barnehager

1:01:11

+0:00

17:28

2.

Elisabeth Sæthre

Miljødirektoratet BIL

1:05:03

+3:52

18:35

3.

Hilde Forbord

Big Bite

1:19:03

+17:52

22:35

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

1:16:41

+0:00

24:44

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Lien Johnsen

Trondheim Kommune

1:05:53

+0:00

18:49

2.

Bente Skorge

Eggen Arkitekter AS

1:16:25

+10:32

21:50

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sissel Horghagen

NTNU

1:10:26

+0:00

22:43

2.

Maj Britt Bjørnaas

NIU

1:25:02

+14:36

27:25

3.

Berit Grande

Sticos

1:30:00

+19:34

29:01

4.

Grethe Skogstad

Trondheim Kommune

1:33:37

+23:11

30:11

33

DSQ

Anne Sofie Gjermstad

Evry

1:44:56

115 71 126 170 116 150

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trine Barstad

NTNU

1:16:22

+0:00

21:49

2.

Catharina Davies

NTNU

1:30:20

+13:58

25:48

3.

Siri Drogset

NTNU

1:33:28

+17:06

26:42

4.

Bodil Monsen

Sintef

2:12:32

+56:10

37:52

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Marit Bjørgum

Eget

53:25

114 40 112 121 115 71 126 170 116 150 50

Klasse: D 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Margrete Bekkevahr

Eget

1:55:11

+0:00

37:09

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

David Hagen

Kongsberg Seatex

58:19

+0:00

16:39

2.

Torbjørn Andersen Ve

SINTEF Energi

1:13:03

+14:44

20:52

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gustav Ruø

Trondheim Kommune

1:10:40

+0:00

13:05

2.

Halvor Lund

Sintef Energi

1:12:21

+1:41

13:23

3.

Sigurd Helle Opedal

Student

1:38:08

+27:28

18:10

DSQ

Per Didrik Nonstad

Statoil BIL Trondheim

22:23

113 114 112 121 115 133 134 126 125 124 123 122 17...

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Skjæret

Bama

1:20:39

+0:00

14:56

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kurt Amundsen

Avinor

1:02:34

+0:00

17:52

2.

Ingmund Bjørkan

Kongsberg Seatex BIL

1:07:03

+4:29

19:09

3.

Morten Wennevik

Bouvet

1:54:06

+51:32

32:36

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Truls Ryum

NTNU

1:17:01

+0:00

14:15

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kyrre Auran

Ranheim Kraft

49:29

+0:00

14:08

2.

Per Ivar Skinderhaug

Bouvet

54:44

+5:15

15:38

3.

Arild Heggeset

Eget

56:03

+6:34

16:00

4.

Kent Hjelmen

Trollelg

1:49:00

+59:31

31:08

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ståle Hagen

St. Olavs Hospital

1:02:18

+0:00

11:32

2.

Thor Ivar Tryggestad

Allegro

1:38:29

+36:11

18:14

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Willumsen

A C Møller

1:44:14

+0:00

29:46

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Olav Johansen

TrønderEnergi

1:02:45

+0:00

17:55

2.

Petter Mikalsen

Telenor

1:33:17

+30:32

26:39

33

DSQ

Bjørn Erik Johnsen

RevisorGruppen Trøndelag AS

1:04:44

116

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Ove Tinmannsvik

Multiconsult

1:09:01

+0:00

12:46

33

2.

Bernt Rognes

Powel

1:10:14

+1:13

13:00

Klasse: H 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Oftedal

Statoil Stjørdal BIL

52:09

+0:00

14:54

2.

Tore Heggem

HiNT

1:00:52

+8:43

17:23

3.

Stein Arne Sæther

Adressavisen

1:05:08

+12:59

18:36

4.

Olav Kvittem

Uninett

1:10:39

+18:30

20:11

5.

Klaus Livik

Powel

1:22:34

+30:25

23:35

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Mikkelsen

NTNUI

1:25:45

+0:00

15:52

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Reidar Ottem

MTG

1:06:56

+0:00

19:07

2.

Ole Lutro

NGU

1:07:38

+0:42

19:19

3.

Steinar Aasvang

Siemens

1:16:09

+9:13

21:45

33

4.

Asbjørn Rønning

Fylket

1:55:24

+48:28

32:58

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Olav Vennevik

Eget

1:51:30

+0:00

20:38

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Atle Strande

Creditreform AS

1:17:07

+0:00

24:52

DSQ

Harald Krogstad

NTNUI

20:44

34 113 114 40 112 121 115 71 126 170 116 150 5...

DSQ

Magne Rø

St. Olavs Hospital

1:50:40

50

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øistein Åsmul

Kommunen

1:04:28

+0:00

18:25

33

2.

Per Bjørgum

Politiet

1:10:28

+6:00

20:08

3.

Frode Stensrud

Eget

1:10:29

+6:01

20:08

4.

Tore Kiste

Fylket

1:16:56

+12:28

21:58

5.

Martin Melhuus

Veritas

1:24:08

+19:40

24:02

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torleif Stephansen

Evry

1:54:08

+0:00

21:08

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Magne Sæternes

Justervesenet

1:53:39

40 112 115 71 126 170 116 150

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tore Brurok

Eget

1:07:30

+0:00

19:17

2.

Leif Engen

SiT BIL

1:09:44

+2:14

19:55

3.

Jarle Nestvold

Rambøll

1:18:23

+10:53

22:23

4.

Eigil Sørli

Q-Free

1:21:03

+13:33

23:09

Klasse: H 75-79 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Robert Strøm

Eget

2:18:05

122 170 127 150 50

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arnfinn Langeland

NTNU

2:02:35

+0:00

35:01


Sist oppdatert:

3 august 2017, 01:02:59

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

71

Antall startet:

71