Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (java)
OBIK Ranking 2010Dataeksport
Brikkesys.no

P1 Bygdøy 15. april 2010

Klasse: D10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rebekka Holter

Nydalens Skiklub

29:23

+0:00

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Signe Flood Kjeldsen

Universitetet

25:03

+0:00

2.

Charlotte Sanchis

Fugro

28:24

+3:21

3.

Sunniva Nilsen

Ullevål Sykehus

29:28

+4:25

4.

Siri Spjelkavik

Meteorologen

32:40

+7:37

5.

Marit Larssen

Statnett BIL

35:45

+10:42

6.

Ingvild Austarheim

OSI

41:24

+16:21

7.

Line Monsbakken

Statnett

47:17

+22:14

8.

Renate Slang

Privat

1:07:34

+42:31

DSQ

Ragnhild Aas

Raumar OL

24:33

34

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

31:05

+0:00

2.

Guro Grønn

NRK

32:32

+1:27

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Elise Jørgensen

Steria

29:21

+0:00

2.

Nina Didriksen

NRK

32:42

+3:21

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Birkeland

Maris Interiørhjelp

32:35

+0:00

2.

Kjersti Viker

DNBNOR

50:07

+17:32

DSQ

Randi Nilstad

Tyrving, IL

29:56

60

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Kolberg

Tyrving, IL

31:54

+0:00

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

30:43

+0:00

2.

Nora Ursin

Bærum Kommune

34:54

+4:11

3.

Brynhild Fanuelsen

Sykehuset Asker og Bærum

39:26

+8:43

4.

Aud I Spjelkavik

FBI

40:12

+9:29

5.

Anne Marit Færden

Fagforbundet

41:56

+11:13

6.

Unni Sandbekk

Nordea

42:42

+11:59

7.

Atie D Saugerud

Veritas

50:03

+19:20

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Sjønnesen

Nittedal

33:33

+0:00

2.

Elisabeth Ibsen

Universitetet

34:03

+0:30

3.

Inger Elisabeth Kvaase

Privat

36:17

+2:44

4.

Astrid Kvamme

Heming/Njård

38:44

+5:11

5.

Turid Bratland

Fossum

39:45

+6:12

6.

Anne Lise Øfsthus

Asker

45:27

+11:54

7.

Gerd Gullaksen

Esso Sport

57:36

+24:03

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage

Aker Solutions

28:14

+0:00

2.

Lilla Madsen

FBI

47:06

+18:52

Klasse: H10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

August Syrdal Øen

Høvdingen

52:01

+0:00

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Halvor Hobøl

Østmarka OK

28:58

+0:00

2.

Odin Gramstad

OSI

37:59

+9:01

3.

Sivert Nielsen

Ing. Per Gjerdrum

42:28

+13:30

4.

Anders Aasand

Kunnskapsfabrikken

46:27

+17:29

5.

Tomas Holmstad

Statoil BIL

57:35

+28:37

DSQ

Charles Halaas

Aibel

23:32

40 42 40 40 37 50 53 55 56 57

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thor Mella

Skattedirektoratet

23:37

+0:00

2.

Espen Lunøe

Nydalens Skiklub

24:02

+0:25

3.

Steinar Øvreås

Kongsberg

24:40

+1:03

4.

Knut Erling Øen

Nordea

24:41

+1:04

5.

Jan Roar Stange

Sandefjord OK

26:03

+2:26

6.

Tor Ringstad

Tandberg

26:47

+3:10

7.

Jan Tore Henriksen

Henriksen Consulting

27:12

+3:35

8.

Lars Karelius Noer

NRK

27:14

+3:37

9.

Asbjørn Aarvik

Statoil Hydro Oslo BIL

27:45

+4:08

10.

Lars Grande

FBI

29:51

+6:14

11.

Trond Lund

Asker Skiklubb

30:17

+6:40

12.

Einar Gisholt

EDB Business Partner

30:20

+6:43

13.

Christian Grotnes

NRK

30:22

+6:45

14.

Bjørn H Grandal

Finansavisen

30:57

+7:20

15.

Magne Knudsen

Privat

31:05

+7:28

16.

Gard Lindseth

Miljøverndepartementet

31:40

+8:03

17.

Trond Henry Skjønsfjell

Vernepliktsverket

32:19

+8:42

18.

Are Eriksen

OSI

33:04

+9:27

19.

Martin Veastad

Thales

33:18

+9:41

20.

Stein Mella

Veritas

34:36

+10:59

21.

Knut Landstad

Fugro

34:46

+11:09

22.

Henrik Smith-Meyer

Veritas

34:55

+11:18

23.

Lasse Nederhoed

NRK

35:12

+11:35

24.

Sigbjørn Sørbotten

Statnett BIL

36:16

+12:39

25.

Sverre Johan Nærheim

Gular, IL

39:26

+15:49

26.

Vegard Eriksen

NRK

43:52

+20:15

27.

Håkon Børli

Energy Micro

44:09

+20:32

28.

Roger Nyhus

Nittedal

44:27

+20:50

29.

Torstein Schjelle

Aimit AS

49:08

+25:31

DSQ

Tarjei Sandnes

Nydalens Skiklub

25:39

43

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Lunde

Ullevål Sykehus

23:39

+0:00

2.

Terje Næss

Terramar

25:27

+1:48

3.

Håkon Halvorsen

Statnett

26:10

+2:31

4.

Trond Westgaard

REC

28:07

+4:28

5.

Roar Sigurdsen

Ringnes

28:41

+5:02

6.

Geir Hanesand

Thales

33:16

+9:37

7.

Bjørn Nordvik

Kolbotn & Skimt OL

33:30

+9:51

Arrangør

Eivind Hoff

Nordea

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Grinde

Folkehelsa

21:59

+0:00

2.

Terje Mathisen

Statoil Hydro Oslo BIL

22:20

+0:21

3.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

23:46

+1:47

4.

Tore Sannes

Geocap

25:31

+3:32

5.

Per Kaarby

Bellit

26:01

+4:02

6.

Tormod Øvergaard

Intero

26:10

+4:11

7.

Per Schanche

Asker SK

26:35

+4:36

8.

Per Osen

Vestre Aker Skiklub

27:30

+5:31

9.

Paal W Hanssen

BDO

27:41

+5:42

10.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

28:09

+6:10

11.

Pål Terkelsen

Privat

28:19

+6:20

12.

Knud Bjørne-Larsen

Norsk Filmstudio

29:42

+7:43

13.

Ivar Refsland

Antidoping Norge

30:34

+8:35

14.

Andreas Erichsen

COWI

31:29

+9:30

15.

Claus Frimann Clasen

Lyberg & Partnere

32:16

+10:17

16.

Bjørn Are Carlsson

BAC Consulting

32:58

+10:59

17.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

33:49

+11:50

18.

Bernt Iversen

Vegdirektoratet

37:00

+15:01

19.

Tom Pettersen

KPP/Runners

38:18

+16:19

20.

Finn Gange

Privat

41:24

+19:25

21.

Bjørn Rossow

Thales

50:17

+28:18

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bård Natvig

Universitetet

20:41

+0:00

2.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

22:36

+1:55

3.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

23:09

+2:28

4.

Geir Fløymo

Kanfa

23:29

+2:48

5.

Tom Andreassen

DNBNOR

23:38

+2:57

6.

Stein Myhre

Privat

24:57

+4:16

7.

Stig Karlsen

Abildsø Elektriske

25:43

+5:02

8.

Terje Stensholm

TV2

26:26

+5:45

9.

Reidar Kierulf

RKP

27:14

+6:33

10.

Jon Foss

Friskis&Svettis

28:10

+7:29

11.

Per Magnus

FHI

29:24

+8:43

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

19:00

+0:00

2.

Hans O Augedal

Asker Skiklubb

19:39

+0:39

3.

Olav Hygen

Belisa

21:28

+2:28

4.

Jon Færden

Kredinor

23:32

+4:32

5.

Kjell Stenstadvold

Hydro Oslo

25:23

+6:23

6.

Hasse Bergstrøm

Ski VG Skole

25:44

+6:44

7.

Erik Kinsten

Schenker

26:31

+7:31

8.

Bjørn Spjelkavik

FBI

28:42

+9:42

9.

Arne Michelsen

Eikner Sten industrier

29:21

+10:21

10.

Øyvin Brøymer

Intertrade Shipping

29:50

+10:50

11.

Ivar Opsahl

Planbygg

39:22

+20:22

12.

Fredrik Kaltenborn

Kamp Vestheim

43:08

+24:08

13.

Kaare Solhjell

Privat

43:40

+24:40

DSQ

Trond Wettergreen

Andvord

21:57

34 46

DSQ

Sverre Seeberg

DnB NOR

26:05

55 56 57 60

Arrangør

John Thomas Petersen

Nordea

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Erik Bjørklund

DNB NOR

23:55

+0:00

2.

Einar Hem

Ahus BIL

25:50

+1:55

3.

Knut Møgedal

Aker Solutions

26:20

+2:25

4.

Roar Gudding

VETBIL

27:21

+3:26

5.

Tom Ibsen

UBIL

28:10

+4:15

6.

Per Erik Sørensen

Nordea

28:25

+4:30

7.

Tor Ommundsen

Veritas

28:36

+4:41

8.

Oddvar Hagen

Alcatel-Lucent BIL

30:43

+6:48

9.

Bjørn Elvevold

Oslo Lærerne

31:15

+7:20

10.

Bjørn Grenager

Thales

32:57

+9:02

11.

Odd Tore Saugerud

Veritas

33:41

+9:46

12.

Sverre Farstadvoll

Petec

33:45

+9:50

13.

Karl A Langerød

Lovisenberg

36:39

+12:44

14.

Harald Risnes

Statnett BIL

38:21

+14:26

15.

Sigurd Haugerud

GeoForm

42:34

+18:39

16.

Tor Sandby

Skattedirektoratet

48:46

+24:51

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

24:38

+0:00

2.

Kåre Knudsen

GeoForm

29:52

+5:14

3.

Per Meiland

DNB NOR

30:49

+6:11

4.

Ronald Inglingstad

Nordea

30:56

+6:18

5.

Svein Kvalheim

BT

32:24

+7:46

6.

Knut Hangeraas

GeoForm

32:29

+7:51

7.

Bjørn Eckstrøm

NVE

33:20

+8:42

8.

Kjell Saastad

Gjensidige

36:10

+11:32

9.

Arne Jordal

SAS

38:26

+13:48

10.

Jan Fredrik Henriksen

NILU

41:03

+16:25

11.

Harald Birkeland

OUS

45:43

+21:05

12.

Arne Øfsthus

Fugro

47:10

+22:32

13.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

48:14

+23:36

14.

Georg Gullaksen

Esso Sport

52:01

+27:23

15.

Tor Henriksen

HIO

52:12

+27:34

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Drage

Aker Solutions

27:25

+0:00

2.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

28:44

+1:19

3.

Aage Øyvann

Hydro Oslo

29:05

+1:40

4.

Sveinung Bleikvin

Asker SK

29:24

+1:59

5.

Sigurd Melsom

Kjelsås

29:51

+2:26

6.

Helge Kvaase

HIAK

30:11

+2:46

7.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

32:40

+5:15

8.

Ingvald Sevaldson

Permakem

35:21

+7:56

9.

Ole Sannes

Lillomarka OL

35:35

+8:10

10.

Arnfinn Sjønnesen

Nittedal

36:12

+8:47

11.

Einar Ersdal

Hydro Oslo

37:51

+10:26

12.

Aage Mella

Skattedirektoratet

43:01

+15:36

13.

Per Gjermo

Asker SK

47:42

+20:17

DSQ

Carl-Fred. Kolderup

Stabæk If

29:43

34

Startet

Svein Forthun

HIO

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helge Monsrud

Privat

36:50

+0:00

2.

Bjørn Larsson

Privat

42:41

+5:51

3.

Kjell Teigland

Privat

43:24

+6:34

4.

Arne Kjell Svendsen

Norweld

49:00

+12:10

5.

Kåre Holt Hansen

Egen Klubb

52:02

+15:12

6.

Oddvar Andreassen

Romerikslaget

1:02:04

+25:14

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrid Hallås

A hus BIL

25:02

+0:00

2.

Rikke Gåsholt

UIO

28:02

+3:00

DSQ

Gisle Grønstad

Privat

34:36

36 50

Klasse: CÅ(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stine Møller

Flytoget

20:23

+0:00

2.

Victor Hiller

Kolbotn & Skimt OL

20:58

+0:35

3.

Tor Simonsen

Privat

33:32

+13:09

4.

Monica Diana Hiller

Kolbotn & Skimt OL

33:53

+13:30

5.

Filip Hiller

Kolbotn & Skimt OL

33:55

+13:32

6.

Anja Ruth

Reinertsen

50:58

+30:35

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eivind Ruth

Veritas

29:22

+0:00

2.

Einar Melsom

Fossum IF

38:17

+8:55

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Lampinen

Aker Solutions

27:05

+0:00

2.

Arnaud Sanchis

Universitetet Oslo

34:19

+7:14

3.

Heidi Mågstad

OSI

36:23

+9:18

4.

Viktor Grennberg

Aker Solutions

37:56

+10:51

5.

Frode Vegvold

Privat

41:43

+14:38

6.

Jens Henrik Simonsen

Engrospartner

43:49

+16:44

7.

Stephan Brown

NRK

46:06

+19:01

DSQ

Per Ongstad

Privat

1:03:03

55 56 57 60

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hallvard Fjær

IFE

27:53

+0:00

2.

Terje Melsom

Fossum IF

33:00

+5:07

3.

Magne Vollen

OSI

34:33

+6:40

4.

Vidar Svendsen

Skog og Landskap, UMB

34:34

+6:41

5.

Svein Erik Wiig

Skiinfo

36:52

+8:59

6.

Audrun Utskarpen

OSI

36:54

+9:01

7.

Hallvard Bjørgum

Veritas

41:41

+13:48

8.

Tormod Bøe

Veritas

42:26

+14:33

9.

Sigurd Melsom

Fossum IF

42:34

+14:41

DSQ

Borger Melsom

Fossum IF

29:12

42


Sist oppdatert:

25 september 2010, 12:26:14

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

208

Antall startet:

208