Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2016Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 21 - Tømmerholt 20. september 2016

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Målfrid Sporsheim

Reinertsen

1:08:34

+0:00

32:39

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sunniva Berg

Nordic

36:30

+0:00

13:02

2.

Vera Melkild

Gjest

42:10

+5:40

15:03

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karin Bernsmed

Sintef

46:40

+0:00

16:40

2.

Marte Andresen

NTNU

1:31:47

+45:07

32:46

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Lill Bratbergsengen

Kongsberg Seatex

38:27

+0:00

13:43

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Almås

Leik, IL

40:44

+0:00

14:32

2.

Siw Sellæg

Trondheim Kommune

46:33

+5:49

16:37

3.

Eli Kvingedal

Natura

46:47

+6:03

16:42

4.

Sigrid Melkild

St. Olavs Hospital BIL

50:56

+10:12

18:11

5.

Nina Reitan

Sintef

58:46

+18:02

20:59

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åse Rita Ellingsen

Trondheim kommune

41:33

+0:00

19:47

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege Solhjem Melhuus

Byneset Barnehager

42:13

+0:00

15:04

2.

Hilde Forbord

Big Bite

46:37

+4:24

16:38

3.

Hilde Nestvold

Telenor B.I.L. Trondheim

1:08:30

+26:17

24:27

DSQ

Oda Buhaug

Jordskifteretten

1:20:31

92 51 61

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gro Rypdal

Bluegarden

50:37

+0:00

24:06

2.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

1:07:17

+16:40

32:02

DSQ

Vigdis Heimly

NTNU

1:21:10

64 58 95 57 150

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

48:51

+0:00

17:26

2.

Anne Melkild

St. Olavs Hospital BIL

50:45

+1:54

18:07

3.

Erika Bugten

Berg hansen

52:00

+3:09

18:34

4.

Eli Ringdalen

Sintef

1:00:02

+11:11

21:26

5.

Anne Betty Sødal

Trondheim kommune

1:05:14

+16:23

23:17

6.

Hege Marit Nordgård Bolås

Statoil BIL Trondheim

1:06:01

+17:10

23:34

7.

Turid Røsand

Trondheim Kommune

1:15:41

+26:50

27:01

8.

Aashild S. Langseth

NSDTF

1:17:49

+28:58

27:47

9.

Nina Astrid Rieck

Asplan Viak

1:25:43

+36:52

30:36

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Berit Grande

Sticos

1:09:34

+0:00

33:07

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Bodil Monsen

Sintef

1:43:02

61 35 58 95 57 150

Arrangør

Trine Barstad

NTNU

Arrangør

Siri Drogset

NTNU

Arrangør

Gunnhild Oftedal

NTNU

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stina Elfving

Trondheim Kommune

50:42

+0:00

24:08

2.

Anne Furuholt

TOBB

1:11:25

+20:43

34:00

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Asbjørg Engdal Olsen

Statkraft

1:10:59

+0:00

33:48

2.

Randi Irene Engen

SiT BIL

1:39:49

+28:50

47:31

3.

Inger Røhjell

St. Olavs Hospital

1:39:55

+28:56

47:34

Klasse: D 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Torid Kvaal

Fylket

59:41

58 95 57 150

Arrangør

Sissel Ravnsborg

NTNU

Klasse: H 16-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Larsen

NGU

42:33

+0:00

20:15

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Østeraas

Politiet

1:20:40

+0:00

2.

Erik Storås

Cameron

1:43:28

+22:48

DSQ

Jerome Soulard

Atmel

1:11:00

44 45 47 51 60 55 57 150

DSQ

Anthony Bossard

Atmel

1:31:00

45 47 51 60 55

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Andresen

RESMAN

1:02:03

+0:00

21:23

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Skulbørstad

Multiconsult

49:18

+0:00

2.

Johannes Høysæter

Gintel

49:42

+0:24

3.

Kristian Stensrud

Heimdal Bolig

57:00

+7:42

4.

Lars Langdal

Contiga AS

1:22:50

+33:32

DSQ

Gustav Ruø

Trondheim Kommune

1:00:48

39 44 45 47 51 60 55 57 150

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Andreas Bergh

NTNU

38:22

+0:00

13:13

2.

Kurt Amundsen

Avinor

45:54

+7:32

15:49

3.

Ingmund Bjørkan

Kongsberg Seatex BIL

1:11:59

+33:37

24:49

DSQ

Morten Wennevik

Bouvet

58:33

113 57 150

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bård Nonstad

Statens vegvesen

46:11

+0:00

2.

Jørgen Tegdan

Ecotone

50:25

+4:14

3.

Truls Ryum

NTNU

1:17:02

+30:51

DSQ

Thomas Berge Mjølhus

NAV

53:21

44 45 47 51 60 55 57 150

DSQ

Svein Olav Dyrhol

Statoil BIL Trondheim

1:35:38

47 51 60 55 57 150 175

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kyrre Auran

Ranheim Kraft

39:17

+0:00

13:32

2.

Per Ivar Skinderhaug

Bouvet

39:34

+0:17

13:38

3.

Atle Pedersen

SINTEF Energi

40:09

+0:52

13:50

4.

Arild Heggeset

Eget

40:57

+1:40

14:07

5.

Odd Magne Reitan

Atmel

42:55

+3:38

14:47

6.

Jens Kjetil Mehammer

Multiseis

45:25

+6:08

15:39

7.

Arild Clausen

NTNU

49:38

+10:21

17:06

8.

Morten Korsvold

Marintek

51:01

+11:44

17:35

9.

Arne Inge Kolstad

Sweco

55:08

+15:51

19:00

10.

Stein Tore Rekdal

Telenor B.I.L. Trondheim

1:16:15

+36:58

26:17

DSQ

Otto Wittner

UNInett

1:16:40

36 64 113 57 150

Arrangør

Frode Vågen

NTNU

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingebrigt Fuglem

Signicat

1:03:54

+0:00

2.

Johan Helle

St. Olavs Hospital

1:12:35

+8:41

DSQ

Thor Ivar Tryggestad

Allegro

31 35 36 38 39 44 45 47 51 60 55 57 15...

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Erik Ledal

Lindbak BIL

40:14

+0:00

13:52

2.

Rune Stræte

St. Olavs Hospital

43:35

+3:21

15:01

3.

Atle Haugan

Statoil BIL Trondheim

50:34

+10:20

17:26

4.

Tor Erik Schjølberg

Statkraft

50:44

+10:30

17:29

5.

Øystein Wiggen

Lindorff

51:11

+10:57

17:38

6.

Bobo Nordahl

NGU

59:58

+19:44

20:40

DSQ

Jon Vindal

Skanska Aktiv

44:33

64 113 57 150 175

Arrangør

Hallstein Hemmer

NTNU

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Baardsgaard

Jernbanen

1:04:55

+0:00

2.

Øyvind Schjelderup

St. Olavs Hospital

1:16:50

+11:55

3.

Olve Mogstad

Statnett

1:36:50

+31:55

4.

Frode Vassenden

TrønderEnergi

1:40:00

+35:05

5.

Stein Ivar Foss

SIT

1:53:47

+48:52

Arrangør

Svein Erik Bratsberg

NTNU

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rolf Helge Røsand

Rambøll

37:57

+0:00

13:05

2.

Tore Fornes

Statoil

44:52

+6:55

15:28

3.

Erik Horghagen

BDO AS

51:43

+13:46

17:50

4.

Svein Olav Åmot

TrønderEnergi

53:38

+15:41

18:29

5.

Petter Mikalsen

Telenor

1:20:59

+43:02

27:55

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Ove Tinmannsvik

Multiconsult

58:58

+0:00

2.

Bernt Rognes

Powel

1:19:52

+20:54

3.

Helge Løseth

Statoil BIL Trondheim

1:25:52

+26:54

4.

Geir Arnesen

Eget

1:46:39

+47:41

DSQ

Dag Stenersen

Sintef

1:07:12

39 44 45 47 51 60 55 57 150

Arrangør

Lasse Natvig

NTNU

Klasse: H 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Jæger

NGU

41:20

+0:00

14:45

2.

Jens Øystein Gjersvold

Vegvesenet

45:31

+4:11

16:15

3.

Tore Heggem

HiNT

45:35

+4:15

16:16

4.

Klaus Livik

Powel

50:19

+8:59

17:58

5.

Kjell Arne Henninen

Eget

1:01:22

+20:02

21:55

6.

Even Hofstad

DnB Sport

1:01:56

+20:36

22:07

7.

John Sirum

Rambøll

1:05:47

+24:27

23:29

8.

Svein Nassvik

Skanska Aktiv

1:08:49

+27:29

24:34

9.

Eirik Vefsnmo

Bouvet

1:10:43

+29:23

25:15

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inge Nørstebø

Skanska Aktiv

1:44:10

+0:00

DSQ

Arne Mikkelsen

NTNU

1:43:24

38 39 44 45 47 51

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

51:11

+0:00

24:22

2.

Ståle Engdal

Telenor B.I.L. Trondheim

53:22

+2:11

25:24

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Berger

Statoil

35:07

+0:00

12:32

2.

Svein Hove

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

41:50

+6:43

14:56

3.

Terje Hansen

Politiet

42:13

+7:06

15:04

4.

Edgar Furuholt

Det Norske

44:16

+9:09

15:48

5.

Tom Bugge

Bjørndalslaget

47:01

+11:54

16:47

6.

Reidar Ottem

MTG

52:58

+17:51

18:55

7.

Trond Damås

Skanska Aktiv

1:22:51

+47:44

29:35

DSQ

Ole Lutro

NGU

48:32

33

Arrangør

Steinar Aasvang

Siemens

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Olav Vennevik

Eget

1:42:53

+0:00

Arrangør

Stein Øvstedal

NTNU

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thore Sundsetvik

Smiths

1:05:32

+0:00

31:12

2.

Kjell Atle Strande

Creditreform AS

1:11:30

+5:58

34:02

3.

Bjørn Norberg

Veritas

1:12:09

+6:37

34:21

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Halvor Flatberg

NTNU BIL

41:52

+0:00

14:57

2.

Pål Skyberg

Evry

42:03

+0:11

15:01

3.

Øistein Åsmul

Kommunen

43:53

+2:01

15:40

4.

Per Bjørgum

Politiet

43:59

+2:07

15:42

5.

Martin Melhuus

Veritas

46:08

+4:16

16:28

6.

Tore Kiste

Fylket

50:35

+8:43

18:03

7.

Leif Røhjell

Siemens

50:51

+8:59

18:09

8.

Torgeir Iversen

Evry

53:30

+11:38

19:06

9.

Frode Stensrud

Eget

55:04

+13:12

19:40

10.

Egil Repvik

NETTseksjonering

55:46

+13:54

19:55

11.

Øivind Rogndalen

Vegvesenet

55:56

+14:04

19:58

12.

Kjell Bratbergsengen

NTNU bil

57:07

+15:15

20:23

13.

Torleif Stephansen

Evry

57:38

+15:46

20:35

14.

Magnus Landstad

NTNU

1:02:52

+21:00

22:27

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Edmund Olsen

NTNU

1:24:37

+0:00

40:17

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Østerbø

DnB Sport

43:11

+0:00

15:25

2.

Stig Arild Haugskott

Posten

51:07

+7:56

18:15

3.

Eigil Sørli

Q-Free

51:43

+8:32

18:28

4.

Leif Engen

SiT BIL

52:26

+9:15

18:43

5.

FINN BJØRGUM

Eget

59:25

+16:14

21:13

6.

Torfinn Knotten

Statoil BIL Trondheim

59:32

+16:21

21:15

7.

Tore Brurok

Eget

1:05:30

+22:19

23:23

8.

Henry Sundsetvik

OTEK

1:21:39

+38:28

29:09

Klasse: H 75-79 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Robert Strøm

Eget

1:39:18

60 55 57 150 175

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rolf Hellan

Eget

1:27:46

+0:00

41:47

2.

Kåre Aflekt

NTNU bil

2:01:06

+33:20

57:40

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arnfinn Langeland

NTNU

55:39

+0:00

19:52

2.

Arne Kjell Foldvik

NTNU

58:56

+3:17

21:02

Klasse: Gjester-Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Lerli

Trønderbladet

42:10

+0:00

15:03

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigurd Stenvik

Gjest

54:57

+0:00

2.

Anders Haugskott

Skoleelev

1:17:03

+22:06


Sist oppdatert:

22 september 2016, 21:54:47

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

158

Antall startet:

158