Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2016Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 22 - Sveberg 27. september 2016

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Husby

Skoleelev

27:32

+0:00

18:21

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sunniva Berg

Nordic

33:21

+0:00

11:54

2.

Kristina Molland Edvardsen

NGI

44:38

+11:17

15:56

3.

Silje Mordal

MultiConsult

45:02

+11:41

16:05

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Marie Mohus

St. Olavs Hospital

32:39

+0:00

11:39

2.

Elisabeth Størseth

ISS

39:38

+6:59

14:09

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Monika Haga

HiST

38:41

+0:00

13:48

2.

Mari Moseid

NGI

45:58

+7:17

16:25

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrid Melkild

St. Olavs Hospital BIL

39:20

+0:00

14:02

2.

Siw Sellæg

Trondheim Kommune

43:33

+4:13

15:33

3.

Marianne Kvennås

NGI

44:38

+5:18

15:56

4.

Nina Reitan

Sintef

54:49

+15:29

19:34

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åse Rita Ellingsen

Trondheim kommune

32:10

+0:00

16:05

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Gjersvold

BDO AS

38:19

+0:00

13:41

2.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

1:02:22

+24:03

22:16

3.

Hilde Nestvold

Telenor B.I.L. Trondheim

1:05:25

+27:06

23:21

Arrangør

Hilde Forbord

Big Bite

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gro Rypdal

Bluegarden

36:05

+0:00

18:02

2.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

41:41

+5:36

20:50

175

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

35:37

+0:00

12:43

2.

Turid Røsand

Trondheim Kommune

44:26

+8:49

15:52

3.

Hege Marit Nordgård Bolås

Statoil BIL Trondheim

48:29

+12:52

17:18

4.

Karin Galaaen

Gjest

52:36

+16:59

18:47

175

5.

Eli Ringdalen

Sintef

1:07:39

+32:02

24:09

175

DSQ

Erika Bugten

Berg hansen

50:56

55 60 95 58 92 106 61 114 150

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Wenche Sandø

Trondheim kommune

36:05

+0:00

18:02

2.

Reidun Fallan Smaavik

NAV

37:18

+1:13

18:39

3.

Cobien Clarimbould

Trondheim Kommune

39:45

+3:40

19:52

4.

Maj Britt Bjørnaas

NIU

49:11

+13:06

24:35

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trine Barstad

NTNU

51:28

+0:00

18:22

2.

Siri Drogset

NTNU

1:16:17

+24:49

27:14

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stina Elfving

Trondheim Kommune

32:02

+0:00

16:01

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Asbjørg Engdal Olsen

Statkraft

43:28

+0:00

21:44

2.

Marit Bjørgum

Eget

57:41

+14:13

28:50

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tobials Slørdahl

St. Olavs Hospital

45:48

+0:00

14:18

DSQ

Andreas Habberstad

St Olav

57:12

39 44 38 96 57 55 113 114

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jerome Soulard

Atmel

51:32

+0:00

12:53

2.

Anthony Bossard

Atmel

1:04:07

+12:35

16:01

3.

Håvard Reitan

Statoil BIL Stjørdal

1:14:00

+22:28

18:30

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Skulbørstad

Multiconsult

46:17

+0:00

11:34

2.

Gustav Ruø

Trondheim Kommune

54:49

+8:32

13:42

3.

Lars Langdal

Contiga AS

57:54

+11:37

14:28

4.

Arne Hårstad

Norbit ems Selbu

1:01:29

+15:12

15:22

5.

Christian Andresen

RESMAN

1:14:22

+28:05

18:35

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kurt Amundsen

Avinor

43:01

+0:00

13:26

Arrangør

Petter Andreas Bergh

NTNU

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Tegdan

Ecotone

39:11

+0:00

9:47

2.

Thomas Berge Mjølhus

NAV

54:25

+15:14

13:36

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arild Heggeset

Eget

43:22

+0:00

13:33

2.

Per Ivar Skinderhaug

Bouvet

43:56

+0:34

13:43

3.

Atle Pedersen

SINTEF Energi

44:42

+1:20

13:58

4.

Jens Kjetil Mehammer

Multiseis

49:22

+6:00

15:25

5.

Odd Magne Reitan

Atmel

50:14

+6:52

15:41

Arrangør

Kyrre Auran

Ranheim Kraft

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pål kittilsen

Statoil BIL Trondheim

45:13

+0:00

11:18

2.

Arild Clausen

NTNU

56:21

+11:08

14:05

Arrangør

Øystein Husby

Statnett

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Wiggen

Lindorff

38:14

+0:00

11:56

2.

Jan Erik Ledal

Lindbak BIL

46:41

+8:27

14:35

3.

Atle Haugan

Statoil BIL Trondheim

49:29

+11:15

15:27

4.

Bobo Nordahl

NGU

51:25

+13:11

16:04

DSQ

Jon Vindal

Skanska Aktiv

35:43

40 60 92 96 57 55 113 114 150 175

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stein Ivar Foss

SIT

52:46

+0:00

13:11

2.

Reidar Selmer

Politiet

53:58

+1:12

13:29

3.

Stig Forbord

Optoplan

58:56

+6:10

14:44

4.

Øyvind Schjelderup

St. Olavs Hospital

59:14

+6:28

14:48

5.

Frode Vassenden

TrønderEnergi

1:02:25

+9:39

15:36

6.

Olve Mogstad

Statnett

1:08:54

+16:08

17:13

7.

Rune Stræte

St. Olavs Hospital

1:11:06

+18:20

17:46

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Olav Åmot

TrønderEnergi

42:49

+0:00

13:22

2.

Tore Fornes

Statoil

48:24

+5:35

15:07

3.

Rolf Helge Røsand

Rambøll

48:31

+5:42

15:09

4.

Robert Von Hirsch

Statkraft

1:14:53

+32:04

23:24

5.

Bjarne Bugten

Statoil BIL Trondheim

1:28:07

+45:18

27:32

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Stenersen

Sintef

55:26

+0:00

13:51

2.

Bernt Rognes

Powel

1:02:10

+6:44

15:32

3.

Geir Arnesen

Eget

1:05:08

+9:42

16:17

4.

Håvard Eidnes

Uninett

1:13:31

+18:05

18:22

5.

Helge Løseth

Statoil BIL Trondheim

1:14:45

+19:19

18:41

DSQ

Per Olav Johansen

TrønderEnergi

1:33:12

92 96

Klasse: H 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Klaus Livik

Powel

38:36

+0:00

13:47

2.

Even Hofstad

DnB Sport

43:42

+5:06

15:36

175

3.

Tore Heggem

HiNT

44:40

+6:04

15:57

4.

Kjell Arne Henninen

Eget

48:27

+9:51

17:18

5.

Jan Erik Kofoed

NTNU

59:55

+21:19

21:23

6.

John Sirum

Rambøll

1:12:40

+34:04

25:57

DSQ

Helge Eriksen

Eget

32:05

55 60 95 58 92 106 61 114 150

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inge Nørstebø

Skanska Aktiv

1:00:20

+0:00

15:05

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

27:57

+0:00

13:58

DSQ

Ståle Engdal

Telenor B.I.L. Trondheim

48:16

64

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Berger

Statoil

34:16

+0:00

12:14

61

2.

Terje Hansen

Politiet

37:14

+2:58

13:17

3.

Ole Lutro

NGU

38:19

+4:03

13:41

4.

Tom Bugge

Bjørndalslaget

39:18

+5:02

14:02

5.

Tor Gjermstad

Hemit

46:24

+12:08

16:34

6.

Trond Damås

Skanska Aktiv

49:40

+15:24

17:44

7.

Svein Hove

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

50:13

+15:57

17:56

8.

Frode Knudsen

Gerhard Schøning

57:19

+23:03

20:28

9.

Steinar Aasvang

Siemens

1:08:06

+33:50

24:19

Arrangør

Kåre Eggereide

Rambøll

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Olav Vennevik

Eget

1:19:24

+0:00

19:51

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Atle Strande

Creditreform AS

35:24

+0:00

17:42

2.

Bjørn Norberg

Veritas

36:08

+0:44

18:04

3.

Magne Rø

St. Olavs Hospital

36:22

+0:58

18:11

4.

Thore Sundsetvik

Smiths

49:33

+14:09

24:46

DSQ

Per Bjørgum

Politiet

57:39

38

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Stensrud

Eget

41:11

+0:00

14:42

2.

Pål Skyberg

Evry

42:08

+0:57

15:02

3.

Leif Røhjell

Siemens

42:36

+1:25

15:12

4.

Egil Repvik

NETTseksjonering

44:18

+3:07

15:49

5.

Torgeir Iversen

Evry

46:37

+5:26

16:38

6.

Øistein Åsmul

Kommunen

49:30

+8:19

17:40

7.

Tore Kiste

Fylket

49:37

+8:26

17:43

8.

Finn Faye Knudsen

NTNU

57:22

+16:11

20:29

9.

Martin Melhuus

Veritas

1:00:26

+19:15

21:35

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Landstad

NTNU

1:33:27

+0:00

23:21

2.

Torleif Stephansen

Evry

1:33:51

+0:24

23:27

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Edmund Olsen

NTNU

43:17

+0:00

21:38

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leif Engen

SiT BIL

51:32

+0:00

18:24

175

2.

Tore Brurok

Eget

54:22

+2:50

19:25

61

3.

FINN BJØRGUM

Eget

57:13

+5:41

20:26

4.

Henry Sundsetvik

OTEK

58:08

+6:36

20:45

DSQ

Stig Arild Haugskott

Posten

1:03:02

92

Arrangør

Eigil Sørli

Q-Free

Klasse: H 75-79 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Robert Strøm

Eget

1:55:22

+0:00

28:50

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Rolf Hellan

Eget

59:57

64

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Kjell Foldvik

NTNU

56:42

+0:00

20:15

2.

Arnfinn Langeland

NTNU

1:05:41

+8:59

23:27

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen

47:07

+0:00

11:46

2.

Åsta Venås Flægstad

NTNUI

1:03:19

+16:12

15:49

DSQ

Vegard Kittilsen

Skoleelev

50:11

92 96 106 61 55 57 60

Brutt

Hedvik Åstebøll

NTNUI


Sist oppdatert:

18 oktober 2016, 10:29:49

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

132

Antall startet:

132