Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2016Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 23 - Lian 1. oktober 2016

Klasse: Nybegynnere

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Hanne marie Tørhaug

Gjest

25:48

100 96 150

DSQ

Ida Sofie Tørhaug

Skoleelev

39:09

55 58 60

DSQ

Gro Lohn

1:19:05

55 58 60 64 33 96

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mai Iren Almås

Leik, IL

33:37

+0:00

2.

Joar Aleksander Morten

Åsveien skole

1:05:06

+31:29

3.

Janne Helene Morten

Åsveien skole

1:05:22

+31:45

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrid Vatne

Marintek

41:00

+0:00

Arrangør

Hanne Seterbø

Det Norske

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sunniva Berg

Nordic

59:39

+0:00

2.

Ida Berg Hanssen

Skoleelev

1:02:18

+2:39

3.

Vibeke Falk Holte

St. Olavs Hospital

1:07:15

+7:36

4.

Johanne Presno

NTNUI

1:32:51

+33:12

DSQ

Sandrine Pic

Atmel

52:31

45 39 38 36 146

Klasse: D 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martine Åstebøll

NTNUI

1:04:15

+0:00

2.

Kari Lien Johnsen

Student

1:26:03

+21:48

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Lill Bratbergsengen

Kongsberg Seatex

59:15

+0:00

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Almås

Leik, IL

49:07

+0:00

2.

Sigrid Melkild

St. Olavs Hospital BIL

51:42

+2:35

3.

Siw Sellæg

Trondheim Kommune

1:03:04

+13:57

4.

Marianne Houbiers

Statoil

1:35:40

+46:33

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åse Rita Ellingsen

Trondheim kommune

51:42

+0:00

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege Solhjem Melhuus

Byneset Barnehager

45:13

+0:00

2.

Hilde Forbord

Big Bite

54:00

+8:47

3.

Ingrid Gjersvold

BDO AS

56:05

+10:52

4.

Nina Beate Liabakk

NTNU

57:14

+12:01

5.

Elisabeth Sæthre

Miljødirektoratet BIL

59:30

+14:17

6.

Hilde Nestvold

Telenor B.I.L. Trondheim

1:22:19

+37:06

Klasse: D 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rine Hanssen

Trondheim kommune

1:12:32

+0:00

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

45:46

+0:00

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Betty Sødal

Trondheim kommune

1:01:56

+0:00

2.

Hege Marit Nordgård Bolås

Statoil BIL Trondheim

1:23:26

+21:30

3.

Eli Ringdalen

Sintef

1:42:15

+40:19

Arrangør

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Kristin Smistad

St. Olavs Hospital BIL

53:41

+0:00

2.

Wenche Sandø

Trondheim kommune

53:57

+0:16

3.

Maj Britt Bjørnaas

NIU

58:32

+4:51

4.

Reidun Fallan Smaavik

NAV

1:00:07

+6:26

5.

Berit Grande

Sticos

1:06:58

+13:17

6.

Anne Sofie Gjermstad

Evry

1:36:33

+42:52

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnhild Oftedal

NTNU

1:05:42

+0:00

100

2.

Siri Drogset

NTNU

1:11:51

+6:09

3.

Trine Barstad

NTNU

1:13:42

+8:00

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stina Elfving

Trondheim Kommune

46:58

+0:00

2.

Gunn Kari Hygen

Hygen Energi

1:01:35

+14:37

Arrangør

Anne Furuholt

TOBB

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Røhjell

St. Olavs Hospital

1:08:18

+0:00

2.

Kirsti Haarberg

Haarberg

1:18:34

+10:16

3.

Marit Bjørgum

Eget

1:40:55

+32:37

Klasse: D 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sissel Ravnsborg

NTNU

1:32:11

+0:00

Klasse: D 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Margrete Bekkevahr

Eget

1:44:03

+0:00

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

HENRIK ENOKSEN

Sintef Energi

49:57

+0:00

2.

Torbjørn Andersen Ve

SINTEF Energi

1:06:32

+16:35

3.

Eirik Munkeby

Skanska Aktiv

1:13:03

+23:06

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jerome Soulard

Atmel

1:06:21

+0:00

2.

Ådne Messel Nafstad

Eget

1:06:34

+0:13

3.

Henning Schei

NTNUI

1:20:53

+14:32

4.

Håvard Reitan

Statoil BIL Stjørdal

1:26:16

+19:55

5.

Sigurd Helle Opedal

Student

1:34:16

+27:55

6.

Anthony Bossard

Atmel

1:46:12

+39:51

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Even Holte

SINTEF

1:17:34

35

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gustav Ruø

Trondheim Kommune

1:00:16

+0:00

2.

Eivind Olsen

Nordic Semi Conductor

1:43:35

+43:19

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kurt Amundsen

Avinor

47:45

+0:00

2.

Svenn-Ivar Svendsen

Atmel

1:05:12

+17:27

3.

Hallvard Sægrov

Sonans

1:11:35

+23:50

4.

Ingmund Bjørkan

Kongsberg Seatex BIL

1:12:26

+24:41

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kim Bjerkevoll

Powel

1:06:43

+0:00

2.

Pål Fredriksen

Luftkrigsskolen

1:38:41

+31:58

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Morten Korsvold

Marintek

53:24

+0:00

2.

Jan Hage

Eget

54:28

+1:04

3.

Jens Kjetil Mehammer

Multiseis

1:01:40

+8:16

4.

Arild Heggeset

Eget

1:01:57

+8:33

5.

Rune Krogh

TrønderEnergi

1:07:14

+13:50

Brutt

Per Ivar Skinderhaug

Bouvet

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Snorre Sæternes

DNV GL

1:05:28

+0:00

2.

Øystein Husby

Statnett

1:15:02

+9:34

3.

Thor Ivar Tryggestad

Allegro

1:21:24

+15:56

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Wiggen

Lindorff

39:01

+0:00

2.

Jan Erik Ledal

Lindbak BIL

47:55

+8:54

3.

Geir Willumsen

A C Møller

1:04:42

+25:41

4.

Geir Paulsen

Siemens

1:05:33

+26:32

5.

Tor Arne Haugen

DNB

1:06:41

+27:40

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Schjelderup

St. Olavs Hospital

57:58

+0:00

2.

Frode Haugskott

Skaun Kommune

1:02:22

+4:24

3.

Frode Vassenden

TrønderEnergi

1:04:13

+6:15

4.

Håvard Lorange

SIemens

1:06:36

+8:38

5.

Stig Forbord

Optoplan

1:07:06

+9:08

6.

Erlend Nervik

UNICON

1:24:19

+26:21

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Lerli

Trønderbladet

53:44

+0:00

2.

Gudmund Melland

Trondheim Kommune

1:07:07

+13:23

3.

Ola Eiken

Quad geometrics

1:09:35

+15:51

4.

Per Olav Johansen

TrønderEnergi

1:32:20

+38:36

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helge Løseth

Statoil BIL Trondheim

1:12:30

+0:00

2.

Håvard Eidnes

Uninett

1:14:26

+1:56

3.

Arne Røyset

SINTEF Energi

1:24:51

+12:21

DSQ

Dag Ove Tinmannsvik

Multiconsult

59:08

95 115

Klasse: H 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Oftedal

Statoil Stjørdal BIL

48:04

+0:00

2.

Helge Eriksen

Eget

53:18

+5:14

3.

Jan Kåre Vatne

Mo o-klubb

56:42

+8:38

4.

Even Hofstad

DnB Sport

58:29

+10:25

5.

Tore Heggem

HiNT

1:02:44

+14:40

6.

Rune M Holt

NTNU

1:27:08

+39:04

7.

Sverre Torp

St. Olavs Hospital

2:25:09

+1:37:05

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Maroni

Fiskeri og havbruksnæringens forskningsfond

1:13:49

+0:00

2.

Arne Mikkelsen

NTNU

1:15:56

+2:07

3.

Viggo Schei

Skanska Aktiv Trondheim

1:42:55

+29:06

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

46:52

+0:00

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Steinar Aasvang

Siemens

46:55

+0:00

2.

Ole Lutro

NGU

55:37

+8:42

3.

Svein Hove

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

56:15

+9:20

4.

Tor Gjermstad

Hemit

1:10:37

+23:42

5.

Asbjørn Rønning

Fylket

1:29:23

+42:28

Arrangør

Edgar Furuholt

Det Norske

Arrangør

Tom Bugge

Bjørndalslaget

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Olav Vennevik

Eget

1:31:37

+0:00

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Atle Strande

Creditreform AS

50:12

+0:00

2.

Bjørn Norberg

Veritas

52:07

+1:55

3.

Odd Arne Rye

Rambøll

56:35

+6:23

4.

Magne Rø

St. Olavs Hospital

58:47

+8:35

5.

Thore Sundsetvik

Smiths

1:11:47

+21:35

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øivind Rogndalen

Vegvesenet

49:44

+0:00

2.

Leif Røhjell

Siemens

56:16

+6:32

3.

Egil Repvik

NETTseksjonering

1:00:36

+10:52

4.

Øistein Åsmul

Kommunen

1:03:43

+13:59

5.

Martin Melhuus

Veritas

1:10:49

+21:05

6.

Torgeir Iversen

Evry

1:18:31

+28:47

DSQ

Frode Stensrud

Eget

55:20

95

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torleif Stephansen

Evry

2:10:37

+0:00

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magne Sæternes

Justervesenet

1:01:16

+0:00

2.

Torger Elseth

Eget

1:03:41

+2:25

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tore Brurok

Eget

1:03:22

+0:00

2.

FINN BJØRGUM

Eget

1:24:19

+20:57

DSQ

Eigil Sørli

Q-Free

45 39 38 36 51 146 100 95 157 115 152 114 17...

DSQ

Arne Sæterhaug

Eget

1:15:23

146

Klasse: H 75-79 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Robert Strøm

Eget

1:53:59

+0:00

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rolf Hellan

Eget

1:08:20

+0:00

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arnfinn Langeland

NTNU

1:24:18

+0:00

Klasse: Gjester-Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Schmid

Gjest

33:29

+0:00

Klasse: Gjester-Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emilie Liabakk Eriksen

Student

59:29

+0:00

Klasse: Gjester-Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jostein Rø

Freidig

44:14

+0:00

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Keiserås

Skoleelev

55:38

+0:00

49

2.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen

59:55

+4:17

3.

Lene Hanssen

Student

1:10:43

+15:05


Sist oppdatert:

2 oktober 2016, 22:41:17

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

143

Antall startet:

143