Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Hu&Hei Gampeløpet 8. oktober 2016

Klasse: Damer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ida Lindkvist

NTNUI

2:49:03

+0:00

9:12

2.

Audhild Bakken Rognstad

NTNUI

2:55:12

+6:09

9:32

2.

Maren Jansson Haverstad

NTNUI

2:55:12

+6:09

9:32

4.

Marthe Gløersen

Bækkelagets SK

3:12:08

+23:05

10:27

5.

Mari Angell-Petersen

Freidig

3:15:08

+26:05

10:37

6.

Gina Mølnvik

Freidig

3:16:50

+27:47

10:42

7.

Eirin Svanøe-Hafstad

Frol IL

3:16:55

+27:52

10:42

8.

Maren Grande

Frol IL

3:18:09

+29:06

10:47

9.

Martine Holm Frekhaug

SB&F

3:18:43

+29:40

10:48

10.

Ingrid Berge

NTNUI alumni

3:22:04

+33:01

10:59

11.

Marit Vala

Ntnui Alumni

3:22:07

+33:04

10:59

12.

Synnøve Bruland

NTNUI

3:23:12

+34:09

11:03

13.

Ingeborg Treu Røe

NTNUI

3:23:26

+34:23

11:04

14.

Kristin Lønsethagen

NTNUI orientering

3:23:31

+34:28

11:04

15.

Martine Ranum Lehn

Byaasen Skiklub

3:24:52

+35:49

11:08

16.

Ingunn Egeberg Vári

NTNUI

3:25:19

+36:16

11:10

17.

Mali Kanstad

NTNUI

3:34:34

+45:31

11:40

18.

Åsne Skram Trømborg

Kongsberg OL

3:45:00

+55:57

12:14

18.

Julie Hjortland

Larvik OK

3:45:00

+55:57

12:14

18.

Anna Jensen

NTNUI-LANGRENN

3:45:00

+55:57

12:14

21.

Kajsa Stina Sandstad

NTNUI

3:50:24

+1:01:21

12:32

21.

Norunn Kvistad Dengerud

NTNUI

3:50:24

+1:01:21

12:32

21.

Sara Ehrenpohl Sand

Byåsen SSL

3:50:24

+1:01:21

12:32

24.

Kristin Åstebøl

Byåsen IL

3:52:10

+1:03:07

12:38

25.

Ida Margaretha Aglen

Trondheim Triatlonklubb

3:52:58

+1:03:55

12:40

26.

Mona H. Fenstad

Trondheim Triatlonklubb

3:53:12

+1:04:09

12:41

27.

Elise Øien Sørnes

NTNUI

4:00:55

+1:11:52

13:06

27.

Martine Åstebøl

NTNUI

4:00:55

+1:11:52

13:06

29.

Tone Almås

IL Leik

4:01:18

+1:12:15

13:07

30.

Marte Lien Johnsen

Byåsen IL

4:02:01

+1:12:58

13:10

30.

Vera Melkild

Freidig

4:02:01

+1:12:58

13:10

32.

Marte Hoff Hagen

NTNUI

4:09:06

+1:20:03

13:33

32.

Aurora Fossøy

NTNUI

4:09:06

+1:20:03

13:33

34.

Hanna Sæverås Breivold

NTNUI

4:09:38

+1:20:35

13:35

34.

Hilde Bjerkreim

NTNUI

4:09:38

+1:20:35

13:35

36.

Sara Profors

Frol IL

4:12:08

+1:23:05

13:43

37.

Chiara Dalla Santa

Frol IL

4:12:09

+1:23:06

13:43

37.

Elen Katrine Skjerve

Frol IL

4:12:09

+1:23:06

13:43

39.

Ragnhild Hjermstad

Fossum IF

4:14:05

+1:25:02

13:49

40.

Maja Berger

Byåsen IL

4:14:36

+1:25:33

13:51

40.

Mari Berger Skjøstad

Stjørdals-Blink

4:14:36

+1:25:33

13:51

42.

Karoline Sønsterudbråten

Lillomarka OL

4:14:41

+1:25:38

13:51

43.

Vilde Naja Moi

NTNUI

4:15:50

+1:26:47

13:55

44.

Elise Rivenes Hagen

NTNUI Langrenn

4:15:51

+1:26:48

13:55

44.

Elise Tveita

NTNUI Roing

4:15:51

+1:26:48

13:55

44.

Anette Kleppestø

NTNUI-Alumni

4:15:51

+1:26:48

13:55

47.

Emilie Liabakk Eriksen

Byåsen IL

4:16:01

+1:26:58

13:55

48.

Guro Heimstad Kleiven

NTNUI

4:17:16

+1:28:13

14:00

48.

Karoline Dahl Fosby

NTNUI

4:17:16

+1:28:13

14:00

48.

Maja Fjellstad Knutsen

NTNUI

4:17:16

+1:28:13

14:00

51.

Helene Salte Håland

Trondheim

4:22:29

+1:33:26

14:17

52.

Åsne Salte Håland

NTNUI

4:22:30

+1:33:27

14:17

53.

Elise Furuheim Bryn

NTNUI

4:22:31

+1:33:28

14:17

54.

Monica Hegstad

Stjørdals-Blink Orientering

4:25:02

+1:35:59

14:25

55.

Kristine Birkeli

NTNUI

4:27:38

+1:38:35

14:33

56.

Hedvig Åstebøl

NTNUI

4:27:40

+1:38:37

14:34

56.

Maria Thonhaugen Raastad

NTNUI

4:27:40

+1:38:37

14:34

58.

Johanne de Presno

NTNUI

4:27:41

+1:38:38

14:34

59.

Margrete Øie Langåker

Malvik IL

4:30:46

+1:41:43

14:44

60.

Hanna Josie Nordgård

Team Syre

4:32:29

+1:43:26

14:49

60.

Anne Melkild

Freidig

4:32:29

+1:43:26

14:49

62.

Ragnhild Stamer Ekerholt

NTNUI Påmelding

4:33:16

+1:44:13

14:52

63.

Ingeborg Blumer

NTNUI

4:33:17

+1:44:14

14:52

63.

Kaja Krogh

NTNUI

4:33:17

+1:44:14

14:52

65.

Marit Nersten

Fossum IF

4:34:05

+1:45:02

14:54

65.

Camilla Hengebøl

NTNUI

4:34:05

+1:45:02

14:54

67.

Marianne Opsahl Bredesen

NTNUI

4:34:06

+1:45:03

14:55

68.

Solveig Blandkjenn

NTNUI

4:35:29

+1:46:26

14:59

69.

Else Bull Jenssen

Klubbløs

4:45:32

+1:56:29

15:32

70.

Marte Gammelsæter

Nydalen SK

4:48:20

+1:59:17

15:41

71.

Marit Owren

Nydalen SK

4:48:21

+1:59:18

15:41

72.

Hildegunn Heggøy

NTNUI

4:50:30

+2:01:27

15:48

72.

Ingvild Brekke

NTNUI

4:50:30

+2:01:27

15:48

74.

Kristine Ausen

NTNUI

5:00:09

+2:11:06

16:20

75.

Mette Liset

IL Ivrig

5:00:10

+2:11:07

16:20

76.

Stephanie Knudtzon

NTNUI

5:03:54

+2:14:51

16:32

77.

Marte Aarøen

Medisinernes Løpetropp

5:08:37

+2:19:34

16:47

77.

Synnne Osaland Hådem

NTNUI Triatlon

5:08:37

+2:19:34

16:47

79.

Ellen Martine Skjønsfjell

NTNUI Supperådet

5:08:58

+2:19:55

16:48

80.

Johanna Røst Wehinger

Blaker IL

5:08:59

+2:19:56

16:48

81.

Maria Fjose

NTNUI friidrett

5:11:17

+2:22:14

16:56

82.

Hanne Hellebust Strand

Trondheim

5:11:18

+2:22:15

16:56

83.

Ellen Øksendal

NTNUI Friidrett

5:11:19

+2:22:16

16:56

84.

Kari Mørkved Sylten

NTNUI langrenn

5:55:02

+3:05:59

19:19

85.

Erin Bachynski

Trondheim triatlonklubb

6:10:03

+3:21:00

20:08

86.

Gunhild Johansen

Ntnui

6:35:28

+3:46:25

21:31

Brutt

Ida Estenstad

NTNUI

2:10:13

Brutt

Siri Selvig

NTNUI

2:10:13

Brutt

Charlotte Lindkvist

Leksands OK

2:49:41

DNS

Mari Bergendahl

NTNUI

DNS

Marie Bakken Sørensen

Freidig

DNS

Marta Ulvensøen

NTNUI

DNS

Nanna Norderud

Tyrving IL

DNS

Sigrid Alexandersen

NTNUI

DNS

Stina Johanne Sandberg

Nydalen

DNS

Amanda Borge Byrkjeland

NTNUI

Klasse: Herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Isak Bergset

NTNUI

3:38:38

+0:00

7:42

2.

Paul Sirum

Frol IL

3:50:06

+11:28

8:06

3.

Rasmus Rørholt Theisen

NTNUI

3:51:07

+12:29

8:08

4.

Mikkel Sørensen

NTNUI

4:00:50

+22:12

8:29

5.

Simen Aamodt

NTNUI

4:06:16

+27:38

8:40

6.

Per Often

NTNUI

4:07:38

+29:00

8:43

7.

Sindre Østgulen Deisz

NTNUI

4:09:58

+31:20

8:48

8.

Jonas Klausen Espedal

NTNUI

4:14:38

+36:00

8:58

9.

Jørgen Tegdan

Trollelg

4:16:34

+37:56

9:02

10.

Mattis Holt

Freidig

4:17:26

+38:48

9:04

11.

Matias Hodne Hanisch

Kristiansand Orienteringsklubb

4:19:37

+40:59

9:08

12.

Gustav Fiskum

NTNUI

4:21:14

+42:36

9:12

13.

Truls Hestengen

Klubbløs

4:22:05

+43:27

9:14

14.

Erik Gustafsson

NTNUI

4:32:46

+54:08

9:36

15.

Anders Felde Olaussen

Halden SK

4:39:43

+1:01:05

9:51

16.

Jonas Aamodt Moræus

Bratsberg

4:39:56

+1:01:18

9:51

17.

Adrian S. Opheim

Freidig

4:40:32

+1:01:54

9:53

18.

Eivind Klokkehaug

NTNUI Langrenn

4:41:09

+1:02:31

9:54

19.

Jonas Riseth

NTNUI / Bøcks Toppidrett

4:41:52

+1:03:14

9:56

20.

Mathias Borgnes

IL Heming

4:43:05

+1:04:27

9:58

21.

Edvard Vasdal

NTNUI Langrenn (Bøcks Toppidrett)

4:43:15

+1:04:37

9:58

22.

Trond Håkon Trondsen

Team Sparebanken Sør

4:49:09

+1:10:31

10:11

23.

Pål Kittilsen

Freidig

4:53:27

+1:14:49

10:20

24.

Christian Berge Foyn

NTNUI

4:53:28

+1:14:50

10:20

25.

Jakob Meløy

NTNUI

4:53:48

+1:15:10

10:21

26.

Didrik Graham Henriksen

NTNUI Langrenn

4:54:04

+1:15:26

10:21

27.

Sebastian Torgersen

NTNUI

4:54:09

+1:15:31

10:21

28.

Einar Aastveit

Svingen

4:54:26

+1:15:48

10:22

28.

Ørjan Tønnessen

Svingen

4:54:26

+1:15:48

10:22

30.

Ole Sollien Hulbak

NTNUI langrenn

4:55:03

+1:16:25

10:23

31.

Sondre Halden

Skanska Aktiv

4:56:09

+1:17:31

10:26

32.

Steffen Bakker

NTNUI Ski og Fjellsport

4:59:47

+1:21:09

10:33

33.

Ola Skatvedt

Åsen IL

5:00:12

+1:21:34

10:34

34.

Truls Ryum

NTNU-BIL

5:00:37

+1:21:59

10:35

35.

Fredrik Storflor Moen

NTNU Technolgy Transfer

5:01:39

+1:23:01

10:37

36.

Knut Hjertvik

Powel BIL

5:01:48

+1:23:10

10:38

37.

Fredrik Johannessen

Nidarøst

5:01:54

+1:23:16

10:38

38.

Øystein Sæther

Luftkrigsskolen

5:02:17

+1:23:39

10:39

39.

Olav Andreas Remmen

OL Trollelg

5:02:51

+1:24:13

10:40

40.

Ola Keiserås

Korsvegen

5:04:32

+1:25:54

10:43

41.

Torbjørn Vala

Team Nardo / Team88

5:05:41

+1:27:03

10:46

42.

Erik Hallberg

Statoil Bergen BIL

5:06:03

+1:27:25

10:47

43.

Sebastian Aas

OL Trollelg

5:07:34

+1:28:56

10:50

44.

Magne Jutulstad

NTNUI

5:08:26

+1:29:48

10:52

45.

Roar Skulbørstad

OL Trollelg

5:08:31

+1:29:53

10:52

46.

Adrian Opheim

NTNUI

5:10:01

+1:31:23

10:55

47.

Erlend Bjerkås

Jernbanens Idrettslag Trondheim

5:10:14

+1:31:36

10:56

48.

Lars Jutulstad

Strindheim

5:10:24

+1:31:46

10:56

49.

Jens Einar Kielland Vaskinn

Q-Free BIL

5:11:49

+1:33:11

10:59

50.

Henrik Upsal

NTNUI orientering

5:13:50

+1:35:12

11:03

51.

Jørgen Natvig Løvseth

Byåsen IL

5:14:35

+1:35:57

11:05

52.

Kristian Joten Andersen

NTNUI

5:15:30

+1:36:52

11:07

53.

Johan Landrø

Vestbyen IL / Multiconsult BIL

5:17:12

+1:38:34

11:10

54.

Einar Sulheim

Byåsen Vin og Alpin

5:21:44

+1:43:06

11:20

55.

Gunnar Fiskum

NTNUI

5:22:12

+1:43:34

11:21

56.

Per Ole M. Gundersen

Eidsvoll O-lag/Mårhundens venner 2

5:23:03

+1:44:25

11:23

57.

Terje Faugstad Bjertnes

NTNUI

5:23:58

+1:45:20

11:25

58.

Kristoffer Nesland

NTNUI

5:25:50

+1:47:12

11:28

59.

Gaute Hagen Hallingstad

Gol il

5:25:57

+1:47:19

11:29

60.

Ola Esten Røssum

NTNUI Langrenn

5:26:05

+1:47:27

11:29

61.

Øyvind Berg

NTNUI

5:26:19

+1:47:41

11:30

62.

Jørgen Longva

Byåsen IL

5:28:50

+1:50:12

11:35

63.

Halvor Steinsholt

Ås-NMBUI-Orientering

5:28:53

+1:50:15

11:35

64.

Jacob Berg Lofthus

NTNUI

5:30:44

+1:52:06

11:39

65.

Jakob Kalvig Skogan

NTNUI

5:31:27

+1:52:49

11:40

66.

Bjørn Fredriksli

Trondheim triatlonklubb

5:34:59

+1:56:21

11:48

67.

Bjørn Balstad

Byåsen Festlangrenn

5:35:15

+1:56:37

11:48

68.

Kristian Opsahl Bredesen

Frol IL

5:35:28

+1:56:50

11:49

68.

Mattis Myhre

Stjørdals-Blink Orientering

5:35:28

+1:56:50

11:49

68.

Sindre Haverstad

NTNUI

5:35:28

+1:56:50

11:49

71.

Anders Østmo Stubban

AF Gruppen

5:35:47

+1:57:09

11:50

72.

Erlend Nydal

NTNUI

5:38:06

+1:59:28

11:54

73.

Lars Langdal

Contiga AS

5:39:08

+2:00:30

11:57

74.

Henrik Gjemdal

NTNUI

5:40:22

+2:01:44

11:59

74.

Jostein Gjevre

NTNUI

5:40:22

+2:01:44

11:59

76.

Håvard Mo Vaadal

NTNUI

5:41:35

+2:02:57

12:02

77.

Sverre Bang Støeng

Hamar OK

5:41:36

+2:02:58

12:02

78.

Simon Larsen Mikaelsen

Byåsen IL

5:41:37

+2:02:59

12:02

79.

Snorre Sulheim

SB&F

5:41:56

+2:03:18

12:03

80.

Sondre Kristiansen

IL Veten

5:42:07

+2:03:29

12:03

81.

Stig Magnar Løvås

SPK Freidig

5:45:59

+2:07:21

12:11

82.

Jonas Kittelsen

NTNUI

5:51:55

+2:13:17

12:24

83.

Sigurd Helle Opedal

Kaldell

5:52:11

+2:13:33

12:24

84.

Eirik Marthinsen

Trondheim

5:53:01

+2:14:23

12:26

85.

Robert "RF" Fredriksen

Notodden OL

5:55:05

+2:16:27

12:30

120

86.

Johannes Høysæter

Trondheim Triatlonklubb

5:57:16

+2:18:38

12:35

87.

Geir Arnesen

Freidig

5:58:05

+2:19:27

12:37

88.

Torgeir Kruke

Malvik IL

5:59:14

+2:20:36

12:39

89.

Benjamin Smeltzer

NTNUI

6:01:03

+2:22:25

12:43

90.

Jørgen Langeland

Haugen Hotell

6:03:10

+2:24:32

12:47

91.

Bjarne Nes

Haugen Hotell

6:03:11

+2:24:33

12:47

91.

Tore Skogen

Haugen Hotell

6:03:11

+2:24:33

12:47

93.

Robert Tellvik

Tumba Mälarhöjden OK

6:03:38

+2:25:00

12:48

120

94.

Jacob Emil Tønnesen

NTNUI Langrenn

6:07:53

+2:29:15

12:57

95.

Lukas Berglund

Trondheim

6:07:54

+2:29:16

12:57

96.

Vebjørn Hordnes

NTNUI

6:08:15

+2:29:37

12:58

97.

Henning Schei

NTNUI

6:08:17

+2:29:39

12:58

98.

Vegard Joten Andersen

NTNUI

6:08:22

+2:29:44

12:58

99.

Thomas Maudal Gilje

NTNUI

6:08:33

+2:29:55

12:59

100.

Marcus Braathen

NTNUI

6:08:39

+2:30:01

12:59

101.

Egil A. Behrens

NTNUI

6:15:01

+2:36:23

13:12

102.

Pål Coldevin

Statoil BIL

6:15:09

+2:36:31

13:13

103.

Terje Magnus Bakken Sørensen

NTNUI langrenn

6:17:15

+2:38:37

13:17

104.

Sigurd Sætherø Steen

Sofaen IL

6:22:55

+2:44:17

13:29

105.

Toralf Husevåg

NTNUI

6:27:29

+2:48:51

13:39

106.

Frode Hallberg

Klubbløs

6:30:03

+2:51:25

13:44

107.

Kjell Baardsgaard

Trollelg

6:33:17

+2:54:39

13:51

108.

Dag Sulheim

SB&F

6:40:29

+3:01:51

14:06

109.

Torgeir Sulheim

SB&F

6:40:30

+3:01:52

14:06

110.

Jens Winsnes

Heia

6:42:05

+3:03:27

14:10

110.

Johan Petter Winsnes

Heia

6:42:05

+3:03:27

14:10

112.

Joachim Klungseth

NTNUI

6:53:51

+3:15:13

14:35

113.

Martin Tverdal

Løvetann

6:54:35

+3:15:57

14:36

114.

Hans Jørgen Rambech

TVK

6:55:06

+3:16:28

14:37

115.

Magnar Nedland

Telenor BIL

6:56:03

+3:17:25

14:39

115.

Torleif Sandnes

Telenor

6:56:03

+3:17:25

14:39

117.

Ola Johan Singsdal

NTNUI

6:56:38

+3:18:00

14:40

118.

Bjarte Haugen

Haugen Hotell

6:59:00

+3:20:22

14:45

119.

Einar Bjørkaas Helle

Askvoll og Holmedal IL

7:00:31

+3:21:53

14:49

120.

Sindre Engzelius Gylver

NTNUI

7:11:35

+3:32:57

15:12

121.

Esten Wøren

NTNUI

7:18:11

+3:39:33

15:26

122.

Eivind Juvik

Statens vegvesen BIL

7:29:39

+3:51:01

15:50

123.

Odd Kristian Hagen

Markane IL

7:35:52

+3:57:14

16:03

124.

Dag Atle Eksund

Intervallkollegiet

7:40:11

+4:01:33

16:13

124.

Tor Borgen

Intervallkollegiet

7:40:11

+4:01:33

16:13

Brutt

Lars Owren

Freidig

2:47:23

Brutt

Håkon Fruseth Christiansen

NTNUI

2:48:43

Brutt

Simen Eid Nielsen

NTNUI

2:48:43

Brutt

Richard Lindkvist

Leksands OK

2:49:40

Brutt

Vegard B Johnson

NTNUI

3:06:14

Brutt

Magnus Nygaard

NTNUI

3:18:19

Brutt

Jørgen Tveita

NTNUI Triatlon

3:19:53

Brutt

Håvard Øksnevad Solvin

NTNUI

3:21:25

Brutt

Erik Andre Lorås

Byaasen Skiklub

3:25:07

Brutt

Håkon Langberg

NGI

3:26:33

Brutt

Øyvind Lavoll

NTNUI

3:26:33

Brutt

Jakob Graabak

Janus Ski- og Løpeklub

3:28:04

Brutt

Jens Balstad

Byåsen Festlangrenn

3:28:23

Brutt

Bastian Solbakken

NTNUI

3:44:58

Brutt

Claus Martinsen

Heming Orientering

3:46:23

Brutt

Håkon Kindem

NTNUI

3:46:41

Brutt

Erik Storaas

Byåsen il

3:52:08

Brutt

Fredrik Widerøe

NTNUI

3:54:54

Brutt

Vegard Fredriksen

NTNUI

4:02:56

Brutt

Gjermund Norheim

NTNUI

4:09:38

Brutt

Øystein Wiggen

Byåsen IL / Lindorff

4:10:28

Brutt

Christian Gulliksen

NTNUI

4:11:58

Brutt

Antti Rauhala

Klubbløs

4:17:22

Brutt

Brynjar Larssen Bakken

NTNUI Orientering

4:18:22

Brutt

Petter Berntsen

Intervallkollegiet

4:21:33

Brutt

Per Ivar Skinderhaug

Wing OK

4:24:58

Brutt

Morten Korsvold

Wing

4:25:47

Brutt

Børge Lønnebakke Norberg

NTNUI / Freidig

4:29:49

Brutt

Rune Muller

Tynset IF

4:30:46

Brutt

Sondre Lima

NTNUI

4:31:50

Brutt

Martin Hovda Haugsand

Klubbløs

4:35:38

Brutt

Asbjørn Dahl

Henning Triatlonklubb

4:36:26

Brutt

Henrik Foss

Kongsberg Seatex BIL

4:36:31

Brutt

Erik Langørgen

EPT NTNU

4:40:44

Brutt

Christian Dunker Furuly

Biri IL

4:40:57

Brutt

Sigve Wahl Evensen

Trysil hundekjørerklubb

4:40:59

Brutt

Kim Bjerkevoll

Powel BIL

4:41:43

Brutt

Jon Møretrø

Kolbotn og Skimt

4:47:07

Brutt

Simen Ellingsdalen

-

4:47:08

Brutt

Kristian Jenssen

Klubbløs

5:03:55

Brutt

Marius Altern Øvrehus

Freidig

5:20:34

Brutt

Ludvig Sæle

Munkholmen Orienteringslag

5:21:07

Brutt

Knut Solheim

Munkholmen Orienteringslag

5:21:41

Brutt

Jérôme Coveliers

NTNUI

5:41:18

Brutt

Drazen Polic

Ingen

6:10:05

Brutt

Wilson Guachamin

Ecuador ama la vida

6:10:05

Brutt

Gøran Gustafsson

OK Nackhe

7:32:14

Brutt

Krister Karlsson

OK Nackhe

7:32:14

Brutt

Arne Johannes Løkken

NTNUI

DNS

Espen Storslett

NTNUI

DNS

Ivar Aukrust Osmoen

NTNUI

DNS

Kristen Nyhamar

NTNUI orientering

DNS

Mathias Melby

Energi FK

DNS

Markus Glad

Nydalens SK/Team Lerkendal

DNS

Even Nyhus

NTNUI

DNS

Ole Sollien Hulbak

NTNUI langrenn

DNS

Øyvind Waage Hanssen-Bauer

Vestbyen IL

DNS

Per Øyvind Valen

NTNUI Orientering

DNS

Snorre Nordbo Olsen

CK NOR

DNS

Sverre Turter Sandvold

NTNUI

DNS

Ulf Lilleengen

Koseklubben

DNS

Mads Fornes

Trondheim

Klasse: Parløp Ungdom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Sandstad

Freidig

2:57:07

+0:00

9:38

1.

Kristian Fredrik Lynum

Freidig

2:57:07

+0:00

9:38

3.

Håkon Holstad

Freidig

3:13:34

+16:27

10:32

3.

Simen Spets Storhov

Freidig

3:13:34

+16:27

10:32

3.

Vegard Kittilsen

Freidig

3:13:34

+16:27

10:32

6.

Jostein Mauseth Rø

Team 02Elite

3:45:42

+48:35

12:16

6.

Tobias Alstad

Team 02Elite

3:45:42

+48:35

12:16

8.

Mikkel Holt

Team 02Elite

3:46:03

+48:56

12:18

8.

Vilde Lereim Storli

Team 02Elite

3:46:03

+48:56

12:18

10.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

4:01:02

+1:03:55

13:07

11.

Ane Bjørgum Valås

Byåsen IL

4:01:19

+1:04:12

13:07

11.

Lene Berg Hanssen

Byåsen il

4:01:19

+1:04:12

13:07

DNS

Jo Even Kolstad

Freidig

Klasse: Veteran Herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjetil Lehn

Byaasen Skiklub

3:24:53

+0:00

11:09

2.

Arne Mikkelsen

NTNU-BIL

3:42:15

+17:22

12:05

3.

Trond Lillealtern

Selbu OK

3:44:55

+20:02

12:14

4.

Harald Fløgstad

Freidig

3:57:22

+32:29

12:55

5.

Atle Støyva

Breimsbyda IL

4:01:53

+37:00

13:09

6.

Edvin Helle

Askvoll og Holmedal IL

4:02:42

+37:49

13:12

7.

Klaus Livik

Powell

4:07:01

+42:08

13:26

8.

Tore Heggem

HiNT

4:22:43

+57:50

14:17

9.

Nils Olav Vennevik

Freidig

5:08:25

+1:43:32

16:47

10.

Frank Bjarkø

Wing OK

5:11:49

+1:46:56

16:58

11.

Magnus Landstad

Freidig

5:54:55

+2:30:02

19:18

12.

Olav Strømmen

TVK

6:32:23

+3:07:30

21:21

13.

Robert Strøm

WING

7:15:54

+3:51:01

23:43

Klasse: Feltherre

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Savnet

C.G. Armfeldt

NTHI

Klasse: Superbabes

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ida Lindkvist

NTNUI

4:40:54

+0:00

9:53

120

2.

Maren Jansson Haverstad

NTNUI

4:52:33

+11:39

10:18

120

2.

Audhild Bakken Rognstad

NTNUI

4:52:33

+11:39

10:18

120

4.

Ingeborg Treu Røe

NTNUI

5:29:13

+48:19

11:36

120

4.

Synnøve Bruland

NTNUI

5:29:13

+48:19

11:36

120

6.

Marit Vala

Ntnui Alumni

5:31:54

+51:00

11:41

120

7.

Kristin Lønsethagen

NTNUI orientering

5:31:55

+51:01

11:41

120

8.

Martine Holm Frekhaug

SB&F

5:41:56

+1:01:02

12:03

120

9.

Ingunn Egeberg Vári

NTNUI

5:54:19

+1:13:25

12:29

120

10.

Julie Hjortland

Larvik OK

6:19:33

+1:38:39

13:22

110

10.

Åsne Skram Trømborg

Kongsberg OL

6:19:33

+1:38:39

13:22

110

10.

Anna Jensen

NTNUI-LANGRENN

6:19:33

+1:38:39

13:22

110

13.

Guro Heimstad Kleiven

NTNUI

7:37:22

+2:56:28

16:07

120

13.

Karoline Dahl Fosby

NTNUI

7:37:22

+2:56:28

16:07

120

13.

Martine Åstebøl

NTNUI

7:37:22

+2:56:28

16:07

120

13.

Maja Fjellstad Knutsen

NTNUI

7:37:22

+2:56:28

16:07

120

Klasse: Superveteran

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Mikkelsen

NTNU-BIL

6:24:47

+0:00

13:33

120

2.

Harald Fløgstad

Freidig

6:45:29

+20:42

14:17

120

3.

Atle Støyva

Breimsbyda IL

6:54:59

+30:12

14:37

120

3.

Edvin Helle

Askvoll og Holmedal IL

6:54:59

+30:12

14:37

120

5.

Tore Heggem

HiNT

8:05:16

+1:40:29

17:06

120


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

15 oktober 2016, 15:11:01

Arrangør:

NTNUI Orientering

Antall deltagere:

331

Antall startet:

310