Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Hu&Hei Gampeløpet 8. oktober 2016

Klasse: Damer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ida Lindkvist

NTNUI

2:49:03

+0:00

9:12

korriger

2.

Audhild Bakken Rognstad

NTNUI

2:55:12

+6:09

9:32

korriger

2.

Maren Jansson Haverstad

NTNUI

2:55:12

+6:09

9:32

korriger

4.

Marthe Gløersen

Bækkelagets SK

3:12:08

+23:05

10:27

korriger

5.

Mari Angell-Petersen

Freidig

3:15:08

+26:05

10:37

korriger

6.

Gina Mølnvik

Freidig

3:16:50

+27:47

10:42

korriger

7.

Eirin Svanøe-Hafstad

Frol IL

3:16:55

+27:52

10:42

korriger

8.

Maren Grande

Frol IL

3:18:09

+29:06

10:47

korriger

9.

Martine Holm Frekhaug

SB&F

3:18:43

+29:40

10:48

korriger

10.

Ingrid Berge

NTNUI alumni

3:22:04

+33:01

10:59

korriger

11.

Marit Vala

Ntnui Alumni

3:22:07

+33:04

10:59

korriger

12.

Synnøve Bruland

NTNUI

3:23:12

+34:09

11:03

korriger

13.

Ingeborg Treu Røe

NTNUI

3:23:26

+34:23

11:04

korriger

14.

Kristin Lønsethagen

NTNUI orientering

3:23:31

+34:28

11:04

korriger

15.

Martine Ranum Lehn

Byaasen Skiklub

3:24:52

+35:49

11:08

korriger

16.

Ingunn Egeberg Vári

NTNUI

3:25:19

+36:16

11:10

korriger

17.

Mali Kanstad

NTNUI

3:34:34

+45:31

11:40

korriger

18.

Julie Hjortland

Larvik OK

3:45:00

+55:57

12:14

korriger

18.

Åsne Skram Trømborg

Kongsberg OL

3:45:00

+55:57

12:14

korriger

18.

Anna Jensen

NTNUI-LANGRENN

3:45:00

+55:57

12:14

korriger

21.

Norunn Kvistad Dengerud

NTNUI

3:50:24

+1:01:21

12:32

korriger

21.

Sara Ehrenpohl Sand

Byåsen SSL

3:50:24

+1:01:21

12:32

korriger

21.

Kajsa Stina Sandstad

NTNUI

3:50:24

+1:01:21

12:32

korriger

24.

Kristin Åstebøl

Byåsen IL

3:52:10

+1:03:07

12:38

korriger

25.

Ida Margaretha Aglen

Trondheim Triatlonklubb

3:52:58

+1:03:55

12:40

korriger

26.

Mona H. Fenstad

Trondheim Triatlonklubb

3:53:12

+1:04:09

12:41

korriger

27.

Elise Øien Sørnes

NTNUI

4:00:55

+1:11:52

13:06

korriger

27.

Martine Åstebøl

NTNUI

4:00:55

+1:11:52

13:06

korriger

29.

Tone Almås

IL Leik

4:01:18

+1:12:15

13:07

korriger

30.

Marte Lien Johnsen

Byåsen IL

4:02:01

+1:12:58

13:10

korriger

30.

Vera Melkild

Freidig

4:02:01

+1:12:58

13:10

korriger

32.

Aurora Fossøy

NTNUI

4:09:06

+1:20:03

13:33

korriger

32.

Marte Hoff Hagen

NTNUI

4:09:06

+1:20:03

13:33

korriger

34.

Hanna Sæverås Breivold

NTNUI

4:09:38

+1:20:35

13:35

korriger

34.

Hilde Bjerkreim

NTNUI

4:09:38

+1:20:35

13:35

korriger

36.

Sara Profors

Frol IL

4:12:08

+1:23:05

13:43

korriger

37.

Chiara Dalla Santa

Frol IL

4:12:09

+1:23:06

13:43

korriger

37.

Elen Katrine Skjerve

Frol IL

4:12:09

+1:23:06

13:43

korriger

39.

Ragnhild Hjermstad

Fossum IF

4:14:05

+1:25:02

13:49

korriger

40.

Maja Berger

Byåsen IL

4:14:36

+1:25:33

13:51

korriger

40.

Mari Berger Skjøstad

Stjørdals-Blink

4:14:36

+1:25:33

13:51

korriger

42.

Karoline Sønsterudbråten

Lillomarka OL

4:14:41

+1:25:38

13:51

korriger

43.

Vilde Naja Moi

NTNUI

4:15:50

+1:26:47

13:55

korriger

44.

Elise Rivenes Hagen

NTNUI Langrenn

4:15:51

+1:26:48

13:55

korriger

44.

Elise Tveita

NTNUI Roing

4:15:51

+1:26:48

13:55

korriger

44.

Anette Kleppestø

NTNUI-Alumni

4:15:51

+1:26:48

13:55

korriger

47.

Emilie Liabakk Eriksen

Byåsen IL

4:16:01

+1:26:58

13:55

korriger

48.

Guro Heimstad Kleiven

NTNUI

4:17:16

+1:28:13

14:00

korriger

48.

Karoline Dahl Fosby

NTNUI

4:17:16

+1:28:13

14:00

korriger

48.

Maja Fjellstad Knutsen

NTNUI

4:17:16

+1:28:13

14:00

korriger

51.

Helene Salte Håland

Trondheim

4:22:29

+1:33:26

14:17

korriger

52.

Åsne Salte Håland

NTNUI

4:22:30

+1:33:27

14:17

korriger

53.

Elise Furuheim Bryn

NTNUI

4:22:31

+1:33:28

14:17

korriger

54.

Monica Hegstad

Stjørdals-Blink Orientering

4:25:02

+1:35:59

14:25

korriger

55.

Kristine Birkeli

NTNUI

4:27:38

+1:38:35

14:33

korriger

56.

Hedvig Åstebøl

NTNUI

4:27:40

+1:38:37

14:34

korriger

56.

Maria Thonhaugen Raastad

NTNUI

4:27:40

+1:38:37

14:34

korriger

58.

Johanne de Presno

NTNUI

4:27:41

+1:38:38

14:34

korriger

59.

Margrete Øie Langåker

Malvik IL

4:30:46

+1:41:43

14:44

korriger

60.

Anne Melkild

Freidig

4:32:29

+1:43:26

14:49

korriger

60.

Hanna Josie Nordgård

Team Syre

4:32:29

+1:43:26

14:49

korriger

62.

Ragnhild Stamer Ekerholt

NTNUI Påmelding

4:33:16

+1:44:13

14:52

korriger

63.

Ingeborg Blumer

NTNUI

4:33:17

+1:44:14

14:52

korriger

63.

Kaja Krogh

NTNUI

4:33:17

+1:44:14

14:52

korriger

65.

Camilla Hengebøl

NTNUI

4:34:05

+1:45:02

14:54

korriger

65.

Marit Nersten

Fossum IF

4:34:05

+1:45:02

14:54

korriger

67.

Marianne Opsahl Bredesen

NTNUI

4:34:06

+1:45:03

14:55

korriger

68.

Solveig Blandkjenn

NTNUI

4:35:29

+1:46:26

14:59

korriger

69.

Else Bull Jenssen

Klubbløs

4:45:32

+1:56:29

15:32

korriger

70.

Marte Gammelsæter

Nydalen SK

4:48:20

+1:59:17

15:41

korriger

71.

Marit Owren

Nydalen SK

4:48:21

+1:59:18

15:41

korriger

72.

Hildegunn Heggøy

NTNUI

4:50:30

+2:01:27

15:48

korriger

72.

Ingvild Brekke

NTNUI

4:50:30

+2:01:27

15:48

korriger

74.

Kristine Ausen

NTNUI

5:00:09

+2:11:06

16:20

korriger

75.

Mette Liset

IL Ivrig

5:00:10

+2:11:07

16:20

korriger

76.

Stephanie Knudtzon

NTNUI

5:03:54

+2:14:51

16:32

korriger

77.

Marte Aarøen

Medisinernes Løpetropp

5:08:37

+2:19:34

16:47

korriger

77.

Synnne Osaland Hådem

NTNUI Triatlon

5:08:37

+2:19:34

16:47

korriger

79.

Ellen Martine Skjønsfjell

NTNUI Supperådet

5:08:58

+2:19:55

16:48

korriger

80.

Johanna Røst Wehinger

Blaker IL

5:08:59

+2:19:56

16:48

korriger

81.

Maria Fjose

NTNUI friidrett

5:11:17

+2:22:14

16:56

korriger

82.

Hanne Hellebust Strand

Trondheim

5:11:18

+2:22:15

16:56

korriger

83.

Ellen Øksendal

NTNUI Friidrett

5:11:19

+2:22:16

16:56

korriger

84.

Kari Mørkved Sylten

NTNUI langrenn

5:55:02

+3:05:59

19:19

korriger

85.

Erin Bachynski

Trondheim triatlonklubb

6:10:03

+3:21:00

20:08

korriger

86.

Gunhild Johansen

Ntnui

6:35:28

+3:46:25

21:31

korriger

Brutt

Ida Estenstad

NTNUI

2:10:13

korriger

Brutt

Siri Selvig

NTNUI

2:10:13

korriger

Brutt

Charlotte Lindkvist

Leksands OK

2:49:41

korriger

DNS

Nanna Norderud

Tyrving IL

korriger

DNS

Sigrid Alexandersen

NTNUI

korriger

DNS

Stina Johanne Sandberg

Nydalen

korriger

DNS

Amanda Borge Byrkjeland

NTNUI

korriger

DNS

Mari Bergendahl

NTNUI

korriger

DNS

Marie Bakken Sørensen

Freidig

korriger

DNS

Marta Ulvensøen

NTNUI

korriger

Klasse: Herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Isak Bergset

NTNUI

3:38:38

+0:00

7:42

korriger

2.

Paul Sirum

Frol IL

3:50:06

+11:28

8:06

korriger

3.

Rasmus Rørholt Theisen

NTNUI

3:51:07

+12:29

8:08

korriger

4.

Mikkel Sørensen

NTNUI

4:00:50

+22:12

8:29

korriger

5.

Simen Aamodt

NTNUI

4:06:16

+27:38

8:40

korriger

6.

Per Often

NTNUI

4:07:38

+29:00

8:43

korriger

7.

Sindre Østgulen Deisz

NTNUI

4:09:58

+31:20

8:48

korriger

8.

Jonas Klausen Espedal

NTNUI

4:14:38

+36:00

8:58

korriger

9.

Jørgen Tegdan

Trollelg

4:16:34

+37:56

9:02

korriger

10.

Mattis Holt

Freidig

4:17:26

+38:48

9:04

korriger

11.

Matias Hodne Hanisch

Kristiansand Orienteringsklubb

4:19:37

+40:59

9:08

korriger

12.

Gustav Fiskum

NTNUI

4:21:14

+42:36

9:12

korriger

13.

Truls Hestengen

Klubbløs

4:22:05

+43:27

9:14

korriger

14.

Erik Gustafsson

NTNUI

4:32:46

+54:08

9:36

korriger

15.

Anders Felde Olaussen

Halden SK

4:39:43

+1:01:05

9:51

korriger

16.

Jonas Aamodt Moræus

Bratsberg

4:39:56

+1:01:18

9:51

korriger

17.

Adrian S. Opheim

Freidig

4:40:32

+1:01:54

9:53

korriger

18.

Eivind Klokkehaug

NTNUI Langrenn

4:41:09

+1:02:31

9:54

korriger

19.

Jonas Riseth

NTNUI / Bøcks Toppidrett

4:41:52

+1:03:14

9:56

korriger

20.

Mathias Borgnes

IL Heming

4:43:05

+1:04:27

9:58

korriger

21.

Edvard Vasdal

NTNUI Langrenn (Bøcks Toppidrett)

4:43:15

+1:04:37

9:58

korriger

22.

Trond Håkon Trondsen

Team Sparebanken Sør

4:49:09

+1:10:31

10:11

korriger

23.

Pål Kittilsen

Freidig

4:53:27

+1:14:49

10:20

korriger

24.

Christian Berge Foyn

NTNUI

4:53:28

+1:14:50

10:20

korriger

25.

Jakob Meløy

NTNUI

4:53:48

+1:15:10

10:21

korriger

26.

Didrik Graham Henriksen

NTNUI Langrenn

4:54:04

+1:15:26

10:21

korriger

27.

Sebastian Torgersen

NTNUI

4:54:09

+1:15:31

10:21

korriger

28.

Ørjan Tønnessen

Svingen

4:54:26

+1:15:48

10:22

korriger

28.

Einar Aastveit

Svingen

4:54:26

+1:15:48

10:22

korriger

30.

Ole Sollien Hulbak

NTNUI langrenn

4:55:03

+1:16:25

10:23

korriger

31.

Sondre Halden

Skanska Aktiv

4:56:09

+1:17:31

10:26

korriger

32.

Steffen Bakker

NTNUI Ski og Fjellsport

4:59:47

+1:21:09

10:33

korriger

33.

Ola Skatvedt

Åsen IL

5:00:12

+1:21:34

10:34

korriger

34.

Truls Ryum

NTNU-BIL

5:00:37

+1:21:59

10:35

korriger

35.

Fredrik Storflor Moen

NTNU Technolgy Transfer

5:01:39

+1:23:01

10:37

korriger

36.

Knut Hjertvik

Powel BIL

5:01:48

+1:23:10

10:38

korriger

37.

Fredrik Johannessen

Nidarøst

5:01:54

+1:23:16

10:38

korriger

38.

Øystein Sæther

Luftkrigsskolen

5:02:17

+1:23:39

10:39

korriger

39.

Olav Andreas Remmen

OL Trollelg

5:02:51

+1:24:13

10:40

korriger

40.

Ola Keiserås

Korsvegen

5:04:32

+1:25:54

10:43

korriger

41.

Torbjørn Vala

Team Nardo / Team88

5:05:41

+1:27:03

10:46

korriger

42.

Erik Hallberg

Statoil Bergen BIL

5:06:03

+1:27:25

10:47

korriger

43.

Sebastian Aas

OL Trollelg

5:07:34

+1:28:56

10:50

korriger

44.

Magne Jutulstad

NTNUI

5:08:26

+1:29:48

10:52

korriger

45.

Roar Skulbørstad

OL Trollelg

5:08:31

+1:29:53

10:52

korriger

46.

Adrian Opheim

NTNUI

5:10:01

+1:31:23

10:55

korriger

47.

Erlend Bjerkås

Jernbanens Idrettslag Trondheim

5:10:14

+1:31:36

10:56

korriger

48.

Lars Jutulstad

Strindheim

5:10:24

+1:31:46

10:56

korriger

49.

Jens Einar Kielland Vaskinn

Q-Free BIL

5:11:49

+1:33:11

10:59

korriger

50.

Henrik Upsal

NTNUI orientering

5:13:50

+1:35:12

11:03

korriger

51.

Jørgen Natvig Løvseth

Byåsen IL

5:14:35

+1:35:57

11:05

korriger

52.

Kristian Joten Andersen

NTNUI

5:15:30

+1:36:52

11:07

korriger

53.

Johan Landrø

Vestbyen IL / Multiconsult BIL

5:17:12

+1:38:34

11:10

korriger

54.

Einar Sulheim

Byåsen Vin og Alpin

5:21:44

+1:43:06

11:20

korriger

55.

Gunnar Fiskum

NTNUI

5:22:12

+1:43:34

11:21

korriger

56.

Per Ole M. Gundersen

Eidsvoll O-lag/Mårhundens venner 2

5:23:03

+1:44:25

11:23

korriger

57.

Terje Faugstad Bjertnes

NTNUI

5:23:58

+1:45:20

11:25

korriger

58.

Kristoffer Nesland

NTNUI

5:25:50

+1:47:12

11:28

korriger

59.

Gaute Hagen Hallingstad

Gol il

5:25:57

+1:47:19

11:29

korriger

60.

Ola Esten Røssum

NTNUI Langrenn

5:26:05

+1:47:27

11:29

korriger

61.

Øyvind Berg

NTNUI

5:26:19

+1:47:41

11:30

korriger

62.

Jørgen Longva

Byåsen IL

5:28:50

+1:50:12

11:35

korriger

63.

Halvor Steinsholt

Ås-NMBUI-Orientering

5:28:53

+1:50:15

11:35

korriger

64.

Jacob Berg Lofthus

NTNUI

5:30:44

+1:52:06

11:39

korriger

65.

Jakob Kalvig Skogan

NTNUI

5:31:27

+1:52:49

11:40

korriger

66.

Bjørn Fredriksli

Trondheim triatlonklubb

5:34:59

+1:56:21

11:48

korriger

67.

Bjørn Balstad

Byåsen Festlangrenn

5:35:15

+1:56:37

11:48

korriger

68.

Sindre Haverstad

NTNUI

5:35:28

+1:56:50

11:49

korriger

68.

Kristian Opsahl Bredesen

Frol IL

5:35:28

+1:56:50

11:49

korriger

68.

Mattis Myhre

Stjørdals-Blink Orientering

5:35:28

+1:56:50

11:49

korriger

71.

Anders Østmo Stubban

AF Gruppen

5:35:47

+1:57:09

11:50

korriger

72.

Erlend Nydal

NTNUI

5:38:06

+1:59:28

11:54

korriger

73.

Lars Langdal

Contiga AS

5:39:08

+2:00:30

11:57

korriger

74.

Henrik Gjemdal

NTNUI

5:40:22

+2:01:44

11:59

korriger

74.

Jostein Gjevre

NTNUI

5:40:22

+2:01:44

11:59

korriger

76.

Håvard Mo Vaadal

NTNUI

5:41:35

+2:02:57

12:02

korriger

77.

Sverre Bang Støeng

Hamar OK

5:41:36

+2:02:58

12:02

korriger

78.

Simon Larsen Mikaelsen

Byåsen IL

5:41:37

+2:02:59

12:02

korriger

79.

Snorre Sulheim

SB&F

5:41:56

+2:03:18

12:03

korriger

80.

Sondre Kristiansen

IL Veten

5:42:07

+2:03:29

12:03

korriger

81.

Stig Magnar Løvås

SPK Freidig

5:45:59

+2:07:21

12:11

korriger

82.

Jonas Kittelsen

NTNUI

5:51:55

+2:13:17

12:24

korriger

83.

Sigurd Helle Opedal

Kaldell

5:52:11

+2:13:33

12:24

korriger

84.

Eirik Marthinsen

Trondheim

5:53:01

+2:14:23

12:26

korriger

85.

Robert "RF" Fredriksen

Notodden OL

5:55:05

+2:16:27

12:30

korriger

120

86.

Johannes Høysæter

Trondheim Triatlonklubb

5:57:16

+2:18:38

12:35

korriger

87.

Geir Arnesen

Freidig

5:58:05

+2:19:27

12:37

korriger

88.

Torgeir Kruke

Malvik IL

5:59:14

+2:20:36

12:39

korriger

89.

Benjamin Smeltzer

NTNUI

6:01:03

+2:22:25

12:43

korriger

90.

Jørgen Langeland

Haugen Hotell

6:03:10

+2:24:32

12:47

korriger

91.

Bjarne Nes

Haugen Hotell

6:03:11

+2:24:33

12:47

korriger

91.

Tore Skogen

Haugen Hotell

6:03:11

+2:24:33

12:47

korriger

93.

Robert Tellvik

Tumba Mälarhöjden OK

6:03:38

+2:25:00

12:48

korriger

120

94.

Jacob Emil Tønnesen

NTNUI Langrenn

6:07:53

+2:29:15

12:57

korriger

95.

Lukas Berglund

Trondheim

6:07:54

+2:29:16

12:57

korriger

96.

Vebjørn Hordnes

NTNUI

6:08:15

+2:29:37

12:58

korriger

97.

Henning Schei

NTNUI

6:08:17

+2:29:39

12:58

korriger

98.

Vegard Joten Andersen

NTNUI

6:08:22

+2:29:44

12:58

korriger

99.

Thomas Maudal Gilje

NTNUI

6:08:33

+2:29:55

12:59

korriger

100.

Marcus Braathen

NTNUI

6:08:39

+2:30:01

12:59

korriger

101.

Egil A. Behrens

NTNUI

6:15:01

+2:36:23

13:12

korriger

102.

Pål Coldevin

Statoil BIL

6:15:09

+2:36:31

13:13

korriger

103.

Terje Magnus Bakken Sørensen

NTNUI langrenn

6:17:15

+2:38:37

13:17

korriger

104.

Sigurd Sætherø Steen

Sofaen IL

6:22:55

+2:44:17

13:29

korriger

105.

Toralf Husevåg

NTNUI

6:27:29

+2:48:51

13:39

korriger

106.

Frode Hallberg

Klubbløs

6:30:03

+2:51:25

13:44

korriger

107.

Kjell Baardsgaard

Trollelg

6:33:17

+2:54:39

13:51

korriger

108.

Dag Sulheim

SB&F

6:40:29

+3:01:51

14:06

korriger

109.

Torgeir Sulheim

SB&F

6:40:30

+3:01:52

14:06

korriger

110.

Jens Winsnes

Heia

6:42:05

+3:03:27

14:10

korriger

110.

Johan Petter Winsnes

Heia

6:42:05

+3:03:27

14:10

korriger

112.

Joachim Klungseth

NTNUI

6:53:51

+3:15:13

14:35

korriger

113.

Martin Tverdal

Løvetann

6:54:35

+3:15:57

14:36

korriger

114.

Hans Jørgen Rambech

TVK

6:55:06

+3:16:28

14:37

korriger

115.

Torleif Sandnes

Telenor

6:56:03

+3:17:25

14:39

korriger

115.

Magnar Nedland

Telenor BIL

6:56:03

+3:17:25

14:39

korriger

117.

Ola Johan Singsdal

NTNUI

6:56:38

+3:18:00

14:40

korriger

118.

Bjarte Haugen

Haugen Hotell

6:59:00

+3:20:22

14:45

korriger

119.

Einar Bjørkaas Helle

Askvoll og Holmedal IL

7:00:31

+3:21:53

14:49

korriger

120.

Sindre Engzelius Gylver

NTNUI

7:11:35

+3:32:57

15:12

korriger

121.

Esten Wøren

NTNUI

7:18:11

+3:39:33

15:26

korriger

122.

Eivind Juvik

Statens vegvesen BIL

7:29:39

+3:51:01

15:50

korriger

123.

Odd Kristian Hagen

Markane IL

7:35:52

+3:57:14

16:03

korriger

124.

Dag Atle Eksund

Intervallkollegiet

7:40:11

+4:01:33

16:13

korriger

124.

Tor Borgen

Intervallkollegiet

7:40:11

+4:01:33

16:13

korriger

Brutt

Lars Owren

Freidig

2:47:23

korriger

Brutt

Simen Eid Nielsen

NTNUI

2:48:43

korriger

Brutt

Håkon Fruseth Christiansen

NTNUI

2:48:43

korriger

Brutt

Richard Lindkvist

Leksands OK

2:49:40

korriger

Brutt

Vegard B Johnson

NTNUI

3:06:14

korriger

Brutt

Magnus Nygaard

NTNUI

3:18:19

korriger

Brutt

Jørgen Tveita

NTNUI Triatlon

3:19:53

korriger

Brutt

Håvard Øksnevad Solvin

NTNUI

3:21:25

korriger

Brutt

Erik Andre Lorås

Byaasen Skiklub

3:25:07

korriger

Brutt

Håkon Langberg

NGI

3:26:33

korriger

Brutt

Øyvind Lavoll

NTNUI

3:26:33

korriger

Brutt

Jakob Graabak

Janus Ski- og Løpeklub

3:28:04

korriger

Brutt

Jens Balstad

Byåsen Festlangrenn

3:28:23

korriger

Brutt

Bastian Solbakken

NTNUI

3:44:58

korriger

Brutt

Claus Martinsen

Heming Orientering

3:46:23

korriger

Brutt

Håkon Kindem

NTNUI

3:46:41

korriger

Brutt

Erik Storaas

Byåsen il

3:52:08

korriger

Brutt

Fredrik Widerøe

NTNUI

3:54:54

korriger

Brutt

Vegard Fredriksen

NTNUI

4:02:56

korriger

Brutt

Gjermund Norheim

NTNUI

4:09:38

korriger

Brutt

Øystein Wiggen

Byåsen IL / Lindorff

4:10:28

korriger

Brutt

Christian Gulliksen

NTNUI

4:11:58

korriger

Brutt

Antti Rauhala

Klubbløs

4:17:22

korriger

Brutt

Brynjar Larssen Bakken

NTNUI Orientering

4:18:22

korriger

Brutt

Petter Berntsen

Intervallkollegiet

4:21:33

korriger

Brutt

Per Ivar Skinderhaug

Wing OK

4:24:58

korriger

Brutt

Morten Korsvold

Wing

4:25:47

korriger

Brutt

Børge Lønnebakke Norberg

NTNUI / Freidig

4:29:49

korriger

Brutt

Rune Muller

Tynset IF

4:30:46

korriger

Brutt

Sondre Lima

NTNUI

4:31:50

korriger

Brutt

Martin Hovda Haugsand

Klubbløs

4:35:38

korriger

Brutt

Asbjørn Dahl

Henning Triatlonklubb

4:36:26

korriger

Brutt

Henrik Foss

Kongsberg Seatex BIL

4:36:31

korriger

Brutt

Erik Langørgen

EPT NTNU

4:40:44

korriger

Brutt

Christian Dunker Furuly

Biri IL

4:40:57

korriger

Brutt

Sigve Wahl Evensen

Trysil hundekjørerklubb

4:40:59

korriger

Brutt

Kim Bjerkevoll

Powel BIL

4:41:43

korriger

Brutt

Jon Møretrø

Kolbotn og Skimt

4:47:07

korriger

Brutt

Simen Ellingsdalen

-

4:47:08

korriger

Brutt

Kristian Jenssen

Klubbløs

5:03:55

korriger

Brutt

Marius Altern Øvrehus

Freidig

5:20:34

korriger

Brutt

Ludvig Sæle

Munkholmen Orienteringslag

5:21:07

korriger

Brutt

Knut Solheim

Munkholmen Orienteringslag

5:21:41

korriger

Brutt

Jérôme Coveliers

NTNUI

5:41:18

korriger

Brutt

Wilson Guachamin

Ecuador ama la vida

6:10:05

korriger

Brutt

Drazen Polic

Ingen

6:10:05

korriger

Brutt

Krister Karlsson

OK Nackhe

7:32:14

korriger

Brutt

Gøran Gustafsson

OK Nackhe

7:32:14

korriger

Brutt

Arne Johannes Løkken

NTNUI

korriger

DNS

Even Nyhus

NTNUI

korriger

DNS

Ole Sollien Hulbak

NTNUI langrenn

korriger

DNS

Øyvind Waage Hanssen-Bauer

Vestbyen IL

korriger

DNS

Per Øyvind Valen

NTNUI Orientering

korriger

DNS

Snorre Nordbo Olsen

CK NOR

korriger

DNS

Sverre Turter Sandvold

NTNUI

korriger

DNS

Ulf Lilleengen

Koseklubben

korriger

DNS

Mathias Melby

Energi FK

korriger

DNS

Espen Storslett

NTNUI

korriger

DNS

Ivar Aukrust Osmoen

NTNUI

korriger

DNS

Kristen Nyhamar

NTNUI orientering

korriger

DNS

Mads Fornes

Trondheim

korriger

DNS

Markus Glad

Nydalens SK/Team Lerkendal

korriger

Klasse: Parløp Ungdom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Sandstad

Freidig

2:57:07

+0:00

9:38

korriger

1.

Kristian Fredrik Lynum

Freidig

2:57:07

+0:00

9:38

korriger

3.

Simen Spets Storhov

Freidig

3:13:34

+16:27

10:32

korriger

3.

Vegard Kittilsen

Freidig

3:13:34

+16:27

10:32

korriger

3.

Håkon Holstad

Freidig

3:13:34

+16:27

10:32

korriger

6.

Jostein Mauseth Rø

Team 02Elite

3:45:42

+48:35

12:16

korriger

6.

Tobias Alstad

Team 02Elite

3:45:42

+48:35

12:16

korriger

8.

Mikkel Holt

Team 02Elite

3:46:03

+48:56

12:18

korriger

8.

Vilde Lereim Storli

Team 02Elite

3:46:03

+48:56

12:18

korriger

10.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

4:01:02

+1:03:55

13:07

korriger

11.

Lene Berg Hanssen

Byåsen il

4:01:19

+1:04:12

13:07

korriger

11.

Ane Bjørgum Valås

Byåsen IL

4:01:19

+1:04:12

13:07

korriger

DNS

Jo Even Kolstad

Freidig

korriger

Klasse: Veteran Herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjetil Lehn

Byaasen Skiklub

3:24:53

+0:00

11:09

korriger

2.

Arne Mikkelsen

NTNU-BIL

3:42:15

+17:22

12:05

korriger

3.

Trond Lillealtern

Selbu OK

3:44:55

+20:02

12:14

korriger

4.

Harald Fløgstad

Freidig

3:57:22

+32:29

12:55

korriger

5.

Atle Støyva

Breimsbyda IL

4:01:53

+37:00

13:09

korriger

6.

Edvin Helle

Askvoll og Holmedal IL

4:02:42

+37:49

13:12

korriger

7.

Klaus Livik

Powell

4:07:01

+42:08

13:26

korriger

8.

Tore Heggem

HiNT

4:22:43

+57:50

14:17

korriger

9.

Nils Olav Vennevik

Freidig

5:08:25

+1:43:32

16:47

korriger

10.

Frank Bjarkø

Wing OK

5:11:49

+1:46:56

16:58

korriger

11.

Magnus Landstad

Freidig

5:54:55

+2:30:02

19:18

korriger

12.

Olav Strømmen

TVK

6:32:23

+3:07:30

21:21

korriger

13.

Robert Strøm

WING

7:15:54

+3:51:01

23:43

korriger

Klasse: Feltherre

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Savnet

C.G. Armfeldt

NTHI

korriger

Klasse: Superbabes

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ida Lindkvist

NTNUI

4:40:54

+0:00

9:53

korriger

120

2.

Audhild Bakken Rognstad

NTNUI

4:52:33

+11:39

10:18

korriger

120

2.

Maren Jansson Haverstad

NTNUI

4:52:33

+11:39

10:18

korriger

120

4.

Synnøve Bruland

NTNUI

5:29:13

+48:19

11:36

korriger

120

4.

Ingeborg Treu Røe

NTNUI

5:29:13

+48:19

11:36

korriger

120

6.

Marit Vala

Ntnui Alumni

5:31:54

+51:00

11:41

korriger

120

7.

Kristin Lønsethagen

NTNUI orientering

5:31:55

+51:01

11:41

korriger

120

8.

Martine Holm Frekhaug

SB&F

5:41:56

+1:01:02

12:03

korriger

120

9.

Ingunn Egeberg Vári

NTNUI

5:54:19

+1:13:25

12:29

korriger

120

10.

Åsne Skram Trømborg

Kongsberg OL

6:19:33

+1:38:39

13:22

korriger

110

10.

Anna Jensen

NTNUI-LANGRENN

6:19:33

+1:38:39

13:22

korriger

110

10.

Julie Hjortland

Larvik OK

6:19:33

+1:38:39

13:22

korriger

110

13.

Guro Heimstad Kleiven

NTNUI

7:37:22

+2:56:28

16:07

korriger

120

13.

Karoline Dahl Fosby

NTNUI

7:37:22

+2:56:28

16:07

korriger

120

13.

Martine Åstebøl

NTNUI

7:37:22

+2:56:28

16:07

korriger

120

13.

Maja Fjellstad Knutsen

NTNUI

7:37:22

+2:56:28

16:07

korriger

120

Klasse: Superveteran

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Mikkelsen

NTNU-BIL

6:24:47

+0:00

13:33

korriger

120

2.

Harald Fløgstad

Freidig

6:45:29

+20:42

14:17

korriger

120

3.

Atle Støyva

Breimsbyda IL

6:54:59

+30:12

14:37

korriger

120

3.

Edvin Helle

Askvoll og Holmedal IL

6:54:59

+30:12

14:37

korriger

120

5.

Tore Heggem

HiNT

8:05:16

+1:40:29

17:06

korriger

120


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

15 oktober 2016, 15:11:01

Arrangør:

NTNUI Orientering

Antall deltagere:

331

Antall startet:

310