Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Drammen City Cup 2010Dataeksport
Brikkesys.no

Drammen City Cup 2010, løp 4 27. april 2010

Klasse: D -16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Astrid Bredde Vig

IF Sturla

15:19

+0:00

korriger

2.

Tilla Farnes Hennum

Lierbygda O-lag

16:12

+0:53

korriger

3.

Stine Mohagen

Konnerud IL

17:01

+1:42

korriger

4.

Synne Strand

Lierbygda O-lag

17:41

+2:22

korriger

5.

Ingunn Vári

IF Sturla

17:44

+2:25

korriger

6.

Kathinka Jussie L. Brurberg

IF Sturla

18:13

+2:54

korriger

7.

Thea S. Baklid

Konnerud IL

18:24

+3:05

korriger

8.

Sigrid Bredde Vig

IF Sturla

19:04

+3:45

korriger

9.

Kristine Wibstad

Konnerud IL

19:19

+4:00

korriger

10.

Nora Skyttersæter Saugerud

Konnerud IL

20:03

+4:44

korriger

11.

Caroline Bergman

Konnerud IL

20:08

+4:49

korriger

12.

Silje Arntzen

Lierbygda O-lag

20:14

+4:55

korriger

13.

Pernille W. Oppsal

IF Sturla

20:27

+5:08

korriger

14.

Amalia Amundsen

Konnerud IL

21:45

+6:26

korriger

15.

Fride Sørensen

IF Sturla

21:51

+6:32

korriger

16.

Jenny Baklid

Konnerud IL

22:22

+7:03

korriger

17.

Taran Halvorsen

Konnerud IL

22:35

+7:16

korriger

18.

Marie Laukli

Konnerud IL

25:16

+9:57

korriger

19.

Kornelia Brurberg

IF Sturla

26:00

+10:41

korriger

DNS

Magnhild Frydenlund

IF Sturla

korriger

Klasse: H -16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Henrik Verde Thon

IF Sturla

12:47

+0:00

korriger

2.

Johan Christan Rømcke

IF Sturla

12:51

+0:04

korriger

3.

Jens Bredde Vig

IF Sturla

15:20

+2:33

korriger

4.

Yngvar H. Solberg

IF Sturla

15:22

+2:35

korriger

5.

Iver Sørensen

IF Sturla

16:07

+3:20

korriger

5.

Hermann Lund Kristensen

IF Sturla

16:07

+3:20

korriger

7.

Audun Heimdal

Konnerud IL

16:36

+3:49

korriger

8.

Vegard Sagholt

Lierbygda O-lag

16:57

+4:10

korriger

9.

Sturla Frydenlund

IF Sturla

17:06

+4:19

korriger

10.

Sander Arntzen

Lierbygda O-lag

18:01

+5:14

korriger

11.

August Aanerud

Lierbygda O-lag

21:09

+8:22

korriger

12.

Martin Bjerkeengen

IF Sturla

21:39

+8:52

korriger

13.

Haldor Åsheim

Konnerud IL

22:43

+9:56

korriger

14.

Vegard Bendiktsen

Konnerud IL

24:10

+11:23

korriger

15.

Aslak Heimdal

Konnerud IL

24:56

+12:09

korriger

DSQ

Håvard Svingheim

Konnerud IL

21:59

korriger

78 79

DSQ

Oscar Aanerud

Lierbygda O-lag

24:06

korriger

76

DSQ

Jonas Bueie

Lierbygda O-lag

26:15

korriger

93

DNS

Iver Sørensen

IF Sturla

korriger

DNS

Morten Bergman

Konnerud IL

korriger

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Synne Ildahl Svendsen

IF Sturla

14:35

+0:00

korriger

2.

Kari Strand

Lierbygda O-lag

14:56

+0:21

korriger

3.

Kari Jussi Lønning

IF Sturla

15:24

+0:49

korriger

4.

Therese Åsheim

Konnerud IL

15:41

+1:06

korriger

5.

Toini Skyttelsæter

Konnerud IL

16:05

+1:30

korriger

6.

Aud Ellen Brevik

IF Sturla

17:01

+2:26

korriger

7.

Inger Lise Hole

Konnerud IL

17:02

+2:27

korriger

8.

Kristin Sørensen

IF Sturla

18:08

+3:33

korriger

9.

Gunhild Hennum

Lierbygda O-lag

18:20

+3:45

korriger

10.

Tove Heimdal

Konnerud IL

18:41

+4:06

korriger

11.

Monique Fjeldheim

Konnerud IL

18:55

+4:20

korriger

12.

Veslemøy Solberg

Konnerud IL

19:01

+4:26

korriger

13.

Helga Haverstad

Lierbygda O-lag

19:13

+4:38

korriger

14.

Linda Verde

IF Sturla

20:25

+5:50

korriger

15.

Mariane Oskarsson

Konnerud IL

23:55

+9:20

korriger

DSQ

Emma Grethe Haare

Konnerud IL

16:53

korriger

90

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Bjertnes

Konnerud IL

11:42

+0:00

korriger

2.

Halvor Horvli

Konnerud IL

11:58

+0:16

korriger

3.

Erik Saugerud

Konnerud IL

12:24

+0:42

korriger

78

4.

Erik Trøen

Lierbygda O-lag

12:47

+1:05

korriger

5.

Eivind Lindseth

Konnerud IL

12:48

+1:06

korriger

6.

Vemund Rønneberg

Konnerud IL

12:58

+1:16

korriger

7.

Vidar Strand

Lierbygda O-lag

13:25

+1:43

korriger

8.

Per Olav Laukli

Konnerud IL

13:32

+1:50

korriger

9.

Henrik Bergman

Konnerud IL

13:47

+2:05

korriger

10.

Reidar Stenseng

Konnerud IL

14:00

+2:18

korriger

11.

Harald Thon

IF Sturla

14:03

+2:21

korriger

12.

Njål Svingheim

Konnerud IL

14:08

+2:26

korriger

13.

Andreas Bendiktsen

Konnerud IL

14:18

+2:36

korriger

14.

Knut Werner Hagen

Konnerud IL

14:50

+3:08

korriger

15.

Tor Erling Aanerud

Lierbygda O-lag

14:58

+3:16

korriger

16.

Terje Amundsen

Konnerud IL

15:12

+3:30

korriger

17.

Anton Bueie

Lierbygda O-lag

15:30

+3:48

korriger

18.

Petter Johannessen

IF Sturla

15:58

+4:16

korriger

19.

Bjørn-Willy Arntzen

Lierbygda O-lag

16:57

+5:15

korriger

20.

Sven Ohrvik

Konnerud IL

17:08

+5:26

korriger

21.

Rune Sørensen

IF Sturla

17:24

+5:42

korriger

22.

Snorre Frydenlund

IF Sturla

17:25

+5:43

korriger

23.

Bjørn Bendiktsen

Konnerud IL

18:46

+7:04

korriger

24.

Håvard Ask

Lierbygda O-lag

19:09

+7:27

korriger

25.

Magnus Olsson

Lierbygda O-lag

19:13

+7:31

korriger

26.

Tormod Høymyr

IF Sturla

20:40

+8:58

korriger

27.

Peter Aasen

Lierbygda O-lag

29:07

+17:25

korriger

DSQ

Ingemar Jansson Haverstad

Lierbygda O-lag

14:20

korriger

85 81

DNS

NN

Konnerud IL

14:03

korriger

Klasse: Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Fredrik Aasen Strømsnes

Lierbygda O-lag

8:05

+0:00

korriger

2.

Jonas Bueie

Lierbygda O-lag

11:54

+3:49

korriger

3.

Mari Svingheim

Konnerud IL

12:52

+4:47

korriger

4.

Stine Helene Hole

Konnerud IL

15:08

+7:03

korriger

5.

Amanda Saugerud

Konnerud IL

15:47

+7:42

korriger

6.

Haakon Olsson

Lierbygda O-lag

17:32

+9:27

korriger

7.

Hanna Haugen Ask

Lierbygda O-lag

20:33

+12:28

korriger

8.

Emilie Tangen Reitan

Konnerud IL

21:26

+13:21

korriger

9.

Sverre Strand

Lierbygda O-lag

22:04

+13:59

korriger

10.

Sebastian Tangen Reitan

Konnerud IL

22:05

+14:00

korriger

11.

Sigurd Ask

Lierbygda O-lag

22:37

+14:32

korriger

12.

Åshild Vári

IF Sturla

23:21

+15:16

korriger

13.

Vilja Solberg Ohrvik

Konnerud IL

24:12

+16:07

korriger

14.

Sofie-Amalie Kopperud

Konnerud IL

24:17

+16:12

korriger

15.

Hedda Haugen Ask

Lierbygda O-lag

25:31

+17:26

korriger

16.

Emma Ask Connell

Lierbygda O-lag

25:32

+17:27

korriger

17.

Lucas Ask Conell

Lierbygda O-lag

25:42

+17:37

korriger

DNS

Mathias Laukli

Konnerud IL

korriger


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

6 juni 2010, 22:44:33

Arrangør:

Konnerud IL

Antall deltagere:

103

Antall startet:

98