Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Trondheim Sprintcup 2010 PoengoversiktKlubbkonkurranse Trondheim Sprintcup 2010Trondheim Sprintcup 2010 PoengkonkurranseDataeksport
Brikkesys.no

Trondheim Sprintcup 3 22. april 2010

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

9:24

+0:00

2.

Emilie Liabakk Eriksen

Byåsen IL

9:54

+0:30

3.

Marie Bakken Sørensen

Freidig, SPK

9:59

+0:35

4.

Oda Lorås

Trollelg, OL

10:10

+0:46

5.

Line Sølberg

Leik, IL

10:18

+0:54

5.

Ingunn Augdal Fløvig

OK Nidarøst

10:18

+0:54

7.

Eldrid Bratsberg

Wing OK Trondheim

11:11

+1:47

8.

Live Augusta Spilker

Byåsen IL

12:40

+3:16

9.

Marte Lien Johnsen

Byåsen IL

13:26

+4:02

10.

Jorunn Leithe

Selbu OK

13:44

+4:20

11.

Ingrid Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

13:45

+4:21

12.

Hege Lien

Selbu OK

14:00

+4:36

13.

Helga Stenvik

Byåsen IL

14:40

+5:16

14.

Mathea Spets Storhov

Freidig, SPK

16:58

+7:34

15.

Mari Jin Sjøvold Sundal

Byåsen IL

17:03

+7:39

16.

Frida Polle

OL Trollelg

18:26

+9:02

17.

Charlotte Aasegg Sætherhaug

Trollelg, OL

18:29

+9:05

18.

Tuva Sætrum Bjerkan

Byåsen IL

22:23

+12:59

19.

Anna Røstum Bellingmo

Gaula, OL

25:07

+15:43

DSQ

Sanna Fiskum Ness

Freidig, SPK

8:42

120

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marte Hoff Hagen

Byåsen IL

22:01

+0:00

2.

Sigrid Moen Pedersli

Trollelg, OL

22:23

+0:22

3.

Anna Solberg

Trollelg, OL

22:58

+0:57

4.

Ingeborg Eide

Byåsen IL

23:00

+0:59

5.

Emma Arnesen

Byåsen IL

24:09

+2:08

6.

Kristine Klock Fleten

Wing OK Trondheim

24:54

+2:53

7.

Frida Sæther

Freidig, SPK

25:50

+3:49

8.

Ingvild Ytterhus Utengen

Byåsen IL

26:04

+4:03

9.

Gina Mølnvik

Freidig, SPK

26:45

+4:44

10.

Rebecca Aasegg Sætherhaug

Trollelg, OL

27:23

+5:22

11.

Kaja Bø Timestad

Freidig, SPK

27:59

+5:58

12.

Ingrid-Therese Helland Eriksen

Wing OK Trondheim

28:45

+6:44

13.

Ingrid Liabakk Eriksen

Byåsen IL

30:40

+8:39

14.

Ane Svegård Bye

Byåsen IL

30:46

+8:45

15.

Ronja Kjelaas

Malvik IL

39:37

+17:36

DSQ

Ida Berg Hanssen

Byåsen IL

29:50

103

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jorunn Kvakland

Freidig, SPK

19:32

+0:00

2.

Karen Oline Kolstad

Freidig, SPK

20:43

+1:11

3.

Sunniva Storrønning

Byåsen IL

25:10

+5:38

4.

Pauline Røstum Bellingmo

Gaula, OL

25:34

+6:02

5.

Mari Kristine Overvik Gilde

Freidig, SPK

30:48

+11:16

6.

Kjersti Midtbø

Wing OK Trondheim

33:49

+14:17

DSQ

Karoline Wollan Benum

Byåsen IL

22:02

150

DSQ

Sigrid Bratsberg

Wing OK Trondheim

27:50

112

DSQ

Andrea Vindal

Wing OK Trondheim

30:15

112

Klasse: D 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eli Marita Forseth

Trollelg, OL

18:06

+0:00

2.

Mali Gederaas Kanstad

Wing OK Trondheim

19:43

+1:37

3.

Ingrid Berge

IL Tyrving

20:27

+2:21

4.

Line Hovdenak Stenersen

OK Nidarøst

20:41

+2:35

5.

Trude Nonstad Fornes

Malvik IL

22:04

+3:58

6.

Tonje Hermansen

NTNUI

22:44

+4:38

7.

Astrid Vassenden

Wing OK Trondheim

23:48

+5:42

8.

Marianne Løvås

OK Nidarøst

25:21

+7:15

9.

Vera Vik Bjarkø

Wing OK Trondheim

25:33

+7:27

10.

Hege Østnor Døllner

Wing OK Trondheim

29:25

+11:19

Klasse: D 17-39 Bedrift

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Grete Olsen

Eget

38:36

+0:00

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siri Ulvestad

NTNUI

16:53

+0:00

2.

Anne Johanne Lind

NTNUI

16:56

+0:03

3.

Elise Egseth

Wing OK Trondheim

17:17

+0:24

4.

Mali Fjogstad Nielsen

NTNUI

17:50

+0:57

5.

Helen Suzanne Palmer

Wing OK Trondheim

17:55

+1:02

6.

Marte Reenaas

Wing OK Trondheim

18:08

+1:15

7.

Guro Flatekval

NTNUI

18:09

+1:16

8.

Karianne Ruud

NTNUI

18:15

+1:22

9.

Mathilde Korvald Skaare

NTNUI

18:55

+2:02

10.

Hanne Nøvik

NTNUI

19:14

+2:21

11.

Hanna H. Nordbrøden

NTNUI

19:33

+2:40

12.

Ane Baldishol Brevig

NTNUI

20:02

+3:09

13.

Janeta Turka

NTNUI

20:35

+3:42

14.

Isa Mari Sandstad

Frol IL

20:38

+3:45

15.

Hanne Vefsnmo

NTNUI

20:53

+4:00

16.

Gøril Eide

Byåsen IL

21:07

+4:14

17.

Guro Torpe

NTNUI

21:38

+4:45

18.

Elen Katrine Skjerve

Frol IL

22:02

+5:09

19.

Marianne Mellbye Larsen

Asker skiklubb

22:18

+5:25

20.

Hedvig Andersen

NTNUI

22:40

+5:47

21.

Emily Wall

Wing OK Trondheim

22:50

+5:57

22.

Chloe Blanc

NTNUI

22:55

+6:02

23.

Anna Hall

NTNUI

23:33

+6:40

24.

Kristin Ask-Henriksen

NTNUI

23:58

+7:05

25.

Marit Isachsen

Asker SK

26:02

+9:09

25.

Sølvi Fossøy

NTNUI

26:02

+9:09

27.

Anne-Katrine Wagnild

Selbu OK

26:27

+9:34

28.

Marit Wenseth Kure

NTNUI

26:51

+9:58

29.

Siri Bente Haugen

NTNUI

26:58

+10:05

30.

Kristin Høydalsvik

Byåsen IL

27:04

+10:11

31.

Marianne Dæhli

NTNUI

27:24

+10:31

32.

Tonje Bostad

OK Nidarøst

27:46

+10:53

33.

Anne Solbraa

NTNUI

29:05

+12:12

34.

Line Langørgen

NTNUI

30:21

+13:28

35.

Camilla Stridsklev

NTNUI

32:26

+15:33

36.

Nora Kjørlaug

NTNUI

34:12

+17:19

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torunn Spets Storhov

Freidig, SPK

20:15

+0:00

2.

Frøydis Sjøvold

Byåsen IL

23:12

+2:57

3.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

23:25

+3:10

4.

Mona Høiås Sæther

Freidig, SPK

23:31

+3:16

5.

Siri Bø Timestad

Freidig, SPK

25:43

+5:28

6.

Tone Almås

IL Leik

27:18

+7:03

7.

Hilde Bellingmo

Gaula, OL

27:43

+7:28

8.

Ingunn Morset

Wing OK Trondheim

28:47

+8:32

9.

Anne-Lise Bratsberg

Wing OK Trondheim

30:45

+10:30

10.

Åse Rita Ellingsen

Wing OK Trondheim

31:08

+10:53

11.

Gunn Marit Wanvik

Selbu OK

40:57

+20:42

12.

Beathe Helmersen

Børsa IL

51:02

+30:47

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Byåsen IL

22:17

+0:00

2.

Gerd Bjørseth

Krokstadøra IL

23:36

+1:19

3.

Eli Ringdalen

Mo OK

27:06

+4:49

4.

Borgunn Ytterhus

Byåsen IL

29:59

+7:42

5.

Gro Rypdal

Byåsen IL

30:42

+8:25

6.

Ingrid Lien Johnsen

Byåsen IL

31:02

+8:45

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stina Elfving

Byåsen IL

30:06

+0:00

2.

Randi Helland

Emblem OK

49:50

+19:44

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oskar Spets Storhov

Freidig, SPK

8:10

+0:00

2.

Sivert Røstum Bellingmo

Gaula, OL

8:51

+0:41

3.

Are Helle Mårdalen

Freidig, SPK

9:16

+1:06

4.

Adrian Opheim

Freidig, SPK

9:35

+1:25

5.

Sondre Bakkhaug

Trollelg, OL

9:59

+1:49

6.

Kjetil Mølnvik

Freidig, SPK

10:14

+2:04

7.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

12:47

+4:37

8.

Rasmus Bjerkan

Byåsen IL

13:13

+5:03

9.

Odin Løvås

Freidig, SPK

13:19

+5:09

10.

Eskild Brandal Avlesbug

Wing OK Trondheim

13:47

+5:37

11.

Are Lodgaard

Byåsen IL

15:11

+7:01

12.

Bendik Østvik

Wing OK Trondheim

15:26

+7:16

DSQ

Sigurd Lorange

Freidig, SPK

12:00

119

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olav Andreas Remmen

Trollelg, OL

21:39

+0:00

2.

Arvid Lyngstad

Wing OK Trondheim

21:51

+0:12

3.

Hallvard Seim Grøvlen

OK Nidarøst

21:52

+0:13

4.

Brynjar Forseth

Trollelg, OL

22:28

+0:49

5.

Rein Helle Mårdalen

Freidig, SPK

23:32

+1:53

6.

Brage Jørum

Byåsen IL

24:51

+3:12

7.

Johan Bakken Sørensen

Freidig, SPK

26:22

+4:43

8.

Einar Keiserås

Leik, IL

27:00

+5:21

9.

Fredrik Meslo

Wing OK Trondheim

28:50

+7:11

10.

Asbjørn Midtbø

Wing OK Trondheim

29:36

+7:57

11.

Mikkel Flått

Byåsen IL

31:01

+9:22

12.

Åsmund Stenvik

Byåsen IL

36:00

+14:21

13.

Andreas Hagen

OL Trollelg

39:39

+18:00

DSQ

Øyvind Wiggen

Byåsen IL

19:07

103

DSQ

Oskar Torvik

Wing OK Trondheim

26:46

111

DSQ

Torbjørn Lunde

Malvik IL

31:14

112

DSQ

Martin Løvås

OK Nidarøst

37:46

112

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Einar Moen Pedersli

Trollelg, OL

15:57

+0:00

2.

Tormod Hovdenak Stenersen

OK Nidarøst

16:50

+0:53

3.

Ove Baardsgaard

Trollelg, OL

17:41

+1:44

4.

Sigve W. Krogstadmo

Selbu OK

19:35

+3:38

5.

Sigurd Stenvik

Byåsen IL

19:36

+3:39

6.

Kristian Magnus Øien

Trollelg, OL

20:59

+5:02

7.

Geir Inge Keiserås

Leik, IL

21:01

+5:04

8.

Ola Keiserås

Leik, IL

21:36

+5:39

9.

Ådne K. Berg

IL Leik

22:56

+6:59

10.

August Fiskum Ness

Freidig, SPK

24:33

+8:36

11.

Ingebrigt Eid

IL Leik

25:00

+9:03

12.

Robin Kjelaas

Malvik IL

26:56

+10:59

13.

Arne Hofsmo

selbu ok

28:49

+12:52

14.

Torgeir Leithe

Selbu OK

29:08

+13:11

15.

Joakim Stokke

Selbu OK

30:15

+14:18

DSQ

Andreas Sølberg

Leik, IL

17:21

112

DSQ

Brage Sæther

Freidig, SPK

18:19

124

DSQ

Terje Sørgård

Byåsen IL

19:32

124

DSQ

Mattis Holt

Freidig, SPK

22:48

112

Klasse: H 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sindre Johannessen

Malvik IL

15:24

+0:00

2.

Truls Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

16:02

+0:38

3.

Tor Håkon Skogstad

OL Gaula

16:23

+0:59

4.

Ola Morset

Wing OK Trondheim

16:35

+1:11

5.

Per Harald Skogstad

OL Gaula

16:51

+1:27

6.

Lars Berge Owren

Freidig, SPK

16:56

+1:32

7.

Mads Fornes

Wing OK Trondheim

17:05

+1:41

8.

Kristian Pedersen

Trollelg, OL

18:32

+3:08

9.

Martin Morset

Wing OK Trondheim

19:28

+4:04

10.

Eirik Holth Joahnnessen

NTNUI

19:39

+4:15

11.

Ola Brøste

Byåsen IL

19:43

+4:19

12.

Eivind S Skarpsno

Nord-østerdal Ok

19:59

+4:35

13.

Ola Røstum Bellingmo

Gaula, OL

20:28

+5:04

14.

Terje Magnus Bakken Sørensen

Freidig, SPK

20:51

+5:27

15.

Trond Henninen

Byåsen IL

21:51

+6:27

16.

Henry Eide Haug

Stjørdals-Blink Orientering

22:27

+7:03

17.

Erlend Skrøvseth

Wing OK Trondheim

23:33

+8:09

Klasse: H 17-39 Bedrift

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Engtrø

Eget

17:51

+0:00

2.

Even Einum

Privat

21:39

+3:48

DSQ

Kyrre Auran

Glomma Papp BIL

21:45

112

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Kvaal Østerbø

Wing OK Trondheim

13:37

+0:00

2.

Olav Johannes Deelstra

NTNUI

13:47

+0:10

3.

Ulf Forseth Indgaard

Frol IL

14:36

+0:59

4.

Morten Urdal Bakke

NTNUI

14:47

+1:10

5.

Jostein Nørbech

NTNUI

14:48

+1:11

6.

Vegard Brun Saga

NTNUI

14:54

+1:17

7.

Tuomas Mattila

Vehkalahden Veikot

14:55

+1:18

8.

Wolfgang Kampel

NTNUI

14:56

+1:19

9.

Knut Sveinung Rekaa

NTNUI

14:58

+1:21

10.

Bård Nonstad

Trollelg, OL

15:07

+1:30

11.

Chris Forne

Wing OK Trondheim

15:08

+1:31

12.

Johan Asphjell Bjørnaas

Frol IL

15:10

+1:33

13.

Thomas Natvig Årstad

NTNUI

15:13

+1:36

14.

Jan Schmid

Trollelg, OL

15:21

+1:44

14.

Terje Maroni

Byåsen IL

15:21

+1:44

16.

Ståle Gjelsten

NTNUI

15:22

+1:45

17.

Halvor Saunes

NTNUI

15:27

+1:50

18.

Per Harald Johansen

Lillomarka

15:35

+1:58

19.

Lars Hol Moholdt

Wing OK Trondheim

15:42

+2:05

19.

David Kabath

NTNUI

15:42

+2:05

21.

Øystein Haug

Frol IL

15:48

+2:11

22.

Martin Hoset

NTNUI

15:50

+2:13

23.

Tore B. Berdal

Wing OK Trondheim

15:52

+2:15

24.

Tommy Schmid

Trollelg, OL

16:00

+2:23

25.

Lars-Christian Unger

NTNUI

16:12

+2:35

26.

Ole Hartvik Skogstad

OL Gaula

16:15

+2:38

26.

Michal Bialozyt

NTNUI

16:15

+2:38

28.

Hans Aleksander Østhagen

NTNUI

16:33

+2:56

29.

Marius Dietrichson

KOL

16:43

+3:06

30.

Lars Skjeset

NTNUI

16:47

+3:10

31.

Bjørn Owren

NTNUI

16:51

+3:14

32.

Øivind Aunøien

OK Fjell

16:56

+3:19

33.

Jørgen Fiskum

Frol IL

17:02

+3:25

34.

Håvar Birkeland Stormoen

NTNUI

17:11

+3:34

34.

Per Wiréhn

Byåsen IL

17:11

+3:34

34.

Sverre Lindseth

NTNUI

17:11

+3:34

37.

Erik Sælen

NTNUI

17:13

+3:36

37.

Øyvind Enger

NTNUI

17:13

+3:36

39.

Jostein Kvakland

Wing OK Trondheim

17:15

+3:38

40.

Jørgen Tegdan

Trollelg, OL

17:16

+3:39

41.

Magnus Mellbye Larsen

NTNUI

17:25

+3:48

42.

Arno Grønhovd

NTNUI

17:32

+3:55

43.

Lars Martin Hafstad

Byåsen IL

17:45

+4:08

44.

Philip G. Lund

NTNUI

17:51

+4:14

45.

Robert Gjære Nyhus

OK Fjell

17:56

+4:19

46.

Tor Andreas Andersen

NTNUI

17:58

+4:21

47.

Snorre Hansen

Byåsen IL

18:00

+4:23

48.

Roar Skulbørstad

OL Trollelg

18:10

+4:33

49.

Sveinung Heide Vaskinn

Byåsen IL

18:16

+4:39

50.

Simen Bjøringsøy

NTNUI

18:22

+4:45

50.

Espen Jakobsen

NTNUI

18:22

+4:45

52.

Kristian W. Steen

NTNUI

18:31

+4:54

53.

Petter Andreas Bergh

Malvik IL

18:52

+5:15

54.

Fredrik Rosenberg

NTNUI

19:04

+5:27

55.

Sindre Andersen Gåsvik

NTNUI

19:16

+5:39

106

56.

Erik Haare

NTNUI

19:17

+5:40

57.

Brage Keiserås

Leik, IL

19:31

+5:54

58.

Petter Hallerby

NTNUI

19:46

+6:09

59.

Hallvard Nordbrøden

NTNUI

19:58

+6:21

60.

Stig Carlson Strandhagen

NTNUI

20:02

+6:25

61.

Torbjørn Aass

NTNUI

20:04

+6:27

62.

Alv Erik Selvaag

Trollelg, OL

21:32

+7:55

63.

Einar Raknes Brækken

NTNUI

22:16

+8:39

64.

Tore Aarhus Gulbrandsen

NTNUI

22:36

+8:59

65.

Eirik Marthinsen

NTNUI

23:25

+9:48

66.

Ole Ivar Eide

NTNUI

23:26

+9:49

67.

Marius Østnor Døllner

Wing OK Trondheim

23:55

+10:18

68.

Yngve Solemdal

NTNUI

24:04

+10:27

69.

Svein Rypdal Henninen

Byåsen IL

26:30

+12:53

70.

Andreas Nordstrand

Freidig

28:43

+15:06

71.

Tom A. Alstadsæther

NTNUI

43:16

+29:39

DSQ

Arild Nomeland

Kristiansand OK

15:04

124

DSQ

Felix Breitschädel

NTNUI

15:18

101 102 103

DSQ

Tomas Brikselli

NTNUI

17:59

112

DSQ

Johan Landrø

Børsa IL

19:16

124

DSQ

Arild Bjerkan

Byåsen IL

22:09

124

DSQ

Johan Wohlin

NTNUI

23:35

101 102 103 104

DSQ

Kris Arvesen

NTNUI

37:51

108 106 106 123

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Erik Bratsberg

Wing OK Trondheim

15:31

+0:00

2.

Håvard Lorange

Freidig, SPK

15:41

+0:10

3.

Jens Even Storhov

Freidig, SPK

16:16

+0:45

4.

Ståle Hagen

OL Trollelg

16:48

+1:17

5.

Jon Røstum

Gaula, OL

17:12

+1:41

6.

Jostein Mårdalen

Freidig, SPK

17:44

+2:13

7.

Arne Helland

Wing OK Trondheim

18:05

+2:34

8.

John Svergja

Nord-Østerdal OK

18:14

+2:43

9.

Øyvind Schjelderup

Freidig, SPK

18:40

+3:09

10.

Trond Sletner

Byåsen IL

19:36

+4:05

11.

Otto Richard Eide

Byåsen IL

19:42

+4:11

12.

Harald Førdedal

Wing OK Trondheim

19:49

+4:18

13.

Håvard Eidnes

Trollelg, OL

19:52

+4:21

14.

Dag Erik Helland

Wing OK Trondheim

20:02

+4:31

15.

Arild Holm Clausen

Freidig, SPK

20:13

+4:42

16.

Knut Hagen

Byåsen IL

20:54

+5:23

17.

Stein Ove Østvik

Wing OK Trondheim

21:07

+5:36

18.

Ragnar Ness

Freidig, SPK

21:11

+5:40

19.

Erik Foss

Leik, IL

22:11

+6:40

20.

John Henry Hammer

Børsa IL

22:12

+6:41

21.

Jens Kjetil Mehammer

Wing OK Trondheim

22:13

+6:42

22.

Øystein Grøvlen

OK Nidarøst

22:21

+6:50

23.

Jon Vindal

Wing OK Trondheim

22:53

+7:22

24.

Arild Heggeset

Freidig, SPK

23:20

+7:49

25.

Geir Arne Lodgaard

Byåsen IL

23:52

+8:21

26.

Gaute Fornes

Malvik IL

25:21

+9:50

27.

Jan Hage

Leik, IL

25:44

+10:13

28.

Per Ivar Skinderhaug

Wing OK Trondheim

26:31

+11:00

29.

Petter Eriksen

Wing OK Trondheim

30:48

+15:17

30.

Jan Leithe

Selbu OK

43:28

+27:57

DSQ

Asgeir Sørensen

Spkl. Freidig

25:25

109 110 111 112 106 123

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inge Nørstebø

Trollelg, OL

18:12

+0:00

2.

Eirik Vefsnmo

Byåsen IL

20:27

+2:15

3.

Magne Lysberg

Freidig, SPK

20:39

+2:27

4.

Bjørn Berger

Byåsen IL

20:55

+2:43

5.

Geir Owren

Freidig, SPK

22:16

+4:04

6.

Frank Bjarkø

Wing OK Trondheim

22:26

+4:14

7.

Lasse Natvig

Byåsen IL

22:28

+4:16

8.

Hans Boye Skogstad

OL Gaula

23:27

+5:15

9.

Svein Olav Åmot

Leik, IL

24:03

+5:51

10.

Helge Rustad

Freidig, SPK

24:52

+6:40

11.

Per Olav Johansen

Trondheim Energi BIL

25:03

+6:51

12.

Kjell-Arne Henninen

Byåsen IL

26:10

+7:58

13.

Tor Lunde

Malvik IL

28:04

+9:52

14.

Anders Gjervan

Ringve vgs

28:31

+10:19

15.

Rune M Holt

Freidig, SPK

29:30

+11:18

16.

Jens Øystein Gjersvold

OK Nidarøst

30:54

+12:42

DSQ

Helge Eriksen

Byåsen IL

20:56

112

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Hveem

HiST

20:23

+0:00

2.

Magnus Landstad

Freidig, SPK

23:18

+2:55

3.

Ottar G Kristiansen

Malvik IL

23:51

+3:28

4.

Svein E Hove

Byåsen IL

24:10

+3:47

5.

Tom Bugge

Byåsen IL

24:14

+3:51

6.

Torleif Stephansen

OK Nidarøst

25:13

+4:50

7.

Robert Strøm

Wing OK Trondheim

25:17

+4:54

8.

Lars Skrøvseth

Wing OK Trondheim

26:02

+5:39

9.

Tor Gjermstad

Wing OK Trondheim

26:17

+5:54

10.

Øistein Åsmul

Trollelg, OL

26:23

+6:00

11.

Rolf Karset

Steinkjer O.K.

27:37

+7:14

12.

Leif R. Røhjell

Byåsen IL

28:18

+7:55

DSQ

Per Laksfors

Wing OK Trondheim

17:20

107 108 109 110 111 112 106 123

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jardar Sandstad

Selbu OK

23:01

+0:00

2.

Stig Arild Haugskott

Trollelg, OL

28:50

+5:49

3.

Arne Kjell Foldvik

OK Nidarøst

29:01

+6:00

4.

Arnfinn Langeland

Byåsen IL

30:24

+7:23


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

4 juni 2010, 19:28:01

Arrangør:

Brikkesys

Antall deltagere:

324

Antall startet:

324