Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (java)
OBIK Ranking 2010Dataeksport
Brikkesys.no

P2 Østernvannsvingen Kortdist. 22. april 2010

Klasse: D10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Camilla Clausen

Nydalens Skiklub

1:15:19

+0:00

2.

Rebekka Holter

Nydalens Skiklub

1:15:22

+0:03

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Charlotte Sanchis

Fugro

27:29

+0:00

2.

Ragnhild Aas

Raumar OL

28:30

+1:01

3.

Sunniva Nilsen

Ullevål Sykehus

30:08

+2:39

4.

Siri Spjelkavik

Meteorologen

31:00

+3:31

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

26:27

+0:00

2.

Hilde Ståhlbrand

KJELSÅS

28:34

+2:07

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Margrete Håversen

Telenor

21:19

+0:00

2.

Mette Grimnes

SWECO GRØNER

22:20

+1:01

3.

Nina Didriksen

NRK

29:10

+7:51

4.

Aina Grymyr

IBM-klubben

49:28

+28:09

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Birkeland

Maris Interiørhjelp

29:38

+0:00

2.

Randi Nilstad

Tyrving, IL

33:18

+3:40

3.

Kjersti Viker

DNBNOR

34:31

+4:53

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Gran

TYRVING

21:49

+0:00

2.

Hege Andersen

UBIL

24:21

+2:32

3.

Nina Kolberg

Tyrving, IL

27:27

+5:38

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

22:35

+0:00

2.

Nora Ursin

Bærum Kommune

24:36

+2:01

3.

Marit Vågsnes

ULLEVÅL SYKEHUS

26:44

+4:09

4.

Brynhild Fanuelsen

Sykehuset Asker og Bærum

29:57

+7:22

5.

Aud I Spjelkavik

FBI

34:36

+12:01

6.

Atie D Saugerud

Veritas

45:28

+22:53

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siri Holmboe

Tyrving, IL

24:32

+0:00

2.

Inger Elisabeth Kvaase

Privat

30:27

+5:55

3.

Turid Bratland

Fossum

31:53

+7:21

4.

Sidsel Sandelien

Statens Vegvesen

34:14

+9:42

5.

Anne Sjønnesen

Nittedal

37:45

+13:13

6.

Eva Nilsen

SKIFORENINGEN

39:12

+14:40

7.

Anne-Britt Nilsen

HIO

39:47

+15:15

8.

Gerd Gullaksen

Esso Sport

44:17

+19:45

9.

Elisabeth Ibsen

Universitetet

45:53

+21:21

10.

Anne Lise Øfsthus

Asker

46:24

+21:52

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage

Aker Solutions

25:27

+0:00

2.

Ragnhild Krogvig

Kolbotn & Skimt OL

31:38

+6:11

3.

Lilla Madsen

FBI

40:17

+14:50

Klasse: H10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

August Syrdal Øen

Høvdingen

47:38

+0:00

Klasse: H13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Steingrim Bersvendsen

BAC Consulting

56:00

+0:00

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Balchen

DNB NOR

31:50

+0:00

2.

Daniel Rees

TNS Gallup

38:35

+6:45

3.

Magnus Grøneng

Kongsberg

48:13

+16:23

4.

Anders Aasand

Kunnskapsfabrikken

1:15:42

+43:52

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Erling Øen

Nordea

30:39

+0:00

2.

Asbjørn Aarvik

Statoil Hydro Oslo BIL

32:02

+1:23

3.

Gløer Winswold

VegdirektorATET

32:23

+1:44

4.

Per Kåre Limmesand

Brekke & Strand Akustikk

32:31

+1:52

5.

Jan Tore Henriksen

Henriksen Consulting

32:59

+2:20

6.

Markus Olin

Itera

33:24

+2:45

7.

Einar Gisholt

EDB Business Partner

34:46

+4:07

8.

Øystein Håland

Kristiansand

34:54

+4:15

9.

Lars Grande

FBI

36:56

+6:17

10.

Christian Grotnes

NRK

37:38

+6:59

11.

Olav Eide

SKBO

39:24

+8:45

12.

Morten Rannem

Vegdirektoratet

41:27

+10:48

13.

Jan Erik Aalberg

Bækkelagets Spkl.

44:39

+14:00

14.

Martin Veastad

Thales

44:45

+14:06

15.

Johan Haavardtun

Schenker

45:12

+14:33

16.

Jon Sletvold

Thales

46:58

+16:19

17.

Geir Sand

ULLEVÅL SYKEHUS

48:39

+18:00

18.

Sigbjørn Sørbotten

Statnett BIL

48:57

+18:18

19.

Tor Ringstad

Tandberg

49:15

+18:36

20.

Trond Brevik

TBR

51:36

+20:57

21.

Eskil Åsmul

Software Innovation

52:20

+21:41

22.

Mats Carlin

FBI

53:49

+23:10

23.

Hallvard Bjørgum

Veritas

55:34

+24:55

24.

Svein Kummen

MULTICONSULT BIL

57:24

+26:45

25.

Marius Burmo

PRIVAT

58:02

+27:23

26.

Håkon Gudding

Telenor

1:04:44

+34:05

27.

Roger Nyhus

Nittedal

1:17:14

+46:35

DSQ

Vegard Eriksen

NRK

29:00

81 119 79 85 84 83 82 80 200

DSQ

Lasse Nederhoed

NRK

56:02

83

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eivind Hoff

Nordea

21:55

+0:00

2.

Johan Lunde

Ullevål Sykehus

24:00

+2:05

3.

Bjørn Solhjem

Amesto

28:10

+6:15

4.

Roar Sigurdsen

Ringnes

28:37

+6:42

5.

Trond Westgaard

REC

29:19

+7:24

6.

Håkon Halvorsen

Statnett

36:48

+14:53

7.

Geir Hanesand

Thales

39:28

+17:33

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Hansen

AB PIL

24:59

+0:00

2.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

25:28

+0:29

3.

Per Kaarby

Bellit

26:30

+1:31

4.

Ivar Refsland

Antidoping Norge

27:53

+2:54

5.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

27:57

+2:58

6.

Bjørn Are Carlsson

BAC Consulting

28:36

+3:37

7.

Tore Sannes

Geocap

29:06

+4:07

8.

Eirik Tandrevold

Ernst&Young Oslo BIL

29:19

+4:20

9.

Tormod Øvergaard

Intero

29:38

+4:39

10.

Pål Terkelsen

Privat

31:13

+6:14

11.

John Thomas Petersen

Nordea

33:07

+8:08

12.

Claus Frimann Clasen

Lyberg & Partnere

33:10

+8:11

13.

Tore Ringerike

DNB

33:50

+8:51

14.

Paal W Hanssen

BDO

38:17

+13:18

15.

Tom Pettersen

KPP/Runners

38:38

+13:39

16.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

40:00

+15:01

17.

Morten Kongsberg

Tyrving, IL

42:49

+17:50

DSQ

Knud Bjørne-Larsen

Norsk Filmstudio

33:52

90 119 79 85 139 175 80

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olav Nipen

Statoil Hydro

18:16

+0:00

2.

Geir Fløymo

Kanfa

18:39

+0:23

3.

Tom Andreassen

DNBNOR

19:16

+1:00

4.

Harald Sverdrup-Thygeson

CSC

19:34

+1:18

5.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

20:11

+1:55

6.

Per Magnus

FHI

21:14

+2:58

7.

Terje Stensholm

TV2

22:04

+3:48

8.

Per Nermo

COWI BIL

22:57

+4:41

9.

Bjørn Rossow

Thales

24:11

+5:55

10.

Reidar Vifstad

TYRVING

25:51

+7:35

11.

Stein Myhre

Privat

26:02

+7:46

12.

Reidar Kierulf

RKP

26:06

+7:50

13.

Helge Stenseth

Thales

28:09

+9:53

DSQ

Terje Stensholm

TV2

18:57

200

DSQ

Jon Foss

Friskis&Svettis

20:04

80

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

15:43

+0:00

2.

Hans O Augedal

Asker Skiklubb

16:35

+0:52

3.

Knut Stabell

Statnett BIL

17:26

+1:43

4.

Per Øhlckers

FBI

18:43

+3:00

5.

Trond Wettergreen

Andvord

20:05

+4:22

6.

Hasse Bergstrøm

Ski VG Skole

20:11

+4:28

7.

Ivar Strømstad

Raumar

21:27

+5:44

8.

Morten Rambech Dahl

Kamp Vestheim

21:52

+6:09

9.

Sverre Seeberg

DnB NOR

21:57

+6:14

10.

Øyvin Brøymer

Intertrade Shipping

22:06

+6:23

11.

Einar Skåre

BREVPOST

22:56

+7:13

12.

Pål Benjaminsen

Kamp Vestheim

23:17

+7:34

13.

Arne Holmgren

OPIL

23:42

+7:59

14.

Ivar Opsahl

Planbygg

24:27

+8:44

15.

Knut Tore Solheim

FUGRO

24:31

+8:48

16.

Kaare Solhjell

Privat

25:26

+9:43

17.

Bjørn Spjelkavik

FBI

26:21

+10:38

18.

Per Haugen

NEDERMAN

30:55

+15:12

DSQ

Stig Karlsen

Abildsø Elektriske

27:12

80

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Hem

Ahus BIL

19:39

+0:00

2.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratet

21:21

+1:42

3.

Odd Tore Saugerud

Veritas

21:56

+2:17

4.

Knut Møgedal

Aker Solutions

22:48

+3:09

5.

Tor Ommundsen

Veritas

23:44

+4:05

6.

Tormod Hegdahl

HemiNG/NJÅRD

24:33

+4:54

7.

Bjørn Larssen

OSLO LÆRERNE

27:29

+7:50

8.

Sverre Farstadvoll

Petec

28:43

+9:04

9.

Roar Gudding

VETBIL

29:03

+9:24

10.

Tor Sandby

Skattedirektoratet

32:38

+12:59

11.

Øystein Madsen

GE Healthcare

34:53

+15:14

12.

Per Erik Sørensen

Nordea

37:46

+18:07

13.

Tom Ibsen

UBIL

43:56

+24:17

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

21:45

+0:00

2.

Annar Brustad

FOBIL

23:55

+2:10

3.

Bjørn Eckstrøm

NVE

25:37

+3:52

4.

Knut Hangeraas

GeoForm

27:03

+5:18

5.

Arne Jordal

SAS

27:14

+5:29

6.

Jon C. Fougner

FUGRO

28:36

+6:51

7.

Ronald Inglingstad

Nordea

28:59

+7:14

8.

Kjell Saastad

Gjensidige

29:19

+7:34

9.

Svein Kvalheim

BT

31:36

+9:51

10.

Per Meiland

DNB NOR

32:23

+10:38

11.

Olaf Opland

Olav Thon BIL

35:54

+14:09

12.

Georg Gullaksen

Esso Sport

35:55

+14:10

13.

Harald Birkeland

OUS

38:14

+16:29

14.

Arne Øfsthus

Fugro

39:49

+18:04

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Drage

Aker Solutions

22:37

+0:00

2.

Sveinung Bleikvin

Asker SK

22:39

+0:02

3.

Sigurd Melsom

Kjelsås

23:55

+1:18

4.

Aage Øyvann

Hydro Oslo

24:01

+1:24

5.

Helge Kvaase

HIAK

26:43

+4:06

6.

Arne Chr Scheie

PRIVAT

27:57

+5:20

7.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

29:54

+7:17

8.

Erling Bakken

Asker SK

31:08

+8:31

9.

Einar Ersdal

Hydro Oslo

32:53

+10:16

10.

Arnfinn Sjønnesen

Nittedal

33:15

+10:38

11.

Magne Grande

FBI

34:15

+11:38

DSQ

Per Gjermo

Asker SK

31:08

200

DSQ

Svein Forthun

HIO

40:41

80

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Larsson

Privat

30:10

+0:00

2.

Kjell Teigland

Privat

33:10

+3:00

3.

Oddvar Andreassen

Romerikslaget

46:00

+15:50

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håkon Røsand

DNB NOR

27:45

+0:00

Klasse: CÅ(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrid Hallås

A hus BIL

36:43

+0:00

2.

Stine Møller

Flytoget

41:58

+5:15

3.

Rikke Gåsholt

UIO

42:28

+5:45

4.

Ragnhild Nersten

Fossum IF

46:50

+10:07

5.

Mari Westeng

Statnett BIL

1:11:19

+34:36

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torstein Schjelle

Aimit AS

24:51

+0:00

2.

Uno Hanslien

BILPOST

25:50

+0:59

3.

Morten Sørlie

AimIT AS

27:04

+2:13

4.

Jarle Birkeland

Årvoll IL

30:33

+5:42

5.

Nils Løw

Aimit AS

44:45

+19:54

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Øverøyen

Oddersjaa

26:49

+0:00

2.

Annemarie Aarnes

Nydalens Skiklub

30:06

+3:17

3.

Petter Taugbøl

PRIVAT

34:23

+7:34

4.

Arnaud Sanchis

Universitetet Oslo

36:57

+10:08

5.

Mats Ringerike

Oppsal IF

37:21

+10:32

6.

Marit Johnsen

Høgskolen i Bodø

40:08

+13:19

7.

Terje Moan

Telenor

45:39

+18:50

8.

Trond Ramberg

NRK

56:03

+29:14

DSQ

Per Ongstad

Privat

47:25

139

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Svendsen

Skog og Landskap, UMB

44:51

+0:00

2.

Geir Arnesen

BÆRUM KOMMUNE

47:25

+2:34

3.

Øyvind Steinbekken

ODALEN

48:15

+3:24


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

25 september 2010, 12:04:05

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

197

Antall startet:

197