Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Dag 1 (HOK-ranking 1/2017) 25. mars 2017

Klasse: H17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Harald Havnen Johansen

Varegg Fleridrett

31:52

+0:00

2.

Göran Winblad

Rehns BK

31:59

+0:07

3.

Rune Nygaard

IL Gular

34:13

+2:21

4.

Trygve Buanes

TIF Viking

34:35

+2:43

5.

Per Arne Aadland

Samnanger IL

36:01

+4:09

6.

Oskar Røen

Varegg Fleridrett

37:34

+5:42

7.

Kristian Rykkje

Varegg Fleridrett

39:21

+7:29

8.

Tom Eirik Eikanger

IL Gular

39:39

+7:47

9.

Espen Rognsvåg

OS Orienteringsklubb

39:50

+7:58

10.

Markus Kjærner-Semb

Varegg Fleridrett

40:39

+8:47

11.

Ronny Rykkje

Varegg Fleridrett

40:53

+9:01

12.

Bjarte Eikanger

TIF Viking

41:55

+10:03

13.

Einar Marius Hjellestad Martinsen

Vikebygd IL

42:43

+10:51

14.

Stian Rykkje

Varegg Fleridrett

43:01

+11:09

15.

Knut Kyrkjebø

TIF Viking

43:26

+11:34

16.

Helge Nysæter

Bergens TF

44:49

+12:57

17.

Sveinung Rykkje

Stord Orientering

45:00

+13:08

18.

Mathias Rosenlund

Varegg Fleridrett

46:30

+14:38

19.

Anders Tønnessen Rød

Fana IL

47:18

+15:26

20.

Trond Døskeland

Fana IL

49:11

+17:19

21.

Eyvind Kjellevold Malde

IL Gular

50:18

+18:26

22.

Kasper Valestrand

Varegg Fleridrett

50:29

+18:37

23.

Jostein Kvakland

Varegg Fleridrett

51:34

+19:42

24.

Geir Heksem

Fana IL

51:53

+20:01

25.

Jarle Kloster

Fitjar IL

53:37

+21:45

26.

Ketil Døskeland

Fana IL

54:44

+22:52

27.

Andreas Grønbech

Askøy OL

55:29

+23:37

28.

Scott Juvik

IL Gular

55:51

+23:59

29.

Knut Utne

Fana IL

57:19

+25:27

30.

Gernot Doppelhofer

Varegg Fleridrett

1:00:11

+28:19

DSQ

Tore Juvik

IL Gular

43:04

53

DNS

Vyacheslav Mukhidinov

Varegg Fleridrett

DNS

Johan Eikanger

IL Gular

DNS

Tore Nymark

Askøy OL

DNS

Helge Rosenlund

Varegg Fleridrett

Klasse: D17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Löfgren

Varegg Fleridrett

31:18

+0:00

2.

Helen Martinsen

IL Gular

38:19

+7:01

3.

Tonje Aasheim Nymark

Askøy OL

39:30

+8:12

4.

Kårhild Husby Nordstad

Varegg Fleridrett

40:20

+9:02

5.

Karianne Strømme

TIF Viking

41:54

+10:36

6.

Dagrun Daltveit Slettebø

Fana IL

42:25

+11:07

7.

Eli Fjellbirkeland Johannesen

IL Gular

43:59

+12:41

8.

Randi Hole

Bergens TF

44:57

+13:39

9.

Rannveig Nordhagen

Fana IL

45:26

+14:08

10.

Tove Aasheim

Askøy OL

46:07

+14:49

11.

Ragnhild Balsvik

Osterøy IL

47:48

+16:30

12.

Hanne Daltveit

Fana IL

48:12

+16:54

13.

Mariell Arntzen

Gneist, IL

49:23

+18:05

14.

Ingunn Martinsen

Varegg Fleridrett

51:42

+20:24

15.

Ingunn Torød Buset

Gneist, IL

52:44

+21:26

16.

Ida Johanne Aadland

Samnanger IL

53:35

+22:17

17.

Marianne Nummedal

Fana IL

54:45

+23:27

18.

Lise Christensen

TIF Viking

57:18

+26:00

19.

Hedvig Kjellevold Malde

IL Gular

1:02:17

+30:59

20.

Kirsti Lysaker

Fana IL

1:06:03

+34:45

DNS

Olena Strugalova

Varegg Fleridrett

Klasse: H17-AK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tom Johannessen

Gneist, IL

41:11

+0:00

2.

Vemund Hansen

TIF Viking

44:37

+3:26

3.

Steinar Danielsen

Os Orienteringsklubb

45:43

+4:32

4.

Magnus Erdal

Samnanger IL

46:02

+4:51

5.

Bjørn Steinhaug

Varegg Fleridrett

55:47

+14:36

6.

Harald Sodemann

Norges Orienteringsforbund

57:13

+16:02

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Bohne

Varegg Fleridrett

36:42

+0:00

2.

Birk Bell Lysaker

Fana IL

38:30

+1:48

3.

Olav Hammersland Garnes

Gneist, IL

43:54

+7:12

4.

Andreas Nysæter

Bergens TF

45:58

+9:16

5.

Mads Jørgen Skage

Gneist, IL

47:11

+10:29

6.

Oskar Madslien Steinhaug

Varegg Fleridrett

51:17

+14:35

7.

Jens Øien Kloster

Fitjar IL

52:11

+15:29

8.

Brage Iversen

Bergens TF

52:13

+15:31

9.

Sigve Rygg Eikeland

Bergens TF

54:09

+17:27

10.

Mathias Heradstveit

Gneist, IL

58:14

+21:32

11.

Matias Døsen Pontoppidan

Os Orienteringsklubb

1:01:14

+24:32

12.

Magnus Lehmann

Varegg Fleridrett

1:17:03

+40:21

13.

Sindre Haaland Westerbø

Gneist, IL

1:25:24

+48:42

DSQ

Mathias Kjærner-Semb

Varegg Fleridrett

14:37

112 107 46 47 102 50 156 115 146 110 53 100 24...

DSQ

Fredrik Blichfeldt

Osterøy IL

34:26

102 50 156 115 146 110 53 100 249

DSQ

Lars Evensen

Gneist, IL

51:51

46

DNS

Tage Rosenlund

Varegg Fleridrett

DNS

Eirik Bjerke Otterå

TIF Viking

Klasse: H50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Martinsen

Vikebygd IL

36:32

+0:00

2.

Arne Knudsen

Gneist, IL

36:44

+0:12

3.

Bjørn Hølleland

Fana IL

38:23

+1:51

4.

Sverre Ottesen

Varegg Fleridrett

38:57

+2:25

5.

Kjetil Damm

TIF Viking

39:24

+2:52

6.

Sigurd Eikner

Fana IL

39:42

+3:10

7.

Jan Petter Hansen

IL Gular

42:26

+5:54

8.

Øistein Bøe

Fana IL

43:17

+6:45

9.

Tord Bell Myking

Fana IL

45:02

+8:30

10.

Jan Haugland

Årstad IL

46:17

+9:45

11.

Tore Svein Nese

Askøy OL

46:23

+9:51

12.

Rune Erdal

Samnanger IL

47:51

+11:19

13.

Rolf Atle Rolfsnes

Fitjar IL

48:05

+11:33

14.

Torgeir Strand

Fana IL

48:07

+11:35

15.

Tommy Sævareid

Os Orienteringsklubb

48:59

+12:27

16.

Pål Augland

Bergens TF

49:47

+13:15

17.

Jan Kjærner-Semb

Varegg Fleridrett

54:35

+18:03

DSQ

Lars Fjellanger

Fana IL

56:02

100

DSQ

Bjørn Sandvik

IL Gular

1:09:22

156 115 146 110 53 100 249

DNS

Matti Torgersen

Bergens TF

DNS

Sjur Lehmann

Varegg Fleridrett

DNS

Gisle Johanson

Fana IL

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tora Aasheim Nymark

TIF Viking

28:52

+0:00

2.

Mari Strømme Lid

TIF Viking

29:00

+0:08

3.

Ragnhild Vrålstad Løvås

Varegg Fleridrett

30:07

+1:15

4.

Marte Madslien Bakken

Nydalens SK

30:52

+2:00

5.

Eirunn Husby Nordstad

Varegg Fleridrett

36:46

+7:54

Klasse: D50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Madslien

Nydalens SK

37:24

+0:00

2.

Mai Helen Linga

IL Gular

40:42

+3:18

3.

Britt Karlsen

Askøy OL

50:17

+12:53

4.

Anita Lindvik-Sævareid

Os Orienteringsklubb

1:05:56

+28:32

Klasse: D60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siren Greve

Bergens TF

35:34

+0:00

2.

Rannveig Solli

Askøy OL

39:27

+3:53

3.

Berit Hegdal

Bergens TF

41:16

+5:42

4.

Anne Kjersti Daltveit

Fana IL

44:37

+9:03

5.

Nina Soligard

Bergens TF

49:58

+14:24

6.

Kari Secher

Bergens TF

57:58

+22:24

Klasse: H60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Arve Solli

Askøy OL

26:38

+0:00

2.

Sigmund Sætre

Fitjar IL

32:35

+5:57

3.

Alfon Johansen

Bergens TF

35:59

+9:21

4.

Ørjan Eirik Valestrand

Fana IL

36:20

+9:42

5.

Gunnar Gytri

Førde IL

37:13

+10:35

6.

Øistein Paulsen

Bergens TF

40:32

+13:54

7.

Anders Bjørkaas

Askvoll og Holmedal IL

49:00

+22:22

8.

Jan Olav Ormberg

Fana IL

57:14

+30:36

9.

John Olav Alvsvåg

Fana IL

58:16

+31:38

Brutt

Egil Karlsen

Askøy OL

Klasse: H70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magne Raadal

Fana IL

40:49

+0:00

2.

Per Vold

Fana IL

44:24

+3:35

3.

Per Haugland

Årstad IL

45:02

+4:13

4.

Gunnar J. Alsaker

Årstad IL

48:23

+7:34

5.

Axel Ingvaldsen

TIF Viking

48:32

+7:43

6.

Jan Harald Helmich Pedersen

TIF Viking

53:04

+12:15

7.

Ingolf Dybvik

Stord Orientering

56:06

+15:17

8.

Einar Nordås

Fana IL

57:37

+16:48

DSQ

Geir Husdal

TIF Viking

44:56

117

DNS

Per Vikane

Fana IL

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marie Roll-Tørnqvist

Fana IL

23:07

+0:00

2.

Anja Hole

Førde IL

24:58

+1:51

3.

Oda Kjellevold Malde

IL Gular

30:53

+7:46

Klasse: D70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marie Herigstad

Os Orienteringsklubb

29:52

+0:00

DNS

Ingvill Vold

Fana IL

DNS

Else Lerche Raadal

Fana IL

Klasse: D35-K

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Goga

Bergens TF

22:48

+0:00

2.

Venla Arponen Snilstveit

Os Orienteringsklubb

27:24

+4:36

3.

Idun Magdalene Bøyum Augland

Bergens TF

27:28

+4:40

4.

Marie Pontoppidan

Os Orienteringsklubb

27:44

+4:56

5.

Lise Balestrand Grønbech

Askøy OL

28:26

+5:38

6.

May-lill Damm

TIF Viking

32:29

+9:41

7.

Siri Elisabet Helle

Fana IL

33:30

+10:42

Klasse: H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Dale

Bergens TF

15:29

+0:00

2.

Brage Bell Lysaker

Fana IL

23:09

+7:40

3.

Jon Erik Doppelhofer Ervik

Varegg Fleridrett

32:11

+16:42

4.

Sondre Batalden

Fana IL

35:13

+19:44

Klasse: B-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Berge

Os Orienteringsklubb

18:39

+0:00

2.

Ole Kragseth

IL Gular

21:30

+2:51

3.

Ingelinn Molvik

Gneist, IL

24:11

+5:32

4.

Morten Sandvik

IL Gular

25:10

+6:31

5.

Ketil Nummedal

Fana IL

26:03

+7:24

6.

Knut Even Hole

Førde IL

27:55

+9:16

7.

Vibeke Nymo

Varegg Fleridrett

32:34

+13:55

8.

Bjørn Batalden

Fana IL

37:41

+19:02

9.

Ingvar Lindvik Auflem

Os Orienteringsklubb

41:04

+22:25

10.

Lars Olav Tolo

Gneist, IL

45:19

+26:40

11.

Annhild Fetveit

Fana IL

46:48

+28:09

12.

Ingrid Roll

Fana IL

55:36

+36:57

13.

Sindre Ekrheim

Bergens TF

57:32

+38:53

DNS

Karen Clementsen Kayser

Fana IL

Klasse: D/H-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ragna Oline Doppelhofer Ervik

Varegg Fleridrett

23:12

Oskar Heksem

Fana IL

19:40

Sverre Stuland Tysvær

Varegg Fleridrett

34:12

Jacob Flach Andersen

Gneist, IL

38:47

DNS

Bendik Madslien Steinhaug

Varegg Fleridrett

Klasse: D11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Hedda Erica Eikanger

Gneist, IL

17:02

Tonje Rykkje

Stord Orientering

18:32

Klasse: D/H13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rasmus Jorde

Varegg Fleridrett

15:40

+0:00

2.

Mariell Skage

Gneist, IL

16:32

+0:52

3.

Ingrid Falch Andersen

Gneist, IL

18:10

+2:30

4.

Iris Skage

Gneist, IL

22:19

+6:39

DNS

Jonas Bracke

TIF Viking

Klasse: D/H17-C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Skage

Gneist, IL

14:02

+0:00

2.

Hanna Hølleland

Fana IL

16:49

+2:47

3.

Siv Øvrebotten Lie

Os Orienteringsklubb

16:50

+2:48

4.

Yola Keenlyside

Gneist, IL

22:17

+8:15

5.

Anita E. Hole

Førde IL

22:55

+8:53

6.

Gry Sveri Lier

TIF Viking

23:09

+9:07

7.

Kristian Andersen

Gneist, IL

38:44

+24:42

Klasse: N-åpen lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Martin Shields Løkling

Gneist, IL

32:39

Sondre Aksnes

IL Gular

30:35

Vegard Aksnes

IL Gular

31:48

Brage Løvfall Aasen

Varegg Fleridrett

37:33

Mari Hage

Norges Orienteringsforbund

23:06

Klasse: D/H11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Karoline Strandenes

Fana IL

Klasse: D/H13-16N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Dale

Bergens TF

16:35

+0:00

Klasse: N-åpen kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Kirill Eikanger

Gneist, IL

12:54

Frida Ingeborg Eikanger

Gneist, IL

20:13

Iris Popsueva Buanes

TIF Viking

34:30

David Ljosvo Nordvik

Gneist, IL

30:53

Josefine Blomquist

Bergens TF

30:03

Aurora Helena Wikestad

Os Orienteringsklubb

15:14

Ada Wikestad

Os Orienteringsklubb

15:28

Amund Genberg

IL Gular

15:51

Signe Lier-Hansen

TIF Viking

28:21

Eirika Jæger

Stord Orientering

45:33

Heidi Simmenes

Gneist, IL

18:40

Johanne Elingsen

Gneist, IL

23:45

Johan Gjerstad

Varegg Fleridrett

26:04

Nora Ruth Wikestad

Os Orienteringsklubb

21:21

Arn Viljo Wikestad

Os Orienteringsklubb

21:30

DSQ

Lasse Skage

Gneist, IL

14:25

49 100

Klasse: H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Andreas Strømme Lid

TIF Viking

24:55

Klasse: D17-AK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Linda Rykkje

Stord Orientering

32:47

+0:00

2.

Valentina Dimitrova

Gneist, IL

35:18

+2:31

3.

Vibeke Øye

IL Gular

39:08

+6:21

4.

Liv Ormberg

Gneist, IL

39:21

+6:34

5.

Kristin A. Eeg

IL Gular

39:45

+6:58

6.

Gunhild Stuland Tysvær

Varegg Fleridrett

43:55

+11:08

7.

Marian Kjellevold

IL Gular

49:29

+16:42

8.

Marie Dymbe

Gneist, IL

57:10

+24:23

Klasse: D15-20B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Bohne

Varegg Fleridrett

34:54

+0:00

2.

Ragnhild Marie Bøe

Fana IL

36:12

+1:18

Klasse: H15-20B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegar Hole

Førde IL

34:15

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

13 april 2017, 22:56:15

Arrangør:

Hordaland orinteringskrets

Antall deltagere:

222

Antall startet:

205