Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Trondheim Sprintcup 2010 PoengoversiktKlubbkonkurranse Trondheim Sprintcup 2010Trondheim Sprintcup 2010 PoengkonkurranseDataeksport
Brikkesys.no

Trondheim Sprintcup 4 29. april 2010

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sanna Fiskum Ness

Freidig, SPK

8:17

+0:00

2.

Hilvi Emerense Hamar

Freidig, SPK

8:32

+0:15

3.

Emilie Liabakk Eriksen

Byåsen IL

8:34

+0:17

4.

Dina Evjen Røset

Byåsen IL

8:47

+0:30

5.

Marie Bakken Sørensen

Freidig, SPK

9:02

+0:45

6.

Ingunn Augdal Fløvig

OK Nidarøst

9:49

+1:32

7.

Kristin Hågland Hagen

Trollelg, OL

10:01

+1:44

8.

Oda Lorås

Trollelg, OL

10:10

+1:53

9.

Marte Lien Johnsen

Byåsen IL

11:17

+3:00

10.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

13:25

+5:08

11.

Eldrid Bratsberg

Wing OK Trondheim

13:54

+5:37

12.

Malin Opøien

OL Trollelg

15:02

+6:45

13.

Elisabeth Solberg

Trollelg, OL

16:52

+8:35

14.

Thea Helene og Malin S.

OL Trollelg

17:50

+9:33

175

15.

Ane Hals Stensrud

Trollelg, OL

17:56

+9:39

16.

Heidi Krogh

OL Trollelg

18:14

+9:57

17.

Tonje Dalen

OL Trollelg

20:00

+11:43

175

18.

Pernille Opheim

Freidig

22:21

+14:04

19.

Ine Sofie Moen

OL Trollelg

23:43

+15:26

20.

Ine T.H. og Mari H.

OL Trollelg

24:27

+16:10

21.

Kristine Mikalsen

OL Trollelg

24:46

+16:29

22.

Ingeborg Storleer

OL Trollelg

24:49

+16:32

23.

Astrid Øien

OL Trollelg

24:51

+16:34

24.

Eline Rygg Flatås

Trollelg, OL

25:24

+17:07

25.

Ingrid Jensås

OL Trollelg

25:27

+17:10

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marte Hoff Hagen

Byåsen IL

16:51

+0:00

2.

Anna Solberg

Trollelg, OL

18:18

+1:27

3.

Frida Sæther

Freidig, SPK

18:45

+1:54

4.

Sigrid Moen Pedersli

Trollelg, OL

18:52

+2:01

5.

Ingeborg Eide

Byåsen IL

19:36

+2:45

6.

Ingvild Ytterhus Utengen

Byåsen IL

20:22

+3:31

7.

Kaja Bø Timestad

Freidig, SPK

21:14

+4:23

8.

Kristine Klock Fleten

Wing OK Trondheim

21:25

+4:34

9.

Ane Svegård Bye

Byåsen IL

23:53

+7:02

10.

Linn Lodgaard

Byåsen IL

25:51

+9:00

DSQ

Ingrid Liabakk Eriksen

Byåsen IL

27:43

107

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karen Oline Kolstad

Freidig, SPK

17:22

+0:00

2.

Sunniva Storrønning

Byåsen IL

18:43

+1:21

3.

Karoline Wollan Benum

Byåsen IL

18:58

+1:36

4.

Pauline Røstum Bellingmo

Gaula, OL

19:15

+1:53

5.

Sigrid Bratsberg

Wing OK Trondheim

20:53

+3:31

6.

Andrea Vindal

Wing OK Trondheim

24:08

+6:46

7.

Kjersti Midtbø

Wing OK Trondheim

24:34

+7:12

Klasse: D 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mali Gederaas Kanstad

Wing OK Trondheim

16:16

+0:00

2.

Trude Nonstad Fornes

Malvik IL

17:26

+1:10

3.

Marit Skoglund

Byåsen IL

18:13

+1:57

4.

Line Hovdenak Stenersen

OK Nidarøst

18:39

+2:23

5.

Hege Østnor Døllner

Wing OK Trondheim

22:14

+5:58

6.

Mali Galaaen Røsseth

Selbu OK

23:03

+6:47

DSQ

Eli Marita Forseth

Trollelg, OL

14:53

107 115 114

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ane Baldishol Brevig

NTNUI

15:44

+0:00

2.

Gøril Eide

Byåsen IL

17:01

+1:17

3.

Janeta Turka

NTNUI

17:07

+1:23

4.

Hanne Vefsnmo

NTNUI

17:29

+1:45

5.

Siri Bente Haugen

NTNUI

18:44

+3:00

6.

Chloe Blanc

NTNUI

18:47

+3:03

7.

Anna Hall

NTNUI

19:54

+4:10

8.

Kristin Høydalsvik

Byåsen IL

20:33

+4:49

9.

Kirsten Vike

Wing OK Trondheim

20:58

+5:14

10.

Emily Wall

Wing OK Trondheim

22:38

+6:54

DSQ

Vibeke Falck

Nydalens Skiklub

21:14

115 114

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torunn Spets Storhov

Freidig, SPK

15:54

+0:00

2.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

18:52

+2:58

3.

Turid Arnesen

Byåsen IL

18:53

+2:59

4.

Mona Høiås Sæther

Freidig, SPK

19:34

+3:40

5.

Tone Almås

IL Leik

20:05

+4:11

6.

Trude Olafsen

Freidig, SPK

21:20

+5:26

7.

Siri Bø Timestad

Freidig, SPK

22:37

+6:43

8.

Hilde Forbord

Malvik IL

23:15

+7:21

9.

Kjersti Selmer

Freidig, SPK

29:26

+13:32

10.

Beathe Helmersen

Børsa IL

31:53

+15:59

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Byåsen IL

19:32

+0:00

2.

Gerd Bjørseth

Krokstadøra IL

19:56

+0:24

3.

Grete Berge Owren

Freidig, SPK

20:45

+1:13

4.

Gro Rypdal

Byåsen IL

25:09

+5:37

5.

Ingrid Lien Johnsen

Byåsen IL

26:26

+6:54

6.

Anne-Sofie Gjermstad

OK Nidarøst

30:01

+10:29

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Freidig, SPK

23:11

+0:00

2.

Stina Elfving

Byåsen IL

25:44

+2:33

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oskar Spets Storhov

Freidig, SPK

7:22

+0:00

2.

Are Helle Mårdalen

Freidig, SPK

8:13

+0:51

3.

Håvard Eidsmo

Freidig, SPK

8:54

+1:32

4.

Adrian Opheim

Freidig, SPK

8:56

+1:34

5.

Ulrik Sellæg

Trollelg, OL

9:39

+2:17

6.

Mathias Vindal

Wing OK Trondheim

9:58

+2:36

174

7.

Sondre Bakkhaug

Trollelg, OL

10:14

+2:52

8.

Ingvar Storleer

OL Trollelg

10:26

+3:04

9.

Brage Bergsmyr

Trollelg

10:41

+3:19

10.

Preben Antonsen

Byåsen

11:02

+3:40

11.

Odin Løvås

Freidig, SPK

12:02

+4:40

12.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

12:48

+5:26

13.

Andreas Helland Eriksen

Wing OK Trondheim

12:55

+5:33

14.

Are Lodgaard

Byåsen IL

13:09

+5:47

15.

Vegard Tufto Wik

Byåsen IL

13:10

+5:48

16.

Kenneth Kjelaas

Malvik IL

14:11

+6:49

17.

Ørjan Aa

OL Trollelg

14:57

+7:35

18.

Martin Bjørndal

OL Trollelg

15:20

+7:58

19.

Torgeir Klevstuen

OL Trollelg

16:07

+8:45

175

19.

Eirik Sandnes

OL Trollelg

16:07

+8:45

21.

Asbjørn Sørensen

OL Trollelg

16:28

+9:06

22.

Ole Erik Bejaminsen

OL Trollelg

16:36

+9:14

23.

Eivind Hagen

OL Trollelg

22:40

+15:18

24.

Fredrik Haugskott Melting

OL Trollelg

28:38

+21:16

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Wiggen

Byåsen IL

14:46

+0:00

2.

Rein Helle Mårdalen

Freidig, SPK

16:00

+1:14

3.

Brage Jørum

Byåsen IL

17:46

+3:00

4.

Hallvard Seim Grøvlen

OK Nidarøst

18:23

+3:37

5.

Olav Andreas Remmen

Trollelg, OL

18:27

+3:41

6.

Asbjørn Midtbø

Wing OK Trondheim

20:59

+6:13

7.

Torbjørn Lunde

Malvik IL

22:20

+7:34

8.

Nils Ola Kvam

Freidig, SPK

23:24

+8:38

9.

Johan Bakken Sørensen

Freidig, SPK

26:10

+11:24

10.

Jan Edvard Nødland

Byåsen IL

26:25

+11:39

11.

Martin Løvås

OK Nidarøst

26:29

+11:43

DSQ

Arvid Lyngstad

Wing OK Trondheim

17:06

107

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Einar Moen Pedersli

Trollelg, OL

12:31

+0:00

2.

Ove Baardsgaard

Trollelg, OL

13:36

+1:05

3.

Andreas Sølberg

Leik, IL

13:51

+1:20

4.

Sigurd Stenvik

Byåsen IL

14:43

+2:12

5.

Tormod Hovdenak Stenersen

OK Nidarøst

15:27

+2:56

6.

Geir Inge Keiserås

Leik, IL

15:48

+3:17

7.

Terje Sørgård

Byåsen IL

16:10

+3:39

8.

Håkon Selmer

Freidig, SPK

16:47

+4:16

9.

Ådne K. Berg

IL Leik

17:47

+5:16

10.

Ingebrigt Eid

IL Leik

18:00

+5:29

11.

August Fiskum Ness

Freidig, SPK

21:11

+8:40

12.

Torgeir Leithe

Selbu OK

22:08

+9:37

13.

Arne Hofsmo

selbu ok

22:54

+10:23

14.

Robin Kjelaas

Malvik IL

27:08

+14:37

15.

Jonas Duffy

Malvik IL

27:41

+15:10

DSQ

Torleif Syrstad

IL Leik

15:44

174

DSQ

Mattis Holt

Freidig, SPK

17:47

101

Klasse: H 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Olafsen

Freidig, SPK

11:48

+0:00

2.

Tor Håkon Skogstad

OL Gaula

12:47

+0:59

3.

Lars Berge Owren

Freidig, SPK

12:58

+1:10

4.

Truls Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

13:03

+1:15

5.

Per Harald Skogstad

OL Gaula

13:06

+1:18

6.

Johan Riseth Hammer

Børsa il

13:19

+1:31

7.

Martin Rønning

Freidig, SPK

13:20

+1:32

8.

Sindre Sæther

Freidig, SPK

13:28

+1:40

9.

Mads Fornes

Wing OK Trondheim

14:28

+2:40

10.

Eivind S Skarpsno

Nord-østerdal Ok

14:49

+3:01

11.

Martin Morset

Wing OK Trondheim

15:34

+3:46

12.

Ola Røstum Bellingmo

Gaula, OL

15:44

+3:56

13.

Terje Magnus Bakken Sørensen

Freidig, SPK

16:08

+4:20

14.

Kristian Pedersen

Trollelg, OL

16:18

+4:30

15.

Henry Eide Haug

Stjørdals-Blink Orientering

16:48

+5:00

16.

Ola Brøste

Byåsen IL

17:04

+5:16

Klasse: H 17-39 Bedrift

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kyrre Auran

Glomma Papp BIL

17:19

+0:00

2.

Eivind Langseth

SpareBank 1 Midt-Norge

18:06

+0:47

DSQ

Frode Engtrø

Eget

14:59

101 107 114

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hallvard Moian Nydal

Lillomarka OL

11:59

+0:00

2.

Felix Breitschädel

NTNUI

12:16

+0:17

3.

Bård Nonstad

Trollelg, OL

12:28

+0:29

4.

Ola Berger

Wing OK Trondheim

12:30

+0:31

5.

Trygve Olsen

NTNUI

12:41

+0:42

6.

Terje Maroni

Byåsen IL

12:50

+0:51

7.

Jan Schmid

Trollelg, OL

12:54

+0:55

8.

Øivind Aunøien

OK Fjell

13:00

+1:01

9.

Trygve Markset

Koll IL

13:07

+1:08

10.

Øyvind Enger

NTNUI

13:24

+1:25

10.

Tommy Schmid

Trollelg, OL

13:24

+1:25

12.

Håvar Birkeland Stormoen

NTNUI

13:26

+1:27

13.

Harald Berge

Tyrving IL

13:30

+1:31

14.

Magnus Mellbye Larsen

NTNUI

13:38

+1:39

15.

Wolfgang Kampel

NTNUI

13:44

+1:45

16.

Ims Bjarte

NTNUI

13:58

+1:59

17.

Rolf Mauritz Pedersen

NTNUI

14:16

+2:17

18.

Stian Bergersen

NTNUI

14:19

+2:20

19.

Robert Gjære Nyhus

OK Fjell

14:22

+2:23

20.

Alastair Brunton

Wing OK Trondheim

14:23

+2:24

21.

Jan-Egil Wagnild

Wing OK Trondheim

14:27

+2:28

21.

Morten Taraldsten Brunes

NTNUI

14:27

+2:28

23.

Tor Andreas Andersen

NTNUI

14:34

+2:35

24.

Lars Martin Hafstad

Byåsen IL

14:53

+2:54

25.

Snorre Hansen

Byåsen IL

15:07

+3:08

26.

Erik Sælen

NTNUI

15:11

+3:12

27.

Petter Hallerby

NTNUI

15:19

+3:20

28.

Stig Carlson Strandhagen

NTNUI

15:20

+3:21

28.

Arno Grønhovd

NTNUI

15:20

+3:21

30.

Torbjørn Aass

NTNUI

15:41

+3:42

30.

Eirik Marthinsen

NTNUI

15:41

+3:42

32.

Brage Keiserås

Leik, IL

16:16

+4:17

33.

Sveinung Heide Vaskinn

Byåsen IL

16:21

+4:22

34.

Torgeir Aune

Byåsen IL

16:55

+4:56

35.

Alv Erik Selvaag

Trollelg, OL

18:00

+6:01

36.

Johan Landrø

Børsa IL

18:29

+6:30

DSQ

Roar Skulbørstad

OL Trollelg

15:11

174

DSQ

Marius Østnor Døllner

Wing OK Trondheim

21:25

107 108 114

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tomas Eidsmo

Freidig, SPK

12:38

+0:00

2.

Jens Even Storhov

Freidig, SPK

13:58

+1:20

3.

Bård Smestad

Wing OK Trondheim

14:05

+1:27

4.

Håvard Lorange

Freidig, SPK

14:28

+1:50

5.

Svein Erik Bratsberg

Wing OK Trondheim

14:30

+1:52

6.

Jostein Mårdalen

Freidig, SPK

14:44

+2:06

7.

Bjarne Lien

Byåsen IL

15:03

+2:25

8.

Geir Paulsen

Trollelg, OL

15:37

+2:59

9.

Haakon Arnesen

Byåsen IL

15:44

+3:06

10.

Harald Førdedal

Wing OK Trondheim

16:07

+3:29

11.

Øyvind Schjelderup

Freidig, SPK

16:24

+3:46

12.

Jan Hage

Leik, IL

16:43

+4:05

13.

Øystein Grøvlen

OK Nidarøst

17:12

+4:34

14.

John Henry Hammer

Børsa IL

18:05

+5:27

15.

Knut Hagen

Byåsen IL

18:07

+5:29

16.

Erik Foss

Leik, IL

18:23

+5:45

17.

Ragnar Ness

Freidig, SPK

18:53

+6:15

18.

Arild Heggeset

Freidig, SPK

19:23

+6:45

19.

Per Erik Kvam

Freidig, SPK

22:47

+10:09

20.

Geir Arne Lodgaard

Byåsen IL

25:35

+12:57

21.

Asgeir Sørensen

Spkl. Freidig

26:16

+13:38

DSQ

Jon Røstum

Gaula, OL

14:33

107

DSQ

Jon Vindal

Wing OK Trondheim

17:47

101 107 114

DSQ

Gaute Fornes

Malvik IL

21:10

107

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hans Boye Skogstad

OL Gaula

15:25

+0:00

2.

Geir Owren

Freidig, SPK

16:41

+1:16

3.

Kjell Maroni

Byåsen IL

17:37

+2:12

4.

Tormod Maske

Wing OK Trondheim

17:59

+2:34

5.

Bjørn Berger

Byåsen IL

18:23

+2:58

6.

Jostein Alvestad

Wing OK Trondheim

18:52

+3:27

7.

Helge Eriksen

Byåsen IL

19:25

+4:00

8.

Helge Rustad

Freidig, SPK

19:28

+4:03

9.

Tor Lunde

Malvik IL

20:19

+4:54

10.

Frank Bjarkø

Wing OK Trondheim

20:21

+4:56

11.

Morten Skoglund

Byåsen IL

20:30

+5:05

12.

Terje Kanstad

Wing OK Trondheim

20:38

+5:13

13.

Per Olav Johansen

Trondheim Energi BIL

23:02

+7:37

14.

Kjell-Arne Henninen

Byåsen IL

25:05

+9:40

15.

Rune M Holt

Freidig, SPK

29:14

+13:49

DSQ

Eirik Vefsnmo

Byåsen IL

20:16

105

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Hveem

HiST

16:10

+0:00

2.

Roar Forbord

Malvik IL

18:31

+2:21

3.

Per Laksfors

WING

20:08

+3:58

4.

Tom Bugge

Byåsen IL

20:11

+4:01

5.

Svein E Hove

Byåsen IL

21:14

+5:04

6.

Torleif Stephansen

OK Nidarøst

21:21

+5:11

7.

Robert Strøm

Wing OK Trondheim

21:22

+5:12

8.

Lars Skrøvseth

Wing OK Trondheim

21:38

+5:28

9.

Leif R. Røhjell

Byåsen IL

21:43

+5:33

10.

Magnus Landstad

Freidig, SPK

21:59

+5:49

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Østerbø

Freidig, SPK

20:14

+0:00

2.

Jardar Sandstad

Selbu OK

20:36

+0:22

3.

Anders Lauglo

Trollelg, OL

26:24

+6:10

4.

Arne Kjell Foldvik

OK Nidarøst

31:02

+10:48

5.

Arnfinn Langeland

Byåsen IL

36:52

+16:38


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

29 april 2010, 20:56:43

Arrangør:

OL Trollelg

Antall deltagere:

244

Antall startet:

244