Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Drammen City Cup - løp 2 20. april 2017

Klasse: Rekrutt

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Hanna Spangberg

Konnerud IL

12:58

8:00

Johanne Storhaug

Konnerud IL

17:16

10:39

August Hellerud Sire

Konnerud IL

18:50

11:37

82 97 76 101 102 103 83 96 90 91 92 100 24...

Elsa Sofie Lysheden-Vogt

Konnerud IL

19:32

12:03

Hans Mathias Økern Hågård

Konnerud IL

19:54

12:17

Kristian Kirknes

Konnerud IL

19:47

12:12

Simen Torebraaten

Konnerud IL

19:02

11:44

Karsten Martinsen

Konnerud IL

28:53

17:49

DNS

Julie Økern Hågård

Konnerud IL

Klasse: D -16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andrea Ranvik

Konnerud IL

14:34

+0:00

5:51

2.

Jenny Baklid

Konnerud IL

14:44

+0:10

5:55

3.

Anniken Ranvik

Konnerud IL

15:17

+0:43

6:08

4.

Mari Landro Svingheim

Konnerud IL

15:43

+1:09

6:18

5.

Mathilde Sæter Flesseberg

Kongsberg OL

15:48

+1:14

6:20

6.

Thea Land

Konnerud IL

16:34

+2:00

6:39

7.

Solveig Letmolie

Eiker OL

17:36

+3:02

7:04

7.

Oda Isnes Tyse

Eiker OL

17:36

+3:02

7:04

9.

Mille Vasshaug Jægtvik

Konnerud IL

18:04

+3:30

7:15

9.

Hedda Spangberg

Konnerud IL

18:04

+3:30

7:15

11.

Malene Instanes

Sturla, IF

18:36

+4:02

7:28

12.

Amanda Skyttersæter Saugerud

Konnerud IL

19:20

+4:46

7:45

13.

Nora Småge Hilsen

Konnerud IL

19:51

+5:17

7:58

14.

Christine Hoen

Eiker OL

20:41

+6:07

8:18

15.

Konstanse Moholth

Kongsberg OL

21:10

+6:36

8:30

16.

Anni Saarela

Konnerud IL

24:28

+9:54

9:49

17.

Ine Instanes

Sturla, IF

27:58

+13:24

11:13

Klasse: H -16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sindre Lysaker Norbom

Konnerud IL

13:40

+0:00

5:29

2.

Johan Kristian Undeland

Sturla, IF

14:18

+0:38

5:44

3.

Nicolai Harvik

Konnerud IL

15:20

+1:40

6:09

4.

Vetle Drage

Kongsberg OL

15:35

+1:55

6:15

5.

Atle Nikolai Wøllo

Kongsberg OL

16:52

+3:12

6:46

6.

Mathias Skourup Rognebakke

Sturla, IF

17:07

+3:27

6:52

7.

Mikkel Berglund

Ringerike OL

17:08

+3:28

6:52

8.

Vetle Lysaker Norbom

Konnerud IL

18:41

+5:01

7:30

9.

Rasmus Berglund

Ringerike OL

23:18

+9:38

9:21

10.

Simen Kolbergsrud

Røyken OL

31:55

+18:15

12:49

11.

Oskar Baklid

Konnerud IL

33:56

+20:16

13:37

12.

Eivind Arenth

Sturla, IF

40:45

+27:05

16:21

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ane Dyrkorn

Eiker OL

18:31

+0:00

6:33

2.

Thea Dyrkorn

Eiker OL

20:19

+1:48

7:12

3.

Ida Hope

Oslostudentenes IK

21:27

+2:56

7:36

4.

Annette Bjørnås Krogstie

Konnerud IL

22:11

+3:40

7:51

5.

Birgit Økern Jensen

Konnerud IL

22:12

+3:41

7:52

6.

Rikke Hjelseth Larsen

Kongsberg OL

23:10

+4:39

8:12

7.

Monica Berglund

Ringerike OL

23:21

+4:50

8:16

8.

Lotte Myklemyr

Eiker OL

23:56

+5:25

8:29

9.

Gunhild Hennum

Lierbygda OL

24:57

+6:26

8:50

10.

Torun Dyrkorn

Eiker OL

25:09

+6:38

8:55

11.

Sirpa Lilja

Modum OL

25:51

+7:20

9:10

12.

Randi Nicolaisen

Asker Skiklubb

26:27

+7:56

9:22

13.

Victoria Myklebust Strøm

Hedrum OL

26:29

+7:58

9:23

14.

Kristin Sæthre Sørensen

Sturla, IF

27:14

+8:43

9:39

15.

Ann Elisabeth Gunnulfsen

Modum OL

27:23

+8:52

9:42

16.

Emma Grete Feyling Haare

Konnerud IL

27:47

+9:16

9:51

17.

Tanja Instanes

Sturla, IF

28:13

+9:42

10:00

18.

Marita Lilja Grønhovd

Modum OL

28:38

+10:07

10:09

19.

Vera Gano Mønnich

Røyken OL

31:23

+12:52

11:07

20.

Ina Cecilie Landro

Konnerud IL

32:08

+13:37

11:23

21.

Nora Skyttersæter Saugerud

Konnerud IL

33:08

+14:37

11:44

22.

Annemarie Ranvik

Konnerud IL

33:09

+14:38

11:45

23.

Marit Gano

Røyken OL

36:14

+17:43

12:50

DNS

Linda Fredh

OK Moss

DNS

Charlotte Skourup

Sturla, IF

DNS

Helene Eger

Kongsberg OL

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Baklid

Konnerud IL

16:36

+0:00

5:53

2.

Erik Feyling Haare

Konnerud IL

17:00

+0:24

6:01

3.

Vegard Myklemyr

Eiker OL

17:29

+0:53

6:11

4.

Sølve Drage

Kongsberg OL

18:43

+2:07

6:38

5.

Ole Jørgen Bogen Arenth

Sturla, IF

18:45

+2:09

6:38

5.

Øyvind Drage

Kongsberg OL

18:45

+2:09

6:38

7.

Tibor Vári

Sturla, IF

19:43

+3:07

6:59

8.

Lars Berglund

Ringerike OL

19:46

+3:10

7:00

9.

Erik Saugerud

Konnerud IL

19:53

+3:17

7:03

10.

Magnus Barth Gustavsen

Oslostudentenes IK

20:27

+3:51

7:15

11.

Lars Baklid

Konnerud IL

20:28

+3:52

7:15

12.

Kristian Kullerud

Konnerud IL

20:35

+3:59

7:17

13.

Arno Lilja Grønhovd

Modum OL

20:42

+4:06

7:20

14.

Njål Svingheim

Konnerud IL

22:20

+5:44

7:55

15.

Trond Baklid

Konnerud IL

23:09

+6:33

8:12

16.

Snorre Frydenlund

Sturla, IF

23:14

+6:38

8:14

17.

Kjell Petter Småge

Konnerud IL

23:21

+6:45

8:16

18.

Atle Strøm

Hedrum OL

23:49

+7:13

8:26

19.

Øystein Rognebakke

Sturla, IF

24:31

+7:55

8:41

20.

Øivind Fadum

Sande Sportsklubb

24:38

+8:02

8:44

20.

Per Jogeir Karlsbakk

Konnerud IL

24:38

+8:02

8:44

22.

Jan Morten Andersen

Sturla, IF

27:02

+10:26

9:35

23.

Rune Sørensen

Sturla, IF

27:48

+11:12

9:51

24.

Hans Jørgen Krogstie

Konnerud IL

30:06

+13:30

10:40

25.

Karl Anton Undeland

Sturla, IF

38:35

+21:59

13:40

26.

Tormod Høimyr

IF Sturla

38:48

+22:12

13:45

DSQ

Hans Lyder Haare

Konnerud IL

28:36

81

DNS

Morten Tangen

OK Moss

DNS

Stig Instanes

Sturla, IF


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

21 april 2017, 10:31:08

Arrangør:

Konnerud IL

Antall deltagere:

93

Antall startet:

87