Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
OBIK 2017Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P2 Fossum 20. april 2017

Klasse: D50-54(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrun Nygård

Jernbaneverket BIL Oslo

24:57

+0:00

Klasse: D55-59(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sharon Broadwell

Folkehelseinstituttet

31:20

+0:00

Poengberegningen er gal. Skulle fått 1030 poeng, h...

DSQ

Anne Regine Bakstad

Friskis&Svettis

30:29

97

Klasse: D65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Ursin

Bærum kom.

25:39

+0:00

2.

Aud I Spjelkavik

FBI

38:49

+13:10

Klasse: D70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

32:25

+0:00

2.

Brynhild Fanuelsen

Fossum IF

35:55

+3:30

3.

Astri Rogstad

GE Healthcare

36:03

+3:38

4.

Sidsel Sandelien

Vegdirektoratets IF

42:48

+10:23

Klasse: D75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage 

Aker Solutions

31:29

+0:00

2.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

35:49

+4:20

Klasse: D-TRIM(TRIM-C)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Klaus Fritzner

Nittedal

30:20

+0:00

2.

Anne Bakken Hinch

Statsbygg

44:08

+13:48

Klasse: H17-34(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Georg Bugge

Aas-Jakosen

39:20

+0:00

2.

Simen Fritzner

Nittedal

44:33

+5:13

Klasse: H35-44(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Vogelsang

NIVA

21:01

+0:00

2.

Karl Even Rygh

HEMING Orientering

21:06

+0:05

3.

Jørgen Tegdan

Disruptive Technologies

22:10

+1:09

4.

Espen Aubert

Daimyo

24:55

+3:54

5.

LARS Karelius Noer

NRK

26:04

+5:03

6.

Atle Pedersen

Reload

28:13

+7:12

Klasse: H45-49(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hans Jevanord

Fossum IF

23:57

+0:00

2.

Asbjørn Håland

EGP

26:23

+2:26

3.

Torstein Schjelle

Aimit AS

43:54

+19:57

Klasse: H50-54(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Nygård

NORGES BANK

21:51

+0:00

2.

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

21:59

+0:08

3.

Tore Myrvold

Fossum IF

24:20

+2:29

4.

Bjørn Are Carlsson

Fossum IF

27:36

+5:45

5.

Tore Fagervold

Jernbaneverket BIL Oslo

28:31

+6:40

6.

Paul Hinsch

Kustein

29:11

+7:20

7.

Vidar Elvekrok

Eiker OL

32:32

+10:41

8.

Tov Arne Bondal

NOtodden O-lag

36:11

+14:20

9.

Helge Vatn

Statoil Oslo BIL

38:56

+17:05

10.

Karsten Borge

AIMIT AS

51:48

+29:57

DSQ

Pål Therkelsen

PRIVAT

27:10

112 91 97 84 101 74 81 83 123 78 73

Klasse: H55-59(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eivind Hoff

Tyrving, IL

14:51

+0:00

2.

Knut Anders Løken

FOssum IF

18:15

+3:24

3.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

18:31

+3:40

4.

Roar Sigurdsen

Ringnes BIL

23:11

+8:20

5.

Pål W Hanssen

BDO

24:33

+9:42

Klasse: H60-64(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tom Pettersen

KPP/Runners

21:25

+0:00

2.

Richard Blom

FBI

21:50

+0:25

3.

Tom Andreassen

DNB

24:13

+2:48

4.

Stein Myhre

Oslo Sporveiers BIL

28:23

+6:58

DSQ

Kjetil Berge

DNB

18:49

105 97

Klasse: H65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

17:24

+0:00

2.

Per Magnus

FHI

25:23

+7:59

3.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

25:24

+8:00

4.

Øyvin A. Brøymer

Intertrade Shipping

28:21

+10:57

5.

Reidar Kierulf

RKP

28:59

+11:35

6.

Per Nermo

Cowi BIL

31:55

+14:31

Klasse: H70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helge Revhaug

Ringerike OL

20:20

+0:00

2.

Øyvind Stene

Asker SK

22:23

+2:03

3.

Kjell Stenstadvoll

Hydro Oslo

24:26

+4:06

4.

Knut Møgedal

Aker Solutions

24:56

+4:36

5.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratets IF

27:03

+6:43

6.

Roar Gudding

Vet BIL

28:25

+8:05

7.

Per Haugen

NEDERMAN

29:04

+8:44

8.

Jon Fanavoll

Kamp Vestheim

29:22

+9:02

9.

Bjørn Spjelkavik

Tyrving, IL

30:45

+10:25

10.

Tom Ibsen

OUS

35:13

+14:53

11.

Tor Sandby

Skattedirektoratet

45:46

+25:26

Klasse: H75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon C. Fougner

FUGRO

28:13

+0:00

2.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

28:46

+0:33

3.

Øystein Madsen

GE Healthcare

29:44

+1:31

4.

Tormod Hegdahl

HEMING orientering

30:33

+2:20

5.

Sven Erik Rognes

Universitetet i Oslo

33:02

+4:49

6.

Annar Brustad

FOBIL

35:29

+7:16

7.

Knut Hangerås

GEOFORM

38:39

+10:26

8.

Sigfred Fagervik

Thales

40:54

+12:41

9.

Leif Bråten

Heming Orientering

47:56

+19:43

10.

Svein Lie

Fossum IF

57:14

+29:01

11.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

1:00:59

+32:46

Klasse: H80-(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Drage 

Aker Solutions

25:59

+0:00

2.

Arne Chr. Scheie

Østmarka OK

35:29

+9:30

3.

Ronald Inglingstad

Oppsal IF

36:32

+10:33

4.

Kjell Teigland

PRIVAT

42:38

+16:39

5.

Per Meiland

DNB

48:40

+22:41

6.

Per Gjermo

Asker Skiklkubb

52:57

+26:58

7.

Ingvald Sevaldson

Permakem

59:07

+33:08

8.

Svein Forthun

Kolbotn & Skimt OL

1:09:07

+43:08

Brutt

Einar Hoff

NORCONSULT

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Rørlien Jevanord

Fossum IF

13:45

+0:00

2.

Sigve Nygård Fagervold

Asker SK

17:49

+4:04

3.

Trygve Myrvold

Fossum IF

19:46

+6:01

3.

Sebastian Wettergren

Fossum IF

19:46

+6:01

Klasse: ÅK(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Ongstad

PRIVAT

22:44

+0:00

2.

Siri Spjelkavik

Meteorologen

40:47

+18:03

Klasse: ÅM(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jarle Gullaksen

Kværner

20:41

+0:00

Klasse: ÅL(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Grendahl

AAS-JAKOBSEN

32:27

+0:00

2.

Ove Martinsen

Hauketo IF

32:44

+0:17

3.

Stig Hultgreen Karlsen

Abildsø Elektriske

35:29

+3:02

4.

Frode Johansen

STatoil Oslo BIL

36:32

+4:05

5.

Trude Fixdal

Koll, IL

38:32

+6:05


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

25 april 2017, 21:45:57

Arrangør:

AB Karusellen

Antall deltagere:

94

Antall startet:

94