Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2017Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 1 - Rotvollfjæra 25. april 2017

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ida Paxal

Trondheim kommune

15:32

+0:00

11:56

2.

Mandana Amiri

Student

17:54

+2:22

13:46

3.

Ellen Hoel

Sør Trøndelag fylkeskommune

19:23

+3:51

14:54

4.

May Nittemark Grøtting

St. Olavs Hospital

24:02

+8:30

18:29

5.

Alma Habberstad

27:57

+12:25

21:30

6.

Eirik Munkeby

Skanska Aktiv

39:57

+24:25

30:43

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sandrine Pic

Nordic Semi Conductor

23:44

+0:00

8:28

2.

Maria Belsby

St Olav

24:42

+0:58

8:49

3.

Sunniva Berg

Nordic

26:39

+2:55

9:31

4.

Carla Carvalho

Agroff

31:09

+7:25

11:07

Klasse: D 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frida Haugskott

Skoleelev

18:07

+0:00

5:39

2.

Julie Bjerke Kilaas

Strindheim skole

39:35

+21:28

12:22

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Wærnes

Skanska

20:53

+0:00

7:27

2.

Karin Bernsmed

Sintef

21:53

+1:00

7:48

3.

Marte Willumsen

AGRAFF

26:41

+5:48

9:31

Klasse: D 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mie Skovholt

St. Olavs Hospital

31:02

+0:00

9:41

Klasse: D 40-44 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Berg Svendsen

Statoil BIL Trondheim

16:33

+0:00

11:02

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mette Nolte

Eggen Arkitekter

21:05

+0:00

7:31

2.

Monica Aas Farbu

Trondheim kommune

22:05

+1:00

7:53

3.

Birgitte Johannessen

Trondheim kommune

23:03

+1:58

8:13

4.

Vebjørg Ekseth

Eggen Arkitekter AS

25:58

+4:53

9:16

Klasse: D 45-49 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Kvikne Furberg

Statoil BIL Trondheim

13:06

+0:00

8:44

1.

Sylvi Gaut

SVECO

13:06

+0:00

8:44

3.

Inger Anne Ryen

NGU

14:12

+1:06

9:28

4.

Charlotte Bolkan

Statoil BIL Trondheim

14:51

+1:45

9:54

DSQ

Susanna Brynhildsen

NTNU

31 38 39 51 55 57 58 150 175

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Almås

Leik, IL

20:56

+0:00

7:28

2.

Nina Reitan

Sintef

22:14

+1:18

7:56

3.

Marit Melhuus

Xylem

26:18

+5:22

9:23

4.

Ragnhild Haugum

Agraff

31:10

+10:14

11:07

DSQ

Aud Ellen Brevik

Gjest

18:12

31 38 39 45 51

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ellen Hansen

St. Olavs Hospital

15:40

+0:00

10:26

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege Solhjem Melhuus

Byneset Barnehager

19:18

+0:00

6:53

2.

Mona Sæther

Trondheim kommune

20:06

+0:48

7:10

3.

Hilde Forbord

Big Bite

21:44

+2:26

7:45

4.

Ingunn Morset

St Olavs Hospital

21:45

+2:27

7:46

5.

Ingrid Gjersvold

BDO AS

22:18

+3:00

7:57

6.

Nina Beate Liabakk

NTNU

23:18

+4:00

8:19

7.

Siw Sellæg

Trondheim Kommune

23:35

+4:17

8:25

8.

Hilde Nestvold

Telenor B.I.L. Trondheim

25:34

+6:16

9:07

9.

Marianne Wold

Statoil

29:57

+10:39

10:41

10.

Hanne Svegård

Skatteetaten

31:52

+12:34

11:22

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vigdis Heimly

NTNU

15:18

+0:00

10:12

2.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

16:47

+1:29

11:11

3.

Inger Sofie Husby

NTNU

22:14

+6:56

14:49

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Melkild

St. Olavs Hospital BIL

19:50

+0:00

7:05

2.

Bente Skorge

Eggen Arkitekter AS

23:18

+3:28

8:19

3.

Ingrid Lien Johnsen

Trondheim Kommune

23:30

+3:40

8:23

4.

Anne Betty Sødal

Trondheim kommune

24:11

+4:21

8:38

5.

Aashild S. Langseth

NSDTF

26:09

+6:19

9:20

6.

Turid Røsand

Trondheim Kommune

26:17

+6:27

9:23

6.

Bodil Ruud

Trondheim kommune

26:17

+6:27

9:23

8.

Erika Bugten

Berg hansen

27:42

+7:52

9:53

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sissel Horghagen

NTNU

15:16

+0:00

10:10

2.

Maj Britt Bjørnaas

NIU

16:27

+1:11

10:58

3.

Berit Grande

Sticos

16:36

+1:20

11:04

4.

Reidun Fallan Smaavik

NAV

16:44

+1:28

11:09

5.

Mildrid Ljosland

NTNU

16:58

+1:42

11:18

6.

Wenche Sandø

Trondheim kommune

18:00

+2:44

12:00

7.

Ingrid Venås

Statoil

23:10

+7:54

15:26

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Heidi Midtun

Jernbanen

27:20

+0:00

9:45

2.

Gro Rypdal

Bluegarden

28:37

+1:17

10:13

3.

Siri Drogset

NTNU

40:38

+13:18

14:30

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Kiste

Sør Trøndelag fylkeskommune

14:42

+0:00

9:48

2.

Kirsti Haarberg

Haarberg

16:53

+2:11

11:15

3.

Solveig Scjetne

Statkraft

19:00

+4:18

12:40

4.

Oddrun Bollingmo

NTNU

24:50

+10:08

16:33

Klasse: D 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Asbjørg Engdal Olsen

Statkraft

17:14

+0:00

11:29

Klasse: D 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Fylket

23:19

+0:00

8:19

Klasse: D 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gerd Sæternes

Trondheim kommune

34:19

+0:00

22:52

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jonas Ledal

Trondheim Kino

19:25

+0:00

7:11

2.

Sigurd Braathen

Skoleelev

28:06

+8:41

10:24

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Haug

Multiconsult

16:00

+0:00

5:00

2.

Jan Scmid

Trollegg

16:27

+0:27

5:08

3.

Bjarte Ims

Safetec

16:43

+0:43

5:13

4.

Jostein Bø Fløystad

Sintef Energi

18:18

+2:18

5:43

5.

Ivar Marthinusen

NTNUI

18:27

+2:27

5:45

6.

Eirik Marthinsen

Petrell BIL

18:31

+2:31

5:47

7.

Eivind Skarpsno

Student

18:53

+2:53

5:54

8.

Morten Andreas Nome

NTNU

19:41

+3:41

6:09

9.

Erik Aune

Statens vegvesen

19:46

+3:46

6:10

10.

Jonas Hjulstad

NTNU

20:04

+4:04

6:16

11.

Jerome Soulard

Microchip

20:31

+4:31

6:24

12.

Eirik Aartun

Powel

20:39

+4:39

6:27

13.

Johan Kolstø Sønstabø

NTNU

21:01

+5:01

6:34

14.

Eivind Juvik

Statens vegvesen

21:20

+5:20

6:40

15.

Anthony Bossard

Microchip

24:07

+8:07

7:32

16.

Bjørn Kristian Bache

NGI

24:52

+8:52

7:46

17.

Iver Olaussen

Skoleelev

25:10

+9:10

7:51

18.

Ingar Nerbø

Optomar

25:39

+9:39

8:00

19.

Ola Hjulstad

Bravida

26:52

+10:52

8:23

20.

Erik Frøseth

Oracle

39:29

+23:29

12:20

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gjermund Sægrov

Statens vegvesen

19:25

+0:00

7:11

2.

Henrik Grytbakk

Skanska Aktiv

19:31

+0:06

7:13

3.

Andreas Winnem

Eget

22:42

+3:17

8:24

4.

Nicholas Thompsen

Statoil BIL Trondheim

23:49

+4:24

8:49

5.

Sverre Walter Tørriseng

Trearbeidsmann

28:36

+9:11

10:35

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Hegbom

St. Olavs Hospital

22:05

+0:00

6:54

2.

Truls Bjørklund

Microsoft

23:49

+1:44

7:26

3.

Tobias Slørdahl

St. Olavs Hospital

+0:0-5

0:00

3.

Gregoire Bonnemaire

Inventas

+0:0-5

0:00

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kim Bjerkevoll

Powel

16:59

+0:00

6:17

2.

Kurt Amundsen

Avinor

19:42

+2:43

7:17

3.

Hallvard Sægrov

Sonans

20:54

+3:55

7:44

4.

Sverre Andreassen

Eggen Arkitekter AS

22:14

+5:15

8:14

5.

Terje Aunvik

Telenor

23:10

+6:11

8:34

6.

Ingmund Bjørkan

Kongsberg Seatex BIL

24:06

+7:07

8:55

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bård Nonstad

Statens vegvesen

16:09

+0:00

5:02

2.

Petter Andreas Bergh

NTNU

17:28

+1:19

5:27

3.

Frode Seland

NTNU

19:09

+3:00

5:59

4.

Øystein Braathen

Statoil BIL Trondheim

19:20

+3:11

6:02

5.

Svenn-Ivar Svendsen

Microchip

20:39

+4:30

6:27

6.

Snorre Gangaune

Statkraft

22:35

+6:26

7:03

7.

Christian Tørriseng

TrønderEnergi

22:49

+6:40

7:07

8.

Jardar Lohne

Sleipner

23:51

+7:42

7:27

9.

Svein Olav Dyrhol

Statoil BIL Trondheim

24:42

+8:33

7:43

10.

Jon Olaf Olaussen

NTNU

26:20

+10:11

8:13

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Kjetil Mehammer

Multiseis

17:10

+0:00

6:21

2.

Trond Sletner

Telenor

17:25

+0:15

6:27

3.

Morten Korsvold

Marintek

18:31

+1:21

6:51

4.

Per Ivar Skinderhaug

Bouvet

18:38

+1:28

6:54

5.

Frode Vågen

NTNU

19:20

+2:10

7:09

6.

Odd Magne Reitan

Atmel

19:47

+2:37

7:19

7.

Nils Tesdal

NTNU

20:42

+3:32

7:39

8.

Øystein Tveit

Kongsberg Seatex BIL

20:46

+3:36

7:41

9.

Anders Håkon Gaut

Evry

22:53

+5:43

8:28

10.

Lars Bugge Aarset

Sør Trøndelag fylkeskommune

25:14

+8:04

9:20

11.

Anders Sveen

Statoil BIL Trondheim

27:00

+9:50

10:00

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Truls Ryum

NTNU

18:48

+0:00

5:52

2.

Arild Clausen

NTNU

18:52

+0:04

5:53

3.

Fredrik Johannesen

Sweco

19:44

+0:56

6:10

4.

Roy Seland

Jernbanen

20:55

+2:07

6:32

5.

Jørgen Longva

Fundator

21:00

+2:12

6:33

6.

Kjell Rune Logan-Halvorsrud

St.Olav

21:44

+2:56

6:47

7.

Knut Morten Vangen

Miljødirektoratet BIL

22:07

+3:19

6:54

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bernt Brynhildsen

Trondheim kommune

15:25

+0:00

5:42

2.

Geirr Jørgensen

Powel

19:36

+4:11

7:15

3.

Håkon Tjelmeland

NTNU

20:32

+5:07

7:36

4.

Jan Erik Ledal

Lindbak BIL

21:05

+5:40

7:48

5.

Bobo Nordahl

NGU

21:35

+6:10

7:59

6.

Erling Bye

BDO AS

21:50

+6:25

8:05

7.

Atle Haugan

Statoil BIL Trondheim

22:02

+6:37

8:09

8.

Birger Nordstrand Wik

SMN Regnskapshuset

22:10

+6:45

8:12

9.

Gudmund Eiksund

NTNU

22:20

+6:55

8:16

10.

Bjørn Munch

Oracle

22:38

+7:13

8:22

11.

Are Bruaset

SINTEF Energi

22:54

+7:29

8:28

12.

Rune Krogh

TrønderEnergi

24:15

+8:50

8:58

13.

Geir Willumsen

A C Møller

26:05

+10:40

9:39

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Tore Vik

Fylkeskommunen

18:31

+0:00

5:47

2.

Rune Stræte

St. Olavs Hospital

19:25

+0:54

6:04

3.

Frode Haugskott

Skaun Kommune

19:29

+0:58

6:05

4.

Øyvind Schjelderup

St. Olavs Hospital

20:33

+2:02

6:25

5.

Frode Vassenden

TrønderEnergi

22:01

+3:30

6:52

6.

Stig Forbord

Optoplan

23:04

+4:33

7:12

7.

Erlend Nervik

UNICON

24:13

+5:42

7:34

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Hammer

Bn Bank

18:54

+0:00

7:00

2.

Terje Midtbø

NTNU

19:28

+0:34

7:12

3.

Gudmund Melland

Trondheim Kommune

20:24

+1:30

7:33

4.

Bjørn Erik Johnsen

RevisorGruppen Trøndelag AS

21:07

+2:13

7:49

5.

Erik Horghagen

BDO AS

21:08

+2:14

7:49

6.

John Lerli

Trønderbladet

21:09

+2:15

7:49

7.

Ola Eiken

Quad geometrics

21:46

+2:52

8:03

8.

Per Magne Gjersvold

Skanska Aktiv

21:55

+3:01

8:07

9.

Per Morten Lefdal

Hemit

22:14

+3:20

8:14

10.

Bjarne Bugten

Statoil BIL Trondheim

22:23

+3:29

8:17

11.

Håvard Rekstad

NTNU

25:48

+6:54

9:33

12.

Petter Mikalsen

Telenor

26:14

+7:20

9:42

13.

Frode Stølan

Telenor

27:31

+8:37

10:11

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Stenersen

Sintef

19:27

+0:00

6:04

2.

Bernt Rognes

Powel

19:51

+0:24

6:12

3.

Dag Ove Tinmannsvik

Multiconsult

20:20

+0:53

6:21

4.

Helge Løseth

Statoil BIL Trondheim

20:44

+1:17

6:28

5.

Geir Arnesen

Eget

22:09

+2:42

6:55

6.

Lasse Natvig

NTNU

23:48

+4:21

7:26

Klasse: H 60-99 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Robert Von Hirsch

Statkraft

26:06

+0:00

9:40

Klasse: H 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Klaus Livik

Powel

19:40

+0:00

7:01

2.

Terje Kanstad

NTNU

20:56

+1:16

7:28

3.

Rolf Helge Røsand

Rambøll

22:05

+2:25

7:53

4.

Stein Arne Sæther

Adressavisen

22:17

+2:37

7:57

5.

Olav Kvittem

Uninett

23:00

+3:20

8:12

6.

Morten Skoglund

Multiconsult

23:27

+3:47

8:22

7.

Vemund Jaren

Miljødirektoratet BIL

24:15

+4:35

8:39

8.

Jan Erik Kofoed

NTNU

24:22

+4:42

8:42

9.

Tore Heggem

HiNT

24:43

+5:03

8:49

10.

Sverre Torp

St. Olavs Hospital

25:24

+5:44

9:04

11.

Roar Sundby

NTNU

25:26

+5:46

9:05

12.

Kjell Arne Henninen

Eget

27:05

+7:25

9:40

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inge Nørstebø

Skanska Aktiv

20:27

+0:00

6:23

2.

Terje Skjeggedal

NTNU

21:13

+0:46

6:37

3.

Eirik Vefsnmo

Bouvet

25:56

+5:29

8:06

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

13:53

+0:00

9:15

2.

Atle Mjønsund

Sparebank 1 smn

18:04

+4:11

12:02

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Oftedal

Statoil Stjørdal BIL

18:37

+0:00

6:38

2.

Anders Waage

St. Olavs Hospital

20:12

+1:35

7:12

3.

Ole Lutro

NGU

21:08

+2:31

7:32

4.

Jon Arne Klemetsaune

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

21:26

+2:49

7:39

5.

Knut Lillealtern

Eget

22:06

+3:29

7:53

6.

Jens Øystein Gjersvold

Vegvesenet

22:47

+4:10

8:08

7.

Kristian Fougner

St. Olavs Hospital

23:17

+4:40

8:18

8.

Ottar G Kristiansen

Evry

23:22

+4:45

8:20

9.

John Sirum

Rambøll

24:14

+5:37

8:39

10.

Rune M Holt

NTNU

25:15

+6:38

9:01

11.

Lars Skrøveth

VIsiontec

26:15

+7:38

9:22

12.

Asbjørn Rønning

Fylket

27:50

+9:13

9:56

13.

Per Erik Sundby

Trondheim Kunstmuseum

28:00

+9:23

10:00

14.

Oddmar Iversen

NTNU

28:33

+9:56

10:11

15.

Rolf Wærnes

Orkanger IF

30:05

+11:28

10:44

16.

Hans HenrikThaulow

Eget

30:58

+12:21

11:03

17.

Ståle Engdal

Telenor B.I.L. Trondheim

35:58

+17:21

12:50

DSQ

Trond Damås

Skanska Aktiv

23:46

106

DSQ

Harald Lauglo

NTNU

32:15

45

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frank Bjarkø

NRK

25:03

+0:00

7:49

2.

Stein Øvstedal

NTNU

28:46

+3:43

8:59

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magne Rø

St. Olavs Hospital

15:25

+0:00

10:16

2.

Torger Haarberg

Eget

19:03

+3:38

12:42

3.

TORE HEIMDAL

EGET

22:17

+6:52

14:51

4.

Thore Sundsethvik

Stålsmith

23:32

+8:07

15:41

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Hove

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

22:51

+0:00

8:09

2.

Pål Skyberg

Evry

24:11

+1:20

8:38

3.

Carl Martin Larsen

NTNU

24:15

+1:24

8:39

4.

Halvor Flatberg

NTNU BIL

24:39

+1:48

8:48

5.

Frode Stensrud

Eget

25:25

+2:34

9:04

6.

Torgeir Iversen

Evry

25:50

+2:59

9:13

7.

Martin Melhuus

Veritas

26:21

+3:30

9:24

8.

Knut Skjesol

Statkraft

26:25

+3:34

9:26

9.

Egil Repvik

NETTseksjonering

26:50

+3:59

9:35

10.

Kjell Bratbergsengen

NTNU bil

27:21

+4:30

9:46

11.

Tore Kiste

Fylket

27:46

+4:55

9:55

12.

Magne Måge

Skanska Aktiv

31:58

+9:07

11:25

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Forbord

Terratec

25:42

+0:00

8:01

2.

Erik Lund

NTNU

25:43

+0:01

8:02

3.

Torleif Stephansen

Evry

26:26

+0:44

8:15

4.

Magnus Landstad

NTNU

29:51

+4:09

9:19

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Norberg

Veritas

15:04

+0:00

10:02

DSQ

Roar Kvam

NTNU

17:05

175

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Østerbø

DnB Sport

21:13

+0:00

7:34

2.

Leidulv Vinje

Spenncon

22:03

+0:50

7:52

3.

Leif Engen

SiT BIL

24:07

+2:54

8:36

4.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

25:31

+4:18

9:06

5.

Tore Brurok

Eget

26:10

+4:57

9:20

6.

Finn Faye Knudsen

NTNU

27:30

+6:17

9:49

7.

Hallstein Aalberg

NTNU

27:35

+6:22

9:51

8.

Torfinn Knotten

Statoil BIL Trondheim

29:48

+8:35

10:38

9.

Stig Arild Haugskott

Posten

30:11

+8:58

10:46

10.

Finn Bjørgum

Eget

33:52

+12:39

12:05

Klasse: H 75-79 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Robert Strøm

Eget

31:48

+0:00

9:56

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Edmund Olsen

NTNU

16:07

+0:00

10:44

2.

Arnfinn Langeland

NTNU

16:11

+0:04

10:47

3.

Magne Sæternes

Justervesenet

20:35

+4:28

13:43

3.

Rolf Hellan

Eget

20:35

+4:28

13:43

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jarle Nestvold

Rambøll

28:32

+0:00

10:11

2.

Arne Kjell Foldvik

NTNU

32:34

+4:02

11:37

Klasse: H 85-89 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Thor Meland

Statoil

23:49

175

Klasse: Gjester-Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Morten Løberg

Statens vegvesen

19:58

+0:00

7:23

Klasse: Gjester-Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åsta Venås Flægstad

NTNUI

22:04

+0:00

7:52

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen

17:41

+0:00

5:31

2.

Ola Keiserås

Skoleelev

18:55

+1:14

5:54

3.

Hedvig Åstebøl

NTNUI

19:42

+2:01

6:09

4.

Henrik Braathen

Skoleelev

22:54

+5:13

7:09


Sist oppdatert:

19 september 2017, 13:35:45

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

259

Antall startet:

259