Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Trondheim Sprintcup 2010 PoengoversiktKlubbkonkurranse Trondheim Sprintcup 2010Trondheim Sprintcup 2010 PoengkonkurranseDataeksport
Brikkesys.no

Trondheim Sprintcup 5 8. mai 2010

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oda Lorås

Trollelg, OL

8:25

+0:00

2.

Sanna Fiskum Ness

Freidig, SPK

8:28

+0:03

3.

Line Sølberg

Leik, IL

8:38

+0:13

4.

Emilie Liabakk Eriksen

Byåsen IL

9:21

+0:56

5.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

10:28

+2:03

6.

Ingunn Augdal Fløvig

OK Nidarøst

10:31

+2:06

7.

Emma Kristine Liabakk-Selli

Byåsen IL

11:09

+2:44

8.

Mathea Spets Storhov

Freidig, SPK

11:29

+3:04

9.

Helga Stenvik

Byåsen IL

12:11

+3:46

10.

Hege Lien

Selbu OK

14:42

+6:17

11.

Charlotte Aasegg Sætherhaug

Trollelg, OL

16:37

+8:12

12.

Iris Vassmo Mæhlumsveen

Byåsen IL

17:42

+9:17

13.

Elise Ye Lunde

Malvik IL

24:04

+15:39

14.

Anna Røstum Bellingmo

Gaula, OL

26:24

+17:59

DSQ

Elisabeth Solberg

Trollelg, OL

8:22

104

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma Arnesen

Byåsen IL

20:59

+0:00

2.

Ingeborg Eide

Byåsen IL

22:09

+1:10

3.

Ingvild Ytterhus Utengen

Byåsen IL

22:18

+1:19

4.

Anna Solberg

Trollelg, OL

22:56

+1:57

5.

Sigrid Moen Pedersli

Trollelg, OL

23:04

+2:05

6.

Marte Hoff Hagen

Byåsen IL

23:31

+2:32

7.

Kristine Klock Fleten

Wing OK Trondheim

25:35

+4:36

8.

Rebecca Aasegg Sætherhaug

Trollelg, OL

26:41

+5:42

9.

Kaja Bø Timestad

Freidig, SPK

31:00

+10:01

10.

Ingrid Liabakk Eriksen

Byåsen IL

36:30

+15:31

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pauline Røstum Bellingmo

Gaula, OL

22:07

+0:00

2.

Sunniva Storrønning

Byåsen IL

22:57

+0:50

3.

Kjersti Midtbø

Wing OK Trondheim

36:42

+14:35

Klasse: D 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mali Gederaas Kanstad

Wing OK Trondheim

19:23

+0:00

2.

Julie Arnesen

Byåsen IL

19:33

+0:10

3.

Trude Nonstad Fornes

Malvik IL

20:48

+1:25

4.

Silje Borge Hovi

NTNUI

22:50

+3:27

5.

Marit Skoglund

Byåsen IL

23:46

+4:23

6.

Hege Østnor Døllner

Wing OK Trondheim

26:14

+6:51

Klasse: D 17-39 Bedrift

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Grete Olsen

Eget

45:56

+0:00

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simone Niggli

Ulricehamns OK

15:11

+0:00

2.

Linnea Gustavsson

OK Hællen

15:39

+0:28

3.

Anne Johanne Lind

NTNUI

15:42

+0:31

4.

Annika Billstam

IFK Lidingo SOK

16:09

+0:58

5.

Hanne Sandstad

Freidig, SPK

16:16

+1:05

6.

Bodil Holmström

NTNUI

17:09

+1:58

7.

Tessa Hill

NTNUI

17:11

+2:00

8.

Ida Arnesen Tiltnes

Tyrving, IL

17:20

+2:09

9.

Emma Andersson

Sävedalens AIK Sve

17:21

+2:10

10.

Karianne Ruud

NTNUI

17:52

+2:41

11.

Mathilde Korvald Skaare

NTNUI

17:59

+2:48

12.

Hanna H. Nordbrøden

NTNUI

18:18

+3:07

13.

Mali Fjogstad Nielsen

NTNUI

19:46

+4:35

14.

Guro Torpe

NTNUI

20:37

+5:26

15.

Marianne Mellbye Larsen

Asker skiklubb

20:45

+5:34

16.

Hanne Vefsnmo

NTNUI

20:57

+5:46

17.

Marit Isachsen

Asker SK

21:16

+6:05

18.

Emily Wall

Wing OK Trondheim

21:44

+6:33

19.

Tone Aamli Sundtjønn

Lillomarka O-lag

21:57

+6:46

20.

Ingrid Skantze

NTNUI

22:58

+7:47

21.

Gøril Eide

Byåsen IL

23:13

+8:02

22.

Sølvi Fossøy

NTNUI

23:58

+8:47

23.

Tone Friden

Trollelg

24:00

+8:49

24.

Marit Wenseth Kure

NTNUI

24:17

+9:06

25.

Camilla Stridsklev

NTNUI

26:01

+10:50

26.

Ragni Adelsten Stokland

NTNUI

26:19

+11:08

27.

Vigdis Holom

NTNUI

26:38

+11:27

28.

Ingerid Zeiner

NTNUI

27:18

+12:07

29.

Henriette Ruud

NTNUI

27:41

+12:30

30.

Anna Hall

NTNUI

29:03

+13:52

31.

Sølvi Liabakk-Selli

Byåsen IL

30:33

+15:22

32.

Chloe Blanc

NTNUI

31:28

+16:17

33.

Maja Berger

Kristiansand Ok

36:25

+21:14

34.

Tamara Yousry

Wing OK Trondheim

1:08:23

+53:12

DSQ

Nina Smestad

NTNUI

14:53

100 72 70 62 71 83

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mona Høiås Sæther

Freidig, SPK

20:22

+0:00

2.

Turid Arnesen

Byåsen IL

23:10

+2:48

3.

Hilde Forbord

Malvik IL

25:14

+4:52

4.

Tone Almås

IL Leik

26:08

+5:46

5.

Hilde Bellingmo

Gaula, OL

26:15

+5:53

6.

Kjersti Selmer

Freidig, SPK

27:30

+7:08

7.

Ingunn Morset

Wing OK Trondheim

29:03

+8:41

8.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

35:34

+15:12

DSQ

Torunn Spets Storhov

Freidig, SPK

20:14

91

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gerd Bjørseth

Krokstadøra IL

24:51

+0:00

2.

Borgunn Ytterhus

Byåsen IL

28:12

+3:21

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stina Elfving

Byåsen IL

32:10

+0:00

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Are Helle Mårdalen

Freidig, SPK

8:00

+0:00

2.

Håvard Eidsmo

Freidig, SPK

8:28

+0:28

3.

Ulrik Sellæg

Trollelg, OL

8:36

+0:36

4.

Adrian Opheim

Freidig, SPK

9:12

+1:12

5.

Eskild Brandal Avlesbug

Wing OK Trondheim

9:15

+1:15

6.

Simen Spets Storhov

Freidig, SPK

9:27

+1:27

7.

Oskar Spets Storhov

Freidig, SPK

9:28

+1:28

8.

Odin Løvås

Freidig, SPK

9:36

+1:36

9.

Preben Antonsen

Byåsen IL

9:51

+1:51

10.

Andreas Helland Eriksen

Wing OK Trondheim

11:03

+3:03

11.

Adrian Jørum

Byåsen IL

12:09

+4:09

12.

Even Solem Michelsen

Byåsen IL

15:57

+7:57

13.

Jakob Næss

Byåsen IL

16:08

+8:08

14.

Ole Andreas Brækken

Byåsen IL

16:30

+8:30

15.

Isak Andrade Sæternes

Byåsen IL

16:34

+8:34

16.

Martin Selmer

Freidig, SPK

18:48

+10:48

17.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

28:43

+20:43

DSQ

Emil Grønli

Freidig, SPK

2:54

63 81 79 80 103 104

DSQ

Sondre Bakkhaug

Trollelg, OL

8:02

63

DSQ

Anders Haugskott

Trollelg, OL

9:06

127

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brage Jørum

Byåsen IL

20:15

+0:00

2.

Rein Helle Mårdalen

Freidig, SPK

20:25

+0:10

3.

Arvid Lyngstad

Wing OK Trondheim

21:30

+1:15

4.

Olav Andreas Remmen

Trollelg, OL

22:00

+1:45

5.

Jørgen Natvig Løvseth

Byåsen IL

24:36

+4:21

6.

Fredrik Meslo

Wing OK Trondheim

25:08

+4:53

7.

Johan Bakken Sørensen

Freidig, SPK

25:33

+5:18

8.

Nils Ola Kvam

Freidig, SPK

25:51

+5:36

9.

Einar Keiserås

Leik, IL

26:20

+6:05

10.

Asbjørn Midtbø

Wing OK Trondheim

26:22

+6:07

11.

Torbjørn Lunde

Malvik IL

30:54

+10:39

12.

Martin Løvås

OK Nidarøst

32:55

+12:40

13.

Johannes Midtbø

Wing OK Trondheim

36:33

+16:18

14.

Åsmund Stenvik

Byåsen IL

38:15

+18:00

DSQ

Øyvind Wiggen

Byåsen IL

18:08

69

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Sølberg

Leik, IL

16:59

+0:00

2.

Terje Sørgård

Byåsen IL

18:18

+1:19

3.

Tormod Hovdenak Stenersen

OK Nidarøst

19:42

+2:43

4.

Sigurd Stenvik

Byåsen IL

19:43

+2:44

5.

Ola Keiserås

Leik, IL

21:00

+4:01

6.

Ådne K. Berg

IL Leik

21:58

+4:59

7.

Håkon Selmer

Freidig, SPK

23:01

+6:02

8.

August Fiskum Ness

Freidig, SPK

23:06

+6:07

Klasse: H 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stig Rune Holberg

Skøynar, OK

14:50

+0:00

2.

Mads Fornes

Wing OK Trondheim

16:15

+1:25

3.

Sindre Sæther

Freidig, SPK

16:36

+1:46

4.

Ola Morset

Wing

18:04

+3:14

5.

Kristian Pedersen

Trollelg, OL

18:40

+3:50

6.

Ola Røstum Bellingmo

Gaula, OL

18:59

+4:09

7.

Eirik Holth Joahnnessen

NTNUI

19:45

+4:55

8.

Lars Berge Owren

Freidig, SPK

21:16

+6:26

9.

Trond Henninen

Byåsen IL

21:35

+6:45

DSQ

Simen Olafsen

Freidig, SPK

15:55

3 7 8

DSQ

Terje Magnus Bakken Sørensen

Freidig, SPK

19:48

69

Klasse: H 17-39 Bedrift

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eivind Langseth

SpareBank 1 Midt-Norge

20:01

+0:00

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olav Johannes Deelstra

NTNUI

13:27

+0:00

2.

Chris Forne

Wing OK Trondheim

13:49

+0:22

3.

Martin Hoset

NTNUI

14:02

+0:35

4.

Morten Urdal Bakke

NTNUI

14:05

+0:38

5.

Martin Hammer

Skøynar OK

14:08

+0:41

6.

Vegard Brun Saga

NTNUI

14:10

+0:43

7.

Matthias Niggli

Ulricehamns OK

14:21

+0:54

8.

Jan Palas

NTNUI

14:28

+1:01

9.

Espen Fiskum

NTNUI

14:39

+1:12

10.

Vegard Ruttenborg

NTNUI

14:41

+1:14

11.

Espen Jakobsen

NTNUI

14:44

+1:17

11.

Trygve Olsen

NTNUI

14:44

+1:17

13.

Tuomas Mattila

Vehkalahden Veikot

15:03

+1:36

14.

Thomas Natvig Årstad

NTNUI

15:20

+1:53

15.

Stian Bergersen

NTNUI

15:29

+2:02

16.

Trond Strandberg

NTNUI

15:30

+2:03

17.

Hans Aleksander Østhagen

NTNUI

15:31

+2:04

18.

Lars Eid Nielsen

NTNUI

15:32

+2:05

18.

David Kabath

NTNUI

15:32

+2:05

20.

Jan Schmid

Trollelg, OL

15:35

+2:08

21.

Simen Bjøringsøy

NTNUI

15:45

+2:18

22.

Hallvard Nordbrøden

NTNUI

16:03

+2:36

23.

Øivind Aunøien

OK Fjell

16:19

+2:52

24.

Øyvind Enger

NTNUI

16:20

+2:53

25.

Jørgen Tegdan

Trollelg, OL

16:26

+2:59

26.

Tor Andreas Andersen

NTNUI

16:33

+3:06

27.

Alastair Brunton

Wing OK Trondheim

16:47

+3:20

27.

Marius Dietrichson

KOL

16:47

+3:20

29.

Håvar Birkeland Stormoen

NTNUI

16:53

+3:26

30.

Erik Sælen

NTNUI

16:57

+3:30

31.

Vegard Grønli

Freidig, SPK

17:20

+3:53

32.

Roar Skulbørstad

OL Trollelg

17:21

+3:54

33.

Fredrik Rosenberg

NTNUI

17:24

+3:57

34.

Snorre Hansen

Byåsen IL

17:56

+4:29

35.

Frank Aasgård

NTNUI

18:06

+4:39

36.

Per Wiréhn

Byåsen IL

18:08

+4:41

37.

Sveinung Heide Vaskinn

Byåsen IL

18:23

+4:56

38.

Halvor Eid Nielsen

NTNUI

18:47

+5:20

39.

Petter Hallerby

NTNUI

19:01

+5:34

40.

Brage Keiserås

Leik, IL

19:30

+6:03

41.

Eirik Marthinsen

NTNUI

19:47

+6:20

42.

aleksander pedersen

Trollelg, OL

20:24

+6:57

43.

Rollier Baptiste

Kristiansand OK

20:25

+6:58

44.

Marius Østnor Døllner

Wing OK Trondheim

21:37

+8:10

45.

Martin Lillealtern

Spkl. Freidig

22:33

+9:06

46.

Olle Malmring

Freidig

23:26

+9:59

47.

Asbjørn Bjørgum

NTNUI

23:31

+10:04

48.

Anders Wonka Holm

Trollelg

23:34

+10:07

49.

Tore Aarhus Gulbrandsen

NTNUI

23:40

+10:13

50.

Alv Erik Selvaag

Trollelg, OL

25:59

+12:32

51.

Hanne Nikkels

NTNUI

26:12

+12:45

52.

Svein Rypdal Henninen

Byåsen IL

28:04

+14:37

53.

Tom A. Alstadsæther

NTNUI

33:23

+19:56

DSQ

Øystein Haug

Frol IL

13:59

69

DSQ

Sigurd Hynne

Skøynar, OK

15:55

83

DSQ

Tommy Schmid

Trollelg, OL

16:37

3 7 8

DSQ

Jostein Bø Fløystad

NTNUI

17:30

69

DSQ

Arild Nomeland

Kristiansand OK

18:00

78

DSQ

Daniel Hubmann

Kristiansand OK

20:30

62

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Even Storhov

Freidig, SPK

16:06

+0:00

2.

Håvard Lorange

Freidig, SPK

16:22

+0:16

3.

Reidar Selmer

Freidig, SPK

17:10

+1:04

4.

Jostein Mårdalen

Freidig, SPK

17:39

+1:33

5.

Knut Edvard Helland

Østmarka OK

18:28

+2:22

6.

Harald Førdedal

Wing OK Trondheim

18:51

+2:45

7.

Dag Erik Helland

Wing OK Trondheim

19:57

+3:51

8.

Haakon Arnesen

Byåsen IL

19:58

+3:52

9.

Gaute Fornes

Malvik IL

20:11

+4:05

10.

Ragnar Ness

Freidig, SPK

20:12

+4:06

11.

Geir Paulsen

Trollelg, OL

20:45

+4:39

12.

Erik Foss

Leik, IL

21:58

+5:52

13.

Per Erik Kvam

Freidig, SPK

23:31

+7:25

14.

Asgeir Sørensen

Spkl. Freidig

24:54

+8:48

15.

Per Ivar Skinderhaug

Wing OK Trondheim

26:01

+9:55

16.

Petter Eriksen

Wing OK Trondheim

29:58

+13:52

17.

Jan Hage

Leik, IL

32:46

+16:40

DSQ

Tomas Eidsmo

Freidig, SPK

14:21

69

DSQ

Jon Røstum

Gaula, OL

16:18

84

DSQ

Jens Kjetil Mehammer

Wing OK Trondheim

19:13

3 7 8

DSQ

Knut Hagen

Byåsen IL

23:14

3 7 8

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inge Nørstebø

Trollelg, OL

18:23

+0:00

2.

Hans Boye Skogstad

OL Gaula

19:34

+1:11

3.

Jostein Alvestad

Wing OK Trondheim

20:52

+2:29

4.

Terje Kanstad

Wing OK Trondheim

21:38

+3:15

5.

Tor Lunde

Malvik IL

22:00

+3:37

6.

Helge Rustad

Freidig, SPK

22:03

+3:40

7.

Per Olav Johansen

Trondheim Energi BIL

23:45

+5:22

8.

Geir Aune

Bjugn IL

25:47

+7:24

DSQ

Eirik Vefsnmo

Byåsen IL

19:05

69

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Hveem

HiST

21:30

+0:00

2.

Knut Skjesol

Wing OK Trondheim

22:51

+1:21

3.

Frode Stensrud

Trollelg, OL

23:11

+1:41

4.

Øistein Åsmul

Trollelg, OL

24:47

+3:17

5.

Robert Strøm

Wing OK Trondheim

25:08

+3:38

6.

Svein E Hove

Byåsen IL

25:43

+4:13

7.

Tor Gjermstad

Wing OK Trondheim

27:42

+6:12

8.

Nils Olav Vennevik

Freidig, SPK

30:31

+9:01

DSQ

Roar Forbord

Malvik IL

20:29

69

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henry Sundsetvik

Trollelg, OL

33:51

+0:00


Sist oppdatert:

9 mai 2010, 22:33:14

Arrangør:

Byåsen IL Orientering

Antall deltagere:

236

Antall startet:

236