Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
OBIK 2017Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P3 Østmarksetra 27. april 2017

Klasse: DL(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dana Stene

Nydalens Skiklub

1:02:05

+0:00

Klasse: D35-44(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

1:11:37

+0:00

Klasse: D50-54(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trude Fixdal

KOLL

1:06:35

+0:00

2.

Margrete Engzelius

Asker SK

1:14:49

+8:14

3.

Hilde Ståhlbrand

KJELSÅS

1:32:14

+25:39

Klasse: D55-59(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Birkeland Leholt

Maris interiørhjelp og systue

1:06:10

+0:00

2.

Anne Regine Bakstad

Friskis&Svettis

1:13:12

+7:02

3.

Sharon Broadwell

Folkehelseinstituttet

1:15:56

+9:46

4.

Aina Grymyr

PRIVAT

1:36:44

+30:34

Klasse: D60-64(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lise Hugdal

Coop

58:59

+0:00

2.

Eva Reistad

Thales BIL

1:05:59

+7:00

DSQ

Bodil Klakegg

NORGES BANK

1:18:51

43 45 49 47

Klasse: D65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Ursin

Bærum kom.

57:55

+0:00

2.

Marit Vågsnes

OUS BIL

58:24

+0:29

3.

Anne Marit Færden

Kolbotn & Skimt OL

1:37:09

+39:14

Klasse: D70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

1:00:07

+0:00

2.

Brynhild Fanuelsen

Fossum IF

1:09:24

+9:17

3.

Astri Rogstad

GE Healthcare

1:15:24

+15:17

4.

Inger Lise Bjordal

Oppsal IF

1:31:48

+31:41

5.

Sidsel Sandelien

Vegdirektoratets IF

1:32:09

+32:02

Klasse: D75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

1:10:08

+0:00

Klasse: H17-34(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stefan Ring

Statnett BIL

46:56

+0:00

2.

Andreas Stenstad

Opsal IF

1:15:10

+28:14

Klasse: H35-44(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Øyvind Stene

BSF Swissphoto

46:45

+0:00

2.

Christian Vogelsang

NIVA

48:41

+1:56

3.

Atle Pedersen

Reload

1:07:39

+20:54

Klasse: H45-49(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Asbjørn Håland

EGP

1:04:16

+0:00

2.

Eskil Åsmul

Software Innovation BIL

1:25:23

+21:07

Klasse: H50-54(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Nygård

NORGES BANK

49:06

+0:00

2.

Øystein Kildahl

AHS

1:05:40

+16:34

3.

Bjørn Are Carlsson

Fossum IF

1:06:58

+17:52

4.

Tore Fagervold

Jernbaneverket BIL Oslo

1:12:37

+23:31

5.

Bjørne Syversten

PRIVAT

1:13:55

+24:49

6.

Kjetil Sverdrup-Thygeson

FBI

1:18:33

+29:27

DSQ

Helge Vatn

Statoil Oslo BIL

1:23:00

42

Klasse: H55-59(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Helland

Lørenskog kommune

45:50

+0:00

2.

Martin Granly

SIemens

54:26

+8:36

3.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

54:43

+8:53

4.

Ove Martinsen

Hauketo IF

1:06:10

+20:20

5.

Lars Arnesen

Aker BP

1:18:44

+32:54

Klasse: H60-64(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Mathisen

Open iT

50:38

+0:00

2.

Tom Pettersen

KPP/Runners

54:33

+3:55

3.

Jon Fredriksen

FOBIL

59:53

+9:15

4.

Richard Blom

FBI

1:03:55

+13:17

5.

Roar Bjordal

OPSAL

1:07:18

+16:40

6.

Stig Hultgreen Karlsen

Abilsø Elektrisk

1:13:49

+23:11

7.

Jon Foss

Friskis&Svettis

1:30:58

+40:20

8.

Øyvind Gylver

Asker SK

1:33:23

+42:45

34 40 41

Klasse: H65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

34:12

+0:00

2.

Knut G Karlsen

Omega AS

47:04

+12:52

3.

Reidar Kierulf

RKP

48:33

+14:21

4.

Tore Ringerike

DNB

50:35

+16:23

5.

Per Nermo

COWI BIL

51:27

+17:15

6.

Øyvin A. Brøymer

Intertrade Shipping

54:59

+20:47

7.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

1:01:50

+27:38

8.

Mogens Monsen

PRIVAT

1:05:52

+31:40

Klasse: H70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Færden

Kolbotn & Skimt OL

41:39

+0:00

2.

Ivar Strømstad

Raumar Orientering

44:37

+2:58

3.

John Thomas Petersen

NIttedal

46:30

+4:51

4.

Trond Wettergreen

Andvord

47:52

+6:13

5.

Kjell Stenstadvoll

Hydro Oslo

48:50

+7:11

6.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratets IF

49:48

+8:09

7.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

53:48

+12:09

8.

Knut Tore Solheim

FUGRO

56:26

+14:47

9.

Torstein Østen

MAESTRO

1:06:28

+24:49

10.

Tor Sandby

Skattedirektoratet

1:11:16

+29:37

11.

Roar Gudding

Vet BIL

1:17:08

+35:29

12.

Oddvar Mella

PRIVAT

1:33:12

+51:33

DSQ

Jon Fanavoll

Kamp Vestheim

1:02:02

49

Klasse: H75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Annar Brustad

FOBIL

1:00:08

+0:00

2.

Sigfred Fagervik

Thales

1:02:47

+2:39

3.

Kåre Knudsen

GeoForm

1:03:02

+2:54

4.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

1:06:52

+6:44

5.

Odd Klettli

BSK

1:07:28

+7:20

6.

Jon C. Fougner

FUGRO

1:08:16

+8:08

7.

Sven Erik Rognes

Universitetet i Oslo

1:08:20

+8:12

8.

Hans Randen

KRAFT FOOD

1:13:30

+13:22

9.

Erik Haugros

LØRENSKOG KOMM

1:13:51

+13:43

10.

Øystein Madsen

GE Healthcare

1:15:06

+14:58

11.

Arne Reistad

Thales BIL

1:16:29

+16:21

12.

Knut Hangerås

GEOFORM

1:22:13

+22:05

13.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

1:23:17

+23:09

14.

Leif Bråten

Heming Orientering

1:49:36

+49:28

Klasse: H80-(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ronald Inglingstad

OPpsal IF

1:08:33

+0:00

2.

Per Meiland

DNB

1:36:38

+28:05

3.

Svein F Kvalheim

Oppegård

1:37:12

+28:39

4.

Ingvald Sevaldson

Permakem

1:50:02

+41:29

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Aulie

KOLL

31:00

+0:00

2.

Ping Ouyang

Østmarka OK

1:13:40

+42:40

Klasse: ÅK(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Kaarby

Overtoppen

39:32

+0:00

2.

Lars Benestad

Grane

40:01

+0:29

3.

Torbjørn Vadder

ABB bil

54:38

+15:06

4.

Ranveig Aas Hansen

PRIVAT

56:44

+17:12

5.

Trond Møretrø

KOlbotn & Skimt OL

58:28

+18:56

6.

Stephan Brown

NRK

1:04:47

+25:15

7.

Kjetil Jacobsen

Hamar OK

1:05:31

+25:59

DSQ

Anders Liaøy

Caverion

1:01:43

51

Klasse: ÅM(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jarle Gullaksen

Kværner

57:15

+0:00

2.

Georg Bugge

AAS-JAKOBSEN

1:11:23

+14:08

3.

Jarle Nilsen

SIemens

1:16:16

+19:01

DSQ

Uno Hanslien

Bilpost

25:07

37 48 42 43 45 46 47 100


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

14 juni 2017, 08:01:49

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

101

Antall startet:

101