Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Ringerikskarusellen 3 1. mai 2017

Klasse: Nybegynnere

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Oda Opseth

Ringerike OL

Elias Vold Kjemperud

Fossekallen IL

Filip Brumoen Kjemperud

Fossekallen IL

Ida A. Bjørkli

Ringerike OL

Martine Bergan Berghagen

Ringerike OL

Oskar Hope

Modum OL

Karen Langum

Ringerike OL

Kari Kollstrøm

Ringerike OL

Maren Nyhagen

Fossekallen IL

Elise Nyhagen

Fossekallen IL

Linnea Nyhagen

Fossekallen IL

Maria Bjerke

Fossekallen IL

141

Klasse: D-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sofia Øhlckers

IL Tyrving

26:43

+0:00

Klasse: H-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rasmus Berglund

Ringerike OL

28:27

+0:00

2.

Reidar Kollstrøm

Ringerike OL

54:59

+26:32

Klasse: C Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Birgitte Bekkelund

Røyken OL

53:13

+0:00

Klasse: D Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Strande

Ringerike OL

29:39

+0:00

2.

Marion Amundsen

Ringerike OL

30:21

+0:42

3.

Marit Vinje

Oppsal Orientering

47:45

+18:06

100

4.

Anne Nydal

Asker Skiklubb

48:38

+18:59

5.

Marit Økern Jensen

Bærums Skiklub

49:07

+19:28

6.

Nina Birkeland

Fossekallen IL

52:17

+22:38

7.

Sigrid Grindberg

Ringerike OL

53:12

+23:33

8.

Monica S. Johansen

Ringerike OL

1:02:45

+33:06

9.

Gunhild Støa

Ringerike OL

1:24:44

+55:05

Klasse: H Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jo Randar Holmøy

Hadeland OL

25:49

+0:00

2.

Sigurd A. Bjørkli

Ringerike OL

26:27

+0:38

3.

Kristoffer Øhlckers

IL Tyrving

26:44

+0:55

4.

Alexander B. Nyhagen

Fossekallen IL

28:02

+2:13

5.

Martin N. Melling

Ringerike OL

28:32

+2:43

6.

Odd Eide- Fredriksen

Kamp Vestheim

30:32

+4:43

7.

Anders Roum

Ringerike OL

31:45

+5:56

8.

Tormod Dahl

Ringerike OL

33:32

+7:43

9.

Even A. Bjørkli

Ringerike OL

55:39

+29:50

10.

Marius Bjørkli

Ringerike OL

55:52

+30:03

11.

Ole Einar Dalen

Ringerike OL

1:01:44

+35:55

Klasse: D Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grete S B Hovi

Skien OK

42:05

+0:00

2.

Ida Hope

Oslostudentenes IK

42:26

+0:21

3.

Line Arnevik

Ringerike OL

42:40

+0:35

4.

Milda Øhlckers

IL Tyrving

46:23

+4:18

5.

Ragnhild Elsrud Hultgreen

Ringerike OL

49:33

+7:28

6.

Trine Opseth

Ringerike OL

52:16

+10:11

7.

Live Ytrehus

Ringerike OL

56:09

+14:04

8.

May Ingela Hope

Modum OL

1:03:28

+21:23

9.

Silje B. Hovi

Skien OK

1:12:42

+30:37

10.

Hege Heiberg

Hadeland OL

1:18:45

+36:40

DSQ

Kjersti Stræte

Ringerike OL

15:37

144 163 148 147 156 159 142 154 100

Klasse: H Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Sørlie

Hadeland OL

37:20

+0:00

2.

Hroar Sanna

Ringerike OL

40:15

+2:55

3.

Gunnar Hope

Modum OL

41:27

+4:07

4.

Mikkel Berglund

Ringerike OL

41:55

+4:35

5.

Stein Aas Stræte

Ringerike OL

43:50

+6:30

6.

Helge Revhaug

Ringerike OL

44:09

+6:49

7.

Morten Dåsnes

Ringerike OL

46:57

+9:37

8.

Geir Dahl

Ringerike OL

48:38

+11:18

9.

Leiv Inge Kjemperud

Fossekallen IL

51:19

+13:59

10.

Hans A. Tingvold

Raufoss IL Orientering

55:52

+18:32

11.

Sverre Graffer

Ringerike OL

56:29

+19:09

12.

Per Øhlckers

IL Tyrving

56:47

+19:27

13.

Toralf Opperud

Ringerike OL

59:43

+22:23

14.

Brede Høibak Gundersen

Ringerike OL

1:03:10

+25:50

15.

Knut Ivar Kollstrøm

Ringerike OL

1:03:11

+25:51

16.

Leif Roger Hultgreen

Ringerike OL

1:07:49

+30:29

17.

Ivar Lindseth

Ringerike OL

1:11:49

+34:29

18.

Roar Nydal

Asker Skiklubb

1:21:55

+44:35

19.

Peter Nylund

Haugerud IF

1:34:09

+56:49

20.

Tommy Bjerke

Fossekallen IL

1:39:09

+1:01:49

Klasse: D Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audrun Utskarpen

Oslostudentenes IK

1:14:41

+0:00

2.

Monica Berglund

Ringerike OL

1:24:00

+9:19

3.

Silje Opseth

Ringerike OL

2:01:52

+47:11

Klasse: H Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars-Inge Arnevik

Ringerike OL

49:56

+0:00

2.

Geir Nilsen

Viul Orienteringsklubb

52:48

+2:52

3.

Oscar Arnevik

Ringerike OL

54:05

+4:09

4.

Guttorm L Egge

Oslostudentenes IK

57:18

+7:22

5.

Olav Høgset

Fossekallen IL

58:31

+8:35

6.

Harald Hovi

Skien OK

1:01:36

+11:40

7.

Stig Melling

Ringerike OL

1:01:53

+11:57

8.

Knut Aas

Ringerike OL

1:02:01

+12:05

9.

Juha Viena

Ringerike OL

1:02:32

+12:36

10.

Lars Berglund

Ringerike OL

1:02:56

+13:00

11.

Bjørn Berge

Hadeland OL

1:06:01

+16:05

12.

Per Erik Opseth

Ringerike OL

1:13:22

+23:26

13.

Roar Bye

Modum OL

1:23:48

+33:52

14.

Thorbjørn Nørbeck

Ringerike OL

1:26:43

+36:47

DSQ

Magnus Barth Gustavsen

Oslostudentenes IK

1:19:39

153 155 157


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

1 mai 2017, 17:27:55

Arrangør:

Fossekallen IL

Antall deltagere:

85

Antall startet:

85