Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2017Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 2 - Tiller 2. mai 2017

Klasse: Nybegynnere

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jacob Lunn Lassen

Atmel

17:15

+0:00

2.

Marte Figenschou

Skoleelev

18:14

+0:59

3.

Hanne Seterbø

Det Norske

31:34

+14:19

4.

Cecilie Stensen

Abra Regnskap

33:21

+16:06

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jonas Waefler

Powel

10:11

+0:00

8:29

2.

Frank Norbeck

UNgt entrepenørskap

12:00

+1:49

10:00

3.

Alma Habberstad

Eget

26:12

+16:01

21:50

4.

Ellen Hoel

Sør Trøndelag fylkeskommune

35:59

+25:48

29:59

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Mandana Amiri

Student

55:58

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sunniva Berg

Nordic

36:55

+0:00

12:43

2.

Eva Tesarova

Microsoft

37:24

+0:29

12:53

3.

Ingrid Grændsen

Agraff

38:26

+1:31

13:15

4.

Oddveig Hovdenak

Agraff

49:25

+12:30

17:02

5.

Sandrine Pic

Nordic Semi Conductor

52:37

+15:42

18:08

6.

Astad Krattebøl

Statens vegvesen

1:07:37

+30:42

23:18

DSQ

Line Søreng

Statens vegvesen

51:24

Klasse: D 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Marit Schmid

Gjest

35:45

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karin Bernsmed

Sintef

33:44

+0:00

11:37

2.

Randi Wærnes

Skanska

40:36

+6:52

14:00

Klasse: D 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Jæger

Trondheim kommune

50:08

+0:00

15:11

2.

Kristin Høydalsvik

NTNU

54:39

+4:31

16:33

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Monica Aas Farbu

Trondheim kommune

31:59

+0:00

11:01

2.

Mette Nolte

Eggen Arkitekter

42:31

+10:32

14:39

3.

Inger Lill Bratbergsengen

Kongsberg Seatex

46:12

+14:13

15:55

4.

Vebjørg Ekseth

Eggen Arkitekter AS

47:37

+15:38

16:25

5.

Sølvi Liabakk-Selli

St Olav

1:15:15

+43:16

25:56

Klasse: D 45-49 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Susanna Brynhildsen

NTNU

33:52

+0:00

18:48

2.

Sylvi Gaut

SVECO

35:47

+1:55

19:52

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Almås

Leik, IL

35:09

+0:00

12:07

2.

Monika Haga

HiST

38:21

+3:12

13:13

3.

Marit Melhuus

Xylem

50:04

+14:55

17:15

4.

Maj-Lisbet Rønning

NTNU

58:33

+23:24

20:11

5.

Nina Reitan

Sintef

1:02:59

+27:50

21:43

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åse Rita Ellingsen

Trondheim kommune

28:32

+0:00

15:51

2.

Siri Schive Hjelde

NTNU bil

31:25

+2:53

17:27

3.

Hanne Bårdsen

Powel

56:26

+27:54

31:21

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrid Melkild

St. Olavs Hospital BIL

34:10

+0:00

11:46

2.

Hege Solhjem Melhuus

Byneset Barnehager

34:33

+0:23

11:54

3.

Hilde Forbord

Big Bite

37:45

+3:35

13:01

4.

Siw Sellæg

Trondheim Kommune

39:04

+4:54

13:28

5.

Elisabeth Sæthre

Miljødirektoratet BIL

39:06

+4:56

13:28

6.

Ingrid Gjersvold

BDO AS

40:39

+6:29

14:01

7.

Hilde Nestvold

Telenor B.I.L. Trondheim

44:13

+10:03

15:14

8.

Hanne Svegård

Skatteetaten

56:35

+22:25

19:30

9.

Kristin Haugand

St Olavs Hospital

1:15:30

+41:20

26:02

10.

Ellen Hansen

St. Olavs Hospital

1:18:05

+43:55

26:55

11.

Lise Martinussen

Eget

+0:0-10

0:00

Arrangør

Oddveig Bredesen

Sør Trøndelag fylkeskommune

Klasse: D 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rine Hanssen

Trondheim kommune

38:04

+0:00

11:32

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vigdis Heimly

NTNU

29:36

+0:00

16:26

2.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

31:34

+1:58

17:32

3.

Inger Sofie Husby

NTNU

55:00

+25:24

30:33

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

31:44

+0:00

10:56

2.

Bodil Ruud

Trondheim kommune

38:30

+6:46

13:16

3.

Bente Skorge

Eggen Arkitekter AS

40:08

+8:24

13:50

4.

Anne Melkild

St. Olavs Hospital BIL

43:29

+11:45

14:59

5.

Erika Bugten

Berg hansen

45:02

+13:18

15:31

6.

Anne Betty Sødal

Trondheim kommune

49:21

+17:37

17:01

7.

Ingrid Lien Johnsen

Trondheim Kommune

54:35

+22:51

18:49

8.

Aashild S. Langseth

NSDTF

1:07:42

+35:58

23:20

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sissel Horghagen

NTNU

31:11

+0:00

17:19

2.

Reidun Fallan Smaavik

NAV

36:15

+5:04

20:08

3.

Mildrid Ljosland

NTNU

44:16

+13:05

24:35

4.

Berit Grande

Sticos

45:15

+14:04

25:08

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnhild Oftedal

NTNU

45:35

+0:00

15:43

2.

Trine Barstad

NTNU

46:03

+0:28

15:52

3.

Gro Rypdal

Bluegarden

49:09

+3:34

16:56

4.

Heidi Midtun

Jernbanen

50:02

+4:27

17:15

5.

Tone Kristin Smistad

St. Olavs Hospital BIL

1:19:14

+33:39

27:19

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stina Elfving

Trondheim Kommune

32:11

+0:00

17:52

2.

Anne Stenset

St. Olavs Hospital

57:23

+25:12

31:52

DSQ

Ebba Bredland

NTNU

36:37

Klasse: D 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Sofie Gjermstad

Evry

1:50:03

+0:00

33:20

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Furuholt

TOBB

38:52

+0:00

21:35

2.

Oddrun Bollingmo

NTNU

46:39

+7:47

25:55

3.

Solveig Scjetne

Statkraft

47:50

+8:58

26:34

4.

Kirsti Haarberg

Haarberg

51:08

+12:16

28:24

Arrangør

Randi Kiste

Sør Trøndelag fylkeskommune

Klasse: D 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sissel Ravnsborg

NTNU

52:26

+0:00

18:04

Klasse: D 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Asbjørg Engdal Olsen

Statkraft

44:29

+0:00

24:42

Klasse: D 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Fylket

47:07

+0:00

16:14

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

David Hagen

Kongsberg Seatex

35:40

+0:00

12:17

2.

Eirik Munkeby

Skanska Aktiv

41:43

+6:03

14:23

3.

Jonas Ledal

Trondheim Kino

43:21

+7:41

14:56

4.

Tore Munkeby

Widerøe

50:47

+15:07

17:30

5.

Tore Dyrendahl

Gjest

1:03:31

+27:51

21:54

6.

Torbjørn Andersen Ve

SINTEF Energi

1:06:25

+30:45

22:54

7.

Vebjørn Langset

Student

1:10:02

+34:22

24:08

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Riseth Hammer

Skanska

26:14

+0:00

7:56

2.

Øystein Østeraas

Politiet

29:19

+3:05

8:53

3.

Jostein Bø Fløystad

Sintef Energi

31:11

+4:57

9:26

4.

Erik Aune

Statens vegvesen

32:05

+5:51

9:43

5.

Ivar Marthinusen

NTNUI

33:11

+6:57

10:03

6.

Henrik Langeland

NGI

35:41

+9:27

10:48

7.

Johan Kolstø Sønstabø

NTNU

39:36

+13:22

12:00

8.

Jerome Soulard

Microchip

40:05

+13:51

12:08

9.

Eirik Marthinsen

Petrell BIL

40:32

+14:18

12:16

10.

Bjørn Kristian Bache

NGI

40:34

+14:20

12:17

11.

Håvard Reitan

Statoil BIL Stjørdal

44:53

+18:39

13:36

12.

Ola Hjulstad

Bravida

53:34

+27:20

16:13

13.

Ingar Nerbø

Optomar

54:22

+28:08

16:28

14.

Anthony Bossard

Microchip

56:44

+30:30

17:11

DSQ

Erik Frøseth

Oracle

1:21:23

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gjermund Sægrov

Statens vegvesen

43:23

+0:00

14:57

2.

Christian Gutvik

NTNU

48:14

+4:51

16:37

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Kvaal Østerbø

Eget

20:09

+0:00

6:06

2.

Arild Nomeland

Nordkart

23:51

+3:42

7:13

3.

Robert Nyhus

Tine SA

32:09

+12:00

9:44

4.

Erik Hegbom

St. Olavs Hospital

35:51

+15:42

10:51

5.

Tobias Slørdal

St. Olavs Hospital

39:25

+19:16

11:56

6.

Truls Bjørklund

Microsoft

56:12

+36:03

17:01

7.

Erlend Wold

Trondheim kommune

2:01:12

+1:41:03

36:43

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kurt Amundsen

Avinor

34:18

+0:00

11:49

2.

Ingmund Bjørkan

Kongsberg Seatex BIL

36:12

+1:54

12:28

3.

Sverre Andreassen

Eggen Arkitekter AS

37:00

+2:42

12:45

4.

Rolf Sigvart Lein

NTNU

42:56

+8:38

14:48

5.

Hallvard Sægrov

Sonans

53:18

+19:00

18:22

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Skulbørstad

Multiconsult

25:18

+0:00

7:40

2.

Frode Seland

NTNU

36:02

+10:44

10:55

3.

Petter Andreas Bergh

NTNU

36:12

+10:54

10:58

4.

Svein Olav Dyrhol

Statoil BIL Trondheim

38:23

+13:05

11:37

5.

Snorre Gangaune

Statkraft

40:05

+14:47

12:08

6.

Øystein Braathen

Statoil BIL Trondheim

43:59

+18:41

13:19

7.

Jardar Lohne

Sleipner

45:17

+19:59

13:43

8.

Christian Tørriseng

TrønderEnergi

48:36

+23:18

14:43

DSQ

Ola Lædre

Sleipner

58:15

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Kjetil Mehammer

Multiseis

30:03

+0:00

10:21

2.

Frode Vågen

NTNU

35:39

+5:36

12:17

3.

Per Ivar Skinderhaug

Bouvet

36:14

+6:11

12:29

4.

Jan Gunnar Dyrset

Cybernetica

36:52

+6:49

12:42

5.

Odd Magne Reitan

Atmel

39:04

+9:01

13:28

6.

Øystein Tveit

Kongsberg Seatex BIL

43:02

+12:59

14:50

7.

Anders Håkon Gaut

Evry

53:02

+22:59

18:17

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arild Clausen

NTNU

30:42

+0:00

9:18

2.

Jørgen Longva

Fundator

36:40

+5:58

11:06

3.

Truls Ryum

NTNU

37:08

+6:26

11:15

4.

Thor Ivar Tryggestad

Allegro

37:32

+6:50

11:22

5.

Kjell Rune Logan-Halvorsrud

St.Olav

42:45

+12:03

12:57

6.

Terje Drøyvold

Tine

45:28

+14:46

13:46

7.

Henning Lysaker

Rainpower

46:10

+15:28

13:59

DSQ

Johan Helle

St. Olavs Hospital

34:47

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Wiggen

Lindorff

28:21

+0:00

9:46

2.

Bernt Brynhildsen

Trondheim kommune

31:07

+2:46

10:43

3.

Jan Erik Ledal

Lindbak BIL

35:51

+7:30

12:21

4.

Håkon Tjelmeland

NTNU

37:20

+8:59

12:52

5.

Erling Bye

BDO AS

38:22

+10:01

13:13

6.

Geir Paulsen

Siemens

38:59

+10:38

13:26

7.

Bobo Nordahl

NGU

39:33

+11:12

13:38

8.

Arild Heggeset

Multiconsult

40:37

+12:16

14:00

9.

Are Bruaset

SINTEF Energi

44:37

+16:16

15:23

10.

Bjørn Munch

Oracle

47:06

+18:45

16:14

11.

Rune Krogh

TrønderEnergi

47:14

+18:53

16:17

12.

Tor Arne Haugen

DNB

51:41

+23:20

17:49

13.

Gudmund Eiksund

NTNU

55:30

+27:09

19:08

14.

Geir Willumsen

A C Møller

56:43

+28:22

19:33

DSQ

Ivar Erdal

Ecotone

38:18

DSQ

Jon Vindal

Consto

44:43

DSQ

Birger Nordstrand Wik

SMN Regnskapshuset

46:33

DSQ

Rune Viken

Gintel

49:44

DSQ

Ole Hjulstad

Fosenyard

55:44

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Haugskott

Skaun Kommune

26:54

+0:00

8:09

2.

Atle Pedersen

SINTEF Energi

29:24

+2:30

8:54

3.

Stein Ivar Foss

SIT

30:22

+3:28

9:12

4.

Rune Stræte

St. Olavs Hospital

32:28

+5:34

9:50

5.

Stig Forbord

Optoplan

35:56

+9:02

10:53

6.

Øyvind Schjelderup

St. Olavs Hospital

38:25

+11:31

11:38

7.

Frode Vassenden

TrønderEnergi

39:28

+12:34

11:57

DSQ

Erlend Nervik

UNICON

40:32

DSQ

Per Erik Kvam

Kongsberg Seatex

50:15

115

Arrangør

John Tore Vik

Fylkeskommunen

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Magne Gjersvold

Skanska Aktiv

35:11

+0:00

12:07

2.

Tor Hammer

Bn Bank

38:27

+3:16

13:15

3.

Øystein Nytrø

NTNU Bil

39:14

+4:03

13:31

4.

Gudmund Melland

Trondheim Kommune

39:26

+4:15

13:35

5.

Ola Eiken

Quad geometrics

40:25

+5:14

13:56

6.

Per Morten Lefdal

Hemit

40:40

+5:29

14:01

7.

Petter Mikalsen

Telenor

41:43

+6:32

14:23

8.

John Lerli

Trønderbladet

44:35

+9:24

15:22

9.

Bjarne Bugten

Statoil BIL Trondheim

46:07

+10:56

15:54

10.

Bjørn Erik Johnsen

RevisorGruppen Trøndelag AS

47:09

+11:58

16:15

11.

Terje Midtbø

NTNU

48:21

+13:10

16:40

DSQ

Erik Horghagen

BDO AS

38:55

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jostein Mårdalen

NTNU

28:54

+0:00

8:45

2.

Dag Ove Tinmannsvik

Multiconsult

29:37

+0:43

8:58

3.

Dag Stenersen

Sintef

33:43

+4:49

10:13

4.

Geir Arnesen

Eget

34:53

+5:59

10:34

5.

Bernt Rognes

Powel

36:45

+7:51

11:08

6.

Lasse Natvig

NTNU

36:58

+8:04

11:12

7.

Helge Løseth

Statoil BIL Trondheim

47:06

+18:12

14:16

8.

Per Olav Johansen

TrønderEnergi

1:10:46

+41:52

21:26

DSQ

Sturla Sæther

Statoil BIL Trondheim

31:56

DSQ

Olve Mogstad

Statnett

37:06

Klasse: H 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rolf Helge Røsand

Rambøll

30:04

+0:00

10:22

2.

Stein Arne Sæther

Adressavisen

34:39

+4:35

11:56

3.

Terje Kanstad

NTNU

35:58

+5:54

12:24

4.

Olav Kvittem

Uninett

36:11

+6:07

12:28

5.

Morten Skoglund

NVE

37:25

+7:21

12:54

6.

Klaus Livik

Powel

37:44

+7:40

13:00

7.

Kjell Arne Henninen

Eget

39:47

+9:43

13:43

8.

Tore Heggem

HiNT

41:35

+11:31

14:20

9.

Robert Von Hirsch

Statkraft

44:01

+13:57

15:10

10.

Jan Erik Kofoed

NTNU

45:08

+15:04

15:33

11.

Sverre Torp

St. Olavs Hospital

1:19:08

+49:04

27:17

DSQ

Even Hofstad

DnB Sport

35:23

DSQ

Rolf Bye

Trondheim kommune

44:00

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eirik Vefsnmo

Bouvet

36:23

+0:00

11:01

2.

Terje Skjeggedal

NTNU

37:14

+0:51

11:16

3.

Inge Nørstebø

Skanska Aktiv

40:45

+4:22

12:20

4.

Kjell Maroni

Fiskeri og havbruksnæringens forskningsfond

41:43

+5:20

12:38

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stein Fanavoll

EMGS

28:48

+0:00

16:00

2.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

37:50

+9:02

21:01

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Arne Klemetsaune

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

33:14

+0:00

11:27

2.

Ottar G Kristiansen

Evry

34:19

+1:05

11:50

3.

Ole Lutro

NGU

37:50

+4:36

13:02

4.

Steinar Aasvang

Siemens

39:02

+5:48

13:27

5.

Jens Øystein Gjersvold

Vegvesenet

39:13

+5:59

13:31

6.

Reidar Ottem

MTG

40:52

+7:38

14:05

7.

Rolf Wærnes

Orkanger IF

43:04

+9:50

14:51

8.

John Sirum

Rambøll

49:05

+15:51

16:55

9.

Tor Gjermstad

Hemit

51:07

+17:53

17:37

10.

Oddmar Iversen

NTNU

51:39

+18:25

17:48

11.

Kåre Eggereide

Rambøll

53:14

+20:00

18:21

12.

Trond Damås

Skanska Aktiv

54:25

+21:11

18:45

13.

Tom Bugge

Bjørndalslaget

57:16

+24:02

19:44

14.

Ståle Engdal

Telenor B.I.L. Trondheim

57:48

+24:34

19:55

15.

Rune M Holt

NTNU

1:03:21

+30:07

21:50

DSQ

Harald Oftedal

Statoil Stjørdal BIL

31:02

DSQ

Per Laksfors

Siemens

47:31

DSQ

Harald Lauglo

NTNU

1:05:15

Arrangør

Asbjørn Rønning

Eget

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Berger

Statoil

35:57

+0:00

10:53

2.

Frank Bjarkø

NRK

41:06

+5:09

12:27

Arrangør

Nils Olav Vennevik

Eget

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Atle Strande

Creditreform AS

32:35

+0:00

18:06

2.

Svein olav Haug

Bravida

38:43

+6:08

21:30

3.

Magne Rø

St. Olavs Hospital

40:52

+8:17

22:42

4.

Per Skaaraas

Eget

42:18

+9:43

23:30

5.

Torger Haarberg

Eget

46:15

+13:40

25:41

6.

TORE HEIMDAL

EGET

54:28

+21:53

30:15

7.

Olaf Eggen

Jernia

+0:0-35

0:00

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Carl Martin Larsen

NTNU

38:46

+0:00

13:22

2.

Pål Skyberg

Evry

40:39

+1:53

14:01

3.

Svein Hove

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

43:02

+4:16

14:50

4.

Roar Stenset

St Olav

44:48

+6:02

15:26

5.

Martin Melhuus

Veritas

45:53

+7:07

15:49

6.

Halvor Flatberg

NTNU BIL

47:33

+8:47

16:23

7.

Torgeir Iversen

Evry

47:34

+8:48

16:24

8.

Jens Morseth

Politiet

48:08

+9:22

16:35

9.

Edgar Furuholt

Det Norske

49:40

+10:54

17:07

10.

Magne Måge

Skanska Aktiv

1:06:30

+27:44

22:55

DSQ

Egil Repvik

NETTseksjonering

39:06

Arrangør

Frode Stensrud

Eget

Arrangør

Tore Kiste

Fylket

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øivind Rogndalen

Vegvesenet

41:05

+0:00

12:26

2.

Roar Forbord

Terratec

48:16

+7:11

14:37

3.

Torleif Stephansen

Evry

52:53

+11:48

16:01

4.

Magnus Landstad

NTNU

59:25

+18:20

18:00

DSQ

Erik Lund

NTNU

47:34

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Norberg

Veritas

30:35

+0:00

16:59

2.

Ola Aalde

Reinertsen

45:37

+15:02

25:20

3.

Roar Kvam

NTNU

46:26

+15:51

25:47

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leif Engen

SiT BIL

42:12

+0:00

14:33

2.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

42:14

+0:02

14:33

3.

Leidulv Vinje

Spenncon

43:30

+1:18

15:00

4.

Odd Musum

Rambøll

47:03

+4:51

16:13

5.

Stig Arild Haugskott

Posten

51:04

+8:52

17:36

6.

Finn Faye Knudsen

NTNU

53:45

+11:33

18:32

7.

Hallstein Aalberg

Eget

59:00

+16:48

20:20

8.

Eigil Sørli

Q-Free

1:04:12

+22:00

22:08

DSQ

Tore Brurok

Eget

59:32

Klasse: H 75-79 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Gunnar Østerbø

DnB Sport

31:18

DSQ

Robert Strøm

Eget

1:21:44

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arnfinn Langeland

NTNU

32:59

+0:00

18:19

2.

Edmund Olsen

NTNU

41:47

+8:48

23:12

3.

Magne Sæternes

Justervesenet

54:41

+21:42

30:22

4.

Rolf Hellan

Eget

1:19:00

+46:01

43:53

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Kjell Foldvik

NTNU

47:34

+0:00

16:24

2.

Jarle Nestvold

Rambøll

51:04

+3:30

17:36

Klasse: Gjester-Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Morten Løberg

OK Fjell

40:24

+0:00

13:55

Klasse: Gjester-Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marte Lien Johnsen

Student

32:26

+0:00

11:11

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oscar Lyngen

Student

23:16

+0:00

7:03

2.

Ola Keiserås

Skoleelev

26:58

+3:42

8:10

3.

Hedvig Åstebøl

NTNUI

36:15

+12:59

10:59

4.

Frida Haugskott

Skoleelev

45:48

+22:32

13:52

5.

Julie Bjerke Kilaas

Strindheim skole

1:21:42

+58:26

24:45


Sist oppdatert:

27 september 2017, 09:56:43

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

285

Antall startet:

285