Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
OBIK 2017Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P4 Sognsvann 4. mai 2017

Klasse: DL(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audrun Utskarpen

OSI

1:02:32

+0:00

12:15

Klasse: D17-34(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Maria Vister

OSI

43:59

+0:00

10:59

2.

Julie Berteig

FOSSUM

51:50

+7:51

12:57

DSQ

Aurora Sauar

KOLL

53:28

82 75 78 83 65 121 80 135 84 137

Klasse: D35-44(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

51:51

+0:00

12:57

Klasse: D45-49(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brita Sauar

Statoil Oslo Bil

58:35

+0:00

14:38

Klasse: D55-59(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sharon Broadwell

Folkehelseinstituttet

43:18

+0:00

14:55

2.

Mari Birkeland Leholt

Maris interiørhjelp og systue

43:40

+0:22

15:03

Klasse: D60-64(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Gran

TYRVING

35:15

+0:00

12:09

2.

Eva Reistad

Thales BIL

49:44

+14:29

17:08

3.

Bodil Klakegg

NORGES BANK

1:10:31

+35:16

24:18

Klasse: D65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Vågsnes

OUS BIL

42:12

+0:00

14:33

2.

Nora Ursin

Bærum kom.

47:03

+4:51

16:13

3.

Anne Marit Færden

Kolbotn & Skimt OL

53:53

+11:41

18:34

4.

Aud I Spjelkavik

FBI

58:09

+15:57

20:03

Klasse: D70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

45:00

+0:00

15:31

2.

Brynhild Fanuelsen

Fossum IF

46:08

+1:08

15:54

3.

Sidsel Sandelien

Vegdirektoratets IF

55:44

+10:44

19:13

4.

Astri Rogstad

GE Healthcare

57:23

+12:23

19:47

Klasse: D75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

49:17

+0:00

16:59

2.

Anne Sjønnesen

NIttedal

1:10:38

+21:21

24:21

Klasse: H15-16(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henrik Reusch

HEMING

47:27

+0:00

9:18

Klasse: H17-34(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mikael Olausson

OSI

39:04

+0:00

7:39

2.

Erik Holter

Larvik OK

54:58

+15:54

10:46

3.

Erik Stordal

Asker Skiklubb

59:55

+20:51

11:44

Klasse: H35-44(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Jacobsen

Tyrving, IL

36:56

+0:00

7:14

2.

Christian Vogelsang

NIVA

37:18

+0:22

7:18

3.

Ivar Seierstad

GeoFORM

41:31

+4:35

8:08

4.

Karl Rygh

HEMING

42:40

+5:44

8:21

5.

Lars Karelius Noer

NRK

46:05

+9:09

9:02

6.

Trond Sandvik

Adecco

1:17:02

+40:06

15:06

Klasse: H45-49(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Reusch

HEMING

1:00:54

+0:00

11:56

2.

Frode Lillevold

FFI

1:35:00

+34:06

18:37

Klasse: H50-54(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bo Engdahl

BS-akustikk

40:22

+0:00

7:54

79

2.

Guttorm L Egge

OSI

45:37

+5:15

8:56

3.

Odd Arve Lien

Bærum Sykehus

49:10

+8:48

9:38

4.

Pål Therkelsen

Privat

49:29

+9:07

9:42

5.

Arne M. Torgersen

Forsvarsdepartementet

52:05

+11:43

10:12

6.

Odd Arne Lian

Veidekke

52:36

+12:14

10:18

7.

Tore Fagervold

Jernbaneverket BIL Oslo

54:34

+14:12

10:41

8.

Bjørn Are Carlsson

Fossum IF

54:38

+14:16

10:42

9.

Ivar Refsland

UIO

56:42

+16:20

11:07

10.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

57:39

+17:17

11:18

11.

Helge Vatn

Statoil Oslo BIL

57:54

+17:32

11:21

12.

Bjørne Syversten

PRIVAT

1:01:05

+20:43

11:58

13.

Nils Ihlen

Holte Consulting

1:08:00

+27:38

13:20

14.

Uno Hanslien

Bilpost

1:09:10

+28:48

13:33

79

Arrang

Svein Nygård

NORGES BANK

Klasse: H55-59(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ove Martinsen

Hauketo IF

37:22

+0:00

9:20

2.

Martin Granly

SIemens

38:45

+1:23

9:41

3.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

40:05

+2:43

10:01

4.

Knut Anders Løken

Fossum IF

40:24

+3:02

10:06

5.

Andreas Erichsen

Erichsen et Horgen

40:34

+3:12

10:08

6.

Tore Kalhovd

Aker Solutions

47:09

+9:47

11:47

7.

Hans Henrik Fremming

METEOROLOGEN bil

47:24

+10:02

11:51

8.

Paal W Hanssen

BDO

51:29

+14:07

12:52

9.

Per Arne Røstadsand

Nydalens Skiklub

52:53

+15:31

13:13

Klasse: H60-64(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Mathisen

Open iT

32:48

+0:00

8:12

2.

Leif Thingsrud

Riksarkivbygningens BIL

35:29

+2:41

8:52

3.

Are Eriksen

OSI

38:49

+6:01

9:42

4.

Gunnar Halden

DSB

39:43

+6:55

9:55

5.

Per Schanche

Asker SK

40:42

+7:54

10:10

6.

Vidar Elvekrok

Eiker OL

43:12

+10:24

10:48

7.

Jon Fredriksen

FOBIL

43:25

+10:37

10:51

8.

Richard Blom

FBI

44:15

+11:27

11:03

9.

Bård Natvig

Universitetet i Oslo BIL

44:46

+11:58

11:11

10.

Tom Andreassen

DNB

47:38

+14:50

11:54

11.

Stein Myhre

Oslo Sporveiers BIL

54:41

+21:53

13:40

12.

Steinar Heid

Statoil BIL

1:17:28

+44:40

19:22

Klasse: H65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

24:29

+0:00

8:26

2.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

31:38

+7:09

10:54

3.

Knut G Karlsen

Omega AS

31:44

+7:15

10:56

4.

Reidar Kierulf

RKP

32:01

+7:32

11:02

5.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

32:49

+8:20

11:18

6.

Per Nermo

COWI BIL

35:59

+11:30

12:24

7.

Peter Blom

HEMING

37:27

+12:58

12:54

8.

Mogens Monsen

PRIVAT

40:16

+15:47

13:53

9.

Tore Ringerike

DNB

41:00

+16:31

14:08

10.

Øyvin A. Brøymer

Intertrade Shipping

47:34

+23:05

16:24

11.

Øyvind Finnekåsa

Statnett BIL

47:35

+23:06

16:24

Klasse: H70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Fridulv Sagberg

FBI

31:07

+0:00

10:43

2.

Bjørn Spjelkavik

Tyrving, IL

32:42

+1:35

11:16

3.

Knut Tore Solheim

FUGRO

34:51

+3:44

12:01

4.

Kjell Stenstadvoll

Hydro Oslo

35:12

+4:05

12:08

5.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

35:50

+4:43

12:21

6.

Trond Wettergreen

Andvord

36:06

+4:59

12:26

7.

Roar Gudding

Vet BIL

36:09

+5:02

12:27

8.

Øyvind Stene

Asker SK

37:36

+6:29

12:57

9.

Jon Færden

Kolbotn & Skimt OL

37:45

+6:38

13:01

10.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratets IF

38:03

+6:56

13:07

11.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

39:55

+8:48

13:45

12.

Knut Møgedal

Aker Solutions

41:50

+10:43

14:25

13.

Jon Fanavoll

Kamp Vestheim

44:23

+13:16

15:18

14.

Tom Ibsen

OUS

49:55

+18:48

17:12

15.

Tor Sandby

Skattedirektoratet

57:11

+26:04

19:43

16.

Ernst Aandalen

PRIVAT

57:27

+26:20

19:48

17.

Oddvar Mella

PRIVAT

1:04:41

+33:34

22:18

DSQ

Thor Erik Aas

DNB

29:22

94 132 88

Klasse: H75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Hem

Lillomarka

32:59

+0:00

11:22

2.

Øystein Madsen

GE Healthcare

35:56

+2:57

12:23

3.

Sigfred Fagervik

Thales

37:55

+4:56

13:04

4.

Jon C. Fougner

FUGRO

40:32

+7:33

13:58

5.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

40:47

+7:48

14:03

6.

Annar Brustad

FOBIL

41:20

+8:21

14:15

7.

Tormod Hegdahl

HEMING orientering

42:06

+9:07

14:31

8.

Terje Throndsen

NIttedal Oljalyn

43:27

+10:28

14:58

9.

Sven Erik Rognes

Universitetet i Oslo

51:40

+18:41

17:48

10.

Arne Reistad

Thales BIL

52:49

+19:50

18:12

11.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

54:29

+21:30

18:47

12.

Leif Bråten

Heming Orientering

56:51

+23:52

19:36

Klasse: H80-(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Drage 

Aker Solutions

38:18

+0:00

13:12

2.

Hans Larsen

Raumar O-Lag

41:53

+3:35

14:26

3.

Arne Chr. Scheie

Østmarka OK

48:27

+10:09

16:42

4.

Kjell Teigland

PRIVAT

50:39

+12:21

17:27

5.

Ronald Inglingstad

OPpsal IF

53:11

+14:53

18:20

6.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

1:05:15

+26:57

22:30

7.

Aage Mella

Østmarka OK

1:07:12

+28:54

23:10

8.

Svein Forthun

KOLBOTN &SKIMT

1:23:40

+45:22

28:51

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mattias Klingsholm

PRIVAT

21:56

+0:00

9:32

2.

Espen Tsai Hansen

Thales BIL

22:45

+0:49

9:53

3.

Tomas Torp

RINGNES

24:29

+2:33

10:38

4.

Mari Tingelholm

OSI

28:48

+6:52

12:31

5.

Selma Tørudbakken Jendal

Fossum IF

44:26

+22:30

19:19

6.

Trygve Myhrvold

Fossum IF

44:40

+22:44

19:25

7.

Sebastian Wettergreen

Fossum IF

44:45

+22:49

19:27

8.

Svein Olsen

Evry

58:41

+36:45

25:30

9.

Johan Sander Alvheim

LØRENSKOG KOMM

58:59

+37:03

25:38

10.

Erik Bakken

FFI BIL

59:42

+37:46

25:57

DSQ

Vegard Wahl

PRIVAT

14:51

97

DSQ

Astrid Janson

OSI

21:13

130

Klasse: ÅK(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Ongstad

PRIVAT

34:26

+0:00

11:52

2.

Hanne Fredheim

OPIL

35:30

+1:04

12:14

3.

Rebekka Markov

Austmarka

49:10

+14:44

16:57

4.

Ola Gulbrandsen

ABB

50:03

+15:37

17:15

5.

Ingrid Andresen

PRIVAT

51:19

+16:53

17:41

6.

Siri Spjelkavik

Meteorologen

53:31

+19:05

18:27

7.

Eyvind Fredriksen

STERRATA

54:04

+19:38

18:38

8.

Richard Harvey

SIEMENS

1:23:28

+49:02

28:46

Klasse: ÅM(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

30:31

+0:00

7:37

2.

Brynjar Fredheim

EBY

35:16

+4:45

8:49

3.

Harald Iwe

IL Geoform

35:29

+4:58

8:52

4.

Lars Benestad

Grane

40:07

+9:36

10:01

5.

Geir Andreas Neset

Bøler skole

43:57

+13:26

10:59

6.

Terje Næss

Atkins

46:00

+15:29

11:30

7.

Nils Henrik Jendal

Statnett BIL

46:52

+16:21

11:43

8.

Jarle Gullaksen

Kværner

47:18

+16:47

11:49

9.

Torbjørn Vadder

ABB bil

48:14

+17:43

12:03

10.

Bjørn Sverre Gulheim

Kolbotn & Skimt OL

52:15

+21:44

13:03

11.

Dag Langseth

RINGNES

54:19

+23:48

13:34

12.

Ivar Strømstad

Raumar Orientering

55:26

+24:55

13:51

13.

Kjetil Jacobsen

Hamar OK

57:30

+26:59

14:22

14.

Torstein Schelle

Armada

1:07:51

+37:20

16:57

15.

Bjørn Myhr

Bækkelagets Spkl.

1:14:23

+43:52

18:35

16.

Anne Oettli

Sveits

1:22:08

+51:37

20:32

17.

Jarle Nilsen

SIemens

1:22:29

+51:58

20:37

DSQ

Karsten Borge

AIMIT AS

1:18:41

121 80 135

Klasse: ÅL(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lise Horntvedt

Point Researches

1:14:44

+0:00

14:39


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

14 juni 2017, 07:47:19

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

157

Antall startet:

157