Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
OBIK 2017Dataeksport
Brikkesys.no

AB-karusell 1 og P-løp 5 9. mai 2017

Klasse: H 35-44 (Lang)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Bjørke

DNV

47:31

+0:00

DSQ

Johan Svedberg

Wierson

124

Klasse: H 45-49 (Lang)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olav Eide

OSLO Kommune BIL

42:58

+0:00

2.

Asbjørn Håland

EGP

48:06

+5:08

3.

Bjørn Skjævestad

Altavida

54:02

+11:04

Klasse: H 50-54 (Lang)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Asdøl

Tyrving, IL

41:38

+0:00

2.

Morten Heir

Fossum IF

43:44

+2:06

3.

Svein Nygård

NORGES BANK

43:57

+2:19

4.

Ivar Refsland

UIO

50:27

+8:49

5.

Lasse Arnesen

HEMING/NJÅRD

50:49

+9:11

6.

Tore Fagervold

Jernbaneverket BIL Oslo

51:18

+9:40

7.

Helge Vatn

Statoil Oslo BIL

57:22

+15:44

8.

Trond Brevik

FOssum IF

1:04:14

+22:36

Klasse: H 55-59 (Middels)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

32:49

+0:00

2.

Per Kaarby

Overtoppen

40:37

+7:48

3.

Pål W Hanssen

BDO

43:44

+10:55

Klasse: H 60-64 (Middels)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Wiig Mathisen

Open iT

32:44

+0:00

2.

Reidar Fossum

Asker Skiklubb

37:23

+4:39

3.

Richard Blom

FBI

46:13

+13:29

4.

Stein Myhre

Oslo Sporveiers BIL

48:39

+15:55

Klasse: H 65-69 (Kort)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

24:34

+0:00

2.

Reidar Kierulf

RKP

35:33

+10:59

3.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

36:09

+11:35

4.

Per Nermo

Cowi BIL

36:22

+11:48

5.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

36:26

+11:52

6.

Øyvin A. Brøymer

Intertrade Shipping

44:58

+20:24

Klasse: H 70-74 (Kort)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Fridulv Sagberg

FBI

32:20

+0:00

2.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratets IF

34:34

+2:14

3.

Knut Tore Solheim

FUGRO

40:06

+7:46

4.

Per Haugen

NEDERMAN

40:13

+7:53

5.

Knut Møgedal

Aker Solutions

40:21

+8:01

6.

Per Aagaard

HEMING/NJÅRD

41:18

+8:58

7.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

49:11

+16:51

8.

Bjørn Spjelkavik

Tyrving, IL

49:55

+17:35

Klasse: H 75-79 (Kort)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Hem

Lillomarka O-lag

33:00

+0:00

2.

Bjørn Egner

HEMING Orientering

36:16

+3:16

3.

Øystein Madsen

GE Healthcare

39:53

+6:53

4.

Sigfred Fagervik

Thales

41:31

+8:31

5.

Tormod Hegdahl

HEMING orientering

43:19

+10:19

6.

Erling Tidemann

Lommedalens IL

45:05

+12:05

7.

Jon C. Fougner

FUGRO

45:42

+12:42

8.

Kåre Knudsen

GeoForm

47:13

+14:13

9.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

1:00:06

+27:06

10.

Sigurd Haugerud

GeoForm

1:22:03

+49:03

DSQ

Arne Reistad

Thales BIL

118

Klasse: H 80- (Kort)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Drage 

Aker Solutions

47:04

+0:00

2.

Per Meiland

DNB

52:13

+5:09

3.

Per Gjermo

Asker Skiklkubb

1:07:48

+20:44

4.

Dagfinn Føllesdal

OSI

1:10:20

+23:16

Klasse: D 35-44 (Middels)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brita Fismen

Fossum IF

38:18

+0:00

Klasse: D 50-54 (Middels)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trude Fixdal

Koll, IL

41:49

+0:00

2.

Sigrun Nygård

Jernbaneverket BIL Oslo

59:22

+17:33

Klasse: D 55-59 (Kort)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Birkeland Leholt

Maris interiørhjelp og Systue

46:58

+0:00

Klasse: D 60-64 (Kort)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Gran

Tyrving, IL

39:26

+0:00

DSQ

Eva Reistad

Thales BIL

118

Klasse: D 65-69 (Kort)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Vågsnes

OUS BIL

36:25

+0:00

2.

Nora Ursin

Bærum kom.

39:43

+3:18

3.

Toril Riddervold

HEMING Orientering

41:04

+4:39

4.

Aud I Spjelkavik

FBI

51:17

+14:52

Klasse: D 70-74 (Kort)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

37:00

+0:00

2.

Brynhild Fanuelsen

Fossum IF

51:01

+14:01

3.

Astri Rogstad

GE Healthcare

51:28

+14:28

4.

Sidsel Sandelien

Vegdirektoratets IF

1:00:07

+23:07

Klasse: D 75-79 (Kort)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage 

Aker Solutions

41:50

+0:00

2.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

52:18

+10:28

Klasse: ÅN (Nybegynner)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigve Nygård Fagervold

Asker SK

26:24

+0:00

2.

Selma SørumsbakkenGjendal

Fossum IF

32:54

+6:30

Klasse: ÅK (Kort)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rebekka Markov

Austmarka IL

51:52

+0:00

2.

Hedda Giæver

DNB

1:02:04

+10:12

Klasse: ÅM (Middels)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Finstad

Bodø og Omegn IF Orientering

38:46

+0:00

2.

Knut Bjarne Sætre

Bærum Kommune BIL

40:26

+1:40

3.

Nils Henrik Jendal

Statnett BIL

46:04

+7:18

4.

Torbjørn Vadder

ABB

51:45

+12:59

5.

Kirsti Berg

Tyrving, IL

58:54

+20:08

DSQ

Anders Liaøy

CAverion

114 100 100

Klasse: ÅL (Lang)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hallvard Berg

Tyrving, IL

46:46

+0:00

2.

Anton Plaian

AE Consoult

49:03

+2:17

3.

StigHeir

Asker SKiklubb

52:21

+5:35

4.

Signe Astrup Arnesen

HEMING

52:37

+5:51


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

24 mai 2017, 09:42:20

Arrangør:

AB Karusellen

Antall deltagere:

79

Antall startet:

79