Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2017Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 3, Risvollan 9. mai 2017

Klasse: Nybegynnere

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ine Tegdan

Skoleelev

13:59

+0:00

9:59

DSQ

May Nittemark Grøtting

St Olav

35:41

121 157 139

DSQ

Ragnhild Olufsen

Gjest

55:11

121 157 57 139 58 150 100

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ida Paxal

Trondheim kommune

24:22

+0:00

12:11

2.

Inga Krattebøl

Student

27:31

+3:09

13:45

3.

Elise Husebø

Statoil BIL Trondheim

28:02

+3:40

14:01

4.

Linn Antonsen

Gjest

46:31

+22:09

23:15

5.

Trine Pettersen

Gjest

46:54

+22:32

23:27

5.

Line Breivik

Gjest

46:54

+22:32

23:27

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Helmine Rogstad

Skoleelev

20:44

+0:00

7:40

2.

Marte Figenschou

Skoleelev

26:52

+6:08

9:57

3.

Asta Krattebøl

Statens vegvesen

28:36

+7:52

10:35

4.

Mandana Amiri

Student

36:50

+16:06

13:38

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lise Bagstevold

Sweco

22:47

+0:00

6:30

2.

Eva Tesarova

Microsoft

24:49

+2:02

7:05

3.

Sandrine Pic

Nordic Semi Conductor

26:57

+4:10

7:42

4.

Maria Belsby

St Olav

27:00

+4:13

7:42

5.

Oddveig Hovdenak

Agraff

28:33

+5:46

8:09

6.

Ingrid Grændsen

Agraff

28:55

+6:08

8:15

7.

Sunniva Berg

Nordic

29:26

+6:39

8:24

8.

Bodil Aalberg

Pir2

29:41

+6:54

8:28

115

9.

Mona Noreng

Sweco

29:54

+7:07

8:32

10.

Frid Ekseth

Skoleelev

35:34

+12:47

10:09

11.

Kristine Asu

Birralee

35:54

+13:07

10:15

12.

Line Søreng

Statens vegvesen

38:21

+15:34

10:57

Klasse: D 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Line H Lyng

Tine SA

31:58

+0:00

7:26

2.

Marit Schmid

Gjest

33:04

+1:06

7:41

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Wærnes

Skanska

24:18

+0:00

6:56

2.

Jenny Persson

Asplan Viak

24:54

+0:36

7:06

3.

Karin Bernsmed

Sintef

26:51

+2:33

7:40

4.

Randi Marie Mohus

St. Olavs Hospital

27:17

+2:59

7:47

5.

Hanne Liodden

St. Olavs Hospital

36:17

+11:59

10:22

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mette Nolte

Eggen Arkitekter

24:54

+0:00

7:06

2.

Tonje Bostad

Trondheim Kommune

29:39

+4:45

8:28

3.

Vebjørg Ekseth

Eggen Arkitekter AS

31:37

+6:43

9:02

4.

Sølvi Liabakk-Selli

St Olav

41:34

+16:40

11:52

Klasse: D 45-49 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sylvi Gaut

SVECO

24:14

+0:00

8:58

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Haugskott

Trondheim kommune

23:35

+0:00

6:44

2.

Nina Reitan

Sintef

28:48

+5:13

8:13

3.

Monika Haga

NTNU

29:18

+5:43

8:22

4.

Marit Melhuus

Xylem

34:47

+11:12

9:56

5.

Maj-Lisbet Rønning

NTNU

36:56

+13:21

10:33

6.

Ragnhild Haugum

Agraff

38:21

+14:46

10:57

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åse Rita Ellingsen

Trondheim kommune

26:15

+0:00

9:43

2.

Ragnhild Børmer

Trondheim kommune

30:56

+4:41

11:27

Avlest

Anne-Lise Bratsberg

Jernbanen

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrid Melkild

St. Olavs Hospital BIL

24:21

+0:00

6:57

2.

Hege Solhjem Melhuus

Byneset Barnehager

26:28

+2:07

7:33

3.

Hilde Forbord

Big Bite

28:04

+3:43

8:01

4.

Ingrid Gjersvold

BDO

28:24

+4:03

8:06

5.

Siw Sellæg

Trondheim Kommune

29:32

+5:11

8:26

6.

Elisabeth Sæthre

Miljødirektoratet BIL

30:19

+5:58

8:39

7.

Lise Martinussen

Eget

31:16

+6:55

8:56

8.

Hilde Nestvold

Telenor B.I.L. Trondheim

32:21

+8:00

9:14

9.

Hanne Svegård

Skatteetaten

35:55

+11:34

10:15

10.

Marianne Wold

Statoil

41:01

+16:40

11:43

11.

Ellen Hansen

St. Olavs Hospital

41:30

+17:09

11:51

12.

Kristin Haugan

St Olavs Hospital

41:39

+17:18

11:54

Klasse: D 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rine Hanssen

Trondheim kommune

31:14

+0:00

7:15

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

27:24

+0:00

10:08

2.

Vigdis Heimly

NTNU

30:21

+2:57

11:14

3.

Inger Sofie Husby

NTNU

41:01

+13:37

15:11

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Lien Johnsen

Trondheim Kommune

31:25

+0:00

8:58

2.

Anne Betty Sødal

Trondheim kommune

31:37

+0:12

9:02

3.

Bente Skorge

Eggen Arkitekter AS

32:23

+0:58

9:15

4.

Turid Røsand

Trondheim Kommune

33:15

+1:50

9:30

5.

Aashild S. Langseth

NSDTF

34:21

+2:56

9:48

6.

Eli Langørgen

NTNU

34:42

+3:17

9:54

7.

Erika Bugten

Berg hansen

49:29

+18:04

14:08

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Reidun Fallan Smaavik

NAV

28:34

+0:00

10:34

2.

Sissel Horghagen

NTNU

29:01

+0:27

10:44

3.

Wenche Sandø

Trondheim kommune

30:20

+1:46

11:14

115

4.

Maj Britt Bjørnaas

NIU

32:14

+3:40

11:56

5.

Berit Grande

Sticos

32:22

+3:48

11:59

6.

Ingrid Venås

Statoil

43:18

+14:44

16:02

7.

Mildrid Ljosland

NTNU

47:33

+18:59

17:36

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnhild Oftedal

NTNU

30:20

+0:00

8:40

2.

Gro Rypdal

Bluegarden

33:13

+2:53

9:29

3.

Eli Ringdalen

Sintef

35:21

+5:01

10:06

4.

Siri Drogset

NTNU

35:45

+5:25

10:12

5.

Trine Barstad

NTNU

39:14

+8:54

11:12

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stina Elfving

Trondheim Kommune

29:48

+0:00

11:02

2.

Anne Stenset

St. Olavs Hospital

36:48

+7:00

13:37

Klasse: D 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Sofie Gjermstad

Evry

38:51

+0:00

11:06

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Furuholt

TOBB

32:13

+0:00

11:55

2.

Solveig Scjetne

Statkraft

46:18

+14:05

17:08

3.

Oddrun Bollingmo

NTNU

52:57

+20:44

19:36

Klasse: D 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Kiste

Sør Trøndelag fylkeskommune

40:14

+0:00

11:29

Klasse: D 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Asbjørg Engdal Olsen

Statkraft

35:37

+0:00

13:11

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jonas Ledal

Trondheim Kino

23:46

+0:00

7:12

2.

David Hagen

Kongsberg Seatex

23:49

+0:03

7:13

3.

Tore Dyrendahl

Gjest

25:45

+1:59

7:48

4.

Martin Cepelka

NTNU

26:54

+3:08

8:09

5.

Martin Thalfeldt

NTNU

28:29

+4:43

8:37

6.

Vebjørn Langseth

Student

29:58

+6:12

9:04

7.

Anders Elias Tschernutter

Eggen Arkitekter AS

34:54

+11:08

10:34

8.

Eirik Munkeby

Skanska Aktiv

58:15

+34:29

17:39

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Haug

Multiconsult

22:40

+0:00

5:16

2.

Bjarte Ims

Safetec

23:25

+0:45

5:26

3.

Eivind Skarpsno

Student

23:52

+1:12

5:33

4.

Erik Aune

Statens vegvesen

25:27

+2:47

5:55

5.

Jostein Bø Fløystad

Sintef Energi

25:57

+3:17

6:02

6.

Øystein Østeraas

Politiet

26:10

+3:30

6:05

7.

Ivar Marthinusen

NTNUI

26:32

+3:52

6:10

8.

Aleksander Hanssen

NorConsult BIL

26:37

+3:57

6:11

9.

Eirik Marthinsen

Petrell BIL

26:57

+4:17

6:16

10.

Jens Erik Slagsvold

St Olavs Hospital

27:47

+5:07

6:27

11.

Erik Storås

Cameron

28:31

+5:51

6:37

12.

Johan Kolstø Sønstabø

NTNU

29:25

+6:45

6:50

13.

Espen Torgersen

NGU

31:09

+8:29

7:14

14.

Ola Hjulstad

Bravida

31:46

+9:06

7:23

15.

Erik Frøseth

Oracle

31:48

+9:08

7:23

16.

Helge Venås Flægstad

Entro

32:51

+10:11

7:38

17.

Anthony Bossard

Microchip

34:52

+12:12

8:06

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gjermund Sægrov

Statens vegvesen

25:45

+0:00

7:48

2.

Nicholas Thompsen

Statoil BIL Trondheim

28:44

+2:59

8:42

3.

Christian Gutvik

NTNU

29:55

+4:10

9:03

4.

Bjørn Tore Løvfall

SINTEF

32:36

+6:51

9:52

5.

Christian Paulsen

SIemens

48:29

+22:44

14:41

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Robert Nyhus

Tine SA

27:12

+0:00

6:19

2.

Erik Hegbom

St. Olavs Hospital

30:50

+3:38

7:10

3.

Tobias Slørdal

St. Olavs Hospital

30:54

+3:42

7:11

4.

Ingar Nerbø

Optomar

37:04

+9:52

8:37

5.

Håvard Skalle

Boa offshore

41:28

+14:16

9:38

Avlest

Jonas Waefler

Powel

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingmund Bjørkan

Kongsberg Seatex BIL

24:46

+0:00

7:30

2.

Kurt Amundsen

Avinor

26:02

+1:16

7:53

3.

Are Rogstad

DNB

26:53

+2:07

8:08

4.

Hallvard Sægrov

Sonans

33:37

+8:51

10:11

5.

Sverre Andreassen

Eggen Arkitekter AS

34:39

+9:53

10:30

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Tegdan

Ecotone

26:05

+0:00

6:03

2.

Petter Andreas Bergh

NTNU

26:40

+0:35

6:12

3.

Svenn-Ivar Svendsen

Microchip

28:57

+2:52

6:43

4.

Snorre Gangaune

Statkraft

32:01

+5:56

7:26

5.

Jardar Lohne

Sleipner

34:45

+8:40

8:04

6.

Jon Olaf Olaussen

NTNU

35:23

+9:18

8:13

DSQ

Svein Olav Dyrhol

Statoil BIL Trondheim

13:17

152 157 60 35 38 44 64 47 69 92

DSQ

Frode Seland

NTNU

26:18

100

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Kjetil Mehammer

Multiseis

22:22

+0:00

6:46

2.

Frode Vågen

NTNU

22:46

+0:24

6:53

3.

Kyrre Auran

Ranheim Kraft

24:19

+1:57

7:22

4.

Morten Korsvold

Marintek

24:53

+2:31

7:32

5.

Odd Magne Reitan

Atmel

25:58

+3:36

7:52

6.

Otto Wittner

UNInett

28:45

+6:23

8:42

7.

Stein Tore Rekdal

Telenor B.I.L. Trondheim

28:46

+6:24

8:43

8.

Arne Inge Kolstad

Sweco

28:57

+6:35

8:46

9.

Anders Håkon Gaut

Evry

30:41

+8:19

9:17

10.

Lars Bugge Aarset

Sør Trøndelag fylkeskommune

33:02

+10:40

10:00

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torgeir Aune

Teekay Petrojarl

26:54

+0:00

6:15

2.

Terje Drøyvold

Tine

27:06

+0:12

6:18

3.

Arild Clausen

NTNU

27:16

+0:22

6:20

4.

Jørgen Longva

Fundator

27:54

+1:00

6:29

5.

Robert Otterlei

Sweco

30:42

+3:48

7:08

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Wiggen

Lindorff

22:57

+0:00

6:57

2.

Jan Erik Ledal

Lindbak BIL

25:20

+2:23

7:40

3.

Rune Viken

Gintel

26:12

+3:15

7:56

4.

Håkon Tjelmeland

NTNU

27:42

+4:45

8:23

5.

Atle Haugan

Statoil BIL Trondheim

27:44

+4:47

8:24

6.

Bjørn Munch

Oracle

28:40

+5:43

8:41

7.

Bobo Nordahl

NGU

28:51

+5:54

8:44

8.

Erling Bye

BDO AS

29:06

+6:09

8:49

9.

Arild Heggeset

Multiconsult

29:27

+6:30

8:55

10.

Are Bruaset

SINTEF Energi

30:11

+7:14

9:08

11.

Tor Arne Haugen

DNB

30:45

+7:48

9:19

12.

Rune Krogh

TrønderEnergi

31:26

+8:29

9:31

13.

Geir Willumsen

A C Møller

35:16

+12:19

10:41

14.

Gudmund Eiksund

NTNU

35:41

+12:44

10:48

15.

Ole Hjulstad

Fosenyard

37:06

+14:09

11:14

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Haugskott

Skaun Kommune

28:45

+0:00

6:41

2.

Rune Stræte

St. Olavs Hospital

28:52

+0:07

6:42

3.

Terje Berg

Statkraft

29:19

+0:34

6:49

4.

Atle Pedersen

SINTEF Energi

30:18

+1:33

7:02

5.

Gunnar Skånøy

Jernbanen

32:16

+3:31

7:30

6.

Erlend Nervik

UNICON

35:05

+6:20

8:09

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gudmund Melland

Trondheim Kommune

25:23

+0:00

7:41

2.

Svein Olav Åmot

TrønderEnergi

25:34

+0:11

7:44

3.

Bjørn Erik Johnsen

RevisorGruppen Trøndelag AS

25:44

+0:21

7:47

4.

Terje Midtbø

NTNU

25:45

+0:22

7:48

5.

John Lerli

Trønderbladet

26:05

+0:42

7:54

6.

Per Magne Gjersvold

Skanska Aktiv

28:18

+2:55

8:34

7.

Ola Eiken

Quad geometrics

29:48

+4:25

9:01

8.

Øystein Nytrø

NTNU Bil

29:53

+4:30

9:03

9.

Bjarne Bugten

Statoil BIL Trondheim

30:29

+5:06

9:14

10.

Petter Mikalsen

Telenor

30:45

+5:22

9:19

11.

Per Morten Lefdal

Hemit

31:26

+6:03

9:31

Arrangør

Håvard Rekstad

NTNU

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjarne Lien

Trondheim kommune

25:33

+0:00

5:56

2.

Jostein Mårdalen

NTNU

26:40

+1:07

6:12

3.

Dag Stenersen

Sintef

28:06

+2:33

6:32

4.

Dag Ove Tinmannsvik

Multiconsult

28:44

+3:11

6:40

5.

Bernt Rognes

Powel

29:43

+4:10

6:54

6.

Geir Arnesen

Eget

29:58

+4:25

6:58

7.

Helge Løseth

Statoil BIL Trondheim

29:59

+4:26

6:58

8.

Richard Sanders

Sintef

33:37

+8:04

7:49

9.

Morten Husom

Powel

37:11

+11:38

8:38

DSQ

Per Olav Johansen

TrønderEnergi

44:22

100

Arrangør

Lasse Natvig

NTNU

Klasse: H 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Klaus Livik

Powel

27:13

+0:00

7:46

2.

Rolf Helge Røsand

Rambøll

30:11

+2:58

8:37

3.

Olav Kvittem

Uninett

30:54

+3:41

8:49

4.

Kjell Arne Henninen

Eget

32:50

+5:37

9:22

5.

Svein Nassvik

Skanska Aktiv

34:59

+7:46

9:59

Arrangør

Jan Erik Kofoed

NTNU

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inge Nørstebø

Skanska Aktiv

28:39

+0:00

6:39

2.

Terje Skjeggedal

NTNU

32:32

+3:53

7:33

3.

Eirik Vefsnmo

Bouvet

39:56

+11:17

9:17

4.

Arne Mikkelsen

NTNU

41:48

+13:09

9:43

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stein Fanavoll

EMGS

25:05

+0:00

9:17

2.

Atle Mjønsund

Sparebank 1 smn

34:24

+9:19

12:44

3.

Harald Lauglo

NTNU

36:09

+11:04

13:23

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Oftedal

Statoil Stjørdal BIL

24:48

+0:00

7:05

2.

Rolf Wærnes

Orkanger IF

25:40

+0:52

7:20

115

3.

Ole Lutro

NGU

25:48

+1:00

7:22

4.

Jon Arne Klemetsaune

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

27:06

+2:18

7:44

5.

Steinar Aasvang

Siemens

27:24

+2:36

7:49

6.

Jens Øystein Gjersvold

Vegvesenet

27:36

+2:48

7:53

7.

John Sirum

Rambøll

30:27

+5:39

8:42

8.

Terje Hansen

Politiet

30:32

+5:44

8:43

9.

Bjørn Rindstad

NGU

30:54

+6:06

8:49

10.

Trond Damås

Skanska Aktiv

31:06

+6:18

8:53

11.

Tor Gjermstad

Hemit

32:21

+7:33

9:14

12.

Lars Skrøveth

VIsiontec

32:26

+7:38

9:16

13.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

34:14

+9:26

9:46

14.

Frode Knudsen

Gerhard Schøning

35:18

+10:30

10:05

15.

Oddmar Iversen

NTNU

36:05

+11:17

10:18

16.

Kåre Eggereide

Rambøll

37:54

+13:06

10:49

17.

Ståle Engdal

Telenor B.I.L. Trondheim

41:05

+16:17

11:44

DSQ

Ottar G Kristiansen

Evry

28:10

69

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Berger

Statoil

31:48

+0:00

7:23

2.

Anders Waage

St. Olavs Hospital

35:34

+3:46

8:16

3.

Frank Bjarkø

NRK

38:44

+6:56

9:00

4.

Nils Olav Vennevik

Eget

48:04

+16:16

11:10

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øistein Åsmul

Kommunen

26:14

+0:00

9:42

115

2.

Kjell Atle Strande

Creditreform AS

29:38

+3:24

10:58

3.

Magne Rø

St. Olavs Hospital

34:09

+7:55

12:38

4.

TORE HEIMDAL

EGET

39:23

+13:09

14:35

5.

Thore Sundsethvik

Stålsmith

42:53

+16:39

15:52

Arrangør

Nils Holte

NTNU

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Bjørgum

Politiet

27:34

+0:00

7:52

2.

Pål Skyberg

Evry

29:00

+1:26

8:17

3.

Svein Hove

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

30:37

+3:03

8:44

4.

Kjell Bratbergsengen

NTNU bil

31:16

+3:42

8:56

5.

Tore Kiste

Fylket

32:16

+4:42

9:13

6.

Frode Stensrud

Eget

33:11

+5:37

9:28

7.

Edgar Furuholt

Det Norske

33:17

+5:43

9:30

8.

Egil Repvik

NETTseksjonering

33:21

+5:47

9:31

9.

Martin Melhuus

Veritas

33:22

+5:48

9:32

10.

Roar Stenset

St Olav

33:26

+5:52

9:33

11.

Torgeir Iversen

Evry

34:54

+7:20

9:58

12.

Jens Morseth

Politiet

40:04

+12:30

11:26

115

Arrangør

Carl Martin Larsen

NTNU

Arrangør

Halvor Flatberg

NTNU

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Forbord

Terratec

37:30

+0:00

8:43

2.

Erik Lund

NTNU

39:58

+2:28

9:17

3.

Øivind Rogndalen

Vegvesenet

40:50

+3:20

9:29

4.

Torleif Stephansen

Evry

41:34

+4:04

9:40

Arrangør

Erik Lund

NTNU

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Norberg

Veritas

30:26

+0:00

11:16

2.

Roar Kvam

NTNU

31:48

+1:22

11:46

115

3.

Bjørn Flor

Eget

1:34:04

+1:03:38

34:50

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leidulv Vinje

Spenncon

27:58

+0:00

7:59

2.

Leif Engen

SiT BIL

30:33

+2:35

8:43

3.

Eigil Sørli

Q-Free

31:51

+3:53

9:06

4.

Hallstein Aalberg

Eget

34:18

+6:20

9:48

5.

Finn Faye Knudsen

NTNU

35:23

+7:25

10:06

5.

Arne Sæterhaug

Eget

35:23

+7:25

10:06

115

7.

Tore Brurok

Eget

35:54

+7:56

10:15

8.

Stig Arild Haugskott

Posten

38:34

+10:36

11:01

9.

Finn Bjørgum

Eget

46:22

+18:24

13:14

Klasse: H 75-79 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Robert Strøm

Eget

53:57

+0:00

12:32

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Edmund Olsen

NTNU

30:56

+0:00

11:27

2.

Rolf Hellan

Eget

37:06

+6:10

13:44

Arrangør

Edmund Olsen

NTNU

Arrangør

Arnfinn Langeland

NTNU

Arrangør

Kåre Aflekt

NTNU

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Kjell Foldvik

NTNU

39:08

+0:00

11:10

2.

Jarle Nestvold

Rambøll

41:37

+2:29

11:53

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Keiserås

Skoleelev

26:09

+0:00

6:04

2.

Hedvig Åstebøl

NTNUI

27:39

+1:30

6:25

3.

Åsta Venås Flægstad

NTNUI

34:54

+8:45

8:06


Sist oppdatert:

19 juni 2017, 12:54:57

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

280

Antall startet:

280