Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Raumar o-karusell 2 10. mai 2017

Klasse: D Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristine Rapp

Gjerdrum OL

53:53

+0:00

DSQ

Hanne Rapp

Gjerdrum IL

27:50

82 72 65 102 106 108 83 76

DSQ

Marita Hernandez

Toten Troll

58:28

82 65 102 106 108 83

Klasse: Kort Damer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Anne Grethe Austad

Ullensaker OL

24:16

37 38 127

Klasse: H Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Saxhaug

Eidsvoll OL

51:24

+0:00

2.

Bent Skatvedt

Ullensaker OL

57:02

+5:38

3.

Øystein Bieltvedt Skeie

Eidsvoll OL

1:24:06

+32:42

Innsendt korrigert navn

Klasse: D Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Stenslet

Ullensaker OL

59:06

+0:00

2.

Ingrid Rapp

Gjerdrum OL

59:42

+0:36

Klasse: Mellom Damer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stine Austad

Ullensaker OL

42:16

+0:00

2.

Camilla Fosstveit

Ullensaker OL

58:47

+16:31

Klasse: H Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Aas

Eidsvoll OL

44:47

+0:00

2.

Odd Gundersen

EIdsvoll OL

46:18

+1:31

3.

Christoffer Sletten

Ullensaker OL

1:00:36

+15:49

4.

Lars Saxhaug

Eidsvoll OL

1:07:00

+22:13

5.

Geir Elvhaug

Gjerdrum OL

1:14:32

+29:45

6.

Simen Elvhaug

Gjerdrum OL

1:16:48

+32:01

7.

Håvard Gundersen

Eidsvoll OL

1:17:00

+32:13

8.

Simen Saxhaug

Eidsvoll OL

1:17:01

+32:14

9.

Jan Tore Gundersen

Eidsvoll OL

1:21:41

+36:54

Klasse: Mellom Herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christopher G. Høe

Ullensaker OL

33:41

+0:00

45

2.

Alexander Sletten

Ullensaker OL

37:17

+3:36

3.

Jan Sveen

Ullensaker OL

37:31

+3:50

4.

Brage Fosstveit

Ullensaker OL

58:43

+25:02

Klasse: D Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Dybendal

Nes OL

46:12

+0:00

2.

Bente Aarhus

Nes OL

56:13

+10:01

Klasse: Lang Damer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hedda Skatvedt

Ullensaker OL

46:15

+0:00

2.

Audrun Utskarpen

OSI

47:12

+0:57

Klasse: H Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathias Andreassen

Ullensaker OL

29:58

+0:00

2.

Odd Sletten

Ullensaker OL

32:38

+2:40

3.

Ivar Monsrud

Nes OL

34:09

+4:11

4.

Alexander Sletten

Ullensaker OL

36:15

+6:17

5.

Henrik Langbråten

Nes OL

46:08

+16:10

6.

Jan Løvli

Hurdal OL

1:17:06

+47:08

Klasse: Lang Herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Are Eriksen

OSI

37:08

+0:00

2.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum

39:31

+2:23

3.

Christoffer Sletten

Ullensaker OL

40:27

+3:19

4.

Gaute Fosstveit

Ullensaker OL

42:15

+5:07

5.

Pål Stenslet

Privat

43:39

+6:31

6.

Gjermund Taje Skeie

Eidsvoll OL

1:13:04

+35:56

7.

Øystein Bieltvedt Skeie

Eidsvoll OL

1:13:09

+36:01

8.

Håvard Eik

Gjerdrum OL

1:16:00

+38:52

Klasse: D Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eline Eggen Andreassen

Ullensaker OL

25:49

+0:00

2.

Maren Finstad

Nes OL

28:26

+2:37

3.

Emma Finstad

Nes OL

28:29

+2:40

DSQ

Mari Taralrud

Nes OL

28:51

62

Klasse: Arrangør

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Kari Kamstrup Hovind

Ullensaker OL

Arrangør

Terje Bråten

Ullensaker OL

Arrangør

Trine Ruud Bråten

Ullensaker OL

Klasse: H Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathias Andreassen

Ullensaker OL

13:37

+0:00

Klasse: Arrangør

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Knut Engen

Nes OL

Arrangør

Ida K Engen

Nes OL

Arrangør

Linda Engen

Nes OL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

16 oktober 2017, 22:38:15

Arrangør:

Raumar Orientering

Antall deltagere:

53

Antall startet:

53