Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2017Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 4 - Fuglmyra 16. mai 2017

Klasse: Nybegynnere

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Oskal

Brøset Barnehage

37:26

+0:00

24:57

2.

Ellen Hoel

Sør Trøndelag fylkeskommune

41:32

+4:06

27:41

3.

Line Breivik

Gjest

44:13

+6:47

29:28

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Britt Langli

Trondheim Kommune

30:26

+0:00

17:54

2.

Klara storler

Eget

32:48

+2:22

19:17

3.

Julie bjerke kilaas

Strindheim skole

39:21

+8:55

23:08

DSQ

Ida kongsvik

Eget

23:09

150

DSQ

Ida Paxal

Trondheim kommune

31:00

100 150 175

DSQ

Mona Noreng

Sweco

57:25

51 58 150 175

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Kristine Asu

Birralee

53:42

57 113 115 117 139 175

DSQ

Merethe Olsen

Flyfemkamp

1:26:00

113 115 117 139 150

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Line H Lyng

Tine SA

54:22

+0:00

12:38

2.

Sunniva Berg

Nordic

57:05

+2:43

13:16

3.

Kristin Åstebøl

Nordic Semi Conductor

1:01:37

+7:15

14:19

4.

Ingrid Grændsen

Agraff

1:03:57

+9:35

14:52

5.

Oddveig Hovdenak

Agraff

1:09:54

+15:32

16:15

6.

Nicole Baeten

NGU

1:10:25

+16:03

16:22

7.

Line Søreng

Statens vegvesen

1:20:18

+25:56

18:40

8.

Ane Thea Kristoffersen

Flyfemkamp

1:48:24

+54:02

25:12

DSQ

Lise Bagstevold

Sweco

19:00

95 106 113 115 139 151 150 175

DSQ

Eva Tesarova

Microsoft

38:08

95 106 113 115 139 151 150 175

DSQ

Lene Oskal

St Olavs Hospital

40:57

113 115 139 151 150 175

Klasse: D 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Schmid

Gjest

1:21:29

+0:00

13:34

Arrangør

Randi Marie Mohus

St. Olavs Hospital

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jenny Persson

Asplan Viak

46:22

+0:00

10:46

2.

Randi Wærnes

Skanska

1:05:20

+18:58

15:11

3.

Marte Willumsen

AGRAFF

1:10:12

+23:50

16:19

4.

Mie Skovholt

St. Olavs Hospital

1:25:09

+38:47

19:48

Klasse: D 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Høydalsvik

NTNU

1:36:17

+0:00

16:02

Klasse: D 40-44 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sølvi Liabakk-Selli

St Olav

1:20:55

+0:00

32:22

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mette Nolte

Eggen Arkitekter

52:56

+0:00

12:18

2.

Monica Aas Farbu

Trondheim kommune

1:00:21

+7:25

14:02

3.

Inger Lill Bratbergsengen

Kongsberg Seatex

1:04:09

+11:13

14:55

4.

Birgitte Johannessen

Trondheim kommune

1:04:38

+11:42

15:01

5.

Vebjørg Ekseth

Eggen Arkitekter AS

1:10:16

+17:20

16:20

Klasse: D 45-49 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sylvi Gaut

Sweko

1:04:16

+0:00

25:42

2.

Beathe Sitter

NTNU

1:14:07

+9:51

29:38

DSQ

Inger Anne Ryen

NGU

25:16

35 38 39 57 113 115 117 139

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mai Iren Almås

Leik, IL

1:03:48

+0:00

14:50

2.

Monika Haga

NTNU

1:17:53

+14:05

18:06

DSQ

Tone Almås

Leik, IL

43:58

106 113 115 139 151 150

DSQ

Maj-Lisbet Rønning

NTNU

1:39:47

115 139 151 150

DSQ

Nina Reitan

Sintef

1:44:15

113 115 139 151 150

DSQ

Ragnhild Haugum

Agraff

2:58:20

113 115 139 151

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åse Rita Ellingsen

Trondheim kommune

45:48

+0:00

18:19

2.

Siri Schive Hjelde

NTNU bil

53:08

+7:20

21:15

3.

Marianne Wold

Statoil

57:05

+11:17

22:50

4.

Anne- Lise Bratsberg

Eget

1:02:32

+16:44

25:00

5.

Merete Tønnessen Grøtte

Trondheim kommune

1:17:24

+31:36

30:57

6.

Kristin Haugan

St Olavs Hospital

1:20:51

+35:03

32:20

DSQ

Ragnhild Børmer

Trondheim kommune

1:11:34

113 115 117 139 150

Arrangør

Britt Tvedt

St. Olavs Hospital

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elisabeth Sæthre

Miljødirektoratet BIL

56:43

+0:00

13:11

2.

Hilde Forbord

Big Bite

1:00:40

+3:57

14:06

3.

Eli Kvingedal

Natura

1:01:27

+4:44

14:17

4.

Siw Sellæg

Trondheim Kommune

1:02:45

+6:02

14:35

5.

Nina Beate Liabakk

NTNU

1:03:07

+6:24

14:40

6.

Lise Martinussen

Eget

1:18:36

+21:53

18:16

7.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

1:20:51

+24:08

18:48

8.

Hilde Nestvold

Telenor B.I.L. Trondheim

1:22:16

+25:33

19:07

Arrangør

Sigrid Melkild

St. Olavs Hospital BIL

Klasse: D 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rine Hanssen

Trondheim kommune

1:25:04

+0:00

14:10

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vigdis Heimly

NTNU

49:38

+0:00

19:51

2.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

50:24

+0:46

20:09

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

55:39

+0:00

12:56

2.

Anne Betty Sødal

Trondheim kommune

58:36

+2:57

13:37

3.

Bente Skorge

Eggen Arkitekter AS

1:03:47

+8:08

14:50

4.

Eli Langørgen

NTNU

1:06:23

+10:44

15:26

5.

Aashild S. Langseth

NSDTF

1:11:07

+15:28

16:32

6.

Erika Bugten

Berg hansen

1:17:13

+21:34

17:57

Arrangør

Anne Melkild

St. Olavs Hospital BIL

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Wenche Sandø

Trondheim kommune

58:55

+0:00

23:34

2.

Reidun Fallan Smaavik

NAV

59:01

+0:06

23:36

3.

Ingrid Venås

Statoil

1:11:08

+12:13

28:27

4.

Mildrid Ljosland

NTNU

1:26:34

+27:39

34:37

DSQ

Oddveig alvestad

St. Olavs Hospital

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjellrun Sporild

Fylket

54:32

+0:00

12:40

2.

Trine Barstad

NTNU

1:03:43

+9:11

14:49

3.

Siri Drogset

NTNU

1:18:31

+23:59

18:15

4.

Tone Kristin Smistad

St. Olavs Hospital BIL

1:32:06

+37:34

21:25

5.

Gro Rypdal

Bluegarden

1:32:37

+38:05

21:32

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stina Elfving

Trondheim Kommune

46:16

+0:00

18:30

Arrangør

Anne Stenset

St. Olavs Hospital

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kirsti Haarberg

Eget

1:29:26

+0:00

35:46

Klasse: D 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sissel Ravnsborg

NTNU

1:04:38

+0:00

15:01

Klasse: D 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Røhjell

St. Olavs Hospital

58:09

+0:00

23:15

2.

Asbjørg Engdal Olsen

Statkraft

1:05:48

+7:39

26:19

DSQ

Eva Aalde

St. Olavs Hospital

1:06:57

113 115 117 139 150 175

Klasse: D 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Fylket

1:04:51

+0:00

15:04

Klasse: H 16-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Erik Frøseth

Oracle

39:21

35 38 39 57 113 115 117 139

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frank Sandberg

Flyfemkamp

51:55

+0:00

12:04

2.

Simen Oskal

St. Olavs Hospital

55:51

+3:56

12:59

3.

Eskil Stein

Flyfemkamp

1:07:15

+15:20

15:38

4.

Joachim Eide

Flyfemkamp

1:28:48

+36:53

20:39

DSQ

Martin Thalfeldt

NTNU

50:06

47 60 57 113 106 95 114 117

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Einum

St Olavs Hospital

51:41

+0:00

8:36

2.

Jostein Bø Fløystad

Sintef Energi

54:43

+3:02

9:07

3.

Halvor Lund

Sintef Energi

1:02:13

+10:32

10:22

4.

Ivar Marthinusen

NTNUI

1:08:18

+16:37

11:23

5.

Eirik Marthinsen

Petrell BIL

1:11:09

+19:28

11:51

6.

Johan Kolstø Sønstabø

NTNU

1:11:14

+19:33

11:52

7.

Jerome Soulard

Microchip

1:15:38

+23:57

12:36

8.

Espen Torgersen

NGU

1:36:05

+44:24

16:00

9.

Petter Norgren

NTNU

1:39:31

+47:50

16:35

10.

Anthony Bossard

Microchip

1:44:39

+52:58

17:26

DSQ

Erik Aune

Statens vegvesen

31:51

95 92 96 114 64 154 47 57 113 117 139 151 15...

DSQ

Sjur messel nafstad

Powel

1:00:17

117

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørn Foros

SINTEF Energi

49:10

+0:00

11:26

2.

Jens Erik Slagsvold

St Olavs Hospital

1:01:32

+12:22

14:18

3.

Gjermund Sægrov

Statens vegvesen

1:04:27

+15:17

14:59

4.

Ingar Nerbø

Optomar

1:18:21

+29:11

18:13

5.

Nicholas Thompsen

Statoil BIL Trondheim

1:18:39

+29:29

18:17

6.

Christian Gutvik

NTNU

1:24:11

+35:01

19:34

7.

Bjørn Tore Løvfall

SINTEF

1:44:30

+55:20

24:18

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Haaland

St Olavs Hospital

54:51

+0:00

9:08

2.

Robert Nyhus

Tine SA

1:04:41

+9:50

10:46

3.

Lars Langdal

Contiga AS

1:20:03

+25:12

13:20

4.

Erik Hegbom

St. Olavs Hospital

1:23:15

+28:24

13:52

5.

Truls Bjørklund

Microsoft

2:02:11

+1:07:20

20:21

DSQ

Håvard Skalle

Boa offshore

51:49

117 95 92 96 114 64 154 47 57 113 117 139 15...

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kurt Amundsen

Avinor

53:27

+0:00

12:25

2.

Kim Bjerkevoll

Powel

59:42

+6:15

13:53

3.

Sverre Andreassen

Eggen Arkitekter AS

1:07:36

+14:09

15:43

4.

Ingmund Bjørkan

Kongsberg Seatex BIL

1:25:02

+31:35

19:46

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Skulbørstad

Multiconsult

51:40

+0:00

8:36

2.

Jørgen Tegdan

Disruptive Technologies

54:11

+2:31

9:01

3.

Eivind Lona

Eget

1:07:49

+16:09

11:18

4.

Snorre Gangaune

Statkraft

1:32:53

+41:13

15:28

5.

Harald Svendsen

SINTEF Energi

1:34:49

+43:09

15:48

6.

Svein Olav Dyrhol

Statoil BIL Trondheim

1:50:45

+59:05

18:27

7.

Kristian Stensrud

Heimdal Bolig

+0:0-40

0:00

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Robert Otterlei

Sweco

48:11

+0:00

11:12

2.

Morten Korsvold

Marintek

49:07

+0:56

11:25

3.

Jens Kjetil Mehammer

Multiseis

49:35

+1:24

11:31

4.

Per Ivar Skinderhaug

Bouvet

50:42

+2:31

11:47

5.

Kyrre Auran

Ranheim Kraft

53:27

+5:16

12:25

6.

Arne Inge Kolstad

Sweco

55:27

+7:16

12:53

7.

Jan Gunnar Dyrset

Cybernetica

57:16

+9:05

13:19

8.

Frode Vågen

NTNU

59:03

+10:52

13:43

9.

Odd Magne Reitan

Atmel

1:05:21

+17:10

15:11

10.

Jan Hage

Eget

1:20:04

+31:53

18:37

11.

Vidar Gjelsvik

NGI

1:20:23

+32:12

18:41

12.

Anders Håkon Gaut

Evry

1:22:55

+34:44

19:16

13.

Kent Hjelmen

Trollelg

1:33:02

+44:51

21:38

14.

Lars Bugge Aarset

Sør Trøndelag fylkeskommune

1:42:58

+54:47

23:56

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arild Clausen

NTNU

59:48

+0:00

9:58

2.

Truls Ryum

NTNU

1:08:36

+8:48

11:26

3.

Fredrik Johannesen

Sweco

1:19:29

+19:41

13:14

4.

Knut Morten Vangen

Miljødirektoratet BIL

1:22:36

+22:48

13:46

5.

Kjell Rune Logan-Halvorsrud

St.Olav

1:26:12

+26:24

14:22

6.

Henning Lysaker

Rainpower

1:42:46

+42:58

17:07

Arrangør

Johan Helle

St. Olavs Hospital

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Wiggen

Lindorff

45:04

+0:00

10:28

2.

Jan Erik Ledal

Lindbak BIL

53:16

+8:12

12:23

3.

Håkon Tjelmeland

NTNU

55:53

+10:49

12:59

4.

Stein ove østvik

Eget

56:47

+11:43

13:12

5.

Bobo Nordahl

NGU

57:02

+11:58

13:15

6.

Erling Bye

BDO AS

1:00:44

+15:40

14:07

7.

Jon Vindal

Consto as

1:01:00

+15:56

14:11

8.

Arild Heggeset

Multiconsult

1:04:29

+19:25

14:59

9.

Atle Haugan

Statoil BIL Trondheim

1:04:56

+19:52

15:06

10.

Geir Paulsen

Siemens

1:05:26

+20:22

15:13

11.

Bjørn Munch

Oracle

1:08:41

+23:37

15:58

12.

Rune Krogh

TrønderEnergi

1:10:42

+25:38

16:26

13.

Leif Magne Meringdal

Nortura

1:11:28

+26:24

16:37

14.

Tor Arne Haugen

DNB

1:17:38

+32:34

18:03

15.

Vidar Lunda

DNB Sport

1:18:50

+33:46

18:20

16.

Geir Willumsen

A C Møller

1:24:46

+39:42

19:42

17.

Sverre Langørgen

St Olavs Hospital

1:38:48

+53:44

22:58

DSQ

Ole Hjulstad

Fosenyard

55:00

113 106 95 117

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Haugskott

Skaun Kommune

1:03:49

+0:00

10:38

2.

John Tore Vik

Fylkeskommunen

1:04:20

+0:31

10:43

3.

Stig Forbord

Optoplan

1:10:01

+6:12

11:40

4.

Kjell Baardsgaard

Jernbanen

1:10:38

+6:49

11:46

5.

Stein Ivar Foss

SIT

1:18:05

+14:16

13:00

6.

Frode Vassenden

TrønderEnergi

1:21:08

+17:19

13:31

7.

Terje Berg

Statkraft

1:21:19

+17:30

13:33

8.

Gunnar Skånøy

Jernbanen

1:46:23

+42:34

17:43

DSQ

Atle Pedersen

SINTEF Energi

31:03

115 96 114 64 154 47 57 113 117 139 151 150 17...

Arrangør

Rune Stræte

St. Olavs Hospital

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Midtbø

NTNU

54:24

+0:00

12:39

2.

Svein Olav Åmot

TrønderEnergi

58:27

+4:03

13:35

3.

John Lerli

Trønderbladet

1:00:12

+5:48

14:00

4.

Øystein Nytrø

NTNU Bil

1:05:19

+10:55

15:11

5.

Gudmund Melland

Trondheim Kommune

1:05:20

+10:56

15:11

6.

Erik Horghagen

BDO AS

1:06:22

+11:58

15:26

7.

Per Magne Gjersvold

Skanska Aktiv

1:10:26

+16:02

16:22

8.

Ola Eiken

Quad geometrics

1:14:56

+20:32

17:25

9.

Bjarne Bugten

Statoil BIL Trondheim

1:26:56

+32:32

20:13

10.

Egil Petter Stræte

Bygdeforskning

1:34:54

+40:30

22:04

11.

Per Olav Johansen

TrønderEnergi

1:38:41

+44:17

22:56

12.

Håvard Rekstad

NTNU

2:03:36

+1:09:12

28:44

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jostein Mårdalen

NTNU

1:00:57

+0:00

10:09

2.

Bernt Rognes

Powel

1:08:35

+7:38

11:25

3.

Lasse Natvig

NTNU

1:11:57

+11:00

11:59

4.

Helge Løseth

Statoil BIL Trondheim

1:12:37

+11:40

12:06

5.

Geir Arnesen

Eget

1:13:02

+12:05

12:10

6.

Dag Stenersen

Sintef

1:20:28

+19:31

13:24

7.

Olve Mogstad

Statnett

1:33:17

+32:20

15:32

8.

Håvard Eidnes

Uninett

1:35:40

+34:43

15:56

9.

Morten Husom

Powel

1:37:31

+36:34

16:15

Klasse: H 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rolf Helge Røsand

Rambøll

55:09

+0:00

12:49

115

2.

Klaus Livik

Powel

58:42

+3:33

13:39

115

3.

Tore Heggem

HiNT

59:47

+4:38

13:54

4.

Helge Eriksen

Eget

1:06:44

+11:35

15:31

5.

Morten Skoglund

NVE

1:07:28

+12:19

15:41

6.

Olav Kvittem

Uninett

1:07:57

+12:48

15:48

7.

Vemund Jaren

Miljødirektoratet BIL

1:11:47

+16:38

16:41

8.

Anders Gjervan

Charlottenlund videregående skole

1:13:37

+18:28

17:07

9.

Reinold Ellingsen

NTNU

1:14:07

+18:58

17:14

10.

Robert Von Hirsch

Statkraft

1:15:11

+20:02

17:29

11.

Kjell Arne Henninen

Eget

1:18:38

+23:29

18:17

12.

Roar Sundby

NTNU

1:25:47

+30:38

19:56

Arrangør

Sverre Torp

St. Olavs Hospital

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jostein Alvestad

Statoil BIL Trondheim

1:05:33

+0:00

10:55

2.

Terje Skjeggedal

NTNU

1:16:56

+11:23

12:49

3.

Kjell Maroni

Fiskeri og havbruksnæringens forskningsfond

1:17:25

+11:52

12:54

4.

Inge Nørstebø

Skanska Aktiv

1:30:06

+24:33

15:01

Arrangør

Kristian Fougner

St. Olavs Hospital

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Gjermstad

Hemit

52:26

+0:00

20:58

2.

Ståle Engdal

Telenor B.I.L. Trondheim

1:05:37

+13:11

26:14

DSQ

Atle Mjøsund

Sparebank 1 smn

32:03

113 115 117 139 150 175

DSQ

Harald Lauglo

NTNU

1:27:00

117 139 150

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Oftedal

Statoil Stjørdal BIL

45:23

+0:00

10:33

2.

Knut Lillealtern

Eget

51:42

+6:19

12:01

3.

Jon Arne Klemetsaune

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

53:08

+7:45

12:21

4.

Ole Lutro

NGU

54:15

+8:52

12:36

5.

Ottar G Kristiansen

Evry

56:53

+11:30

13:13

6.

Tom Bugge

Bjørndalslaget

1:00:52

+15:29

14:09

7.

Reidar Ottem

MTG

1:03:03

+17:40

14:39

8.

Rolf Wærnes

Orkanger IF

1:06:45

+21:22

15:31

9.

Lars Skrøvseth

VIsiontec

1:07:48

+22:25

15:46

10.

John Sirum

Rambøll

1:09:01

+23:38

16:03

11.

Terje Hansen

Politiet

1:10:21

+24:58

16:21

12.

Jens Øystein Gjersvold

Vegvesenet

1:15:41

+30:18

17:36

13.

Oddmar Iversen

NTNU

1:18:57

+33:34

18:21

14.

Asbjørn Rønning

Eget

1:22:29

+37:06

19:10

15.

Per Erik Sundby

Trondheim Kunstmuseum

1:23:51

+38:28

19:30

16.

Hans HenrikThaulow

Eget

1:29:49

+44:26

20:53

115

17.

Halvard Kierulf

Trondheim Kommune

2:17:07

+1:31:44

31:53

DSQ

Bjørn Rindstad

NGU

37:24

95 106 113 115 139 151 150 175

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frank Bjarkø

NRK

1:21:52

+0:00

13:38

2.

Nils Olav Vennevik

Eget

1:44:13

+22:21

17:22

3.

Stein Øvstedal

NTNU

1:50:42

+28:50

18:27

Arrangør

Anders Waage

St. Olavs Hospital

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Holte

NTNU

58:23

+0:00

23:21

2.

Magne Rø

St. Olavs Hospital

1:08:04

+9:41

27:13

DSQ

Torger Haarberg

Eget

1:44:30

139

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tore angell-petersen

Eget

58:57

+0:00

13:42

2.

Per Bjørgum

Politiet

59:36

+0:39

13:51

3.

Svein Hove

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

1:00:56

+1:59

14:10

4.

Øystein åsmul

Kommunen

1:01:35

+2:38

14:19

5.

Martin Melhuus

Veritas

1:03:21

+4:24

14:43

6.

Pål Skyberg

Evry

1:06:48

+7:51

15:32

7.

Frode Stensrud

Eget

1:07:04

+8:07

15:35

8.

Egil Repvik

NETTseksjonering

1:11:41

+12:44

16:40

9.

Leif Røhjell

Siemens

1:12:10

+13:13

16:46

10.

Kjell Bratbergsengen

NTNU bil

1:13:56

+14:59

17:11

11.

Torgeir Iversen

Evry

1:43:38

+44:41

24:06

DSQ

Roar Stenset

St Olav

1:06:47

139 151 150

DSQ

Halvor Flatberg

NTNU

1:08:46

150

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Lund

NTNU

1:28:55

+0:00

14:49

2.

Øivind Rogndalen

Vegvesenet

1:41:22

+12:27

16:53

3.

Torleif Stephansen

Evry

1:52:21

+23:26

18:43

DSQ

Roar Forbord

Terratec

38:10

95 92 96 114 64 154 47 57 113 117 139 151 15...

DSQ

carl Martin Larsen

NTNU

1:12:49

114 64 154 47 57 113 117 139

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Norberg

Veritas

56:33

+0:00

22:37

2.

Ola Aalde

Reinertsen

1:01:47

+5:14

24:42

3.

Roar Kvam

NTNU

1:05:27

+8:54

26:10

DSQ

Bjørn Flor

Eget

3:10:36

113 139 150

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Østerbø

DnB Sport

52:17

+0:00

12:09

2.

Leidulv Vinje

Spenncon

57:20

+5:03

13:20

3.

Tore Brurok

Eget

1:08:02

+15:45

15:49

4.

Arne Sæterhaug

Eget

1:08:12

+15:55

15:51

5.

Leif Engen

SiT BIL

1:08:39

+16:22

15:57

6.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

1:11:32

+19:15

16:38

7.

Eigil Sørli

Q-Free

1:17:22

+25:05

17:59

8.

FINN faye Knudsen

NTNU

1:19:57

+27:40

18:35

9.

Stig Arild Haugskott

Posten

1:25:41

+33:24

19:55

DSQ

Hallstein Aalberg

Eget

1:27:49

95 106 113 115 139 151 150

DSQ

Finn Bjørgum

Eget

1:38:19

113 115 139 151 150

Klasse: H 75-79 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Robert Strøm

Eget

2:39:34

+0:00

26:35

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Edmund Olsen

NTNU

1:01:53

+0:00

24:45

2.

Rolf Hellan

Eget

1:17:38

+15:45

31:03

DSQ

Arnfinn Langeland

NTNU

13:16

57 113 115 117 139 150 175

DSQ

Kåre Aflekt

NTNU

1:05:31

150

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jarle Nestvold

Rambøll

1:10:37

+0:00

16:25

2.

Arne Kjell Foldvik

NTNU

1:17:26

+6:49

18:00

3.

Paul Forseth

Trondheim Kommune

1:33:22

+22:45

21:42

Klasse: H 85-89 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Thor Meland

Statoil

1:31:54

113 115 117 139

Klasse: Gjester-Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frida Haugskott

Skoleelev

54:08

+0:00

12:35

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Keiserås

Skoleelev

59:52

+0:00

9:58

2.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen

1:04:52

+5:00

10:48

3.

Hedvig Åstebøl

NTNUI

1:15:54

+16:02

12:39

DSQ

Mathias Hermstad

Freidig

1:11:42

117


Sist oppdatert:

22 oktober 2017, 11:34:01

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

295

Antall startet:

295