Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
OG karusellen 2017OG karusellen langkonkurranse 2017Dataeksport
Brikkesys.no

OG-karusell 1 31. mai 2017

Klasse: Blå

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Bakk

Melhus IL

18:26

+0:00

6:18

2.

Ola Keiserås

Leik

20:01

+1:35

6:51

3.

Erik Sundstrøm

IL Leik

20:34

+2:08

7:02

4.

Tore Kanestrøm

Orkanger IF

21:30

+3:04

7:21

5.

Runar Krognes

IL Leik

21:40

+3:14

7:25

6.

Anders Estenstad

IL Leik

22:15

+3:49

7:37

7.

Ingebrigt Eid

IL Leik

22:18

+3:52

7:38

8.

Stefan Preisig

Melhus IL

24:23

+5:57

8:21

9.

Ådne Krogstad Berg

IL Leik

26:32

+8:06

9:05

Klasse: Blå gjest

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Skjelderup

Freidig

21:33

+0:00

7:22

2.

Rune Stræte

Wing OK

21:54

+0:21

7:30

3.

Kristin Haugskott

OL Trollelg

22:28

+0:55

7:41

Klasse: Rød

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stein Ivar Foss

Melhus IL

17:49

+0:00

7:48

2.

Atle Pedersen

Melhus IL

18:06

+0:17

7:56

3.

Jan Hage

IL Leik

19:11

+1:22

8:24

4.

Kjell Rune Logan-Halvorsrud

Melhus IL

19:26

+1:37

8:31

5.

Svein Unsgård

IL Leik

19:52

+2:03

8:42

6.

Erik Foss

IL Leik

22:36

+4:47

9:54

7.

Ole Gunnar Sølberg

IL Leik

28:28

+10:39

12:29

8.

Bjørn Olsen

Melhus IL

40:36

+22:47

17:48

Klasse: Rød trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Fillip Rønning Hoseth

Melhus IL

22:30

+0:00

9:52

Klasse: Grønn

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Olav Åmot

IL Leik

15:13

+0:00

8:18

2.

Tone Almås

IL Leik

15:50

+0:37

8:39

3.

John Lerli

Melhus IL

17:01

+1:48

9:17

4.

Rolf Wærnes

Orkanger IF

17:28

+2:15

9:32

5.

Ragnar Ingdal

Børsa IL

18:14

+3:01

9:57

6.

Hege S Melhuus

Melhus IL

18:19

+3:06

10:00

7.

Peter Prytz Jensen

Melhus IL

18:39

+3:26

10:11

8.

Kristoffer Lerli

Melhus IL

19:48

+4:35

10:49

9.

Rita Berg Hammer

Børsa IL

19:53

+4:40

10:51

10.

Oskar Storler

Melhus IL

20:18

+5:05

11:05

11.

Joakim Solberg Qvennild

Melhus IL

20:25

+5:12

11:09

12.

Jan Petter Opedal

Melhus IL

21:14

+6:01

11:36

13.

Espen Karlsen

Melhus IL

21:25

+6:12

11:42

14.

Erik Tofte

Melhus IL

21:37

+6:24

11:48

15.

Ørjan Sæter

Melhus IL

22:22

+7:09

12:13

16.

Mai Iren Almås

IL Leik

22:23

+7:10

12:13

17.

Stein Hoseth

Melhus IL

22:50

+7:37

12:28

18.

Jorid Sunnset

IL Leik

24:39

+9:26

13:28

19.

Kristin Sølberg

IL Leik

25:44

+10:31

14:03

20.

Sigmund Fredriksen

IL Leik

25:56

+10:43

14:10

21.

Ole Jonny Eid

IL Leik

25:57

+10:44

14:10

22.

Eivind Bakk

Melhus IL

29:13

+14:00

15:57

23.

Andreas Aagesen

Melhus IL

29:39

+14:26

16:12

24.

Eirik Skurdal

Melhus IL

29:46

+14:33

16:15

25.

Martin Aune Johansen

Melhus IL

33:53

+18:40

18:30

26.

Michael Olsen

Melhus IL

47:58

+32:45

26:12

DSQ

Oddbjørn Syrstad

IL Leik

21:09

47 48

Klasse: Grønn gjest

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Line Sølberg

OL Trollelg

17:29

+0:00

9:33

Klasse: Hvit

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Kari Stubsjøen

IL Leik

15:15

+0:00

9:46

2.

Øivind Østeggen

Orkanger IF

17:44

+2:29

11:22

3.

Joar Arvid Krognes

IL Leik

17:48

+2:33

11:24

4.

Ingrid Rønning

Melhus IL

17:49

+2:34

11:25

5.

Arne Gaustad

Børsa IL

18:17

+3:02

11:43

6.

Kjell Sølberg

IL Leik

18:23

+3:08

11:47

7.

Ingrid Opedal

Melhus IL

19:09

+3:54

12:16

8.

Martin Melhuus

Melhus IL

19:15

+4:00

12:20

9.

Kåre Onsøyen

Melhus IL

20:08

+4:53

12:54

10.

Ola Grendal

Orkanger IF

21:23

+6:08

13:42

11.

Trine Sunnset

Melhus IL

21:48

+6:33

13:58

12.

Heidi Flå

Orkanger IF

22:51

+7:36

14:38

13.

Asbjørn Bjerkenås

IL Leik

22:59

+7:44

14:43

14.

Jostein Glesåen

OL Gaula

24:09

+8:54

15:28

15.

Anna Marie Hammer

Børsa IL

26:10

+10:55

16:46

16.

Kristin Antonsen

IL Leik

29:26

+14:11

18:52

17.

Inger H. Bakken

IL Leik

29:33

+14:18

18:56

Klasse: Gul

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gaute Finstad

Melhus IL

10:38

+0:00

7:56

2.

Eivind Næve

IL Leik

14:28

+3:50

10:47

3.

Bernhard Uvaas

Børsa IL

19:28

+8:50

14:31

4.

Johannes Halvorsrud

Melhus IL

19:34

+8:56

14:36

5.

Ola Neraune

Orkanger IF

20:07

+9:29

15:00

5.

Åse Høgsteggen

IL Leik

20:07

+9:29

15:00

7.

Arne Grønset

Orkanger IF

21:10

+10:32

15:47

8.

Knut Hage

Melhus IL

22:18

+11:40

16:38

9.

Oddveig Lien

Orkanger IF

23:06

+12:28

17:14

10.

Turid Olsen

Melhus IL

44:04

+33:26

32:53

Klasse: Gul trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henriette Bakken

IL Leik

20:39

+0:00

15:24

2.

Andrea Ludvigsen

IL Leik

20:47

+0:08

15:30

3.

Ingvill Kanestrøm

Orkanger IF

25:00

+4:21

18:39

Klasse: Ny

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Frida Marie Aune

Melhus IL

22:25

18:31

Ådne Sundet

IL Leik

11:45

9:42

Martin Næve

IL Leik

21:11

17:30

Sunniva Preisig

Melhus IL

16:16

13:26

Helena Preisig

Melhus IL

16:22

13:31

Stine Blokkum

IL Leik

16:33

13:40

Vibeke Ludviksen

IL Leik

16:34

13:41

Johanne Aasen

IL Leik

20:51

17:13

Tiril Langmo Åmot

IL Leik

21:01

17:22

Sonni Aasen

IL Leik

21:05

17:25

Mona Blekesøien

IL Leik

20:58

17:19

Mari Kanestrøm

Orkanger IF

26:50

22:10

Brage Kanestrøm

Orkanger IF

26:27

21:51

Hannah Onsøyen

Melhus IL

21:22

17:39

Vårin Vold Finstad

Melhus IL

21:19

17:37

Leah Gylland

Melhus IL

22:41

18:44

Ingrid Farstad

Melhus IL

22:53

18:54

Margrethe Farstad

Melhus IL

22:39

18:43

Ingeborg Adolfsen

Melhus IL

22:25

18:31

Kjetil Adolfsen

Melhus IL

22:25

18:31

Frode Aune

Melhus IL

22:25

18:31

Martin Nesterov

Melhus IL

18:15

15:04

Alicja Storholm

Melhus IL

18:13

15:03

Tatjana Grigonis

Melhus IL

18:17

15:06

Katrin Nesterova

Melhus IL

18:12

15:02

Elisabeth Østertun

Melhus IL

14:08

11:40

Lukas Bremseth

Melhus IL

17:41

14:36

Johannes Lerli

Melhus IL

8:56

7:22

Johan Bernhardt

Melhus IL

14:25

11:54

Ylva Bernhardt

Melhus IL

15:13

12:34

Petra Qvarnstrøm

Melhus IL

21:28

17:44

Gustav Bernhardt

Melhus IL

24:15

20:02

DSQ

Sigurd Rønning

Melhus IL

11:29

175


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

3 juni 2017, 00:49:18

Arrangør:

OG karusellen

Antall deltagere:

112

Antall startet:

112