Startliste eksport iofxml 3.0

OG karusellen 2017

Klasse: BLÅ
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2løp 3Løp 4Løp 5
1Audun BakkMelhus IL300510010010093100
2Ola KeiseråsIL Leik289496899994
3Runar KrognesIL Leik2653918886
4Tore KanestrømOrkanger IF2543928577
5Jonas UnsgårdIL Leik2343898461
6Anders EstenstadIL Leik17429084
7Jon RøstumOL Gaula16729176
8Sivert Røstum BellingmoOL Gaula16628581
9Ådne Krogstad BergIL Leik12827850
10Oskar AndrenIL Leik1001100
11Erik SundstrømIL Leik94194
12Johan Riseth HammerBørsa IL91191
13Ingebrigt EidIL Leik90190
14Ole Hartvik SkogstadOL Gaula86186
15Stefan PreisigMelhus IL84184
16Sivert BellingmoOL Gaula82182
17Torleif SyrstadIL Leik75175
18Tor Håkon SkogstadOL Gaula74174
19Ola BellingmoOL Gaula73173
20Henning LysakerKlæbu IL72172
21Pauline Røstum BellingmoGaula70170
Klasse: BLÅ GJEST
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2løp 3Løp 4Løp 5
Klasse: RØD
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2løp 3Løp 4Løp 5
1Stein Ivar FossMelhus IL29941009993100
2Svein UnsgårdIL Leik293594909410099
3John Henry HammerBørsa IL2894931009693
4Kjell Rune Logan-HalvorsrudMelhus IL27559692766487
5Erik FossIL Leik26358778809185
6Jan HageIL Leik2603968678
7Ole Gunnar SølbergIL Leik218570507474
8Atle PedersenMelhus IL199299100
9Ole HjulstadMelhus IL65165
10Gaute FinstadMelhus IL60160
11Fillip Rønning HosethMelhus IL50150
11Bjørn OlsenMelhus IL50150
Klasse: RØD TRIM
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2løp 3Løp 4Løp 5
1Fillip Rønning HosethMelhus IL150450505050
2Stefan PreisigMelhus IL50150
2Gunleiv SælandMelhus IL50150
2Dag Ivar HovdalKlæbu IL50150
Klasse: GRØNN
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2løp 3Løp 4Løp 5
1Tone AlmåsIL Leik29849810097100
2Hege S MelhuusMelhus IL2975909792100100
3Rolf WærnesOrkanger IF2883939699
4Svein Olav ÅmotIL Leik287510010087
5John LerliMelhus IL28659497957490
6Oddbjørn SyrstadIL Leik264585839188
7Mai Iren AlmåsIL Leik253477897787
8Kristoffer LerliMelhus IL248485677192
9Jan Petter OpedalMelhus IL227480756172
10Ørjan SæterMelhus IL2213775688
11Sigmund FredriksenIL Leik212465647671
11Ole Jonny EidIL Leik21256564507671
11Kristin SølbergIL Leik212465567671
14Eivind BakkMelhus IL1993547174
15Stein HosethMelhus IL19557550555065
16Jan Egil TillereggenKlæbu IL17028684
17Joakim Solberg QvennildMelhus IL16428381
18Ole BlækkanIL Leik16228082
19Erik TofteMelhus IL16027981
20Peter Prytz JensenMelhus IL14728958
20Espen KarlsenMelhus IL14748067
22Oskar StorlerMelhus IL13928356
23Kasper MyhrKlæbu IL12525372
24Eirik SkurdalMelhus IL12335271
25Andreas AagesenMelhus IL11925366
26Reidun SælandMelhus IL91191
27Ragnar IngdalBørsa IL90190
28Rita Berg HammerBørsa IL85185
29Joakim Solberg QvenildMelhus IL84184
30Ove Bjørnar GrøtteIL Leik82182
31Morten BlekkanBørsa IL81181
32Jorid SunnsetIL Leik69169
33Mirjam HalvorsrudMelhus IL68168
34Halvard KjølliOrkanger IF60160
35Nils Ottar SvaenKlæbu IL58158
36Sivert StubsjøenIL Leik50150
36Michael OlsenMelhus IL50150
36Martin Aune JohansenMelhus IL50350
36Halvard KjønliOrkanger IF50150
Klasse: GRØNN GJEST
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2løp 3Løp 4Løp 5
Klasse: HVIT
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2løp 3Løp 4Løp 5
1Anne Kari StubsjøenIL Leik30051001008879100
2Øivind ØsteggenOrkanger IF29249250100100
3Kjell SølbergIL Leik2864909610050
4Martin MelhuusMelhus IL2743878998
5Joar Arvid KrognesIL Leik271492947785
6Kåre OnsøyenMelhus IL2703849591
7Ingrid RønningMelhus IL2663927698
8Arne GaustadBørsa IL2613908487
9Trine SunnsetMelhus IL258479869082
10Ola GrendalOrkanger IF2533808489
11Heidi FlåOrkanger IF241475668284
12Asbjørn BjerkenåsIL Leik237575518676
13Inger H. BakkenIL Leik229453837076
14Ingrid OpedalMelhus IL2263876772
15Elfrid ByOrkanger IF18228993
16Hilde BellingmoOL Gaula14828563
17Ann Karin EvjenOrkanger IF14226478
18Anna Marie HammerBørsa IL13226468
19Mette MoaOrkanger IF85185
20Jostein GlesåenOL Gaula71171
21Jørgen IndegårdOrkanger IF56156
22Kristin AntonsenIL Leik54254
Klasse: GUL
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2løp 3Løp 4Løp 5
1Eivind NæveIL Leik300482100100100
2Ola NerauneOrkanger IF2664551008977
3Åse HøgsteggenIL Leik242455897083
4Arne GrønsetOrkanger IF2113519466
5Oddveig LienOrkanger IF204450865068
6Knut HageMelhus IL14825098
7Jostein GlesåenOL Gaula12846662
8Johannes HalvorsrudMelhus IL10825850
9Ivar KeiseråsMelhus IL10225250
10Gaute FinstadMelhus IL1001100
11Eirin TofteMelhus IL59159
11Bernhard UvaasBørsa IL59159
13Turid OlsenMelhus IL50150
13Simen GrønningMelhus IL50150
13Sigurd SchrøderMelhus IL50150
13Erlend SchrøderMelhus IL50150
Klasse: GUL TRIM
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2løp 3Løp 4Løp 5
1Kristin LerliMelhus IL1503505050
1Henriette BakkenIL Leik1503505050
3Andrea LudvigsenIL Leik10025050
4Margrete FarstadMelhus IL50150
4Klara StorlerMelhus IL50150
4Kari LillebråtenMelhus IL50150
4Jon Olav NæveIL Leik50150
4Ingvill KanestrømOrkanger IF50150
Klasse: NY
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2løp 3Løp 4Løp 5
Frida Marie AuneMelhus IL10025050
Ådne SundetIL Leik50150
Martin NæveIL Leik1503505050
Sunniva PreisigMelhus IL10025050
Helena PreisigMelhus IL10025050
Stine BlokkumIL Leik50150
Vibeke LudviksenIL Leik50150
Johanne AasenIL Leik50150
Tiril Langmo ÅmotIL Leik50150
Sonni AasenIL Leik50150
Mona BlekesøienIL Leik50150
Mari KanestrømOrkanger IF50150
Brage KanestrømOrkanger IF50150
Hannah OnsøyenMelhus IL50150
Vårin Vold FinstadMelhus IL10025050
Leah GyllandMelhus IL15055050505050
Ingrid FarstadMelhus IL150450505050
Margrethe FarstadMelhus IL1503505050
Ingeborg AdolfsenMelhus IL50150
Kjetil AdolfsenMelhus IL50150
Frode AuneMelhus IL10025050
Martin NesterovMelhus IL1503505050
Alicja StorholmMelhus IL10025050
Tatjana GrigonisMelhus IL1503505050
Katrin NesterovaMelhus IL1503505050
Elisabeth ØstertunMelhus IL1503505050
Lukas BremsethMelhus IL10025050
Johannes LerliMelhus IL15055050505050
Sigurd RønningMelhus IL150450505050
Johan BernhardtMelhus IL1503505050
Ylva BernhardtMelhus IL50150
Petra QvarnstrømMelhus IL50150
Gustav BernhardtMelhus IL1503505050
Aneta BorutaMelhus IL50150
Weronika BorutaMelhus IL50150
Aleksander BorutaMelhus IL50150
Emilie SkurdalMelhus IL50150
Silje Haugen SellizethMelhus IL50150
Grethe SkurdalMelhus IL50150
Torild HageMelhus IL50150
Knut HageMelhus IL50150
Eirik FarstadMelhus IL10025050
John kristoffer ØstertunMelhus IL50150
Helene HovdalKlæbu IL50150
Jonathan HovdalKlæbu IL50150
Jan Erik TyrhaugKlæbu IL50150
Tommy JohansenKlæbu IL50150
Ida Oanes SjøliKlæbu IL50150
Adrian Oanes SjøliKlæbu IL50150
Ivar SjøliKlæbu IL50150
Camilla NessetMelhus IL50150
Mali Bøe SmithKlæbu IL50150
Anne Moa SolstadOrkanger IF50150
Erik BakkMelhus IL10025050
Håkon HoøenMelhus IL10025050
Ingrid GrønningMelhus IL50150
Jenny RønningMelhus IL10025050
Kari Moa SolstadOrkanger IF50150
Mona WindsethMelhus IL50150
Sigurd SchrøderMelhus IL50150
Klasse: RØD GJEST
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2løp 3Løp 4Løp 5
Klasse: HVIT TRIM
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2løp 3Løp 4Løp 5
58Sivert StubsjøenIL Leik50150
58Silje BakkenIL Leik50150
58Oskar StorlerMelhus IL50150
58Henriette BakkenIL Leik50150
Klasse: NY TRIM
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2løp 3Løp 4Løp 5
Geir GrønningMelhus IL50150
Eivind BakkMelhus IL50150


Antall tellende løp: 3

Poengregel:
Siste kolonne i rankingen viser hvor mye du må slå lederen i neste løp for å ende likt.