Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2017Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 5 - Geitfjellet 23. mai 2017

Klasse: Nybegynnere

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Skrede Fosse

Eget

31:06

+0:00

17:16

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simon Eikrem

Trondheim Kommune

20:09

+0:00

8:45

2.

Bjørn Ove Lerfald

Veidekke

22:10

+2:01

9:38

3.

Ida Paxal

Trondheim kommune

32:20

+12:11

14:03

4.

Rikke Stoud Platou

NTE

32:37

+12:28

14:10

5.

Frank Jakobsen

NGU

37:59

+17:50

16:30

6.

Alexandra Jarna

NGU

38:00

+17:51

16:31

7.

Marie Bredahl

NGU

38:03

+17:54

16:32

8.

Ellen Hoel

Sør Trøndelag fylkeskommune

39:31

+19:22

17:10

9.

Malin Skaug

ÆKNB

43:17

+23:08

18:49

10.

Janne Elisabeth Iversen

Gintel

48:17

+28:08

20:59

11.

May Nittemark Grøtting

St Olav

51:24

+31:15

22:20

12.

Hanne Kongsvik

Sør Trøndelag fylkeskommune

52:18

+32:09

22:44

13.

Anne Haugan

Student

52:44

+32:35

22:55

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Mandana Amiri

Student

1:46:40

106 115 100 117 147 150

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sunniva Berg

Nordic

51:45

+0:00

12:37

2.

Nicole Baeten

NGU

1:06:44

+14:59

16:16

3.

Mona Noreng

Sweco

1:07:41

+15:56

16:30

4.

Lise Bagstevold

Sweco

1:07:49

+16:04

16:32

5.

Oddveig Hovdenak

Agraff

1:21:43

+29:58

19:55

6.

Alzbeta Cepelkova

NTNU

1:45:00

+53:15

25:36

DSQ

Eva Tesarova

Microsoft

1:12:37

44

Klasse: D 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Fasting

Trondheim Kommune

43:40

+0:00

7:31

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karin Bernsmed

Sintef

58:59

+0:00

14:23

2.

Mie Skovholt

St. Olavs Hospital

59:40

+0:41

14:33

3.

Kristin Jæger

Trondheim kommune

1:08:38

+9:39

16:44

Klasse: D 40-44 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sølvi Liabakk-Selli

St Olav

1:09:24

+0:00

25:42

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mette Nolte

Eggen Arkitekter

50:06

+0:00

12:13

2.

Inger Lill Bratbergsengen

Kongsberg Seatex

55:33

+5:27

13:32

3.

Monica Aas Farbu

Trondheim kommune

56:00

+5:54

13:39

4.

Tonje Bostad

Trondheim Kommune

1:02:40

+12:34

15:17

5.

Vebjørg Ekseth

Eggen Arkitekter AS

1:10:39

+20:33

17:13

Klasse: D 45-49 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sylvi Gaut

Sweko

47:20

+0:00

17:31

2.

Hanne Kvikne Furberg

Statoil BIL Trondheim

56:59

+9:39

21:06

3.

Kjersti Tannvik

Eggen Arkitekter AS

1:10:45

+23:25

26:12

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Melhuus

Xylem

58:59

+0:00

14:23

2.

Monika Haga

NTNU

1:11:01

+12:02

17:19

3.

Nina Reitan

Sintef

1:15:08

+16:09

18:19

Arrangør

Maj-Lisbet Rønning

NTNU

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åse Rita Ellingsen

Trondheim kommune

47:30

+0:00

17:35

2.

Merete Tønnessen Grøtte

Trondheim kommune

55:49

+8:19

20:40

3.

Hanne Svegård

Skatteetaten

1:16:00

+28:30

28:08

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elisabeth Sæthre

Miljødirektoratet BIL

51:34

+0:00

12:34

2.

Ingrid Gjersvold

BDO

51:53

+0:19

12:39

3.

Hilde Forbord

Big Bite

52:04

+0:30

12:41

4.

Nina Beate Liabakk

NTNU

55:18

+3:44

13:29

5.

Siw Sellæg

Trondheim Kommune

55:29

+3:55

13:31

6.

Eli Kvingedal

Natura

1:00:13

+8:39

14:41

7.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

1:04:50

+13:16

15:48

8.

Hilde Nestvold

Telenor B.I.L. Trondheim

1:05:11

+13:37

15:53

9.

Lise Martinussen

Eget

1:23:08

+31:34

20:16

Klasse: D 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rine Hanssen

Trondheim kommune

1:28:56

+0:00

15:20

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

49:02

+0:00

18:09

115

2.

Inger Sofie Husby

NTNU

1:06:41

+17:39

24:41

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

53:58

+0:00

13:09

2.

Anne Betty Sødal

Trondheim kommune

59:05

+5:07

14:24

3.

Erika Bugten

Berg hansen

1:00:45

+6:47

14:49

4.

Bodil Ruud

Trondheim kommune

1:03:01

+9:03

15:22

5.

Bente Skorge

Eggen Arkitekter AS

1:04:11

+10:13

15:39

6.

Anne Melkild

St. Olavs Hospital BIL

1:06:28

+12:30

16:12

7.

Aashild S. Langseth

NSDTF

1:07:03

+13:05

16:21

DSQ

Nina Astrid Rieck

Asplan Viak

1:11:57

100

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Reidun Fallan Smaavik

NAV

54:36

+0:00

20:13

2.

Grethe Skogstad

Trondheim Kommune

56:45

+2:09

21:01

3.

Mildrid Ljosland

NTNU

1:00:20

+5:44

22:20

4.

Sissel Horghagen

NTNU

1:00:42

+6:06

22:28

5.

Berit Grande

Sticos

1:01:52

+7:16

22:54

6.

Ingrid Venås

Statoil

1:04:18

+9:42

23:48

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnhild Oftedal

NTNU

1:01:23

+0:00

14:58

2.

Tone Kristin Smistad

St. Olavs Hospital BIL

1:13:13

+11:50

17:51

3.

Trine Barstad

NTNU

1:14:13

+12:50

18:06

4.

Gro Rypdal

Bluegarden

1:25:06

+23:43

20:45

5.

Siri Drogset

NTNU

1:32:12

+30:49

22:29

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Stenset

St. Olavs Hospital

1:10:05

+0:00

25:57

DSQ

Gunn Kari Hygen

Hygen Energi

58:03

150

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Furuholt

TOBB

54:11

+0:00

20:04

2.

Oddrun Bollingmo

NTNU

1:15:04

+20:53

27:48

3.

Kirsti Haarberg

Eget

1:34:52

+40:41

35:08

4.

Marit Bjørgum

Eget

1:37:54

+43:43

36:15

Klasse: D 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Asbjørg Engdal Olsen

Statkraft

1:00:46

+0:00

22:30

DSQ

Eva Aalde

St. Olavs Hospital

2:27:10

58 96 60 64 92

Klasse: H 16-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Elias Tschernutter

Eggen Arkitekter AS

1:25:14

+0:00

31:34

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

David Hagen

Kongsberg Seatex

52:06

+0:00

12:42

2.

Torbjørn Andersen Ve

SINTEF Energi

1:08:16

+16:10

16:39

3.

Eirik Munkeby

Skanska Aktiv

1:12:22

+20:16

17:39

Brutt

Vebjørn Langseth

Student

Arrangør

Martin Cepelka

NTNU

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Einum

St Olavs Hospital

44:53

+0:00

7:44

2.

Sjur messel nafstad

Powel

48:57

+4:04

8:26

3.

Jostein Bø Fløystad

Sintef Energi

55:17

+10:24

9:31

4.

Ivar Marthinusen

NTNUI

55:28

+10:35

9:33

5.

Eirik Marthinsen

Petrell BIL

57:27

+12:34

9:54

6.

Frode Lillevold

Datametrix

1:03:04

+18:11

10:52

7.

Håvard Reitan

Statoil BIL Trondheim

1:07:27

+22:34

11:37

8.

Erik Aune

Statens vegvesen

1:10:37

+25:44

12:10

9.

Johan Kolstø Sønstabø

NTNU

1:10:51

+25:58

12:12

10.

Lars Solheim

Danske Bank

1:19:47

+34:54

13:45

11.

Petter Norgren

NTNU

1:23:07

+38:14

14:19

12.

Anthony Bossard

Microchip

1:27:13

+42:20

15:02

13.

Espen Torgersen

NGU

1:30:43

+45:50

15:38

14.

Ola Hjulstad

Bravida

1:35:19

+50:26

16:26

Arrangør

Michele Baravalle

NTNU

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørn Foros

SINTEF Energi

41:48

+0:00

10:11

2.

Arild Wærnes

Lindbak BIL

43:21

+1:33

10:34

3.

Jens Erik Slagsvold

St Olavs Hospital

45:26

+3:38

11:04

4.

Jonas Waefler

Powel

50:56

+9:08

12:25

5.

Tobias Slørdal

St. Olavs Hospital

1:04:10

+22:22

15:39

6.

Bjørn Tore Løvfall

SINTEF

1:07:37

+25:49

16:29

7.

Nicholas Thompsen

Statoil BIL Trondheim

1:12:35

+30:47

17:42

8.

Rune Müller

NorConsult BIL

1:27:56

+46:08

21:26

9.

Ingar Nerbø

Optomar

1:29:19

+47:31

21:47

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Berger

Granåsen Legesenter

42:44

+0:00

7:22

2.

Dyre Meen

Lingit as

44:25

+1:41

7:39

3.

Lars Langdal

Contiga AS

1:03:49

+21:05

11:00

4.

Magnar Nedland

Telenor digital

1:10:59

+28:15

12:14

5.

Truls Bjørklund

Microsoft

1:29:19

+46:35

15:23

DSQ

Erlend Wold

Trondheim kommune

31 155 39 47 51 95 44 45 57 115 100 121 14...

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kurt Amundsen

Avinor

45:46

+0:00

11:09

2.

Petter Andreas Bergh

NTNU

47:37

+1:51

11:36

3.

Audun Skjæret

Bama

51:34

+5:48

12:34

4.

Hallvard Sægrov

Sonans

1:13:34

+27:48

17:56

5.

Anders Fremstad

Etac

1:14:56

+29:10

18:16

DSQ

Kim Bjerkevoll

Powel

1:13:03

115

Arrangør

Petter Andreas Bergh

NTNU

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bård Nonstad

Statens vegvesen

40:45

+0:00

7:01

2.

Jørgen Tegdan

Disruptive Technologies

42:55

+2:10

7:23

3.

Roar Skulbørstad

Multiconsult

44:46

+4:01

7:43

4.

Skjalg Stordal

Eget

52:22

+11:37

9:01

5.

Lars Martin Hafstad

Politiet

52:45

+12:00

9:05

6.

Sigurd Bjørke

Skatteetaten

55:45

+15:00

9:36

7.

Eivind Lona

Eget

1:06:58

+26:13

11:32

8.

Jardar Lohne

Sleipner

1:22:29

+41:44

14:13

9.

Svenn-Ivar Svendsen

Microchip

1:41:34

+1:00:49

17:30

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Robert Otterlei

Sweco

39:58

+0:00

9:44

2.

Morten Korsvold

Marintek

48:08

+8:10

11:44

3.

Jens Kjetil Mehammer

Multiseis

49:18

+9:20

12:01

4.

Øyvind Skaug

Æknb

51:00

+11:02

12:26

5.

Odd Magne Reitan

Atmel

54:13

+14:15

13:13

6.

Anders Håkon Gaut

Evry

1:10:19

+30:21

17:09

7.

Frode Vågen

NTNU

1:11:38

+31:40

17:28

8.

Morten Wennevik

Bouvet

1:11:58

+32:00

17:33

9.

Lars Bugge Aarset

Sør Trøndelag fylkeskommune

2:40:43

+2:00:45

39:11

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Longva

Fundator

54:20

+0:00

9:22

2.

Ingebrigt Fuglem

Signicat

58:32

+4:12

10:05

3.

Knut Morten Vangen

Miljødirektoratet BIL

1:03:02

+8:42

10:52

4.

Johan Helle

St. Olavs Hospital

1:10:59

+16:39

12:14

5.

Trygve Reitan

Statoil BIL Trondheim

1:32:14

+37:54

15:54

Arrangør

Arild Holm Clausen

NTNU

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Wiggen

Lindorff

37:58

+0:00

9:15

2.

Jan Erik Ledal

Lindbak BIL

44:32

+6:34

10:51

3.

Jon Vindal

Consto as

48:53

+10:55

11:55

4.

Håkon Tjelmeland

NTNU

49:17

+11:19

12:01

5.

Arild Heggeset

Multiconsult

54:44

+16:46

13:20

6.

Geir Paulsen

Siemens

57:36

+19:38

14:02

7.

Bjørn Munch

Oracle

58:37

+20:39

14:17

8.

Atle Haugan

Statoil BIL Trondheim

58:39

+20:41

14:18

9.

Are Bruaset

SINTEF Energi

58:45

+20:47

14:19

10.

Rune Viken

Gintel

1:00:19

+22:21

14:42

11.

Erling Bye

BDO AS

1:00:48

+22:50

14:49

12.

Tor Arne Haugen

DNB

1:03:48

+25:50

15:33

13.

Gudmund Eiksund

NTNU

1:03:57

+25:59

15:35

14.

Bobo Nordahl

NGU

1:04:14

+26:16

15:40

15.

Rune Krogh

TrønderEnergi

1:05:14

+27:16

15:54

16.

Leif Magne Meringdal

Nortura

1:08:43

+30:45

16:45

17.

Vidar Lunda

DNB Sport

1:15:56

+37:58

18:31

18.

Geir Willumsen

A C Møller

1:20:11

+42:13

19:33

19.

Ivar Erdal

Ecotone

1:31:24

+53:26

22:17

DSQ

Ole Hjulstad

Fosenyard

1:16:36

60

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Tore Vik

Fylkeskommunen

47:01

+0:00

8:06

2.

Snorre Sæternes

DNV GL

49:20

+2:19

8:30

3.

Rune Stræte

St. Olavs Hospital

52:43

+5:42

9:05

4.

Frode Haugskott

Skaun Kommune

53:20

+6:19

9:11

5.

Øyvind Schjelderup

St. Olavs Hospital

54:45

+7:44

9:26

6.

Stig Forbord

Optoplan

1:00:47

+13:46

10:28

7.

Kjell Baardsgaard

Jernbanen

1:02:27

+15:26

10:46

8.

Stein Ivar Foss

SIT

1:08:11

+21:10

11:45

9.

Gunnar Skånøy

Jernbanen

1:09:19

+22:18

11:57

10.

Erlend Nervik

UNICON

1:09:31

+22:30

11:59

11.

Terje Berg

Statkraft

1:10:44

+23:43

12:11

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Midtbø

NTNU

47:58

+0:00

11:41

115

2.

John Lerli

Trønderbladet

48:30

+0:32

11:49

3.

Per Magne Gjersvold

Skanska Aktiv

57:39

+9:41

14:03

4.

Bjarne Bugten

Statoil BIL Trondheim

58:26

+10:28

14:15

5.

Bård Sverre Solem

Eggen Arkitekter AS

59:36

+11:38

14:32

6.

Tor Hammer

Bn Bank

1:04:25

+16:27

15:42

7.

Ola Eiken

Quad geometrics

1:05:05

+17:07

15:52

8.

Per Morten Lefdal

Hemit

1:07:48

+19:50

16:32

9.

Erik Horghagen

BDO AS

1:08:32

+20:34

16:42

10.

Håvard Rekstad

NTNU

1:25:46

+37:48

20:55

11.

Per Olav Johansen

TrønderEnergi

1:35:24

+47:26

23:16

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jostein Mårdalen

NTNU

52:22

+0:00

9:01

2.

Bernt Rognes

Powel

56:21

+3:59

9:42

3.

Dag Ove Tinmannsvik

Multiconsult

1:00:18

+7:56

10:23

4.

Lasse Natvig

NTNU

1:03:20

+10:58

10:55

5.

Helge Løseth

Statoil BIL Trondheim

1:04:51

+12:29

11:10

6.

Dag Stenersen

Sintef

1:09:13

+16:51

11:56

7.

Geir Arnesen

Eget

1:10:21

+17:59

12:07

8.

Olve Mogstad

Statnett

1:10:51

+18:29

12:12

9.

Morten Husom

Powel

1:19:55

+27:33

13:46

Klasse: H 60-99 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olav Kvittem

Uninett

1:08:04

+0:00

16:36

96 44 92 106 121

Klasse: H 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helge Eriksen

Eget

45:29

+0:00

11:05

2.

Rolf Helge Røsand

Rambøll

47:15

+1:46

11:31

3.

Vemund Jaren

Miljødirektoratet BIL

47:43

+2:14

11:38

4.

Eirik Vefsnmo

Bouvet

51:00

+5:31

12:26

5.

Stein Arne Sæther

Adressavisen

51:02

+5:33

12:26

6.

Sigurd Skogestad

NTNU

52:28

+6:59

12:47

7.

Roar Sundby

NTNU

53:17

+7:48

12:59

8.

Ingar Solberg

Alcoa

54:14

+8:45

13:13

9.

Kjell Arne Henninen

Eget

1:00:39

+15:10

14:47

10.

Anders Gjervan

Charlottenlund videregående skole

1:08:47

+23:18

16:46

11.

Sverre Torp

St. Olavs Hospital

1:22:17

+36:48

20:04

Arrangør

Terje Kanstad

NTNU

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Maroni

Fiskeri og havbruksnæringens forskningsfond

1:03:28

+0:00

10:56

2.

Kjetil Lehn

Statsbygg

1:09:08

+5:40

11:55

3.

Inge Nørstebø

Skanska Aktiv

1:09:57

+6:29

12:03

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Lauglo

NTNU

1:21:21

+0:00

30:07

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Oftedal

Statoil Stjørdal BIL

41:22

+0:00

10:05

2.

Ottar G Kristiansen

Evry

48:43

+7:21

11:52

3.

Ole Lutro

NGU

52:08

+10:46

12:42

4.

Rolf Wærnes

Orkanger IF

52:59

+11:37

12:55

5.

Tom Bugge

Bjørndalslaget

54:16

+12:54

13:14

6.

Terje Hansen

Politiet

55:33

+14:11

13:32

7.

Lars Skrøvseth

VIsiontec

57:48

+16:26

14:05

8.

John Sirum

Rambøll

58:51

+17:29

14:21

9.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

59:53

+18:31

14:36

10.

Odd Martin Berge

Statoil BIL Trondheim

59:59

+18:37

14:37

11.

Reidar Ottem

MTG

1:10:05

+28:43

17:05

12.

Tor Gjermstad

Hemit

1:11:51

+30:29

17:31

13.

Ståle Engdal

Telenor B.I.L. Trondheim

1:12:35

+31:13

17:42

14.

Reinold Ellingsen

NTNU

1:13:23

+32:01

17:53

15.

Jens Øystein Gjersvold

Vegvesenet

1:16:57

+35:35

18:46

16.

Geir Dolmen

KVT

1:19:13

+37:51

19:19

17.

Oddmar Iversen

NTNU

1:24:50

+43:28

20:41

18.

Trond Damås

Skanska Aktiv

1:25:52

+44:30

20:56

19.

Asbjørn Rønning

Eget

1:29:10

+47:48

21:44

20.

Frode Knudsen

Gerhard Schøning

1:36:34

+55:12

23:33

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frank Bjarkø

NRK

1:14:27

+0:00

12:50

2.

Nils Olav Vennevik

Eget

1:25:18

+10:51

14:42

3.

Stein Øvstedal

NTNU

1:30:12

+15:45

15:33

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Atle Strande

Creditreform AS

47:38

+0:00

17:38

2.

Bjørn Hafskjold

NTNU

58:36

+10:58

21:42

3.

Nils Holte

NTNU

59:09

+11:31

21:54

4.

Magne Rø

St. Olavs Hospital

1:19:58

+32:20

29:37

5.

Thore Sundsethvik

Stålsmith

1:57:07

+1:09:29

43:22

DSQ

Per Skaaraas

Eget

26:14

60 64 92 106 115 100 117 147 150 175

DSQ

Torger Haarberg

Eget

57:37

60 64 92 106 115 100 117 147 150

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Carl Martin Larsen

NTNU

49:16

+0:00

12:00

2.

Per Bjørgum

Politiet

49:59

+0:43

12:11

3.

Halvor Flatberg

NTNU

51:45

+2:29

12:37

4.

Edgar Furuholt

Det Norske

54:10

+4:54

13:12

5.

Pål Skyberg

Evry

54:47

+5:31

13:21

6.

Frode Stensrud

Eget

56:46

+7:30

13:50

7.

Egil Repvik

NETTseksjonering

57:27

+8:11

14:00

8.

Tore Kiste

Fylket

59:45

+10:29

14:34

9.

Øistein Åsmul

Kommunen

1:01:34

+12:18

15:00

58 64 115 147

10.

Martin Melhuus

Veritas

1:02:10

+12:54

15:09

11.

Svein Hove

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

1:03:29

+14:13

15:29

12.

Magne Måge

Skanska Aktiv

1:07:29

+18:13

16:27

13.

Torgeir Iversen

Evry

1:16:34

+27:18

18:40

DSQ

Roar Stenset

St Olav

1:11:46

150

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Lund

NTNU

1:06:09

+0:00

11:24

2.

Helge Revhaug

Eget

1:13:46

+7:37

12:43

3.

Roar Forbord

Terratec

1:46:52

+40:43

18:25

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Norberg

Veritas

41:40

+0:00

15:25

2.

Ola Aalde

Reinertsen

49:45

+8:05

18:25

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leidulv Vinje

Spenncon

48:38

+0:00

11:51

2.

Eigil Sørli

Q-Free

54:46

+6:08

13:21

3.

Leif Engen

SiT BIL

56:50

+8:12

13:51

4.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

58:43

+10:05

14:19

5.

Tore Brurok

Eget

1:04:02

+15:24

15:37

6.

Stig Arild Haugskott

Posten

1:12:41

+24:03

17:43

7.

Arne Sæterhaug

Eget

1:16:31

+27:53

18:39

8.

Finn Bjørgum

Eget

1:23:37

+34:59

20:23

9.

Hallstein Aalberg

Eget

1:25:32

+36:54

20:51

10.

Henry Sundsetvik

OTEK

1:25:39

+37:01

20:53

Klasse: H 75-79 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Robert Strøm

Eget

2:17:36

+0:00

23:43

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kåre Aflekt

NTNU

57:39

+0:00

21:21

2.

Arnfinn Langeland

NTNU

58:09

+0:30

21:32

3.

Edmund Olsen

NTNU

1:01:17

+3:38

22:41

4.

Rolf Hellan

Eget

1:02:37

+4:58

23:11

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Paul Forseth

Trondheim Kommune

1:08:31

+0:00

16:42

2.

Jarle Nestvold

Rambøll

1:08:44

+0:13

16:45

3.

Arne Kjell Foldvik

NTNU

1:10:26

+1:55

17:10

Klasse: H 85-89 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Smistad

Brannkorpset

1:14:36

+0:00

27:37

Klasse: Gjester-Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Wik

Gjest

38:10

+0:00

14:08

2.

Maria Wik

Gjest

1:01:08

+22:58

22:38

Klasse: Gjester-Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Andreas Lona

Gjest

50:40

+0:00

12:21

2.

Morten Løberg

OK Fjell

1:01:04

+10:24

14:53

Klasse: Gjester-Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åsta Venås Flægstad

NTNUI

45:32

+0:00

11:06

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen

52:04

+0:00

8:58

2.

Hedvig Åstebøl

NTNUI

1:03:24

+11:20

10:55


Sist oppdatert:

21 juni 2017, 22:47:00

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

291

Antall startet:

291