Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
OBIK 2017Dataeksport
Brikkesys.no

AB-karusell nr. 2 og p-løp nr 9 i OBIK 23. mai 2017

Klasse: H 17-34 (Lang)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grunde Varting

Halden SKiklubb

1:05:56

+0:00

2.

Siggurd Opedal

Betonmast

1:19:07

+13:11

Klasse: H 45-49 (Lang)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olav Eide

OSLO Kommune BIL

45:16

+0:00

2.

Lars Erik Gjein

Fossum IF

50:20

+5:04

3.

Ketil Risvoll

Telenor BIL

1:10:23

+25:07

Klasse: H 50-54 (Lang)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Asdøl

Tyrving, IL

48:26

+0:00

2.

Tore Fagervold

Jernbaneverket BIL Oslo

53:25

+4:59

3.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

59:23

+10:57

4.

Bjørn Are Carlsson

Fossum IF

1:01:25

+12:59

5.

Ivar Refsland

UIO

1:18:59

+30:33

DSQ

Pål Therkelsen

PRIVAT

38 59 41 42 51 53

DSQ

Svein Nygård

NORGES BANK

56

Klasse: H 55-59 (Middels)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

43:14

+0:00

2.

Ove Martinsen

Hauketo IF

45:32

+2:18

3.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

51:26

+8:12

4.

Per Kaarby

Overtoppen

54:27

+11:13

5.

Knud Bjørne-Larsen

Riksteatret

1:13:21

+30:07

DSQ

Lars Erik Fiskum

Tyrving, IL

59

Klasse: H 60-64 (Middels)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Jacobsen

Tyrving, IL

42:34

+0:00

2.

Terje Wiig Mathisen

Open iT

43:06

+0:32

3.

Tom Pettersen

KPP/Runners

52:22

+9:48

4.

Severin Lindseth

Aker SOLUTIONS

54:44

+12:10

5.

Helge Bjaaland

ELLE BIL

1:02:51

+20:17

Klasse: H 65-69 (Kort)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

30:16

+0:00

2.

Geir Arnesen

Bærum Skiklubb

35:07

+4:51

3.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

38:34

+8:18

4.

Per Nermo

Cowi BIL

45:01

+14:45

5.

Reidar Kierulf

RKP

46:21

+16:05

6.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

50:49

+20:33

Klasse: H 70-74 (Kort)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Spjelkavik

Tyrving, IL

42:37

+0:00

2.

Knut Møgedal

Aker Solutions

44:22

+1:45

3.

Fridulv Sagberg

FBI

46:15

+3:38

4.

Kjell Stenstadvoll

Hydro Oslo

48:21

+5:44

5.

Trond Wettergreen

Andvord

52:45

+10:08

6.

Per Fosser

Indre Østfold

54:28

+11:51

7.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratets IF

56:23

+13:46

8.

Tore Vaaje

Asker Skiklubb

57:14

+14:37

9.

Per Haugen

NEDERMAN

1:03:15

+20:38

10.

Tom Ibsen

OUS

1:06:07

+23:30

DSQ

Kjell Røkke

Tyrving, IL

54

Klasse: H 75-79 (Kort)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erling Tidemann

Lommedalens IL

46:00

+0:00

2.

Jon C. Fougner

FUGRO

47:06

+1:06

3.

Tor Ommundsen

Veritas

48:51

+2:51

4.

Sigfred Fagervik

Thales

50:49

+4:49

5.

Bjørn Egner

HEMING Orientering

52:47

+6:47

6.

Kåre Knudsen

GeoForm

54:50

+8:50

7.

Sturle Hånes

GeoFORM

55:33

+9:33

9.

Tormod Hegdahl

HEMING orientering

59:16

+13:16

10.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

59:47

+13:47

11.

Sigurd Haugerud

GeoForm

1:29:42

+43:42

DSQ

Arild Andenæs

Asker Skiklubb

41 42 52 53

1.

GE Healthcare

 

55:50

 

Øystein Madsen

55:50

1.

55:50

1.

Klasse: H 80- (Kort)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Drage 

Aker Solutions

48:24

+0:00

2.

Per Meiland

DNB

1:34:24

+46:00

3.

Per Gjermo

Asker Skiklkubb

1:53:21

+1:04:57

DSQ

OSI

 

0:00

 

Dagfinn Føllesdal

.

0:00

.

DSQ

Klasse: D 50-54 (Middels)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Hov

Fossum IF

53:07

+0:00

2.

Kjersti Skantze

Tyrving, IL

1:01:47

+8:40

3.

Sigrun Nygård

Jernbaneverket BIL Oslo

1:14:05

+20:58

Klasse: D 55-59 (Kort)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Jahren Herude

Fossum IF

43:39

+0:00

2.

Mari Birkeland Leholt

Maris interiørhjelp og Systue

53:57

+10:18

3.

Sharon Broadwell

Folkehelseinstituttet

1:01:08

+17:29

4.

Aina Grymyr

PRIVAT

1:23:57

+40:18

Klasse: D 60-64 (Kort)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Gran

Tyrving, IL

43:41

+0:00

2.

Randi Nilstad

Tyrving, IL

54:41

+11:00

3.

Toril Eine

Fossum IF

1:00:29

+16:48

4.

Eva Reistad

Thales BIL

1:00:56

+17:15

Klasse: D 65-69 (Kort)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Vågsnes

OUS BIL

45:34

+0:00

2.

Nora Ursin

Bærum kom.

46:54

+1:20

3.

Aud I Spjelkavik

FBI

1:11:52

+26:18

4.

Nina Kolberg

Tyrving, IL

1:20:09

+34:35

Klasse: D 70-74 (Kort)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

40:26

+0:00

2.

Astri Rogstad

GE Healthcare

1:01:13

+20:47

Klasse: D 75-79 (Kort)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

1:02:09

+0:00

2.

Unni Drage 

Aker Solutions

1:07:08

+4:59

3.

Marit Økern Jensen

Bærums Skiklub

1:15:37

+13:28

Klasse: ÅN (Nybegynner)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigve Nygård Fagervold

Asker SK

24:06

+0:00

2.

Anne Bakken Hinch

Statsbygg

32:07

+8:01

3.

Mikkel Aamodt

Privat

39:04

+14:58

DSQ

Mari-Ann Amundsen

PRIVAT

42 52 43 44

Klasse: ÅK (Kort)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Ongstad

PRIVAT

1:13:55

+0:00

2.

Hedda Giæver

DNB

1:27:38

+13:43

Klasse: ÅM (Middels)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Kristian Ekeberg

Tyrving, IL

42:14

+0:00

2.

Paul Hinsch

Kustein

1:08:08

+25:54

Klasse: ÅL (Lang)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anton Plaian

AE Consoult

1:07:32

+0:00

DSQ

Olav Omtveit

Telenor BIL

55 56


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

7 juni 2017, 07:34:06

Arrangør:

AB Karusellen

Antall deltagere:

86

Antall startet:

86