Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Tour of Lillomarka 2017 – løp 4 29. mai 2017

Klasse: Herrer Sort A-lype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elias Skjolden Srensen

Lillomarka OL

31:05

+0:00

7:46

2.

Steinar Eastwood

Lillomarka OL

31:50

+0:45

7:57

3.

Mathias Benjaminsen

Lillomarka OL

31:54

+0:49

7:58

4.

Terje Blindheim

Lillomarka OL

34:02

+2:57

8:30

5.

Vidar Benjaminsen

Lillomarka OL

35:32

+4:27

8:53

6.

Jens Olav Klverud

Lillomarka OL

37:32

+6:27

9:23

7.

Arne Dybdahl

Lillomarka OL

39:22

+8:17

9:50

8.

Brynjar Fredheim

Lillomarka OL

39:51

+8:46

9:57

9.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

42:33

+11:28

10:38

10.

Stein H. Hagen

Fossum IF

42:58

+11:53

10:44

11.

Martin Granly

Lillomarka OL

44:36

+13:31

11:09

12.

Lasse Sberg

Lillomarka OL

45:16

+14:11

11:19

13.

Hallvard Fjr

Lillomarka OL

45:53

+14:48

11:28

14.

Erik Holter

Lillomarka OL

46:22

+15:17

11:35

15.

Truls Angell

Lillomarka OL

48:20

+17:15

12:05

16.

Jon Ivar Juvik

Lillomarka OL

49:11

+18:06

12:17

17.

Sjur Steren

Lillomarka OL

53:23

+22:18

13:20

18.

Knut Fossgard

Lillomarka OL

58:02

+26:57

14:30

19.

Dag Wang

Lillomarka OL

1:02:03

+30:58

15:30

20.

yvind Skaret

Lillomarka OL

1:11:26

+40:21

17:51

Klasse: Damer Sort A-lype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karoline Snsterudbrten

Lillomarka OL

36:28

+0:00

9:07

2.

Oda Marie Colquhoun

Lillomarka OL

41:38

+5:10

10:24

3.

Maria Rrvik Haver

Lillomarka OL

41:47

+5:19

10:26

4.

Toril Hallan

Lillomarka OL

45:01

+8:33

11:15

5.

Netta Bar-Nathan

Lillomarka OL

46:49

+10:21

11:42

6.

Marit B. Eithun

Nittedal OL

47:37

+11:09

11:54

7.

Lise Horntvedt

Lillomarka OL

48:02

+11:34

12:00

8.

Emma Eithun Paulsen

Lillomarka OL

48:16

+11:48

12:04

9.

Kristin Brekke

Lillomarka OL

49:18

+12:50

12:19

10.

Nina Kostl

Privat

58:43

+22:15

14:40

11.

Brita Opheim Sauar

IL Koll

1:01:50

+25:22

15:27

DSQ

Ellen Marie Ariansen

Lillomarka OL

38:57

121 122 116 123 124 125 126

Klasse: Herrer Rd B-lype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ove Hildrum

Lillomarka OL

40:53

+0:00

12:23

2.

Egil Huseth

Kamp/Vestheim IF

41:33

+0:40

12:35

3.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp/Vestheim IF

42:19

+1:26

12:49

4.

Bjrn Sverre Gulheim

Lillomarka OL

44:15

+3:22

13:24

5.

Arne Kongsnes

Kolbotn og Skimt OL

51:56

+11:03

15:44

6.

Stig Hultgreen Karlsen

Krvg IL

52:01

+11:08

15:45

7.

Vebjrn Emil Blindheim

Lillomarka OL

52:17

+11:24

15:50

8.

Harald Srensen

Lillomarka OL

53:30

+12:37

16:12

9.

Uno Hanslien

53:48

+12:55

16:18

10.

Mathias Svoren

Privat

55:10

+14:17

16:43

11.

Jonathan Woodhouse

Lillomarka OL

56:54

+16:01

17:14

12.

Peter Nylund

Haugerud IF

58:08

+17:15

17:36

13.

Oliver Ruden

Lillomarka OL

1:13:59

+33:06

22:25

DSQ

Klaus Fritzner

Nittedal OL

1:10:08

120 121 122 116 123 124 125 126

Klasse: Damer Rd B-lype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Elise Jrgensen

Nittedal OL

43:01

+0:00

13:02

2.

Fry Grndahl

Lillomarka OL

43:04

+0:03

13:03

3.

Merete Rrvik

Lillomarka OL

44:51

+1:50

13:35

4.

Line Ruden

Lillomarka OL

45:17

+2:16

13:43

5.

Aase Mestad

Lillomarka OL

53:38

+10:37

16:15

6.

Line Bar-Nathan

Lillomarka OL

54:57

+11:56

16:39

7.

Trine Marit Justad Raaen

Kongsberg OL

56:59

+13:58

17:16

8.

Kathinka Zahl Hagen

Fossum IF

57:59

+14:58

17:34

9.

Catarina Nohr

Lillomarka OL

58:55

+15:54

17:51

10.

Eli Berg Hekland

Lillomarka OL

59:41

+16:40

18:05

11.

Aurora Opheim Sauar

SK Vidar

1:02:13

+19:12

18:51

12.

Lene Colquhoun

Lillomarka OL

1:03:17

+20:16

19:10

13.

Elin Brekke

Lillomarka OL

1:16:11

+33:10

23:05

14.

Emilie Pedersen Vold

Lillomarka OL

1:17:56

+34:55

23:36

15.

Sunniva Halvorsrud

Lillomarka OL

1:21:59

+38:58

24:50

DSQ

Anne Ruste

Lillomarka OL

49:08

123 125 126 90

Klasse: Herrer Bl C-lype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rasmus D. Eastwood

Lillomarka OL

28:06

+0:00

12:46

2.

Edward Woodhouse

Lillomarka OL

34:09

+6:03

15:31

3.

Eivind Zahl

Privat

35:25

+7:19

16:05

4.

Hkon Bogason

Lillomarka OL

47:24

+19:18

21:32

5.

Nov Bar-Nathan

Lillomarka OL

55:51

+27:45

25:23

6.

Leon Jrve Ingjer

Lillomarka OL

58:18

+30:12

26:29

128 118 129

7.

Tor Henriksen

Lillomarka OL

1:30:40

+1:02:34

41:12

Klasse: Damer Bl C-lype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Fredheim

Lillomarka OL

30:59

+0:00

14:04

2.

Grete Svoren

Privat

35:26

+4:27

16:06

3.

Anne Sjnnesen

Lillomarka OL

47:56

+16:57

21:47

4.

Vibeke Hst

Lillomarka OL

48:07

+17:08

21:52

5.

Siri Larnningen

Lillomarka OL

54:08

+23:09

24:36

6.

Selma Mestad Hansen

Lillomarka OL

1:00:13

+29:14

27:22

7.

Berit Sberg

Lillomarka OL

1:38:59

+1:08:00

44:59


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

30 mai 2017, 19:35:14

Arrangr:

Lillomarka OL

Antall deltagere:

76

Antall startet:

76