Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
ABIK Romerike 2017Dataeksport
Brikkesys.no

Østmarka Flex-o løp 4 / Klubbkamp 1. juni 2017

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Boye Wangensteen

Lillomarka OL

22:18

Ingrid Jarstadmarken Price

Østmarka OK

33:32

Amund Kortner Vogt

Østmarka OK

36:21

Synne Syversen Gihle

Oppsal Orientering

43:33

Magnus Syversen Gihle

Oppsal Orientering

44:57

Malin Arntzen Haug

Østmarka OK

46:40

Tom Andre Andreassen

Fet OL

28:41

Gaute Skjønhaug

Fet OL

28:45

Leah Hanneborg

Østmarka OK

36:50

Mira Hanneborg

Østmarka OK

30:33

Sigmund Ølstad

Fet OL

40:52

Mons Sætre Lorentsen

Fet OL

40:51

Mathea Meland Kongsland

Raumar

44:21

Mia Halvorsen

Raumar

44:20

Annika Price

Østmarka OK

33:36

Eskil Hobøl

Oppsal Orientering

27:25

Tuva Wasland

Østmarka OK

54:06

Berit Giljam

Østmarka OK

51:40

Daniel Giljam

Østmarka OK

51:42

DSQ

NN1

37:22

166 168 169 170

DNS

Eskil Hobøl

Oppsal Orientering

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Matilde Kvalø Haug

Fet OL

53:22

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ane Hustvedt

Oppsal Orientering

31:31

+0:00

2.

Ingeborg Roll Mosland

Oppsal Orientering

32:59

+1:28

3.

Ingrid Johansen-Barli

Oppsal Orientering

42:01

+10:30

4.

Martine Arntzen Haug

Østmarka OK

44:37

+13:06

5.

Pernille Nor-Woll

Østmarka OK

44:41

+13:10

6.

Maja Kalleson Røed

Oppsal Orientering

45:38

+14:07

7.

Linea Kalleson Røed

Oppsal Orientering

45:39

+14:08

8.

Marie Bjordal Veggan

Oppsal Orientering

48:41

+17:10

9.

Mari Kalleson

Oppsal Orientering

55:12

+23:41

10.

Regine Røiseland

Østmarka OK

57:06

+25:35

11.

Ada von Simson

Østmarka OK

57:09

+25:38

DNS

Ellen Margrete Stubban Hygen

Østmarka OK

DNS

Line Hetle Wasberg

Oppsal Orientering

Klasse: D 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maren Winsvold

Østmarka OK

55:37

+0:00

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Janna Sofie Tellesbø

Østmarka OK

32:59

+0:00

2.

Netta Bar-Nathan

Lillomarka OL

34:52

+1:53

3.

Ragnhild Mathea Helmersen

Fet OL

37:04

+4:05

4.

Katrine Bjordal Veggan

Oppsal Orientering

40:35

+7:36

5.

Sigrid Nermoen

Østmarka OK

53:41

+20:42

DNS

Gina Brevik

Østmarka OK

Klasse: D 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Julie Berntzen

Fet OL

32:29

+0:00

2.

Ingrid Marie Stubban Hygen

Østmarka OK

47:41

+15:12

Klasse: D 13-16B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inga Cathrin Winsvold

Østmarka OK

54:06

+0:00

2.

Kristina Johansen

Fet OL

58:54

+4:48

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ane Sofie Krogh

Oppsal Orientering

50:11

+0:00

2.

Pernille Sønsterudbråthen

Raumar

57:37

+7:26

3.

Tina Kalleson

Oppsal Orientering

59:19

+9:08

4.

Ingrid Blindheim

Lillomarka OL

1:01:23

+11:12

DSQ

Ingrid Solheim Undeberget

Oppsal Orientering

37:45

40 33 36 37 38 39 59 100

DNS

Alexandra Linløkken

Østmarka OK

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maria Rørvik Haver

Lillomarka OL

59:52

+0:00

2.

Vigdis Hobøl

Oppsal Orientering

1:01:07

+1:15

3.

Marie Hammer Iversen

Østmarka OK

1:24:41

+24:49

4.

Linda Engen

Raumar Orientering

1:33:36

+33:44

DSQ

Oda Marie Colquhoun

Lillomarka OL

36:06

37 38 39 40 59 100 249

Klasse: D 17-B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Kristin Stubban Hygen

Østmarka OK

Klasse: D 17-C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristine Von Simson

Østmarka OK

38:14

+0:00

2.

Anne-Marthe Hansen

Fet OL

46:11

+7:57

DSQ

Matilde Holen

Østmarka OK

47:41

107

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit B. Eithun

Nittedal OL

1:09:27

+0:00

2.

Arnhild Krogh

Oppsal Orientering

1:16:29

+7:02

3.

Siri Hagelia

Østmarka OK

1:17:51

+8:24

4.

Elin Kalleson

Oppsal Orientering

1:35:29

+26:02

5.

Katarina Johansen

Fet OL

1:42:02

+32:35

Klasse: D 40-B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hilde Jarstadmarken

Østmarka OK

38:53

+0:00

2.

Heidi Bjordal

Oppsal Orientering

39:48

+0:55

3.

Silje Syversen

Oppsal Orientering

43:28

+4:35

4.

Laila Eriksen Blom

Fet OL

52:29

+13:36

5.

Lene Colquhoun

Lillomarka OL

53:05

+14:12

6.

Runa Kalleson

Oppsal Orientering

53:17

+14:24

7.

Line Bar-Nathan

Lillomarka OL

53:24

+14:31

8.

Anne Karin Thorstensen

Oppsal Orientering

1:02:09

+23:16

Klasse: D 40-C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anette Bjordal Wigaard

Oppsal Orientering

42:32

+0:00

DSQ

Mette Hanneborg

Østmarka OK

30:12

65 67 69 249

DSQ

Siv Susanne Jystad

Østmarka OK

1:01:14

107

DSQ

Katrine Holen

Østmarka OK

1:33:46

69

DNS

Kristin Kvalø Haug

Fet OL

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Linda Hanssen

Østmarka OK

47:30

+0:00

2.

Nina Elise Jørgensen

Nittedal OL

1:13:42

+26:12

3.

Ingrid Nermoen

Østmarka OK

1:17:47

+30:17

DSQ

Toril Hallan

Lillomarka OL

42:34

38 39 59 100 249

Klasse: D 50-B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christina Ramberg

Østmarka OK

59:05

+0:00

2.

Kristin Fleisje

Nittedal OL

1:04:47

+5:42

Klasse: D 50-C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jane Karine Helmersen

Fet OL

39:02

+0:00

2.

Nanna Bergan

Raumar Orientering

59:54

+20:52

Klasse: D 60-B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Margaret Roseveare

Oppsal Orientering

1:16:56

+0:00

Klasse: D 70-B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kirsti M. Blomdal

LØRENSKOG KOMMUNE

1:19:33

+0:00

DSQ

Inger Lise Bjordal

Oppsal Orientering

1:07:21

60 62 63 64 65 67 59 69 249

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Alfred Nikolaisen

Oppsal Orientering

37:19

168 62 65 67

DNS

Lucas Nathaniel Kvamme

Oppsal Orientering

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rasmus D. Eastwood

Lillomarka OL

25:35

+0:00

2.

Sondre Olaussen

Oppsal Orientering

25:36

+0:01

3.

Vebjørn Emil Blindheim

Lillomarka OL

30:48

+5:13

4.

Jakob A. Gjedebo

Oppsal Orientering

34:18

+8:43

5.

Nov Bar-Nathan

Lillomarka OL

38:47

+13:12

6.

Simen Skeide

Oppsal Orientering

40:03

+14:28

7.

Torbjørn Lundeby

Lillomarka OL

40:21

+14:46

8.

Simen Gløgård Stensrud

Nittedal OL

40:46

+15:11

9.

Christoffer Ånensen

Oppsal Orientering

42:36

+17:01

10.

Sigurd Hobøl

Oppsal Orientering

55:26

+29:51

DSQ

Mathias Linløkken

Østmarka OK

DNS

Erlend Otterlei

Østmarka OK

DNS

Linus Eggen Vinge

Oppsal Orientering

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anselm Reichenbach

Oppsal Orientering

31:45

+0:00

2.

Lars Sigurd Baugstø Rødnes

Oppsal Orientering

33:31

+1:46

3.

Jonas Krogh

Oppsal Orientering

37:58

+6:13

4.

Marius Aamot

Østmarka Oppsal

38:51

+7:06

5.

Birk Thorstensen

Oppsal Orientering

1:01:00

+29:15

DSQ

Magnus Jystad

Østmarka OK

18:19

63 64 65 67 59 69 100 249

DSQ

Brage Knutsen

Østmarka OK

34:43

60 62 63 64 65 67 59 69 100

Klasse: H 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jakob Gilljam

Østmarka OK

46:47

+0:00

DNS

Martin Jystad

Østmarka OK

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øistein Fagerli Næss

Raumar

53:51

+0:00

2.

Anders Horvei

Raumar Orientering

1:06:02

+12:11

3.

Tor Magnus Grøstad

Østmarka OK

1:46:33

+52:42

DNS

John Otterlei

Østmarka OK

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Matthew Speake

Lillomarka OL

40:54

+0:00

2.

Kristoffer Fiane Pedersen

Oppsal Orientering

42:58

+2:04

3.

Ola Marius Pedersen

Oppsal Orientering

46:12

+5:18

4.

Lavran Thorstensen

Oppsal Orientering

48:14

+7:20

5.

Mathias Benjaminsen

Lillomarka OL

48:46

+7:52

6.

Elias Skjolden Sørensen

Lillomarka OL

49:22

+8:28

7.

Jens Johan Brekke

Lillomarka OL

50:42

+9:48

8.

Eirik Høst Fosgard

Lillomarka OL

50:51

+9:57

9.

Ludvig Rødnes

Oppsal Orientering

51:14

+10:20

10.

Andreas Ramberg

Østmarka OK

55:19

+14:25

11.

Vetle Christiansen

Bækkelaget

55:46

+14:52

12.

Alan Cherry

Nydalens SK

57:52

+16:58

13.

Magnus Ramberg

Østmarka OK

1:03:03

+22:09

14.

Egil Reidar Osnes

Noteam

1:09:57

+29:03

15.

Hans Kristian Stubban Hygen

Østmarka OK

1:20:47

+39:53

16.

Ole Martin Edstrøm

Oppsal Orientering

1:34:46

+53:52

DSQ

Trond Kortner

Østmarka OK

43:08

34

DSQ

Magnus Zachariasen

Oppsal Orientering

Klasse: H 17-B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Endre Wigaard

Oppsal Orientering

28:04

+0:00

2.

Nils Nikolaisen

Oppsal Orientering

30:13

+2:09

3.

Claus Fritzner

Nittedal OL

1:32:31

+1:04:27

Klasse: H 17-N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Winsvold

Østmarka OK

55:36

+0:00

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odin Tellesbø

Østmarka OK

47:33

+0:00

2.

Brynjar Fredheim

Lillomarka OL

49:22

+1:49

3.

Tom Bergan

Fet OL

49:30

+1:57

4.

Steinar Eastwood

Lillomarka OL

51:01

+3:28

5.

Espen Wigaard

Oppsal Orientering

55:51

+8:18

6.

Kyrre Gran

Fet OL

55:56

+8:23

7.

Morten Mosland

Oppsal Orientering

55:57

+8:24

8.

Rolf Hustvedt

Oppsal Orientering

59:50

+12:17

9.

Ivar Seirestad

GeoForm IL

1:00:46

+13:13

10.

Tore Bredalen

Nittedal OL

1:00:54

+13:21

11.

Terje Blindheim

Lillomarka OL

1:01:11

+13:38

12.

Ståle Sønsterudbråten

Raumar Orientering

1:03:47

+16:14

13.

Inge Ramberg

Østmarka OK

1:05:01

+17:28

14.

Tor Brenna

Nittedal OL

1:05:32

+17:59

15.

Helge Weydahl

FF bil

1:18:25

+30:52

16.

Assaf Bar-Nathan

Lillomarka OL

1:32:28

+44:55

17.

Ola Nilsen

Oppsal Orientering

1:36:04

+48:31

DSQ

Christian Gløgård

Nittedal OL

23:00

35 36 37 38 39 40 59 100 249

DSQ

Bjørn Wangensteen

Lillomarka OL

52:40

39 40 59 100

DNS

Svein Otterlei

Østmarka OK

Klasse: H 40-B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jarle Rogndokken

Fet OL

50:58

+0:00

2.

Arild Andersen

Oppsal Orientering

51:52

+0:54

3.

Ove Hildrum

Lillomarka OL

57:46

+6:48

4.

Martin Reichenbach

Oppsal Orientering

1:05:21

+14:23

Klasse: H 40-C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sverre Sandernes

Østmarka OK

31:03

+0:00

2.

Raymond Berntzen

Fet OL

31:53

+0:50

3.

Ingar Woll

Østmarka OK

35:02

+3:59

4.

Nils Ivar Huuse

Østmarka OK

36:52

+5:49

DSQ

Martin Giljam

Østmarka OK

46:59

67

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thor Mella

Oppsal Orientering

48:22

+0:00

2.

Vidar Benjaminsen

Lillomarka OL

52:10

+3:48

3.

Knut Edvard Helland

Østmarka OK

55:47

+7:25

4.

Øystein Kildahl

Østmarka OK

58:05

+9:43

5.

Yngvar Christiansen

Bækkelaget

59:35

+11:13

6.

Bjørn Christensen

Østmarka OK

1:01:06

+12:44

7.

Rune Teigland

Østmarka OK

1:02:18

+13:56

8.

Øyvind Helmersen

Fet OL

1:07:21

+18:59

9.

Knut Engen

Raumar Orientering

1:07:52

+19:30

10.

Terje Bråten

Raumar Orientering

1:09:39

+21:17

11.

Per Arne Karlsen

Østmarka OK

1:15:23

+27:01

12.

Roar Pedersen

Oppsal Orientering

1:18:40

+30:18

13.

Kjetil Sverdrup-Thygeson

Østmarka OK

1:23:18

+34:56

14.

Thomas Grøstad

Østmarka OK

1:48:28

+1:00:06

DSQ

Stein Mella

Oppsal Orientering

32:38

33 34 35 36 37 38 39 40 59 100

DSQ

Pål Kogstad Næss

Raumar

49:26

36 37 38 39 40 59 100 249

DSQ

Jon Lahlum

IL GeoForm

59:23

40 59 100 249

DSQ

Gunnar Rustad

Nittedal OL

1:06:37

32

DNS

Tor Lahlum

Kolbotn og Skimt OL

Klasse: H 50-B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Stefferud

Østmarka

37:06

+0:00

2.

Johan Mattsson

Lillomarka OL

37:36

+0:30

3.

Arne Kongsnes

Kolbotn og Skimt OL

43:49

+6:43

4.

Morten Kongsberg

Tyrving

45:55

+8:49

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Endre Hallan

Lillomarka OL

51:33

+0:00

2.

Martin Veastad

Nittedal OL

56:04

+4:31

3.

Bård Natvig

Nittedal OL

57:53

+6:20

DSQ

Petter Næss

Oppsal Orientering

1:08:26

36 37 38 39 59 100

Klasse: H 60-B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Sveen

Raumar

53:03

+0:00

Klasse: H 60-C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karl Gustavsen

Østmarka OK

38:23

+0:00

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Bjordal

Oppsal Orientering

1:14:29

+0:00

Klasse: H 70-B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Haugros

LØRENSKOG KOMMUNE

1:05:41

+0:00

Klasse: H 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hans Larsen

Raumar

52:10

+0:00

Klasse: Trim Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tommy Dignes

Helwet Packard Enterprise

1:31:58

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

23 november 2017, 17:48:20

Arrangør:

Østmarka OK

Antall deltagere:

202

Antall startet:

188