Startliste eksport iofxml 3.0

ABIK Romerike 2017

Klasse: D45-49(MELLOM)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Marit B EithunNittedal kommune BIL2060210301030
2Brita SauarStatoil Oslo Bil103011030
Klasse: D50-54(MELLOM)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Nina Elise JørgensenPromis BIL30743103010141030
2Trude FixdalKoll, IL103011030
2Marita hernandezOL Totentroll103011030
2Kjersti HovFossum IF103011030
5Torunn Drage RotiFOssum IF100111001
6Kjersti SkantzeTyrving, IL9751975
7Anne DanielsenNydalens SK9451945
8Hilde StåhlbrandKJELSÅS9181918
9Elin SjønnesenNiTTEDAL 7711771
10Maria TorgersenBækkelagets Spkl.6801680
Klasse: D55-59(KORT)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Aina GrymyrPRIVAT4155610301030649516100830
2Sharon BroadwellFolkehelseinstituttet412041030103010301030
3Mari Birkeland LeholtMaris interiørhjelp og systue9831983
4Mari Birkeland LeholdtMaris Interiørhjelp & Systue9651965
Klasse: D60-64(KORT)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Eva ReistadThales BIL2060210301030
1Aud GranTYRVING2060210301030
3Eva Helen ReistadThales BIL113021030100
4Lise HugdahlCOOP103011030
5Elle MelbyeElle BIL9321932
Klasse: D65-69(KORT)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Kirsti BlomdalLØRENSKOG KOMM43695103010306196721018
2Marit VågsnesOUS BIL412041030103010301030
3Aud I SpjelkavikFBI202921030999
4Anne Marit FærdenKolbotn & Skimt OL8511851
Klasse: D70-74(KORT)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Sidsel SandelienVegdirektoratets IF38914103080110301030
2Kjersti ThoStabæk IF2060210301030
3Vera SjølieNORGES BANK190921011898
4Inger Lise BjordalOppsal IF15532805748
Klasse: D75-79(KORT)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Unni Drage Aker Solutions5150510301030103010301030
2Anne Lise ØfsthusAsker SK27063917988801
3Unni DrageAker Solutions103011030
4Anne-Britt NilsenHIOA1001100
Klasse: H35-44(LANG)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Atle PedersenReload202931030100899
2Thor MellaSKD BIL103011030
2Helge WeydahlFFI BIL103011030
2Asbjørn AarvikStatoil Oslo BIL103011030
5LARS Karelius NoerNRK100911009
6Karl RyghHEMING9281928
7Morten WettergrenFossum IF8541854
8Egil Reidar OsnesPRIVAT5171517
Klasse: H50-54(LANG)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Jan Tore HenriksenNORGES BANK4952510309951000972955
2Svein NygårdNORGES BANK410441030103010301014
3Bjørn SolbergseterBILPOST3896493410309021030
4Gunnar RustadFFI BIL364549049091030802
5Uno HanslienBilpost32495566590839541713
6Bjørne SyverstenPRIVAT23103777678855
7Helge VatnStatoil Oslo BIL21883738910540
8Odd Arne LianVeidekke16772690987
9Øystein KildahlAHS16422880762
10Frode JohansenStatoil Oslo BIL15122883629
11Øyvind GrandumFFI BIL11772628549
12Carl Erik WasbergFFI9211921
13Håkon JendalFossum IF9141914
14Tore MyrvoldFossum IF8961896
15Arne TorgersenBækkelagets Spkl.8581858
16Kjetil Sverdrup-ThygesonNGI8421842
17Anders FlågenHeming Orientering7851785
18Tommy DignesHewlett Packard7631763
19Tore FagervoldJernbaneverket BIL Oslo7231723
20Ivar RefslandUIO7141714
21Nils IhlenHolte Consulting6451645
22Karsten BorgeAIMIT AS5001500
23Vidar ElvekrokEiker OL1001100
Klasse: H55-59(MELLOM)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Rune TeiglandAAS-JAKOBSEN463858629339129011030
2Paal W HanssenBDO30944741688812853
3Knut E HellandLØRENSKOG KOMM2942388210301030
4Richard Zeiner-GundersenFossum IF292931030911988
5Ove MartinsenLeithe&Christiansen25223922842758
6Kjell MarksetIL Koll205531030925100
7Per Morten LefdalOEC Consulting198038501030100
8Knut Anders LøkenFossum IF17872866921
9Per KaarbyOvertoppen16943791803100
10Claus FritznerKoNGSBERG16152924691
11Morten KongsbergTyrving, IL15692835734
12Roar SigurdsenRingnes BIL14632748715
13Knut HellandLørenskog kommune103011030
14Eivind HoffTYRVING101011010
15Tore SannesGeodata AS9441944
16Eirik TandrevoldRøsholmen9291929
17Ove MartinsenHauketo IF9001900
18Roar BuøenFossum8961896
19Øystein KildahlAHS8731873
20Andreas ErichsenNydalens Skiklub8681868
21Bjørn ChristensenØstmarka OK8581858
22Tor LahlumA-2 Norge8421842
23Per Arne KarlsenØstmarka OK7741774
24Hans Henrik FremmingMETEOROLOGEN bil7201720
25Donald SkantzeIL Tyrving5001500
26Øystein KihldahlAHS1001100
Klasse: H60-64(MELLOM)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Tom PettersenKPP/Runners34884950810776952
2Terje Wiig MathisenOpen iT30903103010301030
3Stig Hultgreen KarlsenAbilsø Elektrisk29474655902809581
4Are EriksenOSI283438809241030
5Tormod Øvergaard iStone277641008271030819
6Stein MyhreOslo Sporveiers BIL21963700830666
7Jon FredriksenFOBIL21313702853576
8Richard BlomFBI192228921030
9Roar BjordalOPSAL17762779997
10Hasse BergstrømHB Consult17192751968
11Bård NatvigUniversitetet i Oslo BIL16782864814
12Tore RingerikeDNB14972753744
13Bjørn RossowThales11382500638
14Terje MathisenOpen iT103011030
15Karl Aasmund ErøySamtalen AS9741974
16Per Kristian EkebergTyrving, IL9611961
17Helge BjaalandELLE BIL8621862
18Gunnar HaldenDSB8231823
19Rune HultgreenGeoFORM7501750
20Rune HultgreenRAVN1001100
Klasse: H65-69(KORT)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Vidar BerteigEasyPetro721071030103010301030103010301030
2Egil HusethKamp Vestheim49656874774892758775892
3Odd Eide-FredriksenKamp Vestheim31574828670901758
4Reidar KierulfRKP31004679679937805
5Per NermoCOWI BIL29685715100751649753
6Mogens MonsenPRIVAT24474849730100768
7Per MagnusFHI20593819739501
8Knut G KarlsenOmega AS17163774842100
9Morten Rambech DahlKamp Vestheim7711771
10Hallvard BjørgumVeritas5571557
11Kjell TeiglandPRIVAT5001500
12Øyvin A. BrøymerIntertrade Shipping1001100
Klasse: H70-74(KORT)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1John Thomas PetersenNittedal5150510301030103010301030
2Einar SkåreBrevpost472459239129679021020
3Bjørn SandelienVegdirektoratets IF43095901893907891717
4Knut Erik ØstengenThales BIL38004953949919979
5Ivar StrømstadRaumar Orientering36624922918826996
6Knut MøgedalAker Solutions32924839750884819
7Roar GuddingVet BIL31084704729763912
8Kjell StenstadvollHydro Oslo285338531030970
9Fridulv SagbergFBI257837521030796
10Klaus EngenInnovasjon Norge24153857803755
11Lars-Evan PetterssonNVE17512911840
12Trond WettergreenAndvord16882745943
13Tor SandbySkattedirektoratet16703572500598
14Per HaugenNEDERMAN16343100751783
15Knut Tore SolheimFUGRO15543622832100
16Helge RevhaugRingerike OL9991999
17Jon FærdenKolbotn & Skimt OL9811981
18Torstein ØstenMaestro9522852100
19Arne MichelsenLillomarka O-lag8631863
20Bjørn SpjelkavikTyrving, IL7182618100
21Kaare SolhjellPrivat5851585
22Torstein østenMaestro5391539
23Oddvar HagenAlcatel-Lucent BIL5001500
23Jon FanavollKamp Vestheim5001500
Klasse: H75-79(KORT)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Jon C. FougnerFugro63277853871898904918906977
2Øystein MadsenGE Healthcare50936653895870918813944
3Bjørn EgnerHEMING Orientering48715795103098610301030
4Sigfred FagervikThales BIL4530567287810301005945
5Arne ØfsthusFugro34315739745575576796
6Bjørn GunnerødAsker Skiklubb33585796748630569615
7Einar HemLILLOMARKA2986310309261030
8Eyvind AasGEOFORM26093918769922
9Sven Erik RognesUniversitetet i Oslo25743843898833
10Arne ReistadThales BIL24243921789714
11Kåre KnudsenGeoForm23533679763911
12Erik HaugrosLØRENSKOG KOMM21503801849500
13Annar BrustadFOBIL19452957988
14Odd KlettliBSK178827581030
15Per Eric StåhlbrandOUS16543539500615
16Tormod HegdahlHEMING orientering16202783837
17Knut HangeråsGEOFORM11912691500
18Sigurd HaugerudGEOFORM11792679500
19Arne H ReistadAlcatel-Lucent BIL9721972
20Bjørn MyhrBækkelagets Spkl.9501950
21Erling TidemannLommedalens IL8391839
22Sturle HånesGeoFORM8251825
23Hans RandenKRAFT FOOD8121812
24Terje ThrondsenNittedal7231723
25Leif BråtenHeming Orientering6002500100
26Sigurd HaugerudMETEOROLOGEN5001500
26Knut HangeraasGeoForm5001500
28Terje ChristiansenThales BIL1001100
28Hans RandenPRIVAT1001100
Klasse: H80-(KORT)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Tor Drage Aker Solutions40784103010309881030
2Aage MellaØstmarka OK32394770839809821
3Tor DrageAker Solutions2060210301030
4Arne Chr ScheiePRIVAT202821030998
5Ronald InglingstadOppsal IF189228621030
6Svein F KvalheimOppegård18452944901
7Arne Chr. ScheieØstmarka OK100211002
8Arne Chr ScheieØstmarka OK9811981
9Per MeilandDNB9781978
10Per GjermoAsker Skiklkubb7591759
11Ingvald SevaldsonPermakem6081608
Klasse: NÅ(ÅPEN-N)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Kristin MortensenKOlL6002500100
2Tove EriksenPRIVAT5001500
2Stian LILLEGÅRDLIllomarka5001500
2Sindre LianPRIVAT5001500
2Martin Aasen WrigthPRIVAT5001500
2Anna Elisabeth RyghHeming Orientering5001500
7Øivind TrøhaugenThales BIL1001100
7Lina MariusenOppsal Orientering1001100
7Anne Kristine AmbleCOWI BIL1001100
Klasse: ÅK(KORT)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Hedda GiæverDNB10002500500
1Bjørn Sverre GulheimKolbotn & Skimt OL10002500500
3Stephan BrownNRK5001500
3Siri SpjelkavikMeteorologen5001500
3Silje SimonsenNORCONSULT5001500
3Per OngstadPRIVAT5001500
3Kjetil JacobsenHamar o-klubb5001500
3Kjetil JacobsenHamar OK5001500
3Jarle NilsenSIemens5001500
3Ida Marie FlågenHeming orienteringm5001500
3Hedvig AndersenPRIVAT5001500
3Filip EngebretsenPRIVAT5001500
3Claus FritznerKoNGSBERG5001500
3Bernt IversenVeidirektoratet5001500
3Bernt IversenVegdirektoratets IF5001500
3Arnhild KroghOppsal orientering5001500
17Sissel PlejdrupOppsal IF1001100
17Richard HarveySIEMENS1001100
17Mari WestengStatnett BIL1001100
17Kaia SollandStatnett BIL1001100
17Arne KongsnesRomerikes blad1001100
Klasse: ÅM(MELLOM)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Jarle NilsenSIemens15003500500500
2Stein MellaPraxair10002500500
2Christian FossenCardo BIL10002500500
4Øyvind GlendrangeNIttedal Orientering5001500
4Øystein KildahlAHS5001500
4Uno HanslienBilpost5001500
4Torstein SchelleArmada5001500
4Tore BredalenNittedal 5001500
4Torbjørn VadderABB bil5001500
4Thomas Lunde JensenFFI BIL5001500
4Sigurd Helle OpedalBetonmast5001500
4Ranveig Aas HanssenPRIVAT5001500
4Per Iver NordsetNittedal5001500
4Lars RingerikeDNB5001500
4Lars HusbergCardo BIL5001500
4Lars BredalenNittedal5001500
4Jarle GullaksenKværner5001500
4Håkon BørliFOssum IF5001500
4Helene JendalFossum IF5001500
4Geir TrøanTELENOR5001500
4Geir Andreas NesetBøler skole5001500
4Erik PaulsenCardo BIL5001500
4Carl Einar TraanSIggerud IL5001500
4Bente LandmarkFossum IF5001500
4Anders LiaøyCaverion5001500
26Peter NylundHaugerud IF1001100
26Kari Lien JohnsenMULTIkonsult1001100
26Frank OlsenNordisk Energikontroll1001100
26Bjørn Arne SørslettBøler skole1001100
Klasse: D17-34(MELLOM)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Aurora SauarKOLL103011030
1Anette HeggøyRambøl103011030
3Hedda GiæveDNB1001100
Klasse: D35-44(MELLOM)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Liv PaltielFolkehelseinstituttet3928489910309691030
2Marit B EithunNittedal Bedriftslag103011030
2Lise HorntvedtLarvik OK103011030
Klasse: H45-49(LANG)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Lars Erik GjeinFOssum IF2060210301030
2Lasse NederhoedTeddy TV19362950986
3Tommy DignesHP113021001030
4Steinar EastwoodLILLOMARKA103011030
4Olav EideOSLO Kommune BIL103011030
6Trond MøretrøKOlbotn & Skimt OL9051905
7Erik SauarKOLL IL8882788100
8Bjørn SkjævestadAltavida8821882
9Eskil ÅsmulSoftware Innovation BIL8251825
10Torstein SchelleArmada1001100
Klasse: LANG
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Knut E HellandLØRENSKOG KOMM200629761030
2Tomas Lunde JensenFFI BIL196429341030
3Carl Erik WasbergFFI193621030906
4Helge WeydahlFFI BIL101311013
5Rune TeiglandAAS-JAKOBSEN9371937
6Øystein KildahlØstmarka OK9161916
7Øystein KihldahlAHS8251825
8Are EriksenOSI8101810
9Svein NygårdNORGES BANK7821782
10Øyvind GrandumFFI BIL7581758
11Kjetil ÅstebølNORSAR6001600
12Stig Hultgreen KarlsenOppsal IF5001500
12Stig Hultgreen KarlsenAbilsø Elektrisk5001500
Klasse: MELLOM
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Erik AasenDYNEA15482715833
2Øistein HagenOK Øst103011030
2Per Arne KarlsenØstmarka OK103011030
4Lisa AnnersandOK TYR9951995
5Magne MusliLØRENSKOG KOMM8411841
Klasse: KORT
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Øivind EriksenOK Øst198921030959
2Hans RandenPrivat16602933727
3Vidar BerteigEasyPetro103011030
3Ivar StrømstadRaumar Orientering103011030
5Alexander Urnes JohnsonFFI BIL8291829
6Kjell TeiglandPRIVAT8111811
7Amund HerrebrødenOK Øst7691769
8Per HaugenNEDERMAN7521752
9Erik HaugrosLØRENSKOG KOMM7121712
10Kirsti BlomdalLØRENSKOG KOMM7003100500100
11Arne Chr ScheiePRIVAT6991699
12Eva Marie GranOK Øst5611561
13Ping OuyangØstmarka OK5001500
13Per NikolaisenOK Øst5001500
13June HerredsvelaØstmarka OK5001500
16LENE kILLINGMOOK Øst1001100
Klasse: N-ÅPEN
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
Boye WangensteenLillomarka OL5001500
Ingrid Jarstadmarken PriceØstmarka OK5001500
Amund Kortner VogtØstmarka OK10002500500
Synne Syversen GihleOppsal Orientering5001500
Magnus Syversen GihleOppsal Orientering5001500
Malin Arntzen HaugØstmarka OK5001500
Tom Andre AndreassenFet OL5001500
Gaute SkjønhaugFet OL5001500
Leah HanneborgØstmarka OK10002500500
Mira HanneborgØstmarka OK10002500500
Sigmund ØlstadFet OL5001500
Mons Sætre LorentsenFet OL5001500
Mathea Meland KongslandRaumar5001500
Mia HalvorsenRaumar5001500
Annika PriceØstmarka OK5001500
Eskil HobølOppsal Orientering5001500
Tuva WaslandØstmarka OK5001500
Berit GiljamØstmarka OK5001500
Daniel GiljamØstmarka OK5001500
NN11001100
Mia HalvorsenØstmarka OK5001500
Klasse: D -10
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
Matilde Kvalø HaugFet OL102011020
Klasse: D 11-12
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Mathea Meland KongslandØstmarka OK103011030
1Ane HustvedtOppsal Orientering103011030
3Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering9971997
4Line Hetle WasbergOppsal Orientering9031903
5Ingrid Johansen-BarliOppsal Orientering8431843
6Martine Arntzen HaugØstmarka OK7921792
7Pernille Nor-WollØstmarka OK7911791
8Maja Kalleson RøedOppsal Orientering7761776
8Linea Kalleson RøedOppsal Orientering7761776
10Marie Bjordal VegganOppsal Orientering7281728
11Mari KallesonOppsal Orientering6241624
12Regine RøiselandØstmarka OK5941594
13Ada von SimsonØstmarka OK5931593
Klasse: D 11-12N
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Maren WinsvoldØstmarka OK2060210301030
Klasse: D 13-14
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Janna Sofie TellesbøØstmarka OK2060210301030
2Sigrid NermoenØstmarka OK15732686887
3Netta Bar-NathanLillomarka OL9911991
4Ragnhild Mathea HelmersenFet OL9481948
5Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering8851885
6Gina BrevikØstmarka OK6261626
Klasse: D 13-16C
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Julie BerntzenFet OL103011030
2Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK7861786
Klasse: D 13-16B
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK2060210301030
2Kristina JohansenFet OL9761976
3Jenny Emilie HerredsvelaØstmarka OK6621662
Klasse: D 15-16
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Ane Sofie KroghOppsal Orientering103011030
2Pernille SønsterudbråthenRaumar9461946
3Tina KallesonOppsal Orientering9191919
4Ingrid BlindheimLillomarka OL8881888
5Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering1001100
Klasse: D 17-
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Maria Rørvik HaverLillomarka OL103011030
2Vigdis HobølOppsal Orientering101011010
3Marie Hammer IversenØstmarka OK8031803
4Linda EngenRaumar Orientering7181718
5Oda Marie ColquhounLillomarka OL1001100
Klasse: D 17-C
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Kristine Von SimsonØstmarka OK103011030
2Anne-Marthe HansenFet OL9161916
3Matilde HolenØstmarka OK1001100
Klasse: D 40-
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Marit B. EithunNittedal OL103011030
1Hilde JarstadmarkenØstmarka OK103011030
3Arnhild KroghOppsal Orientering9691969
4Siri HageliaØstmarka OK9501950
5Elin KallesonOppsal Orientering8131813
6Katarina JohansenFet OL7651765
Klasse: D 40-B
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1June HeredsvelaØstmarka OK103011030
1Hilde JarstadmarkenØstmarka OK103011030
3Heidi BjordalOppsal Orientering100811008
4Katrine HolenØstmarka OK9851985
5Silje SyversenOppsal Orientering9511951
6Siv Susanne JystadØstmarka OK8871887
7Laila Eriksen BlomFet OL8251825
8Lene ColquhounLillomarka OL8171817
9Runa KallesonOppsal Orientering8151815
10Line Bar-NathanLillomarka OL8131813
11Anne Karin ThorstensenOppsal Orientering7011701
Klasse: D 40-C
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Anette Bjordal WigaardOppsal Orientering103011030
2Siv Susanne JystadØstmarka OK1001100
2Mette HanneborgØstmarka OK1001100
2Katrine HolenØstmarka OK1001100
Klasse: D 50-
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Ingrid NermoenØstmarka OK172126911030
2Linda HanssenØstmarka OK103011030
3Nina Elise JørgensenNittedal OL7441744
4Toril HallanLillomarka OL1001100
Klasse: D 50-B
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Christina RambergØstmarka OK2060210301030
2Kristin FleisjeNittedal OL9721972
Klasse: D 50-C
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Jane Karine HelmersenFet OL103011030
2Nanna BerganRaumar Orientering7531753
Klasse: D 60-B
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Margaret RoseveareOppsal Orientering103011030
Klasse: D 70-B
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Kirsti M. BlomdalLØRENSKOG KOMMUNE103011030
2Inger Lise BjordalOppsal Orientering1001100
Klasse: H -10
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
Alfred NikolaisenOppsal Orientering1001100
Klasse: H 11-12
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Rasmus D. EastwoodLillomarka OL103011030
1Emil HuuseØstmarka OK103011030
3Sondre OlaussenOppsal Orientering102011020
4Håvard RønningenØstmarka OK100711007
5Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL9081908
6Jakob A. GjedeboOppsal Orientering8301830
7Nov Bar-NathanLillomarka OL7421742
8Simen SkeideOppsal Orientering7171717
9Torbjørn LundebyLillomarka OL7111711
10Simen Gløgård StensrudNittedal OL7031703
11Christoffer ÅnensenOppsal Orientering6671667
12Sigurd HobølOppsal Orientering5001500
13Mathias LinløkkenØstmarka OK1001100
Klasse: H 13-14
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Anselm ReichenbachOppsal Orientering103011030
2Lars Sigurd Baugstø RødnesOppsal Orientering9921992
3Jonas KroghOppsal Orientering9121912
4Marius AamotØstmarka Oppsal8881888
5Birk ThorstensenOppsal Orientering5391539
6Magnus JystadØstmarka OK1001100
6Brage KnutsenØstmarka OK1001100
Klasse: H 13-16C
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Jakob GilljamØstmarka OK103011030
1Brage KnutsenØstmarka OK103011030
3Martin JystadØstmarka OK8771877
Klasse: H 15-16
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Øistein Fagerli NæssRaumar103011030
2Anders HorveiRaumar Orientering9071907
3Tor Magnus GrøstadØstmarka OK5211521
Klasse: H 17-
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Andreas RambergØstmarka OK185428241030
2Matthew SpeakeLillomarka OL103011030
3Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orientering9951995
4Ola Marius PedersenOppsal Orientering9451945
5Lavran ThorstensenOppsal Orientering9101910
6Mathias BenjaminsenLillomarka OL9041904
7Elias Skjolden SørensenLillomarka OL8961896
8Jens Johan BrekkeLillomarka OL8801880
9Eirik Høst FosgardLillomarka OL8781878
10Ludvig RødnesOppsal Orientering8741874
11Vetle ChristiansenBækkelaget8181818
12Alan CherryNydalens SK7931793
13Magnus RambergØstmarka OK7291729
14Egil Reidar OsnesNoteam6451645
15Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK5121512
16Ole Martin EdstrømOppsal Orientering5001500
17Trond KortnerØstmarka OK1001100
17Magnus ZachariasenOppsal Orientering1001100
Klasse: H 17-B
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Endre WigaardOppsal Orientering103011030
2Nils NikolaisenOppsal Orientering9821982
3Claus FritznerNittedal OL5001500
Klasse: H 17-N
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Knut WinsvoldØstmarka OK103011030
Klasse: H 40-
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Thomas Lunde JensenFFI103011030
1Odin TellesbøØstmarka OK103011030
3Brynjar FredheimLillomarka OL100111001
4Tom BerganFet OL9891989
5Steinar EastwoodLillomarka OL9641964
6Espen WigaardOppsal Orientering9131913
7Morten MoslandOppsal Orientering9121912
7Kyrre GranFet OL9121912
9Rolf HustvedtOppsal Orientering8711871
10Ivar SeirestadGeoForm IL8611861
11Tore BredalenNittedal OL8601860
12Terje BlindheimLillomarka OL8571857
13Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering8291829
14Inge RambergØstmarka OK8161816
15Tor BrennaNittedal OL8111811
16Helge WeydahlFF bil6751675
17Assaf Bar-NathanLillomarka OL5281528
18Ola NilsenOppsal Orientering5001500
18Jens Magnus RønningenØstmarka OK5001500
20Christian GløgårdNittedal OL1001100
20Bjørn WangensteenLillomarka OL1001100
Klasse: H 40-B
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Jarle RogndokkenFet OL103011030
2Arild AndersenOppsal Orientering101111011
3Ove HildrumLillomarka OL9431943
4Martin ReichenbachOppsal Orientering8591859
Klasse: H 40-C
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Sverre SandernesØstmarka OK103011030
2Raymond BerntzenFet OL100711007
3Ingar WollØstmarka OK9461946
4Nils Ivar HuuseØstmarka OK9061906
5Martin GiljamØstmarka OK1001100
Klasse: H 50-
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Rune TeiglandØstmarka OK188628561030
2Bjørn ChristensenØstmarka OK16992868831
3Øystein KildahlØstmarka OK16712900771
4Thor MellaOppsal Orientering103011030
5Vidar BenjaminsenLillomarka OL9811981
6Knut Edvard HellandØstmarka OK9331933
7Håkon HåversenØstmarka OK8931893
8Yngvar ChristiansenBækkelaget8841884
9Terje LinløkkenØstmarka OK8431843
10Martin GranlyLillomarka OL8311831
11Øyvind HelmersenFet OL8041804
12Håvar BrevikØstmarka OK8021802
13Knut EngenRaumar Orientering7981798
14Terje BråtenRaumar Orientering7801780
15Per Arne KarlsenØstmarka OK7211721
16Roar PedersenOppsal Orientering6871687
17Kjetil Sverdrup-ThygesonØstmarka OK6391639
18Thomas GrøstadØstmarka OK5001500
18Lasse SkalleHarstad OK5001500
20Stein MellaOppsal Orientering1001100
20Pål Kogstad NæssRaumar1001100
20Jon LahlumIL GeoForm1001100
20Gunnar RustadNittedal OL1001100
Klasse: H 50-B
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Per StefferudØstmarka103011030
2Johan MattssonLillomarka OL101311013
3Arne KongsnesKolbotn og Skimt OL9191919
4Morten KongsbergTyrving8811881
Klasse: H 60-
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Petter NæssOppsal Orientering113021001030
2Endre HallanLillomarka OL103011030
3Martin VeastadNittedal OL9761976
4Bård NatvigNittedal OL9491949
Klasse: H 60-B
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Magne OsmundsenNRS103011030
1Jan SveenRaumar103011030
Klasse: H 60-C
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Karl GustavsenØstmarka OK2060210301030
Klasse: H 70-
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Roar BjordalOppsal Orientering103011030
1Hasse BergstrømTyrving103011030
Klasse: H 70-B
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Erik HaugrosLØRENSKOG KOMMUNE103011030
Klasse: H 80-
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Hans LarsenRaumar103011030
Klasse: TRIM LANG
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Tommy DignesHelwet Packard Enterprise103011030
Klasse: D 17-B
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Matilde HolenØstmarka OK103011030
Klasse: D 60-C
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Kirsti M. BlomdalLØRENSKOG KOMMUNE103011030
Klasse: A-KORT
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Per Kåre HerredsvelaØstmarka OK5001500
1Morten KongsbergTyrving5001500
1Heidi VogtØstmarka OK5001500
Klasse: B-ÅPEN
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Terje LinløkkenØstmarka OK103011030
1Mathias LinløkkenØstmarka OK103011030
1Jens Magnus RønningenØstmarka OK103011030
4Siv JystadØstmarka OK1001100
Klasse: H17-34(LANG)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Erik StordalAsker Skiklubb202829981030
2Sigurd OpedalBetonmast103011030
2Erik HolterLarvik OK103011030
4Grunde vartingHalden SK9771977
5Georg BuggeAAS-JAKOBSEN9201920
6Øystein Bjerga9131913
7Vegard ArnesenFlytoget5281528
Klasse: ÅL(LANG)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Alain FerberFBI10002500500
2Torbjørn VadderABB bil5001500
2Hallvard FjærLillomarka OL5001500
2Erik Lien johnsenPowel BIL5001500
2Ane Sofie KroghOppsal orientering5001500
2Anders LiaøyCaverion5001500
7Knut OnsagerGEOFORM1001100
Klasse: D-TRIM(TRIM-C)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Anne SjønnesenNIttedal103011030
Klasse: DL(LANG)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Audrun UtskarpenOSI103011030
Klasse: H15-16(LANG)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Mikkel KatlaFossum IF103011030
2Erlend BørliFossum IF8841884
Klasse: NYBEGYNER
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1UnNi HerrebrødenOK Øst5001500
1Tor SimonsenOK ØST5001500
1SaRA SOFIE Larsen SimonsenOK Øst5001500
1SOLFRID nICOLAYSENOK Øst5001500
1Liv SimonsenOK Øst5001500
6MAY BRitt O. LarsenOK Øst1001100
Klasse: D11-12
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Pernille Nor-WollØstmarka OK2060210301030
2Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK111921019100
Klasse: D13-14
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Eira LineØstmarka OK2055210301025
2Sigrid NermoenØstmarka OK102511025
Klasse: D15-16
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK2050210301020
2Janna Sofie TellesbøØstmarka OK103011030
Klasse: H11-12
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Håvard RønningenØstmarka OK2047210171030
2Emil HuuseØstmarka OK103011030
3Kristoffer NomelandØstmarka OK7651765
Klasse: H13-16C
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Jakob GilljamØstmarka OK103011030
Klasse: H13-14
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Mathias LinløkkenØstmarka OK103011030
2Ole Martin NomelandØstmarka OK1001100
Klasse: H15-16
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Magnus JystadØstmarka OK103011030
1Henrik GudimØstmarka OK103011030
Klasse: C-ÅPEN
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK103011030
1Ingar WollØstmarka OK103011030
3Stian LillegårdLillomarka8441844
Klasse: A-ÅPEN
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Ingrid NermoenØstmarka OK10002500500
2Marie Hammer IversenØstmarka OK5001500
2Knut Johan WinsvoldØstmarka OK5001500
2Frode BakkehøiØstmarka OK5001500
Klasse: A-LANG
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Bjørn ChristensenØstmarka OK10002500500
2John otterleiØstmarka5001500
2Inge RambergØstmarka OK5001500
2Håvar BrevikØstmarka OK5001500
2Henrik GudimØstmarka OK5001500
2Andreas RambergØstmarka OK5001500
7Hans Olav HygenØstmarka OK1001100
Klasse: LETT C (ABIK)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Kirsti M. BlomdalLØRENSKOG KOMMUNE103011030
Klasse: LANG (ABIK)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Knut Edvard HellandØstmarka OK103011030
2Helge WeydahlFF bil8231823


Antall tellende løp: 14

Poengregel: